Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:51:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132890 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: август 25, 2017, 14:24:13 »

И аз съм тук... Днес минах поредната порция обучение и общо взето разбрах, че ако ме порежат ще бъде след демо- урока. М....ка му защо не мога да пробия с тия китайчета. Не че ми е зле сега. Преподавам си на 7-8 ученика вече и си нямам шеф. Но понеже си ги намирам от руски сайтове и заюлащането не е кой знае какво,  но пък нямам шефове,  в смисъл контактувам директно с клиента.
Толкова много интервюта - притръпнах вече... Ако ми е писано - ще стане. Ако ли не - Русия голямаааа... Ще де задоволя с нея.
Шефа на Бг работата ми харесва много,  дано да ми даде колкото трябва отпуска и после да мога да се върна на даскало.... Друго си е то да влезеш сред зверчетата. Да ти запеят: Хабиби, спиш ли добреее? Завиват ли тееее?"
Май намерих нова гимнастика на Кари. Ще бъде с едно момиченце от стария клуб. Залата била къде къде по-хубава. Дано да се харесаме!
Сноу, вчера се сетих за теб. Ще има Белоснежка на лед в Нижни тази есен. Мисля да отидем.  В главната роля - Аделина Сотникова. Не знам дали ви говори нещо. Ще гледам да изровя някоя снимка
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: август 25, 2017, 14:57:34 »

Рат,честит празник на вашето семейство.Да сте много щастливи.
Фани,леко ти завиждам ,че имаш достъп до култура в Русия.
Вече ми е отпускарско.При нас тази седмица е панаир.Всички мургавели са се пробрали от преди две седмици и всяка вечер кънтят маанета до 3 .Да минава и туй чудо и се изнасят,че не мога да ги търпя.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: август 27, 2017, 14:55:11 »

Момичета, някой дали не може да попита в Еконт, колко би струвала пратка до Русия...  crazy
И както бях обещала - Сотникова

https://www.youtube.com/watch?v=fczl8W9LkyY
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #528 -: август 27, 2017, 15:18:27 »

Фани, доколкото зная, Еконт работят само с Гърция и Румъния.
http://www.econt.com/2010/05/mejdunarodenserviz/
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: август 27, 2017, 15:22:44 »

Фани, доколкото зная, Еконт работят само с Гърция и Румъния.
http://www.econt.com/2010/05/mejdunarodenserviz/


Така е да, освен това бягат като дявол от тамян от страни извън ЕС

Тъкмо и аз щях да предложа да видиш сайта им, там всичко си пише.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: август 27, 2017, 15:47:02 »

Фани, еконт не правят но повечето други да. Доста е скъпо,  зависи какво пращаш. Провери, кое ще излезе най-евтино, съобразно размера,  някои по тегло изчисляват , други по обем. С булпост е най евтино мисля
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #531 -: август 28, 2017, 08:49:48 »

Добро утрооо smile



Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: август 28, 2017, 08:54:24 »

Добро утро smile

Много ми е важна тази седмица, въртя едни неща... Дано ми се случат  lol

Илиян днес почива и ще се шматкаме по паркове и градинки + няколко магазина smile
В петък си купих нова книга на Захари Карабашлиев 18% сиво.. Не можах да я започна и се надявам утре да ми се отдаде възможност, не знам някой беше ли я коментирал тук, но ми я препоръчаха и не се стърпях smile


Успешна да е за всички, на работещите ентусиазъм и късмет smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: август 28, 2017, 09:45:47 »

Дпбро утро, за някои работна, за други последна неработна. pardon такъв е живота. Тони, много хубави спомени пазя от бремеността,  когато се разхождах и обикалях магазини. Макар, че накрая си е трудно придвижването, много ми е хубав този период.И аз днес имам разни задачи за вършене, дано успея да ги съвместя.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #534 -: август 28, 2017, 09:48:37 »

Дпбро утро, за някои работна, за други последна неработна. pardon такъв е живота.
Позна! хахахахахахаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #535 -: август 28, 2017, 10:10:10 »

О, Наде, как мина морето?
Аз моята седмица не я зная работна ли е, не е ли Wink В общи линии ми е изпращаческа - отиват си и последните чужбински приятелки и ми е тъжно... Също като прелетните птици smile Не че после не се чуваме, ама друго си е на четири очи. Каквито и лични проблеми да имат, а те имат много сериозни, двете са с абсурдни планове в главите, на които естествено се смеем. Това ми липсва с тукашните, някак ден за ден ни вървят нещата.
Утре е важен ден за моите момци. Много интересно ги мисля- един по един. Тъкмо ми се спрат мислите на единия и хоп, скачат на другия и така до безкрай. pardon Напъвам се да се съсредоточа върху котката, щото иначе става боза в главата ми, но не се получава. майка ми сама напомня със звън за себе си, представете си каква забава е smile
От мен също хубава седмица с добри вести и събития! heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: август 28, 2017, 11:30:27 »

Здравейте

Аз съм работна при служебните деца, от следващия път дете. Служебното момиче ми каза, най-после резултатите от изпитите и, че дойдоха след като вече заминаха. Има 37 от 44, като най-високата оценка в класа им е 38. Най-високата оценка е 7, тя има толкова по испански. Хем не е изненада, заради Ми Амор, хем тя се яви на High level, като го учи само две години. За изненада на всички има 6 по омразната и Биология. На есето за На изток от рая, този епохален труд, който толкова пъти четох има 100%. Но вече започва университет и скоро оценките от училище няма да са важни. Тя ще учи в Амстердам, специалността е малко сборна  - право/социология/психология. Ми Амор ще учи Инженерна химия във Валенсия. Тя сега кара шофьорски курс, взела е листовките. Улиците стават все по опасни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: август 28, 2017, 12:17:40 »

Панде, браво за резултатите й  good Те още са заедно с Ми Амор, а? Мислех си, че са се разделили, още повече сега университети.. Дали ще се задъжарат, много ми е интересно? Често ли се виждат  huhhuh.gif
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: август 28, 2017, 12:35:46 »

А тя къде ще учи? И на мен ми е интересно.  А ти как ходиш на работа с Бамбук ли?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #539 -: август 28, 2017, 12:46:49 »

В Амстердам ще учи Wink
Панди, резултатите от училище имат ли някакво значение за следването? Аз пак не разбрах как кандидатства за Холандия - само представя диплома за завършено образование ли /матура/, или полага някакви изпити. Специалността на Аморето много хубава good Дано устиска до края на следването, че нали малко по мъжки мързелив изглеждаше. А за нея, като е сборна специалността, после ще има ли специализация само в едно от трите неща, или вървят заедно?
Служебният момък как я кара с любовта?
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines