Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:41:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 157258 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 08, 2017, 08:41:57 »

Али, то теб никой не е визирал, сигурна съм.
Кво цвете, саксийно нали? Друго ще им взимате ли?
Дзенът си го прибирам аз с ютуба и една компилация наречена wind chimes. Пускам си я и се ОM-ирам biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #121 -: септември 08, 2017, 08:52:49 »

А, да, няма проблем! Не съм приела нещо навътре  Wink
Аз в тубата последно време пускам за себе си разни звуци от природата за почивка. Накрая съм доволно извън този свят и си витая нейде си.
Рождения ден е детски, та подарък съм купила - микроскоп. Момчето е в интересна възраст, дано му допадне. Саксийно цвете ще търся за майката. Тя много обича орхидеи, но не съм сигурна, че има.
Хайде, слънчев петък на всички и по-късно ще се пробвам пак да пиша  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 08, 2017, 09:00:08 »

Здравейте!

Днес моята Дева има рожден ден! Да е жив и здрав и да си подрежда без да ме занимава smile Черпя ви с меденки, защото тази година това ме изнуди да направя. Нашите изглеждаха подобно.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 08, 2017, 09:04:42 »

Честит петък smile

Панде, да ти е жив и здрав. Ти и твоите меденки.. Редовно правиш по поводи и друг път си споделяла smile

Ние си казвахме на близките за опитите, но на Илиян родителите примерно разбраха 1 година по-късно  pardon
Досадно е и то най-вече хора, които не знаят за опитите питат постоянно nea

Хайде дано се запаля по бебеносене, започва ми лекцията  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 08, 2017, 09:05:21 »

честит ти Дев ! biggrin
Мантрата- да си подрежда, без да ме занимава, я казвам и аз, ама няма успех. biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: септември 08, 2017, 09:18:05 »

Има поне в нашия Кауфланд има орхидеи. Аз за една Надя смятам да купя най- късно в понеделник, че за 15-ти се изкупуват всички цветя и за имения и ден никога не успявам да намеря нещо свястно.
Ха сега всеки да си каже, иска ли, не иска ли да се интересуваме от подстрижки и боядисване Wink Аз съм още гузна от непитане, та зная и другата крайност. smile
Панди, честит да ти е съпругът! Миналата година май прави едни розички от многолистно тесто smile
Като ще го ударим пак на домакинство, да ви кажа какво правя в последно време - банички на тиган. Вътре пъхам каквото ми дойде на ума. Стават много бързо и лесно и са едни такива хрупкави, даже и от кори с пълнозърнесто брашно. good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #126 -: септември 08, 2017, 09:19:04 »

 Добро утро!

 А, Аличка въобще не съм я визирала. И въобще никой от тук не мисля, че в реалния живот би бил нетърпелив и любопитен на тази тема. От тук и аз се научих на такт в някои аспекти, защото прочетох личните чувства и перипетии на много от вас и сега се замислям преди да подхвърля нещо в пространството. Пък и ние сами сме си казали, ще си търпим. Пак казвам, че едва ли хората, на които сме казали, ни мислят лошо или искат да досаждат. Още повече, че аз пък винаги съм казвала, че бебе без брак няма да родя при разговори и естествено идва въпросът брак има, какво става с бебето без дори да съм споменавала аз.

 Киви питаше за готвенето за това го споменах.

 Снощи имахме близки срещи с едно известно лице, което ни се оказа комшийка. Останахме с  много приятни впечатления, защото ни се наложи да искаме ключ за мазето за дубликат. На камера е доста респектираща, но в действителност беше много отзивчива чак с ММ се спогледахме дали не сме се припознали.

 Дошли са ми книгите от промоцията на Сиела. Да видим дали "Светлината, която изгубихме"  наподобява "Аз преди теб" наистина. Вероятно после ще я пусна в обръщение след прочит, защото вече всички рафтове са запълнени.

 Хубав петък от мен!  heart
ПП: Да ти е здрав мъжът, Панде!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 08, 2017, 09:32:51 »

Благодаря ви!

Свекърва не ми напомняй за тези 78 розички lol lol lol от тогава не ги обичам вече. Сега се разминах с едни меденки и едни триъгълни банички. Само не разбрах защо не е ок да занесеш една кутия бонбони и толкова.

Тони, те не са нищо особено, но хич не обичам да меся и точа, та затова само по повод.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 08, 2017, 09:35:52 »

Благодаря ви!

Свекърва не ми напомняй за тези 78 розички lol lol lol от тогава не ги обичам вече. Сега се разминах с едни меденки и едни триъгълни банички. Само не разбрах защо не е ок да занесеш една кутия бонбони и толкова.

Тони, те не са нищо особено, но хич не обичам да меся и точа, та затова само по повод.

Човекът е старателен, ама чрез теб biggrin
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 08, 2017, 09:53:08 »

Привет! smile

Панде да ти е жив и здрав мъжът!
Ти май всяка година го изненадваш с нещо измайсторено. smile

Свекърва, тези банички на тиган не се ли казват гюзлеми?

Аз пък изпитвах неудобство да казвам на познати, за които знам, че имат репродуктивни проблеми от години, че съм бременна, още повече пък с третото бебе...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: септември 08, 2017, 10:11:10 »

Само не разбрах защо не е ок да занесеш една кутия бонбони и толкова.
И аз забелязвам тенденция за носене на домашни неща за черпене в последно време smile
Щом и НИ2 ме кара да правя сладки и барчета за неговия РД в службата, та даже и плодове мъкна, само с кутия не става работата. smile
Да, Мари, някаква подобна работа на гюзлеми са. Видях го по 24 kitchen, май Сара Лафонтейн се казваше майсторката. Тя трансформира рецепти. Показа банички, пълни с ябълки и стафиди и отгоре с разбита сметана, че и залети с ягодов сироп. Кората на гюзлемите е по- дебела и се пекат на плоча. Тук корите /фини/ се делят на две по дължина и се слепват с масло две по две. Слага се пълнеж и се прегъват на триъгълник или се завиват на кравай. В тигана има малко мазнина, та става нещо между печене и пържене и са страшно хрупкави.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 08, 2017, 10:13:09 »

Добър ден!Четох,четох и като взех да пиша отговор излезе,че сте писали още.
Съдбата ли ,Бог ли бяха безумно добри с мен и забременях много бързо след годежа.Щото сигурно щях да съм убила 2-3-4.Виж за втория номер бях на ръба.Справих се обаче.
Снощи бях на родителска среща в новото училище на Поликсена.Стана въпрос за енергийините напитки и класната им каза,че ако ги види ще ги кара да ги хвърлят дори и да не са отворени.Една от майките се изцепи:"Оооооо ама те и пушат!".Изнесе лекция за електронните наргилета и откъде могат да се сдобият и аз направоооооооооооо Oh my ...  shok Oh my ... shok.Някак си си помислих,че тя дори купува цигарите на детето си.Много си говоря с Полито за тези неща показвам,аз самата преди 15 години пушех и никак не се гордея с това ,гордея се ,че отведнъж спрях.Митака има стоховорение да учи за 15.09 в градината.и много се смея с него.
Панди да ти е жив и здрав мъжа.Меденките са супер.Една клиетка ми донесе разни домашни вкусотии,че имала РД и сега си пийвам кафето с тях.
Вчера бях при мама и тя ми направи едни безумно вкусни яйца за обяд.
Оставям ви сега ,че задръстих ефира.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 08, 2017, 10:44:52 »

Мари, не го изненадвам, той ме изнудва lol

Свекърва, аз точно триъгълни банички по този начин правих, само че с яйце и сирене и двете слепени кори деля на три по дължина. И пека във фурната върху хартия за печене, мажа ги с жълтък. Пак стават много хрупкави.
За плодове ми беше много странно. За РД на Бамбук ММ занесе една кошница плодове.

Обаче понеже си ме познава за мен е оставил една кутия бонбони Тримонциум  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 08, 2017, 10:46:49 »

не ги разбирам тия преглезвания на колеги, все едно всите са заслужили  nea  -чак па плодове... pardon
И аз съм За Тримонциума хаха.
Много сложно ми звучат тия слепвания на кори с масло  huhhuh.gif , нещо днес не съм умна.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 08, 2017, 11:32:50 »

Аз слепването го разбрах, мажеш с масло и лист върху лист, обаче не ми стана ясно една правоъгълна кора, като я разрежеш на две по дължина как се правят триъгълници? Сега, докато го пишех се сетих, че вероятно се правят няколко квадрата, така ли е ?
И друго тоя пълнеж и яйцата със сирене и ябълките и стафидите, не изпадат ли(докато се пекат),  ако са на рулца или триъгълници баничките? huhhuh.gif

Аз обичам такива банички, ще взема да метна едни след козунака  funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: септември 08, 2017, 11:50:06 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines