Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:12:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 159000 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: септември 05, 2017, 14:56:35 »

Все още е в списъка Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 05, 2017, 15:10:46 »

Честит рожден ден на НИ1.  Да ви е жив и здрав и скоро да ви дари с внуци!  give_rose И на Тони честито повод. Много любов и щастие!  heart
Аз също си купих такова чудо. Зарекла съм се никога да не ходя да ме боядисват тук. Още не мога да преживея 90-те лв за едни корени.
Мойто дете пък взело, че поканило Люс да спи у нас. Детето е полу-арменче и ми е притеснено как ще се представим. Абе те както са 4 деца надали вкъщи яде кой знае какво,  но все пак...
Добре, че отложихме за уикенда. За яденето пък реших да им купим Макдоналдс.
Най-сетне взе, че ми дойде. Вече бях почнала да си мисля, че ме е хванала критическата.  pleasantry
« Последна редакция: септември 05, 2017, 15:17:20 от fanimira » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 05, 2017, 15:16:36 »

Не съм ви чела назад, ще ме прощавате, но влизам само набързо да ви почерпя.
Днес с моя Единствен празнуваме 11 години Любов! heart

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 05, 2017, 15:18:40 »

Честито, Миме  heart Обичайте се още 111 години!  heart Супер торта. Ей сега ще се почерпя  pleasantry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: септември 05, 2017, 15:37:56 »

Хайде пак благодаря на всички и честита младост на Фани и любов на Мимето.
Миленка- младоженка и тя чукна годинка от брака, ама го раздава чужбинско в момента и малко ни е сърдита smile
Много събития днес, да се чуди човек как да им хване края и да не изпусне някого smile
Фани, арменската кухня е близка до турската, но винаги е по- Wink Рецептата за постен зелен фасул е кило фасул с пакетче от 250гр. масло Wink, а спанакът от агнешкото със спанак е за кокошките. Най- интересно обаче им е знамето - парче плат метър на метър с изрисувана уста два на два метра smile. Хубави хора са, с широки сърца, не се притеснявай толкова good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 05, 2017, 16:49:22 »

Миме, все така да се обичате и да развенчавате мита, че детската любов е несериозна и няма бъдеще Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: септември 05, 2017, 17:11:44 »

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ1! Нека е пример за всички!
Миме, честит празник и на теб!
Защо ни е сърдита Миленка? Да се връща тук с усмивка и заредена с положителни емоции!
Ей, днес много ползотворен ден, ама вече ме гони дрямка smile Утре имам намерение да си поспя до по-късно. Дано и децата да са със същите планове.
Хехе, Фани, я разпитай за арменските балове. Дали ги имат и по руско?
Една от шефките на майка беше полуарменка. Много услужлив ум, начетена, с широки интереси - винаги е имало какво да си кажа с нея. Много респектира! И като типична арменка - не млъква Wink
Леле, Лебедово езеро в Русия си е мечта! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: септември 05, 2017, 18:57:03 »

Арменските балове в Тримонциум, мечтата на всяка неомъжена арменка smile Успях да се намъкна на един пробен кадрил, където мустакат и веждест арменец с тънка пръчка в ръка казваше на френски коя фигура следва. Леле как им завиждах, от цялото си сърце heart heart heart
Говореше се, че има подсилена охрана, защото тогава арменското злато се показва с килограми. Всичко ми беше като приказка на фона на нашите скромни социалистически тържества. Шиеха дълги бални рокли и ходеха да им правят кокове на букли. Може и да са послъгвали, но приятелката ми твърдеше, че през тази вечер всички говорят само на френски. smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 05, 2017, 21:27:59 »

като ти знам късмета... какво стана с на НИ2 Марията?

Ина ето :


Създава илюзия за по-гъста коса Wink Или поне при черната коса създава тази илюзия.

Честити годишнини!!! Много любов, хармония и щастливи мигове заедно ви пожелавам!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #84 -: септември 05, 2017, 21:55:46 »

Привет! Честит празник на всички днес, няма да ви изброявам, че ще стане утре. Лека нощ!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 06, 2017, 08:17:03 »

Добро утро и Честит празник smile

Вечерта ни снощи мина прекрасно, ходихме в едно ресторантче, което бях набелязала отдавна и все го пропускахме.. Разкош, препоръчвам го на момичетата от София - Made in Blue. Аз съм ходила в Made in home на ул. Ангел Кънчев няколко пъти и определено ми е много любимо място, но тук е още по-прекрасно, а и доста по-голямо.. Градината е разкошна, а самата къща, където са разположени масите в различните стаи и е очарователна, стара и много романтична  heart
После си направихме дълга разходка из централните улици и за мое огромно учудване бяха почти празни, къде е тоз народ.. През деня е пълно, обикновено и вечер има много хора.. Снощи пусто  huhhuh.gif

Днес ще се виждам с приятелки, че англичанинът ми работи  pardon

Хубав празник на всички  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 06, 2017, 08:25:50 »

Здравейте!

Честит празник!

Тони, на море е народа. Вчера даже на пладката до нас, където е най-голямата лудница беше спокойно и останахме на нея.

Разбрахте ли, че всеобщата ни любимка Кейт чака трето. Мисля си, че пак ще е момиче smile

Ние нямаме планове за днес. ММ май ще се прави малко на домашен майстор, ние с Томи ще сме си по градинките.

Хубав ден на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #87 -: септември 06, 2017, 08:32:59 »

Честит празник! И честита годишнина на Миленка!

Тони много е вкусно в Мейд ин блу, обаче сервитьорката много ме дразнеше, през 5 мин идваше да ни пита дали няма и основно да поръчваме, а ние си бяхме седнали на разядки и винце. Виж менюто им е доста интересно, аз ядох патладжан с мед и тахан и сладолед с хлебни трохи и уиски и двете много интересни на вкус.

Пандее обсъдихме вече бременната принцеса, с Мисче се сдърпахме вече за снаха  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 06, 2017, 08:35:48 »

То и ние взехме 1 салата, 2 разядки, но имаше и едно основно и сигурно затова нищо не ни каза хахаха smile

Панде, и аз мисля, че чака момиче  good
На море ли да е народа.. Миналата седмица имаше повече хора.. Може сега да са слели почивните дни, което не пречеше през деня трафика да е ужасен.. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: септември 06, 2017, 08:37:24 »

Ние 200 лв сметка направихме, поръчахме всички възможни хумуси, миди, хлебчета, салати, обаче това досаждане ми дойде в повече

Ако е мома зимам я хахах!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines