Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:26:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 111515 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 24, 2017, 09:59:43 »

Имай предвид че Чавеева има малко навика да параноизира ( от добро чувство разбира се ).
Не познавам жени с 110, които да не са пили, не е полагана сериозна грижа за тях, по мое лично мнение.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #316 -: октомври 24, 2017, 10:02:58 »

Дали пък лекарката не е вдигнала излишен шум, е така да се застрахова...а Еми е писала нещо подобно. Спокойно, нали си в хармония със себе си, значи няма какво толкова да ги мислиш  тия неща Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 24, 2017, 10:04:18 »

В неделя и понеделник до обяд.. бях далече от хармонията.. хахах smile Но определено изследванията и док ме успокоиха  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 24, 2017, 10:06:56 »

за*би вината като чувство, оттук натам или все ще я изпитваш, или някой ще се опитва да ти я влага външно.
аз лично отработвам този процес в себе си, след близо година се справям с това да не изпитвам вина, при положение че правя всичко което мога, по силите си. Свръхчовешки- не притежавам. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #319 -: октомври 24, 2017, 10:21:03 »

Аз пак ще повторя с риск да съм досадна, но имам същото заболяване като Тони. Чавеева е постъпила супер адекватно. Тя вижда 2 от 3 показатели за ГД завишени и съоответно алармира за 3я за да се потвърди/отхвърли ГД, тъй като това не се вижда на УЗ. Аз също съм ходила при Чавеева и също знам как действа, на мен ми даде същите съвети и ми обясни за 3те показатели за ГД. Всички искаме безпроблемна бременост, а най-вече лекарите ни го пожелават, за това в тази клиника се презастраховат. Тонка, идИална ти е кр.захар на гладно, наистина като на без ИР човек, моята беше така също. Бас ловя че ще родиш дългокрака мома, залагам 53см  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 24, 2017, 10:34:41 »

Булче, спуках се от смях (вчера), защото предния ден, преди прегледа, ми пристигнаха последните неща от Англия с размер 0-3м... струват ми се миниатюрни за моето бебе, нали ми казват, че е голямо.. Началото на януари май ще поръчвам пак  funnytooth lol
« Последна редакция: октомври 24, 2017, 10:40:08 от alexandrova_90 » Активен
danielka88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #321 -: октомври 25, 2017, 11:02:28 »

И аз поръчах дрешки от Англия, казаха ми че са леко уголемени. Да видим какво ще пристигне.


Мами, ако някоя тук знае, как да науча бебето да пие вода? Цока само от мен и не иска и да чуе за залъгалки, шишета... дори кърма от шише отказва. А идва зимата, ще се пуска повече климатик и трябва водичка да опитам да вкарам... моля за съвет и благодаря.
« Последна редакция: октомври 25, 2017, 11:26:24 от danielka88 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #322 -: октомври 25, 2017, 11:05:57 »

Цитат
Мами, ако някоя тук знае, как да науча бебето да пие вода? Цока само от мен и не иска и да чуе за залъгалки, шишета... дори кърма от шише отказва. А идва зимата, ще се пуска повече климатик и трябва водичка да опитам да вкарам... моля за съвет и благодаря.

не, не трябва да вкарваш вода, не е задължително, не е и нужно. Вода след 6я месец когато се захраните. За бибероните, ами ако ги иска супер, ако не здраве да му е, теб ще те ползва за целта
Активен
danielka88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #323 -: октомври 25, 2017, 11:08:07 »

Благодаря, булче, значи да не се притеснявам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 25, 2017, 11:11:38 »

Моят е на близо година  ине иска чиста вода. От мляко мина на чай, сок- вода не близва. Не мога да го оставя обезводнен, за да слушам някакви написани общи принципи.
Детето ще пие когато реши, каквото реши, колкото и отчайващо да звучи smile. Може да насочваш, да пробваш, но дотам. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 25, 2017, 11:41:05 »

Била е само на кърма, вода пропи лятото след като навърши 1 година.Как ли не предлагах, не и не!Това е!
Активен
danielka88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #326 -: октомври 25, 2017, 12:21:55 »

Благодаря Маги и Еми за отговорите.
Добре сега ми е по - спокойно, че щом и при други се получава не е единичен случай и не е нещо ненормално. Ще предлагам пък детето когато реши.

Хубав ден на всички. give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #327 -: октомври 25, 2017, 12:41:39 »

Даниелка, няма и нужда да предлагаш щом е на кърма, чак като започнеш да захранваш, както е казала Булче. Кърмата е 90+ %  вода Wink Аз давах много малко само за изплакване на устата и нямам проблеми с непиенето на вода, ако това те притеснява, вече сама си надига чашата и пие доста вода smile
Бибероните са нож с две остриета, не го приемай като нещо задължително също smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 25, 2017, 13:14:22 »

Булче, спуках се от смях (вчера), защото предния ден, преди прегледа, ми пристигнаха последните неща от Англия с размер 0-3м... струват ми се миниатюрни за моето бебе, нали ми казват, че е голямо.. Началото на януари май ще поръчвам пак  funnytooth lol
Абе и на мен ми се струваха миниатюрни, пък обикалях да търся по магазините нещо "premature", понеже Филип плуваше в 0-3м. Пък се роди 49см и 3100, не е бил някакъв супер дребен. Wink

Вода пропи след захранването, преди това предлагах, но не искаше и спрях. Изключително кърмен до 6м smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #329 -: октомври 25, 2017, 14:07:11 »

за новородено за мен е противопоказно да пие вода или чай, без значение дали е на кърма или АМ. Коремчето е прекалено малко, пълни се от вода/чай и после отказва кърма/АМ и от там почват да не се качват грамчета които са прекалено важни на този етап от развитието.

Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines