Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:56:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132839 пъти)
 
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: август 24, 2017, 11:30:48 »

Дай Боже svekarva.Моите родители в понеделник ще отбележат 40 години брачен съюз.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: август 24, 2017, 12:08:59 »

Добър ден!
Доста сте се разписали, браво! Явно лятото е към края си и вече няма много отпускари.
Тони, 6.30  shok ужас! Четох и бебешката ъема и се обърках дали и тук си се похвалила за добрите новини, но браво на госпожицата! Др. Евтимова е много готина и наистина прегледа е полезен. Молим те не пише за ядене, че ламята в мен ръмжи за какво ли не!
Булче, чакай сега, дай първо близнаците да отгледаш, после ще си сменяш работата  Wink
Фани, стиснати палци и от мен! Нищо, че сигурно вече е минало и си забравила.
Цвете, честита годишнина! Още поне 10х14 да изкарате. Ние пък сме утре  blum
Инче, не съм на вътре с пазара ан имоти в Благоевград, но има една закачка- ако продаваш 25000 са малко, ако купиваш са много  pardon
Миме, остави ги в колата тия колани и може и да не се сети никога за тях. Тъпо е постъпил, ама сигурно му се е видяло добра идея. И аз още в началото казах, че няма да ползваме проходилки, колани, водене за ръце и други подобни, дано никой не се сеща да ни прави такива подаръци.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #497 -: август 24, 2017, 12:47:12 »

Добър ден smile

От тия колани имаме и ние вкъщи, пак от мъжа ми купен. Аз бях против, ама той си го водеше с него, честно казано не виждам да е навредил. По принцип той късно си проходи, на година и 4 месеца и бешв много нестабилен, така че не виждам проблем, само че според мен съвсем не спасява кръста smile

Честита годишнина, Цвете, още дълги години да сте заедно и да се обичате!

Тони, свиквайте с ранното ставане, след няколко месеца няма да ви подмине Wink

Ние сме от тия туристи, дето движат икономиката, не носим храна и ядем навън. Ама то и вкъщи доста често ядем навън, невинаги сме в настроение за готвене.

Аз от вчера съм с температура sad писна ми вече цял месвц все сме  болни, да идва зимата, че да изпуквт тия вируси diablo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #498 -: август 24, 2017, 13:00:26 »

Здравейте!
Вкъщи сме пълна лудница - плановете се променят всяка минутка. Нашите имаха намерение да ходят на СПА с Дребосъчка. Отпадна, защото и на двете места, които харесват, няма свободни стаи. Мислехме да ходим на гости - няма да има кой да я гледа, дори и да помъкнем бебето с нас, защото май майка и татко ще тръгват на море за няколко дни. Днес татко имаше намерение да ги води на плаж - пак отпадна, че ММ продава неговата кола (и ще купува нова) и татко стои на нисък старт дали ще потрябва... crazy Само едно ми е сигурно - часът за маникюр laugh
Пристигнаха обувките yahoo Детските са уникални! И моите харесвам, но на коконата са жесток цвят Love girl Този месец ще се разорим, а дори не сме на море laugh Снощи минахме през един квартален магазин и чистеха стока - останали по една-две бройки. Уредих се с цикламен панталон, майка също, но с друг модел.
По темите - Фани, стискам палци да намериш по-доходоносна и удовлетворителна работа Wink
Руми, Цвете, да са ви честити годишнините! Брей, много хора са се женили по това време на годината! Странно ми е, защото тук като цяло юли и август ги избягват заради жегите.
Ина, миналото лято минахме през къщата на прабаба ми и прадядо ми. Там е жалък скелет, от това, което е било в годините. Целият район е като след паднала бомба - всичко затворило, фалирало, коли няма, движение, живот въобще. Тъжно ми стана не от друго, а че е далеч и не си заслужава парите да инвестираме в оправянето на къщата. 80 км са... pardon За сметка на това пък ми са много ярки детските спомени. Нямах компания там, но съм играла на воля - кучета, котета, цял ден по двора. Никой не може да ми отнеме спомените и това ме кара да се усмихвам! smile Точно страница, която трябва по някакъв начин да се затвори в годините. Ние не сме продали къщата, но да я дадем за без пари - смисъл няма.
Мда, и аз донякъде съжалявам, че на третия тур не се пръкнаха две, както имаше съмнение един доктор pardon Baby_b Baby_G
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: август 24, 2017, 13:47:08 »

Булче, ако ти си заблудена, значи .... Не мога да го измисля. Ти си обратното на заблудена, незаблудена Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: август 24, 2017, 13:48:43 »

Честити годишнини, болните да оздравяват, който има нужда от палци - стиснати са.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: август 24, 2017, 14:28:26 »

Здрасти!  Казаха ми кънгратюлейшънс. От утре почвам някакво обучение с фасилитейтър. Дано да е хаирлия.
Свекс, за попарването точно месец могат да ме мотаят и после ако няма пари асталависта.
Цвете, честита годишнина! Да се обичате и уважавате до диамантена сватба най-малко.  give_rose
Ина, напълно те разбирам.  Ако сещате и аз бях изпаднала в криза като се преместихме в Русия,  но сега си казвам, че всичко е било за добро и виждам и децата, че им харесва и малко по малко свикваме. Не отивам със свито сърце сега. Имам си преподаването, ходим по културни мероприятия.  И така неусетно ми става по-леко на душата.  heart  Силно гуш за всички,  които имат нужда.....
« Последна редакция: август 24, 2017, 14:34:35 от fanimira » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #502 -: август 24, 2017, 14:32:06 »

Фани кънгратюлейшънс и от нас! Какво ще работиш?

Цвете, Руми честити годишнини! И на живо да почерпите торти!

Аз близнаци очаквам по принцип, имаме много в родата, даже със зверо се бяха пръкнали две яйчица, ама едно се е оплодило само. Мен страх ме е от риска който носят за мен, аз едно едвам мога да износя, не пък две.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: август 24, 2017, 14:36:10 »

Ами същото, Булче - преподаване. Този път на китайчета 6-12 годишни.  Yes ха дано да ми спори!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: август 24, 2017, 14:44:56 »


Руми, Цвете, да са ви честити годишнините! Брей, много хора са се женили по това време на годината! Странно ми е, защото тук като цяло юли и август ги избягват заради жегите.
То и на нашата сватба беше безумно горещо.Гостите почти нищо не хапнаха,но пийнаха  и много се веселиха .Сватбата ни беше с жив оркестър.След сватбата се носеха слухове,че младоженеца припаднал от жега,пък аз съм пила на ритуалите фанта горски плодове,че съм бременна.  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: август 24, 2017, 14:50:17 »

Фани, честито! Дано ти носи удовлетворение и да ти харесва повече от предишната!
Булче, док ще вдигне ръце ако отидеш с близнаци  blum
Цвете, то май това с бременната булка е дежурно. На нашата сватба и жега беше и валя точно на сесията angry , но като цяло беше добре времето. За свикналите в спарената София, Банкя макар и с 2-3градуса разлика им беше перфектно.

П.п. някой да се е борил ефективно с мравки? Направо не ги понасям вече! Навсякъде са тия гадини!
« Последна редакция: август 24, 2017, 14:51:59 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #506 -: август 24, 2017, 15:20:22 »

Ами същото, Булче - преподаване. Този път на китайчета 6-12 годишни.  Yes ха дано да ми спори!

Яко!
Аз нали съм ти колежка по образование, но не преподавам, но преди години бях започнала такава работа. Бяхме на един уъркшоп и там бяха едни българи живяли в Китай за година и преподавали английски. Най-трудно им е било да ги научат да не гледат на една дума като на картинка. Пример всички китайски думи са като картини, т.е ако на един китаец напишеш teach и му кажеш че е преподава ако сложиш teacher той пак ще я прочете като teach тъй като той я разпознава като картинка, не прави разлика между двете думи, не гледа буквите а само как изглежда. Та имай си го на ум, ще ми е интересно да разказваш как е с тях като ученици  good
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: август 24, 2017, 15:21:17 »

Фани,успешна работа с китайчетата.Булче,и аз имах голям мерак за близнаци,но...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: август 24, 2017, 15:48:36 »

На мен август ми е любим месец и да топло е, но пък организмът вече е свикнал с жегите и на мем ми е ок. НО виж юнските жеги ми идват много. Ех като се сетя колко булки имаше едно време, 6 или 7 бяхме на една дата. А сега 2, 3 за цяла година.
Близнаци и аз исках преди да имам дете, после си виках, хубаво, че не са близнаци,доста е трудно.
Фани, успех на работата.
В другите държави наистина трябва да сменяш на 2-3 години работата- за да си актуален и успешен,  тук все още не е така май.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: август 24, 2017, 16:29:17 »

Булче,нямаш грижи за торта на живо.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines