Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:45:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 111535 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 08, 2017, 09:52:32 »

М, радвам се за хубавите новини. И аз чакам с нетърпение да кажеш какво ще е бебчето  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 08, 2017, 12:41:36 »

Миленка,най-важното е, че бебето се развива добре, много се радвам за вас!

Ако съдя по въодушевлението,залагам на момиче smile

Адриа, каквото и да те мъчи, дано отмине без последствия, пиши, когато можеш, ако не друго, виртуално да те подкрепим.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 08, 2017, 12:50:17 »

М, радвам се, че всичко е наред smile и аз залагам на момиче smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 08, 2017, 13:11:23 »

Адриа, дано всичко е наред при теб.

Миленка, радвам се за хубавите новини.  smile Мен ме е страх да залагам, защото Свекърва като каже нещо... blush smile
Ще очакваме с нетърпение хубавите новини.  smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #19 -: август 08, 2017, 14:13:06 »

Миленка радвам се че всичко е наред! Честит рожденник! Да е жив и здрав и много щастлив!

Пиши полааааа  Eeager
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #20 -: август 08, 2017, 16:30:17 »

Здравейте, много сте мили всички. Наистина ми прави някакви номера форумът и уж пиша и изпращам пък то какво се оказало. Сега се прибрах от работа и видях, че нищо не съм публикувала. Сутринта писах, че съм притеснена от изследването ФМ, което беше вчера. Д-р. Янкова каза, че бебето се развива добре, но вечерта, когато се брибрах и разгледах изследванията видях, че Circus magnum e 8.9 mm и излиза от графиката . (едни графики с точка са,а не конкретни показатели) и започнах да чета. Голяма грешка, както се сещате, но за бебе в 21 г.с макар и да вървим малко напред мисля, че е много защото нормата е до 10 мм. Влезнах, за да поскам мнение и от вас и да попитам как се движете вие. , В последствие през деня една приятелка ме заведе до Тина Киркова при др. Василева, която ми каза да не се шашкам така лесно и, че ако има нещо тревожно проследяващият ще ми каже. Доста тъпо се чуствах, защото не исках да изглежам като параноичните пациентки, които винаги са ме дразнили и се ограмотяват в БГ мама или да се съмнявам в компетенциите на др. Янкова, ама пустото червейче ме гризеше и не си намирах място. Ако имате инфо по моя въпрос ще се радвам да го споделите. give_rose
Покрай сватбата, за която имам да разказвам и морето след нея не съм влизала и чела подробно, но тези дни ще гледам да наваксам.
Миленка, рожденника да е жива и здрава, а теб те чакаме утре да си признаеш за щерката  blum,
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 08, 2017, 17:21:10 »

Адрия, ако е същата др. Янкова /в св. Петка и в Щерев прегкежда/ не бих се шашкала. На изследването в 12г.с. ми беше изкарала единия риск доста завишен, после едва я открих да ми обясни. Е след като си изревах очите бях отишла на още една фм и там ме успокои лекарйата като напълно отхвърли съмненията. Но тази Янкова ми е ужасно противна, беше си тръгнала демонстративно и не беше прегледала последната записана за нея бремвнна. Изобщо не обясняваше и даже едно " бебето изглежда здраво" нямаше. За твое спокойствие се консултираш с още някой и се успокояваш.

Миленитииии, цял форум тръпне и очаква да изплюеш камъчето. Весело посрещане на празникад
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 09, 2017, 00:17:06 »

Миленка, от бързане съм пропуснала да ти честитя празника. Да е жив и здрав, и много да ви радва Дани.  give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 09, 2017, 01:45:06 »

Миленка, от бързане съм пропуснала да ти честитя празника. Да е жив и здрав, и много да ви радва Дани.  give_rose

И аз така...

Честит рожден ден на малкият Дани!  Да ви е жив и здрав и да има щастливо и незабравимо детство! smile
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #24 -: август 09, 2017, 07:01:26 »

Ratatui, същата е. Не знам, аз мисля, че е добър специалист. Истина е че не говори излишно, но досега винаги е казвала докато протича прегледа, че бебето се развива добре и общо взето май това е казвала само, дава ни и по една снимка. Сега като си бях в Пловдив ходих на 4D там лекарят ни обясняваше всяко нещо, а на изпроводяк получихме снимки, диск и опис на прегледа. Каквото такова платила съм си тя да ме следи и май нямам опция да сменям без да плащам пак.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 09, 2017, 07:29:31 »

Адрия, аз ходя в Щерев при д-р Чавеева, специалист на когото вярвам... първият път в началото ме гледа един неин асистент, който беше супер подробен, буквално всяко, ама всяко нещо, което гледаше го обясняваше. Помислих си, че е по-скоро на нея, защото доста от нещата въобще не ги разбирах.. Снимки ни дадоха няколко, въпреки че направиха поне 60-70, но то на голяма част от тях имаше абсолютно неразличими за мен неща.. все пак бебето е около 6-7см..

Втората фетална бях изцяло само при Чавеева, обясняваше основните органи, крачета, пръстчета и т.н, но понякога си замерваше неща без да казва и бях далеч по-спокойна, защото не се напрягах да разбирам какво ми говори.. Направи поне 80 снимки, до там помня че видях..Попита ни искаме ли всички записи, казах й достатъчно е да имаме 10-тина снимки и 2-3 клипчета, които автоматично ни изпрати на имейла от апарата и това е.. При третата обмислям да изискам всичко, но ще видим, какво ще ми хрумне тогава smile

Първият път епикризата или както там се казва документът, ми го изпратиха по имейл, тогава го прегледех, но важното ми беше мнението й няма висок риск при никоя аномалия и всичко е наред. Сега дори не съм си го гледала, въпреки че ми го даде веднага след прегледа.. Щом тя казва, че всичко е наред, определено би обърнала внимание на някакво отклонение, ако е съществено и наистина я притеснява... Не бих се ровила и търсила, защото не съм специалист и бих си вкарала автогол.. Спокойствие, ако имаш доверие на специалиста не виждам проблем.. Не си причинявай излишни тревоги.  give_rose




Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 09, 2017, 09:34:54 »

Adria, не се притеснявай! Янкова е отличен специалист. Последната фм с Дани и сега двете с това бебе ми бяха при нея. Аз съм голяма шаш и паника и понеже тя наистина е пестелива с думите, аз на феталната с Дани я питах защо е толкова тиха и дали всичко е наред,а тя ми се усмихна и ми каза, че ако нещо я притесни винаги го обсъжда с майката и да не се притеснявам, просто по-добре се съсредоточавала като не говори много:).
Та, в понеделник точно Янкова ни каза пола на бебето smilesmilesmile
Много ме е яд, че не мога да сложа снимки тук sad. Вероятно някои от вас вече са видели тези на ФБ.
Ще си имаме принцеса : girl_wink girl_wink girl_wink heart heart heartGirl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Супер много се радваме всички.

Мяуче, можеш да го отразиш горе smile smile smile
« Последна редакция: август 09, 2017, 09:39:12 от milenuity » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: август 09, 2017, 09:50:28 »

Честито, Миленка! heart heart heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 09, 2017, 09:52:12 »

Честито, Миленка! heart heart heart

Мерси smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 09, 2017, 10:48:49 »

А какъв е този Circus magnum? Cisterna Magna ли имаш предвид?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines