Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:45:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 111533 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 15, 2017, 09:51:09 »

Тони, при теб наистина не е останало много време. Трепетно ли ти е вече?



П.П. Забелязвам, че се появяват някакви дами с по 1-2 мнения да си зададат майчинските въпроси точно в сватбен форум, само на мен ли ми е чудно  pardon

Забелязваме и още как. Много е неприятно, че се правят опити за надхитряване(съвсем случайно се появиха нови две, вече родили, със сходен стил на писане, както и с другите две, които писаха преди и не бяха родили и повече не влизат, и си трият постовете по същият начин), но се надяваме с мълчание да ги откажем.
« Последна редакция: ноември 15, 2017, 09:54:30 от Marri » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #361 -: ноември 15, 2017, 09:59:24 »

Аха...нещо съм изпуснала тия другите съмнителни постове, значи ще си мълча  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 15, 2017, 10:06:29 »

Йо, много се радвам, че бебко е добре.. относно пулса.. Когато съм на тонове и лежа по гръб пулса е около 150 удара, като се врътна наляво/надясно си е към 135.. Аз и вкъщи като лежа по гръб понякога се побърква да ме рита, та явно не й е ок.. Може и при теб да е така. Къде ще ходиш за мнение?

Иначе ние сме добре.. Вървим си напред.. последните тонове бяха добри, следващата седмица пак съм, ще пускам изследванията за раждането, ще правим преглед да видим бебка колко е порастнала и как е застанала.. Ще имам консултация с кардиолог и анестезиолог. Дано всичко е наред и надеждата ми за нормално раждане не се попари  Girl_hide Дори това, че бебето е голямо ме кара още повече да искам да съм нормално раждане и да се справя, но да видим.. Божа работа  pardon

Всичко в нас е готово и чакаме вече.. Стаята се получи прекрасно, смешното е, че като стоя в нея и правя нещо, бебка усеща колко се вълнувам и не спира да рита  heart heart heart
Вчера последно поръчах кошницата за кола.. Щях да я вземам назаем, но като я видях.. Не можах просто.. не исках да се правя на важна и като има поне нещо, което мога да взема, да не го купувам... Ние с количката купихме адаптори за макси кози или сайбекс (тук Йо помогна), но после видях в английски сайт кошницата на мутси и това да направя цял комплект ме поблазни... Сменихме адапторите и я поръчах вчера.. Дано дойде скоро Wink

Вчера изпрах и изгладих всички чаршафи, хавлии и разни такива.. При което ми се е възпалил синузита.. Дори не знаех, че е възможно  nea Не съм излизала никъде, след като гладих, започна да ме боли главата, а през нощта направо беше ужас.. Сега ми е малко по-добре.. Ще затопля чорап с морска сол, да видим, дали ще се оправя..

Утре съм на ден на отворените врати в Щерев, да видя какво и как smile

Тия постове ги забелязах.. Смешни са ми.. и нарочно ги пропускам.. безумно ми е smile

Дълго стана, спирам  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #363 -: ноември 16, 2017, 14:17:33 »

И на мен са ми смешни и ги игнорирам, но не е особено приятно  huhhuh.gif

Тони, ще ходя при Стратиева в св. Петка, там ме насочи моята АГ. Имам час за петък следобед, най-ранния възможен и то само защото ме попитаха за какво записвам, иначе щяха да ме отсвирят за следващата седмица  nea Иначе да, според мен е предимно от позата - вкъщи като лежа по гръб и негодува, но и на мен не ми е удобно вече никак. Всичко се притиска и не дишам нормално и оттам вероятно и пулсът се вдига.

Сподели после впечатления за "любимата" ми болница Щерев  blum

Много силно се надявам, че всичко ще е наред с бебката и ще излезе на време както си трябва, здраве да е!  heart

Съжалявам за синузита, дано си по-добре днес!

Вкъщи днес тече освежителен ремонт на спалнята (поръчах си ментов цвят да видим как ще се получи) и банята, та днес бях навън с приятелка до обяд, а сега съм си в офиса за предпоследен ден. Утре ще намина пак за 3 часа и толкова.
Активен
elitza844
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #364 -: ноември 17, 2017, 10:41:14 »

Някой може ли да даде съвет

Бременна съм в 32 г. с. и скоро трябва да купя дрешки на бебето, но не съм сигурна какви да взема, ще са с дълъг ръкав, но отдолу под дрешката какво боди трябва да облека на детето -с дълъг или с къс ръкав? Също така с кой размер памперси се започва, понеже съм чувала, че някои започват с 1, други с 2 и на коя марка са най - добри и попиват най - добре?
« Последна редакция: ноември 17, 2017, 11:00:27 от elitza844 » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 27, 2017, 09:41:42 »

Здравейте, милички! Аз тотално се загубих, но ми е мног трудно да влизам от телефона, а вкъщи гледам да не се застоявам много на компютъра или не ми дават (Дани като ме види с отворен лаптоп и идва и го затваря с думите "Няма работиш! Обръщай внимание на Дани" )

Честито на Рони! Лека бременност. Още не съм изчела всичко, което съм пропуснала, но ще наваксам тия дни. За момент се израдвах за Булчето, но после видях, че е писала хипотетично smile

Днес съм на тонове и имам и да ходя на куп още места, та този сняг малко ме смущава, предвид, че чак на 1ви имаше свободни часове да дойдат да ни сменят гумите. Тони, кака ги навърташ тия 13км? Аз половин час ходене и всичко започва да ме боли, да и се стяга и да ми дърпа. С Дани не бях така, ходех много, много.

Купихме си най-после сушилня и нова пералня и у нас е един маратон. Бях забравила какъв кеф е да не простираш и да не чакаш с дни да ти изсъхне прането smile

Реших, че днес вече е време да започна да си подготвям багажа за болницата, че малко ме обче лека паника, че нищо не ми е готово ако вземе да тръгне да излиза...Иначе си накупих дрешки, също и ми дадоха някои. та в това отношение сме готови. НО, не мога да си открия помпата (хаха, аз така я мразех, че нищо чудно) и приставката за новородено за столчето за кола. И слинг още не съм си взела, нищо не им разбирам. Но коледна украса и елха имаме вече;) Wink

Да ви споделя нещо много, ама много яко smile. Има една мама, моя клиентка. Та, тя има момченце, което ми беше един от първите новородени. Мамата чака близнаци (момче и момиче) с термин 28.12, но онзи ден и писа, че най-неочаквано са се родили на рожденния ден на батко си - 25.11 smile, естествено раждане. Направо разкош. Сигурно не толкова за баткото, но е много яко smilesmile

Прегръдки за всички!
« Последна редакция: ноември 27, 2017, 09:43:17 от milenuity » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 27, 2017, 09:45:03 »

М, успех на тоновете smile Аз съм утре Wink Вече не ги навъртам.. Баба ми ми спря развитието миналата седмица, а сега е смрад.. Вчера ми беше студено, а сега ме е страх да не настина и съм уж предпазлива.. Липсва ми движението, изчезнаха ми всички болежки и предполагаеми контракции, направо ме е яд. smile

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 27, 2017, 09:47:37 »

М, , изчезнаха ми всички болежки и предполагаеми контракции, направо ме е яд. smile


Хаха, ами хайде малко танци-манци smile Wink. Ама чакай де, нека поне влезнем в декември, мнгоо бързаш. Ще излезе.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 27, 2017, 10:01:23 »

А не бързам (до 8-ми сме на свободно падане lol ), просто съм си въобразила, че болките са индикации за скорошно раждане хахахаха
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 27, 2017, 10:22:31 »

А не бързам (до 8-ми сме на свободно падане lol ), просто съм си въобразила, че болките са индикации за скорошно раждане хахахаха

Недей така, че аз имам доста болки, ама искам още малко да постои вътре. Поне нашите да се върнат от Германия, че ММ ще се смахне сам с Дани и оставащата подготовка smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: ноември 27, 2017, 10:50:18 »

Миленка, успех на тоновете!
Еха, естествено раждане на близнаци. Звучи ми много смело. Да са живи и здрави!

Тони, пожелавам ти поне още една седмица да почака бебка. И аз така чаках един вторник (12.07 се падаше) за да си взема документите за хоспитализация, но не го дочаках. Влязох на 8-ми в болницата и на 10ти родих.

Вие вече сте подготвени с всичко, остава само госпожиците да решат кога да се появят.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 27, 2017, 11:56:39 »

Между другото и аз вчера разбрах за една мама, която е родила близнаци нормално.. Вече си мислех, че близнаци задължително означава секцио.. Викам леле.. в моята рода толкова много двойки близнаци, все нормално родени, как се случва, като гледах мамите в групата, как масово са секцио и едва ги износват до 8-ми месец.. Една от мамите в бг мама роди близнаци момичето беше главично, момчето седалищно, но докторката й е казала, че ще се завърти при раждането на 60% е сигурна и препоръчва да опитат нормално.. Така е и станало.. Имат 35мин разлика между раждането на едното и другото, но пък си е героизъм  heart heart heart
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #372 -: ноември 27, 2017, 23:43:42 »

Една позната също е родила близнаци естествено, аз не виждам смисъл да не се опита ако поне едното е главично, макар че може второто в хода на раждането да се завърти и...гадно.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 29, 2017, 17:19:39 »

Така е! И на мен ми се струва безумно като започнат да насрочват дати за секцио месец преди термин.

Ние с беба сме добре. Тоновете и са добри, както и останалите неща. Отговаряше си на седмиците в понеделник. Малко е забавила растежа - предния път вървеше напред.

Днес се видяхме със Scilla и Alexandrova. Беше много хубаво, мака и за малко. smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #374 -: ноември 30, 2017, 12:04:04 »

Ох, да. Искам пак на такова приятно кафе/обяд, беше много хубаво! Жалко, че така бързах  sad
Днес походих 3 км, обаче в тоя лед и падащ разтопяващ се сняг от дърветата, не е много оферта, но пък слънчице има. Поприключих с пазаруването на какво ли не, сега ще се съсредоточа още малко върху подготовката за раждането. Довършвам си плана за раждане и чета подробности за естественото раждане и особено такова след секцио от 2-3 книги паралелно  Girl_hide Още не сме се спрели на име и мм ми даде срок до вторник да представя топ 3, че тогава вече ще съм в 9-ти месец и може да се появи всеки един момент  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines