Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:30:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 155967 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 14, 2017, 07:33:36 »

Добро утро, как сте?Аз днес работна пак и отново и срещи ще имаме  nea

Аз пия кафе и се опитвам да се събудя, че нещо не спах добре тази нощ.
А дайте акъл за подарък на момче дето става на 4.Мислех да взема Лего ама всяко мнение ми е плюс.

Хубав и усмихнат ден ви пожелавам!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 14, 2017, 07:53:00 »

Добро утро и от мен! smile

Аз допивам студено кафе, стана вече два часа и половина, откакто съм на крак. Първата половина от кафето даже я пих топла е на спокойствие. Girl_hide

Да дам отчет, че пилешките филета с маринатата на Свекърва(сок лимон, кора лимон, соев сос и мед) станаха фантастични...., само където децата не ги харесаха, но то може да е и защото месото беше отделено, а те повече на ястия го хапват.
Също вчера правих една крем супа от моркови и тиква с кокосово мляко, която се одобри от всички и намерих начин да пробутвам тиква на децата, че те много не я харесват. Толкова по кулинарната тема. smile

За подаръка за 4 годишно... бих взела пъзел, по-голям строител(например Mega Bloks), не точно Лего, разбира се Лего е в списъка, също имам едни игри с магнитни пръчки и топчета, които се харесват на всички деца. good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: септември 14, 2017, 08:11:39 »

Добро утро!

Днес нещо не съм в кондиция и хормоните ми са в грешни редици, защото от сутринта ме избива на рев.. Илиян си го отнесе, но беше по-силно от мен този път  huhhuh.gif Аз съм ужасна по принцип, а сега на моменти сигурно съм нетърпима..  nea

Ще се върна да прочета за филенцата на Свекърва, защото купувам едни готови от топлата витрина на Фантастико, които имат феноменален вкус на лимон и хич не ме дразни вкусът на пилешкото в тях. В нас, сигурно съм казвала, че пилешкото е последното месо, което трябва да съм се много изчерпала, за да го направя и Илиян да го яде  pardon

Подарък за 4-годишно.. http://patilanci-blagoevgrad.com/product/6324/nastolna-zanimatelna-igra-activity.html
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: септември 14, 2017, 08:19:56 »

Тази игра толкова малко дете може само да наблюдава как се игра, обаче няма да може да участва като играч, нито ще може да нарисува нещо, нито да обясни с пантомима...Иначе изглежда интересна good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 14, 2017, 08:21:45 »

Здравейте

На мен тази Сузи ми е като Лора Караджова на млади години. Нищо ново под слънцето.

Никой ли не гледа Вип Брадър? Снощи умрях от смях с Мегито. Голяма карикатура е. Аз взех да го гледам на запис през деня, ама снощи по изключение.

А Х фактор? Той кои дни ще е някой знае ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #275 -: септември 14, 2017, 08:24:30 »

Добро утро!

Ние осъмнахме със спряни телефони, интернет и телевизия... забравихме да ги платим 3 седмици... добре че съм с dual sim и си пуснах служебния интернет smile

Ох само готвене споменаваме,ама нали и аз съм готвеща сега да се похвалА с една супа от сьомга със сладък картоф, картоф, морков и целина за малък звяр

Тони да не те плаша обаче най-страшното е с хормоните след раждането, силен срив е, обаче тогава вниманието е на бебето и никой не обръща внимание на майката,  си трябва, нека силата бъде с Илиян!

Иначе тази игра е сложна, не е за 4г, аз съм я играла, супер забавна е , ама ние се затруднявахме, не пък 4 г  Girl_hide

Панде не мога да ги гледаме вече, плюс това в 21:00 има Ловци на къщи по Fine living и ми е в пъти по-интересно  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 14, 2017, 08:26:47 »

Еми аз си пиша и чета 4-годишно, но мисля за 8-годишно.. защото я подарихме преди няколко дни на племенницата на моя приятелка, а после играхме над 4 часа.. Неадекватност  nea

Иначе, Булче, тази игра я има за възрастни и там са други неща за обясняване и ние я имаме Wink

Панде, аз го гледах снощи.. Тя е луда тая Мегз.. Интересно ми е Ваня Щерева кога ще избухне из цялата тази помпозност и пози smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 14, 2017, 08:31:19 »

За хормоните след раждането потвърждавам good Голям зор видях/виждам сега и или е, защото е момиче и нещо е по-различно или защото имам "дразнители" в средата и ми е малко по-сложно, отколкото е било предишните два пъти.
Но тая работа е тотално и извън контрол и я смятам за много голямо наказание за жената. И изобщо не ми се мисли какво се случва в критическата.... sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 14, 2017, 08:48:05 »

Аз поне два-три сезона не съм гледала и сигурно за това ми стана интересно. Ама си го гледам сама докато спи Томи. Иначе Девата позволява само спорт, travel, fine living, discovery, history.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #279 -: септември 14, 2017, 08:50:27 »

И аз хвърлих един поглед на ВИП-а и много се смях на Каканашевата. Ама как я имитира Евгени Минчев funnytooth funnytooth Само заради неговите коментари ще пускам пак: "Когато мъжете изневеряват е спорт, а когато жените им не изневеряват е съпорт!" - просто хвърковата мисъл smile smile smile
Все по- често за подаръци се допитвам до майките. Има деца, които не играят с Лего и конструктори, не си падат по топки и спортни принадлежности, като моят племенник. На него му дай енциклопедии и домакински уреди...
Мари, моята критическа съвпадна с пубертет, не съм я усетила funnytooth Плюс това всички са претръпнали и освен някой презрителен поглед, нищо друго не те спохожда, та няма и какви номера да играеш.
Тони, казвах ти аз, че е най- добре да имаш служебни ядове, че да те разсейват от домашните  Wink Скучай сега и дразни горкото момче blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 14, 2017, 08:56:23 »

Леле, как сте се разписали тая сутрин, браво.

И аз да се включа за хормоните, след раждането е ужасно.И като се замисля мен май ме държа доста дълго.Моя търпелив телец, накрая щеше да ми хвърли един напоителен бой да ми дойде акъла.Ама се освестих де.

Аз и Лора Караджова не съм я следила, та идея нямам каква е била на 14, просто слушам друг стил музика.

В къщи телевизия се гледа изключително рядко и ако аз пусна телевизора е на някой от изброените от Пандата канал, без спорт.Спорт гледам ако има някакво първенство и то определени спортове.Футбол не можеш да ме накараш и с пистолет опрян в челото да гледам.Най обичам да гледам как купуват къщи или ремонтират.

Свекс, ще питам аз, ама викам и тук за идеи да попитам.Детето не е от обичащото книжки от сега казвам.По мои наблюдения обича коли, пистолет и тем подобните стрелящи.Мислех си за Лего дето става на самолет, че после да играе с него, ама ще видим, ще питам майка му.
Моника макар и момиче, има 2 броя Лего един самолет и един кораб, сега си е поръчала багер  shok и това ще е за Коледа де.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #281 -: септември 14, 2017, 09:01:13 »

 Добро утро!

 Аз също не съм в кондиция тия дни. Дано бързо ми мине, че Барселона ни чака скоро.
 
 Аз напоследък нито имам апетит, нито желание за готвене, та съм се пуснала по течението. Нашите в неделя ни дадоха 2-3 манджи. ММ е подсигурен, аз хапвам малко и без кеф, та имаме за още ден-два ядене. Шакшука яйцата и ние ги обичаме, аз ги правя малко по-лютички с хариса и пушен пипер. Иначе си е верно "деконструиран" миш-маш.  blum

 Брадърите и X Фактор не ги гледам. И двете са ми изчерпани вече, а особено първото ми е глуповато като гледам участниците. Видях, че Мегз нещо имала с косата не разбрах какво. Фризьорът й както и на Андрея и на един куп кифли е момче от нашето село, даже ми се пада далечен роднина. Той беше писал сутринта, че са го пуснали да оправи нещата, ама не са дали, че се е оправила драмата, за да въртят по-дълго сюжета. Ние си следим Фермата от първи сезон, поне нещо вършат покрай интриги и клюки, а има и стойностни хора. Засега Владо Николов прави добро впечатление, както се и очакваше.  good

 Подарък за мъже от малки ми е трудно. На кумовете на децата все гледам да е нещо красиво и стойностно, но доколко му се радват не знам. Утре техният голям ще е първи клас като си спомня какво хлапе беше като се запознахме с ММ и се чудя верно ли толкова бързо минава времето. Аз си мисля, че с ММ не сме мръднали, а цяло дете порастна пред очите ни.  Oh my ...

 Хайде хубав ден от мен!  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 14, 2017, 09:07:03 »

За хормоните след раждането. Тия дни питах ММ дали и аз съм била много изтрещяла първите дни след раждането. Той ме изгледа и само каза: "Не аз претеглих бебето в тава на кухненската везна"  crazy crazy shok shok

Фермата ми е много скучно. Даже се видим изненадах, че има повече от един сезон. Ама може да е заради Иван и Андрей. На мен те са ми изчерпани. Сървайвър е много по-интересно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #283 -: септември 14, 2017, 09:15:13 »

За хормоните след раждането. Тия дни питах ММ дали и аз съм била много изтрещяла първите дни след раждането. Той ме изгледа и само каза: "Не аз претеглих бебето в тава на кухненската везна"  crazy crazy shok shok

на теб само дето не ти светяха червени очите като говореше със свека ти  lol

Мен ме удари ама не мого жестоко, обаче си бях чувствителна. На майка ми критическата също съвпадна с нашия пубертет и беше ужасно... само като кажеше ох жега ми е , светваше червена и по сред зима отваряше всичко да проветрява а ние зъзнехме от студ
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 14, 2017, 09:17:49 »

Свекс, не съм съгласна, аз на работа не се чувствах добре от 2-3 месеца и ако не целяхме забременяване, със сигурност щях да я сменя.. Ако се занимавах със служебни неща щеше да е още по-зле, защото нямаше да мога да оценявам прекрасния период, през който всъщност минавам.. Даже сега си мисля, че напрежението ми идва, защото другата седмица ще ходя на работа за по 2-3 часа.. от няколко дни го мисля и си представям, каква тягосна обстановка е, аз мразя да обучавам или по-скоро нямам търпението (още по-малко сега).. и просто  bad Нямам търпение да се отърва.. Сънувам даже някакви неща  crazy

И на мен фермата ми е аддски скучно предаване.. Опитах да го гледам 1-2 епизод. Егати мудното.. Биг брадър е нагласен и сюжетите са ясни, но поне се смея да простотията.. Не, че го следим изкъсо де.. но хващаме по 15-20минути smile Сървайвър и на мен ми е много по-интересно  good
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines