Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:48:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 155965 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: септември 14, 2017, 10:15:16 »

Тони, аз си мисля, че Свекърва съвсем чистосърдечно и с намигване ти написа по-горе за работата.На бъзик.Изглежда за теб обстановката е наистина ужасна и тягостна и хич не ти се ходи.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: септември 14, 2017, 11:24:02 »

Ха, здрасти!
Искам рецепта за тая шакшука ВЕДНАГА!!!
То има и песен даже посветена на тая манджа:
https://www.youtube.com/watch?v=laF_VdHN8G8 - поздрав за най-гУлемите дУмакини  tease yahoo
За кой сте - за тоА или за Азис?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #287 -: септември 14, 2017, 11:33:06 »

http://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0/521/%D1%88%D0%B0%D0%BA%D1%88%D1%83%D0%BA%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D0%B2-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%81
Наш Азис поне не е страшен Wink. Този е по- пластичен, но някак и гласът му е по- метален и стържещ.  наистина ли става въпрос за манджата?
Все забравям да кажа, че и откакто нарекох "лятната манджа" рататуй, двуметровият я яде.
« Последна редакция: септември 14, 2017, 11:34:48 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: септември 14, 2017, 11:35:01 »

Да бе, точно за манджата е. Казва, че не могъл да са наяде с шакшука и затуй е много тъжен  cray
Ух, и нюансите щели да имат 3-а част: https://www.youtube.com/watch?v=J3g-xK_Oalc
https://www.youtube.com/watch?v=Yol24gzJFos
« Последна редакция: септември 14, 2017, 11:41:42 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #289 -: септември 14, 2017, 11:36:32 »

Прав е човекът, кой може да се наяде с домати и чушки?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #290 -: септември 14, 2017, 11:41:18 »

Прав е човекът, кой може да се наяде с домати и чушки?

чушка пушка не държи!  lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: септември 14, 2017, 11:42:48 »

не бе, в смисъл, че му се прияло ама не са му дали да яде tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #292 -: септември 14, 2017, 12:54:37 »

Шакшука? Такова нешо до ден-днешен дори не бях чула в живота си.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 14, 2017, 13:43:45 »

Ауууу... зла си !!!  beating
 lol lol

Не съм, просто се пошегувах. blum


За това момиче разбрах случайно, слушайки музика с Алекс. Брат ми ме просветли, че е на 14г. Прочетох и писмото на баща й и не видях с какво да се съглася (сигурно за това, че никой няма право да пише невярна информация!). Може би съм много морална, но ако имам дъщеря и тя на 14г изглежда така, ще се чувствам провалена като родител!  girl_impossible Както и да е, не мисля че заслужава дори да й обръщам такова внимание. Дано един ден Алекс не се впечатлява от подобни неща!

Свекърва, абсолютно, в информационно и телевизионно затъмнение съм.  lol Не съм гледала тв скоро. Малкият господин не дава или нямам време. Само едни музикални канали са ми останали и това е.  pardon Не знам кой участва във вип брадър, нито във фермата. Чудя се даже защо даваме 40лв за кабелна.  nea

Булче, на този или тази и аз попаднах и то точно песента на Сузанита и Андреа обсъждаше.  lol lol

И аз бях много ревлива след раждането, не че по принцип не съм си, но тогава яко бушуваха хормоните. Най-тежко ми беше, когато ММ се върна на работа и останах сама.  angry

За критическата на свекървата се сещам аз. Спомням си, че навън беше 100 градуса, а тя се беше увила с дебело одеяло и беше пуснала климатика на 30 градуса, и пак викаше, че й е студено.  huhhuh.gif

Ехаа, трета част на Нюансите, а аз още втората не съм изгледала.  sad

Сложила съм да варя боб и силно се надявам да уври.  tease
« Последна редакция: септември 14, 2017, 13:48:34 от always_and_forever » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #294 -: септември 14, 2017, 13:45:01 »

чушка пушка не държи!  lol
lol lol lol Утепа вожда с фунийка tease
Това не го бях чувала като манджа. Ще го проверя как ще е в нашата кухня, ама много му проклето името. Шест шишета се сушат... шъ-шъ-мъ-шъ crazy Да се оплюнчи човек!

Аз имах излизане по банки - досадно, ама свърших всичко. Беше ми и повод да се шматна по центъра. Два тегела на Главната. Такова слънце ме заблъска на връщане, че едва издрапах до нас. Много добре ми се отрази иначе - купих блузка на по-късното издание, купих си платове, за да си начеша крастата и да шия на воля, купих един албум за снимки, че така и не съм направила хубав такъв на коконка. Денят ми литна, но пък е разнообразие!
С риалититата съм скарана, та ги прескачам. Вечер разпускаме с "Новите съседи", а последните дни и с Шампионска лига. То всичко е максимум за час гледане, но все пак. Спорт вкъщи много се гледа. Преди ММ гледаше основно футбол и волейбол, но покрай мен се запали по други спортове, та следим турнири, работи. girl_wink Ограмотих го!
Мен хормони след раждането не са ме перкали, ама може бабешките хормони да са ме засенчили по лудост.
Маги, трудно ми е за подарък да ти дам идея. Около нас нали са все момчета и то много различни на характер и интереси, та всеки път ми е зор да се настроя на нова вълна. В интерес на истината не сме се насочили и към подарък на Дребосъчка, а то времето минава и след месец ще има да се чудим какво да й вземем, за Коледа да не говорим...
Я кажете дали е хубаво да носи букет утре за в градината?От утре сформират тяхната си група и идват техните си госпожи, ще имат и някакви вътрешни тържества...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 14, 2017, 13:49:39 »

аз бих занесла нещо сладко. понеже до миналата година, ходих с приятелката ми и детето й, на всички първи учебни или градински дни , забелязах че само ние носим подарък сладко, и само нашият подарък бива надлежно скрит и прибран с огромна усмивка. От букети им е писнало smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #296 -: септември 14, 2017, 13:54:44 »

Привет  Sunshine Sunshine

Аз още съм в режим "не мога да си намеря центъра и всичко ми се върти" lol Съответно не съм приятна гледка, а концентрацията съм си я загубила и аз не знам къде  crazy

Какви са тежи манджи, тези имена, кой ги мисли  girl_impossible

Да ви кажа по тема готвене как ме подреди ММ. Една вечер, докато приготвяме масата за вечеря (правим го двамата, всеки подготвя неговото, не ядем едни и същи неща, а взаимоизключващи се), гледаме Черешката и готви Катрин Някоя си (Мис Силикон). Въпросната девойка обясняваше как се е найчила да готви покрай мъжа, с когото е в момента, и колко важно било да му доставя удоволствие като готви. Параскева Джукелова потвърждава колко е важно за мъжа да му се готви и да яде домашна храна. При което ММ казва: "Не знам! Сигурно е така... Само съм чувал..." 

Oh my ... Oh my ...

Представете си какво обмислях за секунди да му причиня diablo Върнах си хладнокръвието и му казах, че ще му сготвя зелен фасул или грах (той не ги яде, както чушки и още 99% от съществуващите зеленчуци). Е, как да му сготвиш на това чудо  diablo Хубаво поне, че го научих да яде хумус и му правя  girl_impossible
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #297 -: септември 14, 2017, 13:55:57 »

да бе , дай един букет с шоколадови бонбони им вземи, и аз на нашите им давам бонбони.

Ох моето почва от понеделник ясла и вече ми се реве  cray едно че е лигав и лепка станал, не дъвче и не се храни сам, ами и ще са в друга градина сборни групи понеже тяхната градина все още е в ремонт, стискайте палци
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: септември 14, 2017, 14:37:45 »

На тая шакшука и казваме яйца с домати у нас.

Булче, нека силата бъде с теб.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: септември 14, 2017, 14:59:07 »

За бонбони не се бях сетила, ама е супер идея good
Скъсявам една рокля. Крива, крива... докато я изравня, ще стане на потник blush
А, такава манджа ММ ще яде, аз също, вероятно и дребното. Ще я пробвам скоро като тактично забравя да сложа лук вътре.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines