Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:43:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 155985 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #570 -: септември 30, 2017, 16:49:38 »

Благотворителния магазин е там, кьдето носиш разни неща, от които нямаш вече нужда, а все още могат да се използват. Те ги продават на ниски цени и парите отиват за благотворителност.

Аз нося умалели дрешки и обувки, предмети за дома, от които искам да се отьрва, а ме е жал да ги хвьрля и стари играчки. Купувам книги и понякога играчки. Книги има жестоко много - вторият етаж е книжарница, даже с маса в средата, кьдето можеш да седнеш да си четеш, като в библиотека (предполагам).

При мен всички спят, а аз скучая...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: септември 30, 2017, 16:53:01 »

Аз престанах да се вълнувам от естетичните корекции, откакто работя на всички изложения на красотата, панаири в Пловдив и Капанов фестивали. То там е такъв сбирщайн от операции, коси и евтини имитации на скъпи чанти ( и жени ), че.... Смешно ми е вече.  pardon pleasantry crazy

Точно този уикенд съм на работа на изложението в Маринела хотела и се чудя отде гейовете имат толко пари и защо жените смятат че е ок да са с розова коса ( но да им се виждат корените ! ). явно е на мода, докладвам за да знаете. pardon pardon pardon
И естествено се присетих за разговора ни тук за майчинството- миииии да, не е готино- у 7 часа сутринта да разкарваш бебе до майка си, после да отиваш на работа и цел ден да се занимаваш с кретени.  huhhuh.gif nea

Анатомията я гледай запалено до едно време, преди много години, след това я направиха на мегадрамата и прекалиха, съответно спрях. Бг сериали знаете че не гледам, с изключение на 1-2 в миналото.

Али, по същата причина и аз си гледам новаплей, ако смогна. Мрън та врън има инак.

Ина, да покажеш шапките после и да кажеш за фризьорката. Много дере тая гад бреее.. баси парите. beating
Картините от снимката ти и двете са супер.

Не можах да обясня на целокупния БГ народ, че в множествено число няма Й  ( като окончание ). Особено мъжете много обичат тази грешка.
Запетайки отдавна не гледам къде и дали слагам, просто нямам желание и време.

Ина, аз имам супер мнение за определени кремове за стрии и целулит, но си права че действат в съчетание с конкретен хранителен режим. не ми отговори какво ядете по принцип, или аз не съм видяла ? интересно ми е, особено в новата страна.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #572 -: септември 30, 2017, 18:28:42 »

Защото там, кьдето на старата клавиатура имах "ъ", сега имам "ь"  pardon  blush

Много ли е кофти за гледане?  sad

Хахах боцка ми на очите понякога  lol ама няма страшно, просто се чудех.

Аличка Откраднат живот е пълно копие на Анатомията на Грей, аз съм изяла дет се казва всеки епизод на Анатомията, от разказите в началото и края на всеки епизод, до копие на случаи от сериала, до секса в болницата, сега май с Вергов и на др. Хаус ще го докарат. Мен Откраднат живот ме гледа, аз него рядко
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: септември 30, 2017, 21:58:43 »

Аз откакто живях 3 години със студенти по медицина, докторски сериали не гледам. Те поставяха диагнозите по-бързо и от Д-р Хаус lol
Нашите го гледат Откраднат живот, покрай тях съм гледала 7-8 серии. Кефи ме един сърдит доктор, не му знам името. И жена му е докторка и нещо не могат да имат деца. Веднъж го видях в един мол. Не беше чак толкова сърдит smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: октомври 01, 2017, 09:04:01 »

Ние също гледаме Откраднат живот и много ми прилича на Анатомията на Грей. Както казва Булче, толкова откраднати сцени има, чак се улавям как следя дали случката ми е позната от Анатомията. Анатомията на Грей на мен ми е много интересна, но след 11-ти сезон не съм гледала. Все се каня да го започна, но Иван не е съгласен  pleasantry

Когато съм ползвала кремове за отслабване/против целулит и т.н., ефект са имали само съчетани със спорт и хранителен режим. Не зная дали въобще повлияват мастни депа, но определено правят кожата по-стегната и мека.
В тази връзка, някой ползвал ли е козметика на The Ordinary? В нета има добри отзиви за нея, но нямам позната, която да е ползвала и да даде отзиви.

Ние днес ще се по-лежерни, имаме 2-3 задачи за навън и повече ще сме вкъщи. Вчера обикаляхме почти цял ден и накрая чак ми омръзна  blum

Хубав ден на всички, нищо, че е мрачен smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: октомври 01, 2017, 09:09:14 »

Октомврийска тема
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines