Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:29:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 158272 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 06, 2017, 08:38:52 »

Ох, не говори... на другата маса ядяха миди... тарама... октопод... калмари.. аз само се облизвах, защото последния път се изринах от малко тарама и калмари (3-4) и съм си наложила вето докато бременея..  cray
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 06, 2017, 08:44:37 »

То май морски дарове са забранени за бременни и без това.

А за тази ли мома спорихте.

Е нали Шарлот е за Звяра, сега чакам една за Бамбук
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 06, 2017, 08:55:31 »

Да, знам.. умирам си за тях  pardon затова и спряхме с ресторантите, защото постоянно виждам тарама в менюто.. Илиян много се смее, защото иначе си поръчвам по 1-2 пъти в годината, а сега това е първото нещо, което прочитам в менюто  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 06, 2017, 09:16:13 »

Добър ден!!!!  heart Завиждам й малко на Кейт. Ако Инж. беше по-млад можеше и аз да се пробвам за №3.  blum или ако имах 2 момичета  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #94 -: септември 06, 2017, 18:01:49 »

Добър вечер докато стигна до тук!

И аз мисля, че ще има още една принцеса Wink Ми за завиждане си е, и аз ако имах цял замък и куп слуги нямаше да се замисля колко деца да имам  pardon Аз съм си харесала принц Джордж, ма Александрина вече има много кандидати. Иначе е роден на датата на ММ, та ще се разбират с тъста lol
Не съм фен на морските дарове, особено след като се събрах с ММ, той хич  pardon
Ние днес цял ден събирахме и изпращахме гости, понеже всички почиват и искат да ни видят, пък уикендите не стигат за всички...сега чакам кума с новото гадже (много я харесваме, десетка отвсякъде, писала се е за леля на Александрина вече).
Мейд ин блу хич не ми хареса, ходихме скоро там с мойте момичета, ядохме някакви сладки картофи и разни десерти, другото не помня...интересно беше, но до там  pardon  Вътре обаче колкото и да е олющено и старо си личи че са хвърлени много пари за реставрация, особено като се сетя какво беше докато учех (училището ми е на горната уличка).
ММ днес е на работа, така че никакви планове няма как да имаме, но пък в събота отиваме на море  danceg
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #95 -: септември 06, 2017, 19:35:52 »

Днес специално влизам в по-нормален  час, че вчера на средата на изречението заспах.

Другарчета, то днес почивен ден било, пък аз нали източвам НОИ в момента, хич не ги следя тези неща. Вие как отбелязахте празника? Честито да ни е, мечтая си да се възвърне този дух и да си възродим държавата. През миналите седмици кръстосах северна България... ами разруха пълна, много ми домъчня...а са едни полета, горички, нивя, реки... красота да ти напълни душата, но хората ги няма.

Мейд ин Блу не ми допадна на мен... или ние не уцелихме ден или нещо не е моето място. Уж доста натруфено менюто, пък нищо не помня уау да съм изяла. И сега простете тъпия въпрос, но какво е тарама... ( и после защо синът ми бил злояд smile )...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: септември 06, 2017, 20:15:46 »

Поради липса на други мероприятия по видело, гледах колоездачен маратон, а след това се натъкнах на разни кметове, събрани на разпивка в Капана. Сега празнувам с БНТ тържествената заря проверка, ама ми е скучно, че никой не сбърка Wink
Тарама /хайвер/ е вид майонеза с по- евтин рибен хайвер. Едно време беше много модерно да се прави фалшив тарама хайвер, като олиото се биеше със сварен грис за създаване на зърниста илюзия. Понеже правя маринована сельодка /херинга/, често намирам гроздове хайвер и ги правя на тарама. Като се хване цаката, не е много трудоемко. Вкъщи ни е омръзнало и редовно го раздавам, преди го носех в офиса.
Хехе, да раждат кралските особи, иначе няма да се завъртат клюки и интриги. Преди дни даваха пак филма за Даяна по TLC, да им са халал титлите, парите и властта, не е за мен работа.
Киви, също като теб миналата година останах попарена от селата по стария път към морето cray Толкова спомени имам, а сега е мъртвило.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #97 -: септември 06, 2017, 22:35:48 »

Привет от родна земя  Sunshine С чудото отпразнувахме една година официален съюз girl_haha

Честито на всички с поводи, да ви се множат kiss2

Свекърва, защо да ви се сърдя? Че не съм писала скоро ли?

Имам си сериозни проблеми на работа, които ми източват енергията, но се старая да не се оплаквам. И тъй като не съм в кондиция нещо не ми се получава настройката да пиша  sad Дано всичко мине скоро smile Утре започва момичето, което трябва да ми помага. Дано навлезе бързо и ме разтовари от оперативни дейности, че меринджейството ми идва в повече  tease

В някакъв момент се надявам да наваксам с четене и писане Girl_hide

И тъкмо се сетих, Бубе, до къде се докара с идеята за докторантурата Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 07, 2017, 07:25:29 »

Добро утро как сте?Как я карате?Ние вчера обикаляхме магазините с моя мъж.Трябва да купуваме радиатор, алуминиев и или всичките са изкупени преди нас или нямат зареждане  shok Сега събота пак!

Хубав ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 07, 2017, 07:43:10 »

Добро утро smile

Мери ми, добре завърнала се от приказна Будапеща Wink

Не ви харесва в Мейд ин блу.. Мале направо обожавам подобни места.. там в района е и The little things, друго мое любимо..даже най-любимо място.. Аз не си падам по класическите ресторанти хич.. и точно нестандартното меню и обстановка, правят идеята идеална за мен.. При нас всичко беше супер, което поръчахме, даже Халапеньото на Илиян беше истинско за първи път, защото той редовно си поръчва, когато го има в менюто и все са обикновени чушки с малко сирене..  nea тук беше супер  good

Както и да е, разни хора, разни идеали Wink

Бебенцето от 2-рия етаж се скъсва да плаче от вчера.. Плачът му е променен и звучи различно.. Душичка, сигурно са колики..  heart heart heart

Хубав ден, дано времето да е като вчера  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 07, 2017, 08:22:54 »

Добро утро!

Вчера цял ден имах чувството, че е събота, само че днес не е неделя. И дребното се буди нощес, накрая при нас е останал и се чувствам смачкана от сутринта. ММ не знам как е отишъл на работа.

Хубав ден от нас!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 07, 2017, 08:38:29 »

Добро утро!

По същия начин бях и аз. Във вторник мислех, че е петък, вчера че е неделя. В комбинация, че уикенда мислим да отскочим за последно до морето, тази седмица ми е тотално объркана кога кой ден е  tease

Наследникът е на градина. Голям любовчия е. Миналата година беше Емма, сега е София (според него името се изготвя като града и едвам се сдържам да не се смея, отказва да приеме че ударението е другаде). Искрено се надявам София да е на 3г, че ще го закъсам в понеделник. Сега са 1гр и 4гр заедно, но от понеделник ще са само 1гр.

А за тази ли мома спорихте.

Е нали Шарлот е за Звяра, сега чакам една за Бамбук
А моля моля, родените една година по-рано са с предимство  tease От сега събирам пари за университета, вземайки пример от майката на Кейт Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #102 -: септември 07, 2017, 08:57:20 »

Привет!
За мен е важно, че днес е четвъртък smile Много се надявам леля ми да дойде и аз да се измъкна за по- дълго .
marry_me, останах с такова впечатление, защото правим от мухата слон, по чисто женски маниер Wink От една дума, сменяме по пет пъти темата и след две страници идеята е съвсем размазана smile
Хаха, Тони, нашата Амели Първа мина годинката и пак реве, та се не трае. С нетърпение чакам да си я водят на село, че да мога да отварям прозорците и от северната страна blum
Истинско халапеньо сос близнах един път в ЛА и щях да падна под масата от люто angry Другите се халосваха там колко дълга трябвало да бъде чушката, кога да е брана, къде да е расла, коя мома да я е пипала, че да има нужните качества, аз само зеех и си бършех сълзите. Та много зависи от чушките и продуктите за да се получи точния вкус.
Дълго време моите се чудеха как не мога да докарам гуакамолето на вид, а на вкус си било точно такова. Оказа се, че цветът на авокадото тук бил друг pardon.
Сега се сетих, че имам подарък от Шри Ланка чай от кардамон. Много ми беше любопитно докато гледах "Откраднат живот" що за вкус и мирис има /там нали майка и син само такъв чай пият/. Ами... нищо особено smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 07, 2017, 09:06:05 »

Аз Халапеньо (една хапчица) изяждам с една филия хляб.. хаха Илиян си го яде като разядка  nea Аз обичам люто, ама чак толкова  insane
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 07, 2017, 09:25:53 »

Ох... обадих се на колежката ми, за да й кажа за продължението на болничния.. и след 15-минутен разговор, в който постоянно я усещах, че нещо не е наред ми каза, че шефа ми е починал  shok cray cray cray cray cray cray cray

Просто не мога да повярвам... знам, че не бива да се разтройвам, ама си поплаках малко, защото това е толкова невероятен човек... Алтернативното лечение не е довело до кой знае какво, а освен всичко останало е паднал в банята преди седмица и е счупил таза си, което е довело пък до това да се наложи продължително лежане и с този бял дроб... преди два дни го изписали с кислородна бутилка от Пирогов, а вечерта го приели по спешност отново.. накрая не знам белодробна емболия или какво, но си е отишъл.. За добро или лошо.. Поне няма да се мъчи повече, но ми е шок.. Радвам се безкрайно, че не съм на работа в момента, защото не знам, как щях да го преживея..

Оф, съжалявам, че споделих такова нещо, ама ми е тъжно и тежко...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines