Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:59:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 158321 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #135 -: септември 08, 2017, 11:46:17 »

Купих една мини орхидея за майката. Набелязах и маратонки/ спортни обувки за Дребосъчка, че двамата тутловци да не се разправят сутрин. Голям панаир е като започнат татко и щерка по 15 мин. да ми се обуват! Иначе са много бързи в приготвянето сутрин, обаче до портмантото. Оттам насетне.... diablo
За черпене много исках в болницата да донесат близките ми на лекарите голяма кошница с плодове. Сигурно им е писнало от бАнбони! Обаче точно по това време бяха много смотани нещата по пазарите. Акушерките се зарадваха за питата, че беше като тутманик, а не сладка.
Оставям ви сега ,че задръстих ефира.
Цвете, ти и Мари ме довършихте!
 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 08, 2017, 11:49:16 »

за лекари е супер плодове, но за колеги ми е странно. на първите наистина са им писнали сладките неща.
с лепки ли й купуваш спортните?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 08, 2017, 11:56:14 »

Привет!

Панде, да ти е честит мъжа, много здраве, щастие и много да те слуша! Герой си за мен, че си успяла веднага след дипломиране да кандидатстваш. Аз имах месец след моето и не можах психически да се справя. Сега вярно, че имам около 2 месеца и половина, ама и малко вече съм чела от юни. А за английския - знам, че е проформа, но ми се иска вече да спра да се страхувам да говоря, та си го представям само с уроци, иначе нямам воля сама.

Булче, за пръв път чувам за такива мероприятия, тук в София ли се организират?

Ох, днес още съм разсеяна и не запомних друго освен за триъгълни банички. Свекърва, дай точна рецепта, че много вкусно ми звучат  blum

За пръв път ме питаха за бебе преди две седмици, поръчали ли сме били на щъркелите. Ами, казах, че има време, ще го измислим кога. Отговорът беше - аа, имало време, то може и да не дойдат повече щъркелите, ако продължаваме така.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #138 -: септември 08, 2017, 12:07:28 »

 Oh my ... Бубе, що за хора пък с такъв отговор?  Всеки път се смайвам от такива, ама то все по-изобретателни стават!

 
 Тия банички аз съм ги гледала кака Лара прави в Мама готви по-добре. Тя ги изгори щерката, пък ги деформира, абе не изглеждаха хич апетитно. То с пърженето ми се струва по-туткаво, отколкото да метна в тавата и да забравя.
 
 Али, вашата Мария ми прилича на едно познато момиченце. Баща й е голям шеф, ама тя му стопява лагерите. Той сам си казва, че само на нея не може да надвие на приказки и доводи. Много забавна гледка са  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 08, 2017, 12:32:18 »

да, на мен редовно ми казваха, без да ме питат мога ли, не мога ли да забременея-  ааа след 30 ще ти е много трудно да забременееш, опасно е и за бебето, може и никога да не ти се случи.  shok shok angry

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 08, 2017, 12:40:29 »

Ай здравейте!Аз днес хайманосвам, но работно.Извървях си километража за деня!

Ох любимата ми тема за забременяването.След като казах на няколко човека, че имаме проблеми, ходим по лекари и т.н. и всички дружно спряха да ме питат.Е появиха се жалните погледи и криенето на бременност и раждане(все едно аз няма да науча), което е още по-погрешно.Аз лично се радвам на всяко бебе.Мисля че само веднъж се ядосах за една бременна позната, но то беше защото тя не искаше бебето, орева света, а после обясняваше колко е щастлива бременна и т.н. Но всеки си има неговите собствени падения.
Сега всички ни питат за второ.Съседи, познати, майки на близки деца.....Аз с усмивка приемам всичко и казвам като решим!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 08, 2017, 13:29:12 »

Днес попаднах в мега комичната ситуация, която принципно след цялата история трябва адски да ме издразни, но то е смешно!!!

Въпросната ми приятелка, с която бяхме много близки, но която не може да си държи устата зад зъбите и разтръбяваше на всички какви проблеми имаме и как не можем да имаме дете.. я отсвирих и се виждаме крайно рядко.. но днес след лекцията дойде да се разходим и пием кафе.. Тя е разведена вече, излиза с различни господа, но не иска сериозна връзка, защото искала да си гледа детето, а нов мъж щял да иска друго дете и тн.. нейни си неща. Но не знам как разговорът стигна до това,  кога ще имаме второ.. като аз си мисля, че говори иска ме ли второ дете.. дали искаме да имат малка/голяма разлика и тн.. а тя съвсем сериозно ме питаше и искаше да й отговоря, защото видиш ли чула, че след като се роди, шансът за забременяване веднага бил голям и да не изпусна влака, а после с години да опитваме  Oh my ... Направо бях в истински шок, но ме изби на смях да пръсване.. Аз съм в средата на една бременност, а тя ме пита за второ, защото ако била тя, веднага щяла да има, за да не изтърве момента предвид проблемите ни  shok
Даже няма да го разказвам на Илиян, че на мен хормоните ми бяха в хубава редица и го понесох добре, но за него вече не съм сигурна и най-много тотално да ми забрани комуникацията  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 08, 2017, 13:37:44 »

Ето как се навиват и нищо не изпада. Тук са с друг пълнеж.

https://www.bonapeti.bg/recepti/banichki-kapreze/

Тони, много е зле тази.  Отсвирвай я.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #143 -: септември 08, 2017, 13:40:12 »

Ето как се прегъват /втория клип/. Първият клип е малко гнусничък и не е за хора със слаби сърца blum, но пък дава интересен вариант и според мен, по- подходящ.
Следващия път ще снимам. Не мога да намеря рецептата с ябълките, беше интересна. Ще потърся пак, сега изпадам в цайтнот, че имам среща с пенсионерския клуб smile
https://www.youtube.com/watch?v=Ko9jQ2mYrr8
https://www.bonapeti.bg/recepti/banichki-s-kayma-i-sirene/
Панди показва същото, нямам време
П.П. Предимството на тиган е, че може да се направят малко бройки. Не си струва да се загрява цяла фурна за 3 банички, примерно.
« Последна редакция: септември 08, 2017, 13:47:07 от svekarva » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 08, 2017, 14:18:11 »

Всичко е ясно good
Този вариант за сгъване на триъгълник за първи път го виждам. И вярно оня клип си е гнусничък blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: септември 08, 2017, 14:34:54 »

Защо е гнусен, защото е мрьсно ли?

На мен не ми беше гнусен, а това мрьсно в ежедневието никак не се забелязва. Иначе на клип не изглежда добре. Обаче бях супер впечатлена колко зле говори момчето. Браво, че е толкова млад и се е захванал с нещо хубаво по социалните мрежи, но... има много да работи вьрху себе си, вьв всички аспекти (поведение, говор, дрехи, сецнография и пр.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 08, 2017, 14:58:35 »

Защо е гнусен, защото е мрьсно ли?



Да, затова. Нетипично е за приготвяне на храна пред широка аудитория. Не го гледах със звук, та говорът не ми е направил впечатление.
Но си права за заниманието като такова, още повече, че е момче. А и реално с това разполага и като се замисля е хубаво, че то(това с което разполага) не му е унищожило ентусиазма.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 08, 2017, 15:34:00 »

Е не е чак толкова мръсно и гнусно. По скоро е малко старо и захранено. Няма да снимам у нас. lol lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #148 -: септември 08, 2017, 16:12:51 »

Да, точно това имах предвид и аз. Ня много хора това им е ежедневието и когато винаги си живял така, просто не го забелязваш. За всеки случай, печката и плочките са като нашите вьв Франция, дори и да ви се струва гнусно  pardon

Сега сме лукс де, всичко ново, блести, но пеката тук е по-скапана като печене от оная старата и мрьсната.

Но на видео определено не изглежда добре.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #149 -: септември 08, 2017, 16:34:21 »

Свекс тъкмо щях да пускам същото

Bube meetup club се казва клуба, в момента нямало но дебни по фейсбук

https://www.facebook.com/English-Meetup-Club-1163069943759455/
https://www.facebook.com/speakenglishclub
« Последна редакция: септември 08, 2017, 16:38:00 от bulche91 » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines