Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:04:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 159040 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: септември 18, 2017, 15:29:45 »

Здравейте!

Аз досега си късах нервите с тия отгоре. Не спряха да се карат, да викат и да тропат. Алекс се буди два пъти, ако има трети директно им го връчвам да го приспят.  beating

Сега се успокоявам с един Сникърс плачейки, защото рязах лук.

Вчера правихме Прощъпулник на Алекс. Днес отивам да пазарувам, въртя се половин час в Лидл и накрая се оказа, че съм си забравила картата (сложила съм я между предметите, от които трябваше да избира). Имах само някакви дребни, които естествено не ми стигнаха. Напоследък не ми върви пазаруването. nea

Тони, хубаво сте го замислили, дано ви се получат нещата. Времето ще покаже. smile При всички случаи направете, както мечтаете. Все някога ще е използваема от Бебка.  heart
Обожавам ментово.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: септември 18, 2017, 15:33:46 »

Миме, може и по-зле да е.. Забравила съм си портмонето в жабката на колата (защо изобщо го пъхнах там да ме пита човек!!!), с която днес Илиян отиде на работа. Отидох до магазина и разбрах, че го няма на касата.. Поне не се стреснах, че е откраднато, защото мозъка ми реши да бъде услужлив и да предостави спомен, как го пъхам вътре. После се помолих на жената да ми остави нещата до нея, върнах се до нас, взех банкнота от мястото, където ни стоят парите (добре, че имаше изтеглени този път) и напазарувах  crazy
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #377 -: септември 18, 2017, 15:36:46 »

И аз за подобна конфигурация мечтаех преди да се роди Бубет, но тогава нямахме място, та до ден днешен сме си със скрин и легло (икейски). Роклите висят на закачалки в нашия гардероб. Напоследък има недостиг на пространство, но това е заради размера на дрехите, да не помислите, че е от количеството  lol lol lol
Точно тази кушетка която сте нагледали я бях заплюла и аз, но една приятелка ми сподели, че се е скапала за няколко месеца при честа експлоатация. Не ти го казвам, за да те откажа, а просто да си информирана.
Дано да ти се получи с отделянето в друга стая, Тони....У нас Бубет все още е гербова марка върху мен при всеки удобен момент. Следобедния си сън, ако сме вкъщи, го спи като малък змей на Киви, нощем използва всяко събуждане, за да се намести между нас и да заеме поза петолъчка.....Като бонус се бори и бие на сън, докато не ме превземе с ръце и крака, хаха....След снощното и посещение днес съм като размазана от валяк хлебарка, добре, че още няма много народ покрай мен, иначе щяха да си патят  diablo diablo diablo

Внимание - 5 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Пускам, пък да става каквото ще....
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: септември 18, 2017, 15:39:23 »

Единственото, което ми се струва с възможност за дълга употреба е кушетката, която е доста функционална. Но може да спре да ми харесва  pardon

НикЪФ шанс. Тая кушетка я гледам в Икеа от ден 1. Планирана е за бъдещата ми крафт стая, ако изобщо някога вляза там. Направо много и се радвам.

Мен само ме притесняват дръжките на шкафчетата, дали няма да чупят краката, ама нищо де...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: септември 18, 2017, 15:44:25 »

Тя при нас ще се използва от мама и свекървата.. Или ако инцидентно се преместя аз или Илиян в другата стая за сън.. Като двойно легло не знам дали ще я използваме, което всъщност може да се счупи от много дърпане, защото когато бебешкото легло се премести в стаята, няма да има разстояние 160см до него напред. Но в начален етап, ще е добре за 2-ма човека Wink

Иначе имам приятелки, които от 2-рия месец са отделили бебетата в техни стаи.. Имам други, които спят с 5-годишните си деца на едно легло.. Рецепта явно няма, така че ще се чуе, какво и как ще направим smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: септември 18, 2017, 15:53:22 »

И все пак това повивалникът да е в различна стая от леглото, когато се сменят по 10 памперса на ден, ми се вижда прекалено нефункционално. Аз се ядосвах, че не са едно до друго, а на различни стени.
Голям съм party pooper, ама всички казват, че откакто се е родил Бамбук съм докарала практичността до ново ниво.

Дъ адър мадър е много благодарна  give_rose

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #381 -: септември 18, 2017, 17:17:21 »

Малко на бебешка тема го обърнахме ама да се изкАжа за последно и язе!

Значи ние направихме абсолютно същото което Тони правят в момента даже със същите мебели, само че стаята беше в жълто tease. Значи не знам как обаче ми се получи това Звяр и до ден днешен да си спи в неговата стая, в неговото легло, само като е болен спи при нас. Ще си призная беше егоистично от моя страна, но не съжлявам. Аз спях с малкия до 5я месец и после се преместих в спалнята, някак си ми се вижда все още най добрия вариянт, хем мм наспан, хем си свикна в неговата стая малкия
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: септември 18, 2017, 17:51:29 »

Не просто спи при нас, ами и върху нас. Единствено когато в стаята се разхождат бели мечки (много е студено, спи спокойно в креватчето). Но и ние имаме една спалня. Той обаче от ден 1 търси компания. Снощи заради хремата спа само с баща си. В 22ч беше в креватчето, сутринта го намерих върху баща му. При спалня 2 на 2, двамата аха да изпаднат. Есента обмислям спалнята да стане детска, но да видим дали няма вс да спим там  tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #383 -: септември 18, 2017, 18:25:01 »

Мисче вие не продадохте ли апартамента?

Не си е работа да спиш с дете заедно... Ние два дни спахме с Дзверо и ставах супер схваната  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #384 -: септември 18, 2017, 19:07:23 »

Те и моите спят нощен сън от новородени сами, даже и болни не са идвали при нас. Въпросът е, че детска стая, като такава никога не сме ползвали. През деня всички се събирахме на едно място, независимо кой учи, готви, лази или спи. Иначе не можех да свърша никаква работа, а и трябваше да имам простор за маршируване и пеене като средство за борба против колики и скука.  pardon Тогава е добре всичко да е под ръка, няма кой да размъква голо дупе по коридори и да разнася дрехи, играчки, памперси и води и легени. И аз като Панди нямах време понякога да стигна до отсрещния ъгъл на стаята, та слагах повивалника на кухненската маса и я ползвах за "транжорна". Случвало се е и да спят на масата, щото а са ме изпуснали от поглед, а са писнали, пък трябва да се глади, да се сгъват дрехи, а понякога и да се яде Wink Та разни организации, зависещи от сезон, бебе, други деца, темперамент на майката, наличност на помощници, потребности и възможности. Във всеки случай няма неизгледано бебе, всички изкласяват. heart good
Аз влезнах да питам какво е хванал Алекс на прощапулника smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #385 -: септември 18, 2017, 20:23:59 »

Сега ме запалихте с тая кушетка tease Свекърът ще прави второ легло плюс надстройка на гардероба. Понеже е някакъв много шашав цвят сегашното обзавеждане, ще минем на вариант комбинация, че новото да не стои като кръпка. Не съм мислила обаче над вариант да са бели. Не съм мислила и над вариант второто легло да се разтяга. Та ще го имам като идея дори и да не е икейско.
При момичетата има един плюс - роклите се носят поне две години. Първо под коляното, после над, а според модела може и като туника с клин на третата година. Освен всичко има камара джинджифлюшки освен дрехите.
Каката е безумно шавлива, та се радвам, че не спи с нас. В стария апартамент нямаше как да е между нас, а откакто дойдохме тук свикна сама. Минусът е, че по време на почивки е ставала по-рано. Щом сме там при нея, значи е време за игра. Иначе дупета мия на мивка и ми е все тая накъде размятам полуголо бебе. Важно е човек да се нагласи според нуждите си.
Изживях шок, който още ме държи. Едно дете падна на детската площадка. Брутално беше! Не можах да реагирам. Не знам, за първи път ми се случва да се вцепеня така.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: септември 18, 2017, 21:09:43 »

Чак сега ви прочетох. smile Не спират задачите, днес едва смогнах с всичко. Голямо приключение е с малкия да се ходи из града - с нищо не е съгласен, нито в количката, нито на ръце, на неговите си крака е неконтролируем  tease

Тони, и според мен си направете стаята както ви харесва, как ще се ползва и кое е от полза, само с времето ще видите. Ние нямаме такъв повивалник, нашият е от тези самостоятелните, но Иван съм го сменяла навсякъде. Като пътуваме, ползвам само непромокаем чаршаф, т.е. варианти има всякакви, ще се нагодите. Дано бебка да спи сама в стая, както си планувала.

Ние също сме в размисли и страсти за обзавеждане на стая на Иван. С ММ пак сме на различно мнение. Чакам да се впрегне съвсем с ремонта и накрая ще му е все тая за детската  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: септември 19, 2017, 07:29:39 »

Добро утро, как сме?
Тази нощ се наспах, сега с нови сили засядам да работя, че има много  angry

Как сте вие?Какво ще правите днес?Идните почивни дни ще ходите ли на някъде или ще мързелувате в къщи?Ние имаме годишнина от сватбата, стават 9 години, леле кога мина това време!Канени сме и на поредния детски РД и мислим един ресторант семейно да направим!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: септември 19, 2017, 08:03:38 »

Маги, аз използвам последните слънчеви дни, за да си дохвана тена  pardon по язовири. Малкият най- после благоволи да пипне пясъка, без да седи като препариран ( както никога ), по средата на одеалото. beating
Ползвам от онези бански, дет им викахте нефункционални biggrin . Оказаха се удобни.

Свекърва ми е пратила книжки, очаквам и от Мимето днес утре, та имам и какво да чета.
Правя и сезонно разчистване, сума ти неща изпопродадох в продавалника. Имам и още за качване даже- дрехи, вещи.. blum

Тони, супер идеи, направи го както искаш, пък после бебето ще ви вкара в своите релси, ако се наложи. Малкият спеше върху баща си и мен, после престана, сега си спи в кревата. Ако имах още една стая, мисля че е готов за отделна, но уви, нямаме. В един определен момент, всички почнахме да си пречим на съня един на друг. biggrin

Али, тия видя ли ги :
http://stickers.sa-studio.net/products.php?product=%D0%A1%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%80-%D0%9C%D0%B5%D1%87%D0%BE-%D0%9F%D1%83%D1%85-%D0%B8-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%87%D0%BE
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: септември 19, 2017, 08:06:42 »

Добро утро, Маги! Успех с работата! Ние сме добре. Почивните дни ще ходим на гости на кумувете, без Бамбук. Пак ще сме младоженци Wink Съответно от известно време си повтарям, че не е страшно да летиш със самолет. Сега по-често ползвам асансьор, може да е по-добре.

Снощи гледах Кьосем, някакво никакво свърши, ама поне няма да изпускам серии, докато ме няма.

Хубав ден на всички!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines