Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 156339 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 01, 2017, 12:04:21 »

Здравейте!

Честит нов месец, честити първи учебен ден, честити нови начинания, в нови сфери, в нови страни!

Аз обичам есента, но още не е есен, не бързайте да изпращате лятото  blum Тази година септември ще ми е по-празничен с годишнините от сватбата, направо нямам търпение! Вчера поръчах и табелка за вратата от Чекмедже, но може би няма да успее навреме да пристигне. Още не съм намерила нещо памучно, искаше ми се да е нещо персонализирано, ама май накрая ще е просто хавлия...

Днес на гости ще ни идва брат ми и два ни ще сме само кино и ядене... диетата ми ще замине, ама то и аз ако искам да прокопсам с нея, от време на време трябва да я нарушавам, иначе най-много седмица.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 01, 2017, 12:14:57 »

Здравейте и честит 1ви септември! А и честит Симеонов ден, на Али и Мари, да са им живи и здрави момците!
От вчера 3 пъти почвам да пиша и не смогвам, съответно вече половината не го помня  pardon
Булче, успех днес! Малкия звяр е страхотен, няма ли да приютите едното коте да му е другарче  Wink виж как добре се разбират.
Фани, честит първи учебен ден! Само 6ци да носи Кари и много спортни успехи.
Панди, много тъпо за изпита, смотан даяджия! Братовчедка ми първия път като замина и й беше много криво. Чак имаше момент на колебание дали не трябвале да си учи тук. Ама скед 1я месец и 486864 купона по-късно вече беше супер доволна.

Аз съм почти готова с багажите. Чакам още една пералня и вече нямам търпение да се кача в колата и шефа да заспи. Малко ми е притеснено, че снощи мъника имаше яка хрема, едва заспа и няколко пъти се буди и рева, докато пак заспи. Днеска ми се вижда по-добре. Аз съм с някакъв обрив от незнайно какво /прилича на охапвания от комари, но не са/ и дано само с това се разминем, че акобтрябва да се върнем до София ще се гръмна!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 01, 2017, 12:57:00 »

Благодаря, Рат!
Така и не създадохме традиция с тоя имен ден, на Сами-съвсем.

Честит първи учебен ден на Кари!

Булче,много несправедливо го наричаш "звяр", тоя чаровник с тези големи,красиви очи Wink

Рат,да не са бълхи....
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 01, 2017, 13:43:11 »

Картичка така и не взех. То е ясно, че няма за двата повода в едно, но търсих нещо, на което поне "Честит празник" да пише и не намерих. Имаше една много хубава, но беше розова. После като излезем ще търся само за рожден ден и това е.
А утре, заради режима на детето какви схеми ще мислим, не ми е ясно.

Фани, честит първи учебен ден на Кари. Пожелавам й много успешна година.  heart

Панди, много тъпо това с изпита.  nea Ти плака ли на изпращането? blush

Другата седмица имаме годишнина и още не знам какво да купя. huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 01, 2017, 14:19:05 »



Другата седмица имаме годишнина и още не знам какво да купя. huhhuh.gif

Торта, вино, хубава вечеря? smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2017, 07:51:49 »

Добро утро!

Разхлади ли ви? Тук вчера имало буря, а аз имам чувството, че за друг град говорят. Паднали дървета, затиснати хора....ужас.  huhhuh.gif

Бяхме на рд+кръщене в събота. Събитието си беше като сватба - 150 ч0века.  huhhuh.gif Имаше 353 степенно меню, което аз почти не опитах, естествено. Имаше страшно много деца, направоооо лудница. tease Бяхме около басейн и падна голямо гонене. Ние с Алекс отидохме в 12ч и 13.30ч се прибрахме да спи. Той пък реши да спи два часа и половина и се върнахме чак, когато тати свърши работа. Втория път бях с подкрепление, че иначе не си е работа на такива събития. Общо взето познавах две мами, които докато се натуткат да дойдат, ние се прибрахме и когато се върнахме стана време те да се прибират.  nea Всичко беше много хубаво. Предполагам организирано с агенция. Чак й се чудя на моята приятелка как за един месец успя да организира всичко и най-вече толкова хора. Направи ми впечатление, че рожденика получи много хубави подаръци. Трябва да я попитам дали тя си ги е заръчала или просто гостите са супер съобразителни. Имало е две народни певици, които ние изтървахме и Берковската духова, тях ги хванахме. На Алекс му дай вода и музика и немоЙш го спря.  tease Много танцува.  Girl_hide


Наши познати са се разделили и ми е мъчно. От два дена ги мисля. Мразя разделите. Те са малки 20-22г, но ми е много тъпо. И да чуеш от мъж да каже "а си мислех, че ще се обичаме завинаги"...направи ми скъса сърцето. cray Вярно, че монетата има две страни и ние знаем само неговата версия, но ако е така, много жалко.  sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: септември 04, 2017, 08:06:27 »

Както казват по националното радио, летящ старт на седмицата ви пожелавам good
Вчера лястовицата цял ден летеше в кръг и цирикаше в пространството между блоковете и реших, че нещо навигацията и не е у ред.  pardon 40- годишният от форума ми каза, че така трябва да е и че тази сутрив вероятно няма да я има. Точно така и стана, отлетя и тя.
Вече ми е септемврийско Wink За разлика от други години, когато ме обзема чувство за добре свършена работа, това лято ми мина абсолютно безсмислено, скучно и мързеливо.  nea  Освен едно полудневно ходене до Батак, не съм мръднала от Пловдив. За сметка на това, все болести и то кофти се въртят около роднини и познати sad
Понеже децата на повечето съфорумки започнаха да показват характер и да пилят нервите им, да ви разкажа за случка с внучката на моята приятелка. Пак да повторя, че майка и е родена и отгледана в Германия, омъжена е за французин и живеят във Франция.  smile
Та нося аз подарък на малката един пакет с разни работи, с които да се занимава, докато е тук и го давам на среща в парка. Детето, като всяко такова, много се зарадва и искаше да види какво има вътре, но майката каза, че е по- добре отварянето да е първата и работа вкъщи. Така стана, че ме поканиха на кафе у тях, на климатик, та се прибрахме заедно. Госпожицата нахлу в хола, качи се на един стол и седна с подгънати крака на него и започна със замах да къса опаковката. Няма събуване, няма миене на ръце, въпреки, че беше вилняла из тревата и катерушките.  smile Майката съвсем внимателно избърса с мокра кърпа подметките на сандалите и, така че да не и пречи и отиде да прави кафе. Ако бях аз, сигурно щеше да има мърморене да свали обувки, да измие ръце, да не сяда на стола, да не къса и хвърля, да не яде веднага от сладките в пакета и още, и още...
Искам да кажа, че децата им нито са по- добри, нито са по- дисциплинирани, просто родителите им държат да спазват само наистина важните неща и не си слагат всичко на сърце.
Миме, дано имат късмет и двамата да продължат наново, без горчилка. Съвсем млади са още, първата любов не се забравя heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 04, 2017, 08:20:54 »

Добро утро!

Събуването на обувките и миенето на ръцете са сред важните за мен.

Ние изкарахме уикенда добре. Вчера се видяхме с Фери и Мис. Уж за два часа, ама доста време отказахме. Дребните са във фаза "искам играчката на другия", особено моето. Но пак са ни много сладки  heart

Успешна седмица на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 04, 2017, 08:32:01 »

Привет на всички.От днес Моника е на градина и официално минава в отбора на големите smile Голямо желание имаше детето дано така остане.За наш късмет в събота я захапа комар точно под окото и сега е надута и оттекла, та ще я взема на обед да и дам капки и да спи в къщи на спокойствие.Аз се опитвам да се връщам към работния процес и да се сещам какво имам да правя  huhhuh.gif

Миме
, случват се такива неща.Млади са, ще им мине, друга любов ще ги завърти.

Свекс, аз държа на определени неща.За много майки съм прекалено либерална, но аз не искам да се вглеждам в глупости и прекалено много да детайлизирам.Не мисля, че това ми е донесло огромни позитиви на мен лично.

Аз обичам септември.Още носи от топлината на лятото, но не е така горещо и ужасно като август.Има си хладните вечери и сутринни, но има и топлите обеди идеални за разходка!

Хубав ви ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #24 -: септември 04, 2017, 08:58:27 »

Здравейте!
Май не съм се разписала в тази тема. Искам топлина, слънце и съвсем нямам намерение да се сбогувам с лятото.  smile Може би защото юли месец имаше много скапани дни, искам септември да е жегав. Тепърва предстои с ММ да направим романтична почивка.
Днес имам задачки - трябва да мерим, теглим и имунизираме второто издание. Ще го съчетая с обиколка на близките магазини.
Благодаря за пожеланията! Ние още не сме се настроили на коя дата ще празнуваме имен ден, понеже има и зимен Симеоновден преди моя рожден ден, а може и като нищо да изберем на татко именния ден малко след Нова година.
Маги, пожелавам на Моника много хубави дни на градината. Дано има същото нестихващо желание да ходи, както е при нашата кокона.
Миме, голяма олелия е бил този рожден ден. Толкова гости ми е в повече за детски празник. Имам чувството, че такива тържества правят неженени двойки като компенсация за сватба или хора с желание за показност. Може и да греша, но ние с голяма рода и то все близки сме ги смятали около 40 човека.
От телефона толкова от мен. Отлитам по задачи;)
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2017, 09:01:19 »

Успешна седмица на всички.От днес малко чуденце е на градина замина с голямо желание дано така остане.Голямото има още някой ден сън до късно и то се втурва да се бори с науките.
Септември не ми е от любимите месеци,харесвам го защото е малко по-умерено откъм температури,но иначе ми е меланхоличен,а аз обичам динамиката.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2017, 09:15:35 »

ДобрЮтро ви на всички. Лека седмица и те така give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #27 -: септември 04, 2017, 11:31:03 »

Ей добър ден стана докато се натуткам и до вас!

Петък не сте стискали палци много, франсетата ме разкостиха, хубавото е че от утре вече меркурий няма да е ретрограден и се очаква малко баланс!

Ние уикенда изкарахме супер,взехме си звер зверосан, направо е променен на 360 градуса, говори диалектно, знае над 20 нови песнички и е разлигавен на максимум, обаче хубавото е че вече пишка на гърне, за номер 2 не казва още, ама и това ще стане. От днес е командирован при Софийската баба, та ще го доразлигавят. Трябва от понеделник да е на ясла, вчера отварям сайта на градината да видя кои изследвания трябва да пусна и бам шок  shok! Градината е в ремонт и няма да отвори врати на 01,09, разпределени сме в друга градина, днес има родителска среща та ще разбера какво аджеба става...

Миме 135 човека за кръщене и рд е направо... нямам думи...  angry angry angry нашата сватба беше с толкова хора

Свекърва това е вече гнусно, не знам в коя бяла държава се приема за ок да не си измиеш ръцете след като буквално си пипал л**на... вярно че съм живяла с американци и знам колко са мърляви ама не е ок това
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 04, 2017, 12:05:53 »

Здравейте!

Събота и неделя ми минаха неусетно. Прибрахме се само за неделя и вместо почивка заварих любимото си коте пред умиране  Oh my ... Бързо до аптеката, купихме лекарства, казах на майка ми, докато сме до града (буквално за 20 мин отиване и връщане) да го прибере вътре в кашон (то ни е външно иначе). Е, прибрала го тя, ама на тавана и се прибираме ние, него го няма никъде. Повече от час и половина го търсихме навсякъде из къщата, навън, няма и следа. Изплаках си очите, чувствах се толкова безпомощна, защото носехме лекарство и само трябваше да намажем възпалената рана, а то умираше някъде скрито!! Ужасно се разсърдих и на майка ми и на баща ми, че по-рано не бяха предприели нищо и че нямам никакъв авторитет пред тях, когато кажа нещо как да се свърши. Добре че този ден бях планирала да се видя с едни приятелки и малко се поразсеях, иначе цял ден щях да си рева. Вечерта, малко преди да си тръгнем за София, то се появи!! Няма такава радост! Изглежда е имало нужда да си почине и само да му мине, знам ли. Намазахме го с антибиотика, днес ще следят как му е подействал, но вчера си изяде яденето с апетити и после си тича наоколо, все едно нищо не е. Вярно било, че котките имат 9 живота!

Съжалявам, че стана малко дълго...

Миме, какъв е този рожден ден, нашата сватба беше 115 човека и ми се стори огромно събитие!

За миене на ръце и събуване на обувки, ами не ми е нормално да не го направя веднага, когато се прибера и не мисля, че ще се примиря децата ми да не го правят.

Късмет на децата в детски градини, да им върви по вода и да ходят с желание smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 04, 2017, 12:27:56 »

Аз имам недостиг на поносимост към огромни събития и паркове претъпкани с хора, така че не го разбирам това с р.д и кръщене като сватба. А за подаръците- хубаво е наистина да се предупреди какво не иска човек, щото после си ги троши от главата. Сигурно така  е и направило момичето. smile

Бубе, поболявам се ако ми се разболееше животно, затова вече и не гледам такива. sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines