Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:25:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 156324 пъти)
 
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« -: септември 01, 2017, 06:46:24 »


Красиви в хладното изгряване,
с което идваше деня,
познахме бавното узряване
на устни,слънце и земя...

« Последна редакция: септември 01, 2017, 06:48:29 от cvete_78 » Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2017, 06:50:23 »

Не съм от най-редовните и дано нямате нищо против,че пуснах новата тема.Пожелавам на всички успешен месец .
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2017, 07:48:03 »

Честит нов месец smile

Много обичам септември, да е щастлив, да е усмихнат и да не ни кара да тъгуваме по лятото, а да донесе любимото ми време със слънчице и лек хлад  heart

Успешен петъчен ден на всички  danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2017, 08:00:56 »

Честит нов месец! Лятото бавно си отива. sad

Утре сме на рожден ден + кръщене и трябва да търся картичка. Е, каква трябва да е, за да е подходяща и за двата повода?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2017, 08:38:31 »

Септември ще бъде май, животът ще бъде рай, наистина ще бъде.....  give_rose give_rose give_rose
Честит първи учебен ден на моето златокосо слънчице!!! 3-и клас - 3-но повече успехи  heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2017, 08:44:25 »

Здравейте!

Хич не обичам да има Р в името на месеца.

Миме, вземи си за рожден ден. Картичка за кръщене ми е малко странно.

Вчера изпратихме служебното момиче. Не искаше сълзливи изпращания, но само и се стичаха сълзи. Не е взела шофьорския изпит. Малко гадно - изпитващия не искал да се говори на английски и скъсал чужденците. Тя все пак е изкарала 25 Мин. Вярно, че в друга страна няма изпит на български, но в малко подлъгващо, да се казва на чужденците, че има такъв вариант. Явно има, ама зависи кой ти се падне. Тя каза, че все пак се чувства обнадеждена, защото почти е успяла и така. Пък и сега със сигурност ще трябва да се върне до тук smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2017, 08:59:07 »

Привет, честит нов месец  give_rose

И на мен Септември ми е любим - някак всичко живва след почивния Август. Да ни е хубав и устремен месецът.

Панди,  много са тъжни изпращанията. Дано бързо свикни момичето и да намери нови приятели. А тя така или иначе пак ще се връща, нали близките й са тук.

Ние днес с мамин трябва да минем през 3 магазини за плочки и през 2 магазина за дивани. Дано през делничните дни да е по-спокойно и да ни обърнат повече внимание. По повод ремонт и обзавеждане успях да се набъркам и в едни роднински каши. Да ме пита човек защо, хем си знам, че работа не се върши с роднини. Ама ще ми е обеца на ухото  pardon

Ползотворен да ни е деня, нищо че е малко хладен  girl_wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: септември 01, 2017, 08:59:58 »

Добро утро

Честит 1ви септември. Фани честит първи учебен ден!

Панде много тъпо, като ги знам как се заяждат за всичко... можеби е трябвало в Холандия да запише курса, там всички говорят английски.

Мен ме чака супер натоварен ден, направо събирам сили да се боря срещу френската буржоазия... така да ме дразнят тея французи... няма по-неразбран народ от тях!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2017, 09:01:23 »

Честит нов месец! Лятото бавно си отива. sad

Утре сме на рожден ден + кръщене и трябва да търся картичка. Е, каква трябва да е, за да е подходяща и за двата повода?

аз бих взела една, без напечатани честит рожден ден или честито кръщене на нея, и ще напиша текст и по двата повода.

Панда, това си е голяма работа и за теб и за нея, промяна, нов старт, сълзливо си е, откъдето и да го погледна

Честит ви нов месец, с ухание на парички и по-малко изразходвани нерви да е. biggrin
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2017, 10:04:47 »

Булче, успех с франчулята!

Машка, проблемът е, че близките и са тук, в Белгия, в Англия, в Испания, баща и не знам къде е сега. Лудница е при тях.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2017, 10:16:19 »

Привет дами как сте?
Чета, чета ама в моята глава нищо не влиза, нищо!Тази нощ бандитка сънува кошмар.Стана с вик, премести се при нас и аз бях до там със спането.Успокоих я след 1 час приказки и обяснения(много приказва, няма млъкване и всичко е защо  huhhuh.gif ) Обаче аз после докато заспя ми отне още доста време.А след малко трябва да се приведа във приличен вид и да ходя на юбилей на шефа  crazy Трябва ми вълшебна пръчка!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: септември 01, 2017, 10:18:49 »

Привет!
Не мога да видя цялото заглавие на темата след с дъх на.... и по инерция търся подходящо съществително и римуващо се определение на златен blum Естествено, запецнах на недоклатен, млатен, платен... blush
Кажете ми какво е, да не си правя догадки и за съществителното smile
Честит първи учебен ден на Кари, по вода да и върви в учението и при новата треньорка good heart
Панди, първото изпращане е щастливо тъжно, после става по- трудно с всеки път за близки и роднини, но за заминаващия е все по- чакано cray Да му е на късмет на момичето, да си постига целите и да му е добре на новото място good
Аз да се похваля - успях да купя билети за три постановки от "Сцена на кръстопът" онлайн. Лани висях на две опашки в най- големия пек и правихме сложни комбинации с една жена по телефона. Касите отварят от 10ч., електронните продажби започнаха от 7ч. Е, сега пак трябва да ходя до театъра за хартиени билети, но поне няма да се притеснявам за места.
Да ни е хубав месецът, да донесе на всеки желаното good
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 01, 2017, 10:47:32 »

Свекс,няма продължение,каквото си го искаш такова.Замина ли си лястовичето?Скоро свеки отнякъде донесе едно врабченце,може би се учеше да лети и беше паднало.Митко много искаше да остане при нас дори име му даде Чурулик.Успяхме да го убедим ,че трябва да се върне при майка  си защото все още ме умее да се справя самичко.
Още малко и Поли отлита.Откакто я записахме всичко ми се сви.Тя никога няма да го разбере.Поли,също се вълнува всичко е ново и непознато за нея.Митко от понеделник тръгва на градина.
Отивам да пера килими мацки.Друга година до това време съм приключила,но сега нещо се омотах.Пък и ММ обикновено като чуе пране на килими откача ,но днес е на работа и нямкой да ми се мотка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 01, 2017, 10:53:02 »

Цвете,  майка ми ги дава на фирми за пране. Нямате ли такава наблизо?
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 01, 2017, 11:13:08 »

То и за там ще има ,че те моите са много .Днес леките ще пера.До миналото лято оставах без ръце и кръст.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines