Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:24:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 111534 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 25, 2017, 14:11:58 »

И аз не съм се пънала да давам вода. Пропи доста след захранването и пак не в големи количества.

За дрехите - много зависи от фирмите, които ги произвеждат. Един и същи номер изглежда различно при две различни фирми.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 25, 2017, 14:15:22 »

Аз имах дадени малки дрешки 0-3 месеца и да ви кажа дали по веднъж я облякох в тях.Ама и тя много бързо растеше.Имаше такива дето въобще не влезе в тях, бяха 49 см дълги, а тя се роди 50 см и да не и ставаха  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 25, 2017, 14:33:15 »

Тони, възможно е да й стават дрешките. И моят го мереха 3500, а се роди по-малко. А и наистина, поне по мои наблюдения, бг дрешките са или точни или умалени, а английските които му поръчвам са уголемени леко повечето марки. А и зависи на това 0-3 какви сантиметри са ти дадени. Общо взето уж има стандарт, ама няма. biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 25, 2017, 15:02:29 »

Тези специално (повечето) са ми от george.asda, понеже най-много ми харесаха като разцветки и не на последно място цена. От Н&М са ми 56 размер, тях съм готова бързо да ги отпиша smile

От Tesco например са по-големи 0-3, отколкото на george.. Нямам идея, кое уголемено или умаленото в случая Wink

Днес минах на втори запис на тонове, добре са нещата.. Аг-то ми е спокойна, че не е от ГД и каза "Ще я изродим тази красавица, както и да се наложи".. после разбрах, че ендото ми е минала през кабинета й специално, за да й обясни да престанат да ме филмират с ГД и да следят просто бебето и техните си неща..  lol

Аз от напрежение, че ще се обяснявам с АГ-то, защо е толкова наддала бебка и че не е от яденето ми, вдигнах кръвно и два пъти ми го мериха, първо на тоновете, после в нейния кабинет все 130/80... пък преди бях с 120/80, а последните два месеца и 110/80 постоянно и вкъщи като го следя  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 25, 2017, 15:06:37 »

56 не бързай да отписваш  tease
Айде бе, моме, нали ти бях написала нещо за вината... Ех това везнишко желание да се обясняваме и оправдаваме smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 25, 2017, 15:18:01 »

Тъпото е, че не го усещам.. В смисъл на мен и малко да ми мръдне, веднага усещам.. сега не.. Даже вчера си го мерих в нас и си беше ок.. В понделник ендото ми го мери и пак си беше 110-75.. Днес се напрегнах  lol
Активен
danielka88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #336 -: ноември 03, 2017, 16:20:26 »

Здравейте, скоро родих и имам запитване към мамите тук, които вече са раждали.

Първо да дам малко инфо за раждането ми - нормално раждане с епидурална упойка, нямам разкъсвания, само когато бебто излизаше много избледнял перинеума и ме срязаха /епизиотомия с 5 шева/, въпреки, че бебето се роди доста малко и нямаше нужда от толкова "голям" разрез, но една акушерка ме сряза, ножицата беше изтъпена и взе, че ми сряза и кръвоносен съд, както и да е...

Вече се чувствам възстановена, няма лохии, няма болка, отдолу шитото зарастна, не боли, но ме е страх да пипам и се престраших да проверя как е отвътре, лекичко понатиснах стените и ми се струват като че ли леееко отхлабени, не толкова стегнати като преди, но разликата е съвсем малка, а и съм прясна родилка.

Въпросът ми е дали това с времето ще се стегне или да приема, че съм по - отпусната долу вече?

Много ще съм благодарна, ако тук някой може да ми даде съвет.  give_rose

Всички ми казваха да родя секцио, защото отдолу оставаш като "нераждала", но мисълта за разрез на корема ме уплаши повече и сега не съжалявам, че направих този избор /за себе си/, наистина съм си пак същата, дори след изписването мъжа ми ме погледна и каза, че е очаквал отдолу да съм доста зле, а то съм си била пак същата, но пък не знам по - натам... дали при сексуални контакти ще е по - отпуснато, как ли ще е ...
« Последна редакция: ноември 03, 2017, 16:23:28 от danielka88 » Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #337 -: ноември 04, 2017, 23:50:52 »

Можеш да си купиш нефритено яйце и да правиш упражнения с него, а и да правиш упражнения Кегел, НО много важно е да стягаш САМО влагалището без ануса (което е по-трудно, отколкото звучи). И аз си мислех, че съм се възстановила, но се оказа, че тазовото ми дъно все още е много отслабено, за съжаление :-(
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 05, 2017, 09:31:17 »

Аз предлагам да си направиш пластика. Даже ако искаш могат пак девстена да те направят, за по-голям кеф на мъжа ти  Wink
Активен
danielka88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #339 -: ноември 05, 2017, 10:11:53 »

Не знам дали имам нужда от пластика. Нямам спадане, нито разкъсвания,  прости стените са малко по меки, но пак са еластични почти като преди. Родих съвсем скоро още съм прясна родилка. Дано се постегна с времето мъча се и с кегел
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #340 -: ноември 07, 2017, 16:18:27 »

 Сега се прибрах от преглед. Посмяха се лекарките на гърба на нашето чаве. Влязоха още 2 докато ме гледаше моята, че отдавна не били гледали бебенце на ехографа. Стана ми мило, че се радват на нашата радост и гадно, че кой знае какви трагедии гледат по цял ден в АГ отделение на болница. То пък човечето се усети и го хвана срам. В началото беше добре разположено, ама докато погледнат и се усука да не му гледат срамотиите.  blush 15 минути го ръчкаха да се покаже, ама не щя и толкоз. Те заключиха, че щом от 3 жени го е срам е мъж, та се смяхме всички. Моята докторка пък каза, че й се иска да е момиче, от сутринта 3 бременни били с момчета, поне като не сме се показали запазваме шансове. Таткото е подготвен, че без дъщеря в тоя живот  няма да остана, така че да е живо и здраво. Накрая засмука палец и приключи с изявата. Wink biggrin Иначе си върви 4 дена назад почти от началото, но гледам да не мисля за това. Не ми се струва фатално, не съм била часовник на 28 ден никога, а и щом расте, че и циркове прави вече гледам да не му се втелясвам. Само май ще трябва да се подготвя, че няма да е поспаливо бебе като мен и баща си от сега Wink

 Ще помоля някоя от вас, която има списък за първоначални покупки, по който се е водила да ми изпрати ей така да му хвърля един поглед и да видя дали нещо си заслужава да се купи от сега покрай намаленията. Мерси!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 07, 2017, 16:50:48 »

Акиктед, супер е, че всичко е наред с бебока. Дано скоро да видите пола. На мен ми беше много хубаво вече като можех да мисля за той(или тя, ако беше момиче Wink

За намаленията видях, че си писала и в другата тема. Не зная кога ти е терминът, но около Великден пак правят същата акция в Хиполенд.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #342 -: ноември 07, 2017, 19:22:10 »

Адиктед изпрати ми мейла си на лични ще ти пусна табличката с покупки, няма проблем

Иначе браво за бебето, чакаме пола! Къде се следиш?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #343 -: ноември 08, 2017, 09:09:58 »

Хехе, май момите са по-срамливи. Все имам чувство, че момчетата по-рано се показват Wink
За Луд петък си спомням, че имаше в края на април или началото на май тази година. Не знам дали е свързан с Великден или е около месец преди 1 юни. В Хиполенд специално редовно пускат Авент и Томи Типий като марки на много добри промоции от типа всичко -25%.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 08, 2017, 09:19:34 »

Още си спомням, когато сестрата на ММ ни караше да започнем да пазаруваме, а бях още в 3-тия месец. За мен е рано, но пък не всеки вярва в суеверия. Ние направихме първите покупки в 7-ия месец. Намаления пускат често, пък и така имаш време да си избистриш в главата какво точно искаш. Всъщност най-големите ни покупки не са били на намаления, но се отчетохме и на един Луд петък в Хиполенд.
Нашият мъж се показа още на първата ФМ.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines