Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

ноември 20, 2017, 02:15:50

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 15345 пъти)

Marri
Баш Майстор
**
Публикации: 1977

If you want a rainbow, you have to stand the rain.

Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 15, 2017, 09:51:09 »

Тони, при теб наистина не е останало много време. Трепетно ли ти е вече?

П.П. Забелязвам, че се появяват някакви дами с по 1-2 мнения да си зададат майчинските въпроси точно в сватбен форум, само на мен ли ми е чудно  pardon

Забелязваме и още как. Много е неприятно, че се правят опити за надхитряване(съвсем случайно се появиха нови две, вече родили, със сходен стил на писане, както и с другите две, които писаха преди и не бяха родили и повече не влизат, и си трият постовете по същият начин), но се надяваме с мълчание да ги откажем.
« Последна редакция: ноември 15, 2017, 09:54:30 от Marri » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2167

« Отговор #361 -: ноември 15, 2017, 09:59:24 »

Аха...нещо съм изпуснала тия другите съмнителни постове, значи ще си мълча  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 3552

I'm wearing the smile you gave me....

Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 15, 2017, 10:06:29 »

Йо, много се радвам, че бебко е добре.. относно пулса.. Когато съм на тонове и лежа по гръб пулса е около 150 удара, като се врътна наляво/надясно си е към 135.. Аз и вкъщи като лежа по гръб понякога се побърква да ме рита, та явно не й е ок.. Може и при теб да е така. Къде ще ходиш за мнение?

Иначе ние сме добре.. Вървим си напред.. последните тонове бяха добри, следващата седмица пак съм, ще пускам изследванията за раждането, ще правим преглед да видим бебка колко е порастнала и как е застанала.. Ще имам консултация с кардиолог и анестезиолог. Дано всичко е наред и надеждата ми за нормално раждане не се попари  Girl_hide Дори това, че бебето е голямо ме кара още повече да искам да съм нормално раждане и да се справя, но да видим.. Божа работа  pardon

Всичко в нас е готово и чакаме вече.. Стаята се получи прекрасно, смешното е, че като стоя в нея и правя нещо, бебка усеща колко се вълнувам и не спира да рита  heart heart heart
Вчера последно поръчах кошницата за кола.. Щях да я вземам назаем, но като я видях.. Не можах просто.. не исках да се правя на важна и като има поне нещо, което мога да взема, да не го купувам... Ние с количката купихме адаптори за макси кози или сайбекс (тук Йо помогна), но после видях в английски сайт кошницата на мутси и това да направя цял комплект ме поблазни... Сменихме адапторите и я поръчах вчера.. Дано дойде скоро Wink

Вчера изпрах и изгладих всички чаршафи, хавлии и разни такива.. При което ми се е възпалил синузита.. Дори не знаех, че е възможно  nea Не съм излизала никъде, след като гладих, започна да ме боли главата, а през нощта направо беше ужас.. Сега ми е малко по-добре.. Ще затопля чорап с морска сол, да видим, дали ще се оправя..

Утре съм на ден на отворените врати в Щерев, да видя какво и как smile

Тия постове ги забелязах.. Смешни са ми.. и нарочно ги пропускам.. безумно ми е smile

Дълго стана, спирам  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
Публикации: 865

« Отговор #363 -: ноември 16, 2017, 14:17:33 »

И на мен са ми смешни и ги игнорирам, но не е особено приятно  huhhuh.gif

Тони, ще ходя при Стратиева в св. Петка, там ме насочи моята АГ. Имам час за петък следобед, най-ранния възможен и то само защото ме попитаха за какво записвам, иначе щяха да ме отсвирят за следващата седмица  nea Иначе да, според мен е предимно от позата - вкъщи като лежа по гръб и негодува, но и на мен не ми е удобно вече никак. Всичко се притиска и не дишам нормално и оттам вероятно и пулсът се вдига.

Сподели после впечатления за "любимата" ми болница Щерев  blum

Много силно се надявам, че всичко ще е наред с бебката и ще излезе на време както си трябва, здраве да е!  heart

Съжалявам за синузита, дано си по-добре днес!

Вкъщи днес тече освежителен ремонт на спалнята (поръчах си ментов цвят да видим как ще се получи) и банята, та днес бях навън с приятелка до обяд, а сега съм си в офиса за предпоследен ден. Утре ще намина пак за 3 часа и толкова.
Активен
elitza844
Регистриран

Публикации: 4

« Отговор #364 -: ноември 17, 2017, 10:41:14 »

Някой може ли да даде съвет

Бременна съм в 32 г. с. и скоро трябва да купя дрешки на бебето, но не съм сигурна какви да взема, ще са с дълъг ръкав, но отдолу под дрешката какво боди трябва да облека на детето -с дълъг или с къс ръкав? Също така с кой размер памперси се започва, понеже съм чувала, че някои започват с 1, други с 2 и на коя марка са най - добри и попиват най - добре?
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 11:00:27 от elitza844 » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: