Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:10:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 112065 пъти)
 
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #45 -: август 11, 2017, 15:54:53 »

Да засега съм спокойна  give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #46 -: август 15, 2017, 14:33:07 »

Ето ме и мен с новините от днес. Мина и моята фетална морфология. Бебето се развива чудесно. Повечето параметри си отговарят много точно на седмиците, част от тях са като за бебе 1-2 седмици по-напред, но докторката беше много доволна от всичко. Всичко е в норма и няма нищо притеснително. Разбрахме и пола  Bravo Бях заедно с Ария и майка ми, тъй като мм не успя да излезе от една много важна голяма среща, а часът беше отдавна запазен. После заснехме клип двете с Ария и му го изпратихме, тъй като не ни се чакаше до довечера да се видим  Girl_hide
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 15, 2017, 14:43:54 »

Браво! smile

Щом ще разбере какъв е полът от клип, ясно....

Честито, сигурно ти е много вълнуващо!  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #48 -: август 15, 2017, 15:11:42 »

Благодаря, Мари! На теб честит имен ден!  heart

Да, вълнуващо си е  Girl_hide Вече новината е получена, та мога и тук да съобщя, че свекс позна поне за моето следващо отроче  danceg Денят е прекрасен  yahoo yahoo yahoo







А за тези, на които не им се рови какво беше предположението на свекърва, очакваме момче  stork-boy baby_boy  Bravo yahoo Та вероятността и аз да съм бъдеща свекърва един ден високо се покачи днес  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #49 -: август 15, 2017, 15:19:52 »

Йеее колко яко! Нашарихте ги с Миленка!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 15, 2017, 16:31:33 »

Много се радвам, че всичко е наред, Scilla  yahoo За теб и аз бях сигурна, че чакаш момче  danceg Да се развивате все така добре и да си имаш здраво момченце около термин  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: август 15, 2017, 19:26:20 »

Еха, думи нямам, честито, scilla! Чудесно ги нашарихте good heart heart heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #52 -: август 15, 2017, 21:11:46 »

Благодаря!  give_rose give_rose give_rose

Не се спира младежът, на феталната днес ясно се видя, че за секунда не си почива, нонстоп е в движение. Дори някои мерки трудно му го взе по тази причина. Сега пак усещам разни ритничета или юмручета. Не ми се мисли като излезе и пропълзи и проходи biggrin Иначе главично е застанал в момента и терминът ми се измести по ехограф за 29.12. Става "все по-добре"  Oh my ...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 16, 2017, 00:40:59 »

scilla, честито! Радвам се за хубавата новина.  smile
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #54 -: август 16, 2017, 08:48:31 »

scilla, честитоо!
Аз от понеделник съм в болничен и се чувствам много добре. Единствено ми е криво , че си върнах служебната кола и сега сме в търсене на нова. Започнах да пренареждам шкафовете в нас и лека-полека да освобождавам място за нещата, които ще започнем да пазаруваме за бебето, още не сме взели дори шапчица. Официално влизам в 6-и месец от днес и смятам да започна да чета за кошарки и т.н.
Споделете какво ви е мнението за сгъваемите кошарки за новородени( използват ли се тогава всъщност), защото мисля да вземем такава за бебето, когато си ходим в пловдив, а и ако реша да раждам там да я използваме в началото.
Хубав ден на всички smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 16, 2017, 09:36:10 »

Scilla, честито! Всичко да е наред с бебчо smile

Адрия, сгъваемите кошари са много удобни за път, а и за постоянно. Ние имаме Лорели, обикновена. За път я ползваме, но ние доста пътуваме и понякога по половин месец спи в нея. Вкъщи има дървено креватче, но кошарата също е удобна.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 16, 2017, 10:26:25 »

Сгъваемите кошарки нямат нива на повдигане на матракът нали? Или не е така?
Ако нямат, това е неудобство първите месеци,  защото не ти е много до навеждане,  също и детето стои доста ниско на пода....

Друго,  което трябва да се има в предвид е какъв матрак ще се ползва.... Другите легълца са с решетъчни рамките отдолу и това е по-добър вариант...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #57 -: август 16, 2017, 10:38:19 »

Сгъваемите кошарки нямат нива на повдигане на матракът нали? Или не е така?
Ако нямат, това е неудобство първите месеци,  защото не ти е много до навеждане,  също и детето стои доста ниско на пода....

Друго,  което трябва да се има в предвид е какъв матрак ще се ползва.... Другите легълца са с решетъчни рамките отдолу и това е по-добър вариант...

Имат повечето по 2 нива.
Ние имаме кошара за пътуване, даже още я ползваме, удобни са за път, за ежедневно не бих я ползвала. Ние имаме икейска дръвена и си ни е идеална, при нашите спи в моето креватче, баща ми го стегна и е супер.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #58 -: август 16, 2017, 10:45:17 »

Благодаря ви  give_rose

Всъщност сгъваемите си имат 2 нива. Ние с Ария ползвахме сгъваема на Cam с твърд повивалник. Тя струваше колкото дървена. Тя обаче спа в нея само няколко месеца като новородено и после преминахме на голямо легло. Сега смятам да взема дървена от икеа (например) и да махнем предната решетка и да я долепя до спалнята, за да я кърмя по-лесно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 16, 2017, 13:36:58 »

Сила, честити сини гащи! Все така добре да върви всичко и за напред!
За икейските легълца само да кажа, че май я няма тази опция да махнеш едната решетка. Ние взехме най-елементарната и не може да се махне, оначе и аз исках да направя този номер в началото. После видях едно легълца baby bay мисля и се влюбих, но още 350-400лв не ни се даваха и накрая пак да не го ползваме.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines