Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:01:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 112379 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 30, 2017, 08:47:32 »

Тони, честита количка.Аз не помня марката на сутиена, но знам че ми бяха много удобни не само заради самото кърмене, а защото гърдите ми бяха огромни и много болезнени докато бях бременна.Ужасно беше, не можех да ги пипна.

Много сте хубави бременните kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 30, 2017, 08:51:20 »

Тони, много си сладка. heart И честита количка.  blum

Аз не виждам снимката на Mystic. nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #152 -: август 30, 2017, 08:52:38 »

аз за сутиени взимах спортни с ластик от китайските магазини, много удобни са, с ластик и с подплънки

Супер сте бременните, Тони ти сияеш просто  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 30, 2017, 09:01:36 »

И аз с ластик ще търся, защото тая обиколка 85 ще ми умалее като порастнат още гърдите.. и ще ми стиска..  cray

Благодаря ви, всички постоянно ми казват, че сия.. Много ми е щастливо на душата.. от бебешко щастие е  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 30, 2017, 13:39:06 »

Тони, сега ги видях. Супер си smile <3
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #155 -: август 30, 2017, 14:17:26 »

Успях да зърна Mystic, страхотна форма и коремче  good


Тони, ти верно си окрилена от щастие  heart Честита страхотна количка! А защо така избърза да я купиш, аз май съм забравила, ако си казвала  smile Нали почва да тече гаранцията от момента на покупката?

М, много се радвам, че така си реагирала. Дано поне ѝ е просветнало на тази госпожа  nea Трябва да се поставят граници и хората да се учат на нормално поведение след като са го пропуснали в израстването си...

Рат, ще го имам предвид това! Аз не бях се замисляла за нови и втора употреба все още. Трябва да започна да си ги набавям, че не са малка инвестиция за наведнъж.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 31, 2017, 14:16:20 »

Момичета, относно бебеносенето. Не че ще го правя ексклузивно, но от време на време, ще е по-удобно така. Та, има ли в бг някакви ерго-раници или нещо такова както там се казва, което обаче се носи на гърба, а не отпред?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 31, 2017, 14:18:24 »

Миленка, почти всички раници и слингове, могат да се носят и на гръб, но това става след определена възраст на детето.Във ФБ има няколко групи за бебеносене, там може да се срещнеш и да наемеш/пробваш слинг или раница да прецениш кое ти е удобно.

Аз лично като имаме второ, ще вложа пари в удобен слинг и раница в последствие.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 31, 2017, 14:25:16 »

М, потърси в интернет Естествени идеи или Рошаво. Имат много инфо за бебеносене, систематизирано. Фб групите аз обмислям да го напусна, че вече са като секта.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 31, 2017, 14:26:50 »

Scilla, мислех да я вземем ноември най-рано, но след като приятели ме убеждаваха да я вземем втора ръка и започнах да ровя по сайтове в България и чужбина.. И почти стигнах до покупка на идеалната, за супер пари и с всички възможни аксесоари.. а накрая всичко се провали, просто се ядосах, че се бях настроила да я имаме и убедих ММ да я купим докато е на 20% намаление. Намалението за сумата си е сериозно и пак е +.. Гаранцията започва да тече от датата на покупката за 2 години, но дано всичко си е наред и хич не ни се налага да я изпозлваме   pardon

Аз питах нашата Наталия за ерго-раница/слинг, тя е истински спец smile Посъветваме да си купя слинг, а не раница, ако искам да го използвам още от самото начало.. и също така да изчакам бебка да се роди, да изпробвам с нея различните, за да видя, кой ще ми е удобен чрез някой от консултантите по бебеносене и тогава да инвестирам пари smile При мен най-вероятно това ще е подарък, защото аз въобще не мисля, че ще се справя и ще нося често (знае ли човек де..), та не съм го предвидила в задължителните покупки хич, а ще го включа в списъка към близките ми приятелки  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 31, 2017, 14:29:34 »

Да, /ФБ групите са малко като секта, аз се махнах от тях отдавна, но за инфо са добри, имат систематизирана информация.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 31, 2017, 14:33:06 »

М, потърси в интернет Естествени идеи или Рошаво. Имат много инфо за бебеносене, систематизирано. Фб групите аз обмислям да го напусна, че вече са като секта.

И аз мисля скоро да направя същото. Така или иначе с Алекс имахме 2-3 успешни опита и дотам. Просто моето дете в такова чудо не може да седи мирно. pardon Не знам какво съм си мислила, като купувах раницата, все едно не си знам детето.  tease

Наталия е много зарибена по бебеносенето.  good


Добре де, само аз ли не виждам снимката на Mystic?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 31, 2017, 14:58:58 »

Може би така ще стане - ще взема някакъв слинг за докато е студено и после, като вече е и поотраснало, ще си взема раница. С Дани ползвах за известно време раницата от племенничката. Изключих за марката, но беше с някаква гъсеница отпред. Нещо като Bambooka ми се върти из главата, ама надали така беше. Като беше на месец някъде я ползвах за първи път и  ми беше много трудно да преценя дали на Дани въобще му беше удобно в нея. Спеше си, но имах чувството, че е страшно разкрачен по неестествен начин и че ще се задуши в гърдите ми, хаха. А иначе си пишеше 0+ и имаше допълнителна приставка за новородени. После като беше на 7-9 месеца някъде пак я ползвах за едно пътуване и беше ок, но беше истинска драма да успея да си я сложа с него сама и да закопчая коланчето отзад, което не позволява на презрамките да се смъкнат от раменете.

Та, сега искам нещо по-елементарно за ползване и да е сигурно, че не уврежда бебето по някакъв начин.

Знам, че много фотографки в чужбина и няколко в БГ си снимат с бебетата си на гърба, когато се наложи и не е никакъв проблем. Даже едната тук детето и е вече над 1.5г. и още го прави, което ми е супер чудно как и се получава, предвид тежестта и това, че на тази възраст Дани не искаше да е възпрепятстван от неща като количка, пък камо ли да е в раница.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #163 -: август 31, 2017, 15:13:53 »

Миленка, личи си че не си влизала в "сектите"  lol

Раница се ползва най-добре след 6-я месец, до тогава слинг, след 8-я някъде можеш и на гърба. Има раници за по-голями бебета, т.е тодлър и те са с по-широка платка и могат по-дълго време да се ползват ( примерно Тула Тодлър)

Аз също не станах фен на бебеносенето, носила съм по-изключение с раница, тежи ми, неудобно ми е, но аз съм по-дребна и можеби заради това
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 31, 2017, 15:26:48 »

Раница се ползва най-добре след 6-я месец, до тогава слинг, след 8-я някъде можеш и на гърба.
smile

А защо тогава има толкова раници, на които пише 0+ ?! Oh my ...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines