Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 14:35:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 157893 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: септември 27, 2017, 17:08:24 »

Привет smile
Докато се наканя да пиша, то станало сряда  badgirl

Свекърва, много сили и смирение са нужни да преодолееш случилото се! И аз като Мери ми, си мисля в сегашно време за близките, които са ни напуснали.

Мери ми, много хубаво звучат плановете ти. И аз искам да сложа брекети, но не съм проучила има ли значение бременност/раждане. Не, че съм ги планирала скоро, но знае ли човек.

И аз се чудя за тези сметки за ток. Като чуя повече от 200 лв на месец и направо ми се изправя косата. В стария апартамент бяхме с климатик. Отоплявахме 65 кв и сметката не е била повече от 120 лв в най-студените месеци (януари, февруари). Зимата средно плащахме около 100 лв, а лятото 60 лв ток. Климатикът го пускахме октомври/ноември и го спирахме чак на пролет.

Тони, пази се, че не си е работа да пипнеш някой вирус сега.

Ина, права си - длъжни сме да сме щастливи. И като ти се скофти, чак се чувстваш неудобно да споделиш, че нещо не е наред.

И на мен не ми е минало кривото настроение, но вече и с ММ не коментирам. Гледам само за хубавите неща да говоря с него, че уж аз съм оптимистът вкъщи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: септември 27, 2017, 17:33:28 »

Ние пък въпреки сушилня/съдомиялна/пералня/печка/хладилник/климатик за лятото повече от 30лева ток не плащаме. Много се радвам, че отоплението ни не е на ток, защото топлината на ток е различна.. въздухът ми е мнгоо сух (нали съм с астма и все с проблемни уши/нос/гърло), пък и за 100кв. м трябваше да имаме поне 3 климатика и сметките за ток нямаше да са до 200лева....  nea Истината е, че миналата зима не сме минавали 150лева за газ. Първата зима ни бяха по-високи сметките и най-високата 200лева. Тогава, обаче имахме малко глидери на радиаторите, бяха на оптималния минимум, защото така си го купихме апартамента с тях от строителя, та човека е сметнал минимум за кубатурата. Ние не се усетихме и не прибавихме още веднага, а чак на следващата зима, та това също е важно, каква е големината на радиаторите, защото изстиват по-бавно по този начин  good

Да не говорим, че първата има имахме 800лева ваучер от Овергаз, заради таксата за присъединяване.. И ни ги приспадаха от сметките.. Въпросните 800лева стигнаха точно за 4 месеца  diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #497 -: септември 27, 2017, 18:18:36 »

Тази работа,със София, ще стане ясна скоро, според мен е нещо в начален стадий...

Сигурно си права. Сега като ходихме за Марта заспа за втори пьт днес в количката и доста време вече спи. Днес не е яла.

Вьрнахме се вир-вода, обаче както Еми беше казала за себе си и на мен ми е кеф да е отврат времето и да си стоя вкьщи. Даже сигурно няма да я записвам за нов сезон на групите за игри, като ни изтекат десетте сеанса.

Писах на Румяна за коляното и тя ми прати нова програма, която е разработила, която щади ставите. Много добре ми изглежда. Нямам тьрпение да я пробвам утре.
Пьрвата част я дава безплатно, а втората е с ластик и е 60лв за клиенти. Мисля да си я взема, защото е редно тя да печели от труда си. Намирам, че много добре се старае, добре се справя и заслужава.

Фабио тази вечер пьк има някакво сьбрание до 20:30.  huhhuh.gif

Кьде се загуби Булчето? Мисля си за нейния син и се питам как е.

Пандик, това за двете очи много ми хареса. Баш така си е.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: септември 27, 2017, 18:32:19 »

И Сами не яде, ама тотално е на диета два-три дни(един преди да се усетя какво става и два в пика на болестта). Намирам го за нормално и изобщо не го мъча.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #499 -: септември 27, 2017, 20:22:03 »

Инче тук съм чета ви от време на време, много съм заета на работа, имам една камара и съм на турбо режим, очертава се и ходене пак до ПарижУ. Малък звяр е добре ходи на ясла пу пу да не му е от уроки
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #500 -: септември 27, 2017, 20:39:18 »

... очертава се и ходене пак до ПарижУ.

Убу. Все това да чувам като оплакване от тебе  good КАто отидеш, ще те помоля да отвориш широко очи и да погледаш и за мене  cray

За дребния се радвам, че е на ясла, дано сте спокойни за дьлго   Bravo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: септември 27, 2017, 20:48:49 »

КАто отидеш, ще те помоля да отвориш широко очи и да погледаш и за мене  cray


 sad sad sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #502 -: септември 28, 2017, 06:24:47 »

Да знаеш ще ми липсва твоята компания и window shopping по онези мега гига скъпи магазини heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: септември 28, 2017, 09:13:49 »

Привет!
И аз се присъединявам към мрачните днес. От 10-ина дни наред с корема ни болеше и главата. Добре, че УНГ реши да й направи рентген. Ми отток в челото и от дясно на бузата - алергичен ринит. Резултат - АБ и 6 дни вкъщи. Мисля да кача съчетанието на Кари в ютюб колкото да ви я покажа. Според мен има огромен напредък само за 3-4 седмици.  Bravo
Edit: https://www.youtube.com/watch?v=rOnpOb2dNrw - по принцип го играе и по-добре. Сега се е притеснила, защото я снимаме  tease
Edit of the edit: пускам и груповите съчетания макар че не съм искала разрешение от майките. Дано не ме съдят. Аз ще ги изтрия след седмица някъде де...
https://youtu.be/K2h3JKhVKTs
https://www.youtube.com/watch?v=jqo5sqyZKOg
« Последна редакция: септември 28, 2017, 09:43:12 от fanimira » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #504 -: септември 28, 2017, 09:17:11 »

Днес сльнце има тук, но няма да излизам, за да си почине София и да се стабилизира малко. Сега ще пробвам новата гимнастика, дето ми прати Румяна.

Поканих и Адриана на кафе, но още не ми е отговорила дали ще дойде.

Егати, като има сльнце си е друго.
Вчера се прибрахме вир-вода двете с Марта и исках само да си направя чаша горещ шоколад, да си обуя ватиран анцуг и да седна пред някой филм. Ама тук черния шоколад на Несле е непознато чудо на природата...

Кой какво ще прави днес?

Между другото намерих и един масаж за отслабване на дебели и желящи рьце, (ако някой го интересува) на испански е, но се разбира по видеото и изглежда много обещаващ.

Глася се да го почна, преди това ще се измеря и ще ви кажа след месец колко и какьв ефект е имал.

Фани, Кари ли не ти е добре?  sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: септември 28, 2017, 09:24:42 »

Да, Кари. Но пък иска да ходи на тренировка. crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #506 -: септември 28, 2017, 09:33:43 »

Здравейте! Wink
Тук ноември е в пълен разцвет - сиво, тъмно, но поне не вали. Има и надежда - вече се вижда планината. Въпреки времето вчера се повъртяхме навън с децата. Имаше интересни гледки - от къси ръкави, до зимни палта и ботуши. Аз по обяд отскочих само до магазина, както си бях по пола и потник. Получих от три места съвет, че било студено lol
Вчера направих пълнени тиквички с варени картофи, морков, сирене и подправки. На Дребосъчка поднесох тиквичката като лодка. Направих платно от хартия с нейната буква и го забодох на дървено шишче. Беше много щастлива и яде с охота. Днес трябвало пак да бъде така Girl_hide Ще пробвам и това, което предложи Цвете good Много бързо, лесно и вкусно ми изглежда и си го запаметих на компютъра.
Дрехите вкъщи са като продукти в миш-маш - не е ясно какво да вадя и какво да прибирам. Такъв взрив в гардероба преживях и миналата година "Това все още ми става, това може и да ми става тази зима, това ще го оставя за всеки случай!".
Искам да пекне слънце, че да има къде да си оползотворя енергията, която сега трупам. Тук ще има Капана фест, в събота пък ще има волейболен мач, та да видим дали и ние ще се разнообразим малко.
Тези дни гледам активно новия сезон на Откраднат живот. Много ми харесва! good Буквално се кефя на актьорска игра. Всичко е много естествено и спонтанно, няма театралченето пред камерата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #507 -: септември 28, 2017, 10:29:45 »

Ние сме без слънце, но поне и без дъжд smile
Ина, как я возиш София заспала в дъжда? Сигурно имате от тези покривала за цялата количка. Какви са тези масажи, само за дебели ръце ли, или изобщо и самомасажи ли са?
Булче, имате ли "романи" във фирмата пак?
 Хехе, като четох за тиймбилдингите и от последните серии на Откраднат живот, та се сетих за служебните отношения в международни компании в България и по света. Като започнах работа, голяма мъка беше докато разбера кой на кого какъв се пада и как се разпространява информацията. Понеже е наследена компания, имаше примерно майка, тримата и сина, едната снаха, сестра и и племенника и, съпрузи с всичките си деца, братя и сестри, племенници и далечни роднини. По искане на американския шеф, на мен се падна честта /като на най- нова и безпристрастна/ да направя схема с роднинските връзки. Хехе, не остана почти човек, който не е свързан с друг по кръв, закон или все още само по настояща или минала любов. smile Шефовете от чужбина гледаха, цъкаха, хилиха се и накрая стигнаха до извода, че най- опасни са тези, без връзки, защото няма как да са без връзки funnytooth И до там свърши, вероятно защото политиката минаваше през гърци, а за тях няма особено значение.
По сведения от моите, в Америка ги следят, но те усилено си замитат следите blum И не правят тиймбилдинги или тържества без половинките си.
Ама има и по- лошо, при Родния ходят по екскурзии в чужбина и само аз открито съм против Wink. Не, че ми минава мнението, но държа да се знае.  smile
Фани, много неприятно, че Кари не попадна на добра треньорка още миналата година, та сега трябва да наваксва. С връстници ли е в групата си?
За готвене официално откривам сезона на праза. Цяло лято ядохме тиквички в най- различни варианти, постни, с месо, със сирене и кашкавал, с куркума и вече съвсем ни омръзнаха.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #508 -: септември 28, 2017, 10:37:57 »

Тквички не сьм яла от сума ти време. Вьобще имам чувството, че ние нищо не ядем. Само боклуци.

Свекс, пробвах твоето пиле, не знам дали казах. МАрта не го хареса, София беше скиснала и не яде. ФАбио каза, че е супер, но има някаква подправка, която не му е по вкуса. Отговорих, че няма абсолютно никакви подправки и сигурно е от меда. Не било от меда, не знаел какво, ама не било лошо де.  beating
Аз го обожих и пак ще правя, докато свикнат с него !!! (биохимично, вкусовите рецептори трябва да се срещнат 5 пьти с даден вкус, за да привикнат с него и да започнат да го оценяват).

Масажьт, за който казах е самомасаж на горната част на рьцете, която при мен е дебела и се тресе.

И София, да с цяло покривало. Нямам избор. Тя беше единствената суха. Аз заради проблема, който си сьздадох тук с хулиганите, не смея да си нося цветното яке, което е за дьжд и ходя по-незабележима с едни-тьмно-сини, но те не са непромокаеми и ставам жива вода, когато вали.

Ей тия нови упражнения на Румяна не ми точно скьсаха гьона, но бая го натегнаха  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: септември 28, 2017, 10:39:07 »

Добро утро smile

Студено е тук, но се надявам да се стопля, че фотосесията ни с Миленка наближава  danceg

Фани, много е красива, но ми изглежда притеснена наистина. Дано навакса пропуснатото време и ходи с все по-голямо удоволствие  good

Ина, на мен също са ми интересни тези масажи за ръце. Като отслабнах свалих 2см от обиколката на ръката за близо година.. пък и не си ги харесвам, дебели са и увиснали..  nea

Трябва да отида до магазина, за да напазарувам и имам огромен проблем с това, какво да сготвя. Месо+салата ми се повръща само като си помисля.. Картофи, ориз, леща, боб, паста, пица и други тестени, изключвам.. Миш-маш правих вчера и ядохме.. И съм в изходна позиция с храните.. Не мога и не мога да измислям  cray
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines