Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:08:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017 2-ра част  (Прочетена 111520 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 09, 2017, 12:56:17 »

Миленка, честити розови гащи. Видях снимките във фейсбук, много сте хубави.  smile
Вече спокойно може да подготвяте нещата за принцесата.  smile
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #31 -: август 09, 2017, 14:29:13 »

Cisterna Magna разбира се, ама бременният ми мозък прави някакви странни връзки от време на време и говоря с думи и изрази близки до това, което искам да кажа и като видя, че хората ми се усмихват отсреща чак тогава се замислям какво съм казала  crazy GROAN. Честито за дългоочакваната вест, много се радвам и аз искам да си имам някой ден и момченце и момиченце  yahoo.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 09, 2017, 14:36:16 »

Мерси, момичета smile

За тази cisterna magna и аз четох ужасяващи неща, защото и ние сме на горната граница почти. В бг-мама има много крайни, редки случаи. Но винаги нейното уголеямяване е съпътствано с други съществуващи маркери. Щом изрично лекаря не е поискал второ мнение от друг специалист или АЦ и щом всичко останало е наред с бебето, недей да се притесняваш. Отиди на късна фетална, за да си спокойна. Аз искам проследяващият ми доктор да види резултатите и да му видя реакцията, преди да се притеснявам.
« Последна редакция: август 09, 2017, 14:42:27 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 09, 2017, 14:37:51 »

изследването ФМ, което беше вчера.

Ние с теб да не сме се засекли в Св. Петка без да знаем? smilesmile
От колко ти беше ФМ?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: август 09, 2017, 14:38:50 »

Аз изразих неотдавна радостта и вълнението си от вестите на Мим  yahoo yahoo yahoo

Аз да споделя, че много се кефя да усещам новото бебче, щото иначе често забравям, че съм бременна  pardon Дори преди няколко вечери и таткото успя да получи побутване по ръката  danceg Надявам се след седмица и аз да се похваля с новини за пола. А тея дни научих, че още една майка е родила успешно естествено след 2 х секцио при избрания от мен екип  yahoo yahoo yahoo Толкова много се зарадвах, че успешните vbac стават все по-чести и в бг.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 09, 2017, 14:42:35 »

Замислихте ме, ще видя и при нас какво пише за тия показатели.. Но са в папка в София smile

М, ти можеш да постнеш снимка и от фейсбук директно, просто ще се вижда 5-6 дни, а може и по-малко и линка ще стане неактивен после smile Ако искаш мога да съдействам за това smile

Scilla, стискам палци за едно момченце  heart

Аз се вълнувах като започнах да усещам бебето ежедневно, но когато Илиян най-после я усети, след като поне 4-5 дни си държеше ръката по цяла вечер на корема ми и нищо.. Беше неуписуемо.. Очите му се напълниха със сълзи и имаше толкова любов..  heart Прелестно е.. Все още никой друг освем мен и него, не е успял да усети бебка.. Братовчедка ми бая се опитваше, брат ми, приятелката му... Но рита, рита и като си сложи някой от тях ръката.. Тишина  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 09, 2017, 15:01:12 »

И ММ си сложи ръката онзи ден и я усети <3
Дани често слуша с уше на корема ми. Това, разбира се, са червата ми, но аз му казвам, че бебето плува в на мама коремчето. Почва се: "Ама защо плува?", "А ти защо имаш бебе? Аз нямам ли бебе?" (и си заголва корема). Няма търпението да си държи ръката и не е усетил още. Аз все му казвам, че бебето иска да направи hi five с него, ама той си слага за секунди и после бяга да играе.

Ще сложа един фб линк по някое време довечера
« Последна редакция: август 09, 2017, 15:02:47 от milenuity » Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #37 -: август 09, 2017, 15:02:10 »

Миленка, аз бях от 9 и 30, но влезнах към 10 не видях бременна с друго дете и баща, иначе и аз се го помислх вчера. Колко мм е при вас?
Alexandrova, голямо щастие е когато и таткото усети бебето. Нашият два, три пъти е получавал хубаво ритниче  heart. На друг досега не съм давала да ми пипа корема, защото си пада едно чакане и се получава малко неловко  girl_wink, когато станат по-осезаеми  за другите тогава ще предлагам тумбата да и се радват.  smile.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 09, 2017, 15:06:24 »

Миленка, аз бях от 9 и 30, но влезнах към 10 не видях бременна с друго дете и баща, иначе и аз се го помислх вчера. Колко мм е при вас?
Ние бяхме следобяд.
Нямам спомен колко точно беше, но си спомням, че ми направи впечатление, че е към горната граница. Довечера ще погледна и ще пиша.

Scilla, забравих да напиша, че нямам вече търпение и вашия пол да разберем  Party time
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 09, 2017, 15:08:03 »

М, отваряш дадената снимка в нов раздел на браузъра и копираш линка към нея, като я постваш с иконката за снимка тук, защото иначе с директен линк към фейсбук, тези които нямат май пак не могат да видят Wink  give_rose

Представям си го Дани, какъв е любопитко. Ще го изям  heart

иначе, това е основното, че другите хора нямат търпение.. просто сега, откакто съм във Враца и като седна или легна и покрай мен има някого и аз както си лежа кажа "ох, рита" искат да пипат.. Достатъчно близки са де, не бих позволила иначе.. Но те очакват като си сложат ръката и да ги подхвърли едва ли не.. хахаха smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 09, 2017, 15:17:42 »

Нямам достъп до ФБ от работата, за да взема линка...За това трябва довечера smile

Аз хич не обичам да ми пипат корема разни хора. Само семейството е ок и съвсем близки. А на няколко пъти разни колежки в асансьора без да ме попитат си сложиха ръка на корема ми. Поиздразних се. Има една, чието име дори не знам. Но е в шаш и паника като ме види, защото беше купила ваучер да снимам дъщерите и септември месец и сега като ме види и се притеснява дали ще мога да ги снимам и явно за това всеки път ми пипа корема с думите. Как е бебето? Тежи ли? Пораснал ли ти е коремът? Миналата седмица и казах, че няма да ми го спадне като го пипа и да не се притеснява. Не мисля, че схвана, щото днес пак ми се хвърли, хаха.
« Последна редакция: август 09, 2017, 15:19:26 от milenuity » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 09, 2017, 15:24:21 »

Ужасно, мен веднъж приятелката ми, която доста ме изнервя и натоварва тръгна да се навежда да ми целува корема и аз веднага й казах да престане.. дори да ми се е обидила.. сори  diablo
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #42 -: август 10, 2017, 06:36:27 »

Доброо утроо  Girl_hide. Някой може ли да ми каже как се казва групата във фейсбук за бъдещи майки, нещо не я намирам, а все забравям да попитам smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 10, 2017, 08:06:03 »

Тя е скрита, затова не я намираш. Напиши ми на ЛС имената си във фейсбук, ще те намеря и ще те добавя  good
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 11, 2017, 10:20:25 »

Adria, съвсем изключих да погледна размера на cisterna magna при нас. 7.4 пише.

Зачетох се в някакви дискусии в чужди форуми и там на няколко бебета с над 10мм всичко си им беше наред. Имаше и една майка, която вече беше родила като при нея били казали 12 и че като се роди бебето да го прегледат обстойно и да му направят ЯМР. Ок си беше детенцето.
Не се притеснявай!
« Последна редакция: август 11, 2017, 10:25:50 от milenuity » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines