Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:23:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132880 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #480 -: август 24, 2017, 07:57:29 »

А, Миме! heart Така го описваше този твой мъж, че си викам, това не може да бъде Wink Нека малко те поядосва, права е Еми. Хаха, за какво да те пита, като знае, че ще кажеш НЕ. Чакай да се съюзи с малкия, да видиш колко весело става blum
Шегата настрана, колан слагаха на племенника /по мъжова линия/, за да могат да ходят по улицата с него. Той проходи на 10 месеца, беше адски пъргав, непрекъснато тичаше и се катереше и беше опасен сам за себе си. Много дечица съм виждала, ама токова чудо - не. На година и половина се катереше по тръбите на радиатора и по секциите, същинско маймунче. Към две годинки вече се пазеше сам, ама преди това подлудяваше всички.
И с кръста може да е сериозно положението, спортистите съвсем не са по- здрави след хилядите травми. Нищо няма да му стане на Алекс за малко, ти си с него през повечето време.
Ямболската снаха, онази, дето родителите и живеят в Америка, но тя не може да отиде там, защото мъжът и е с черен печат, явно се е ориентирала в нашенската обстановка и сега заминават за Германия с мъжа си. Успяла е да си намери работа, мъжът и ще гледа бебето. Терминът и е през октомври и ако отново се роди дете в самолет на Луфтханза, да знаете, че ще е нейното smile Родителите и са още по- притеснени сега, но...либоф и късмет, това е. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #481 -: август 24, 2017, 08:07:53 »

Бутро!

Абе за коса на черта знаем всички какво означава, ама с изрусяване никой не казва какво?? Да не би да е близнаци? Че нали един колега ми прави хороскоп и каза че имам близнаци на хоризонта  angry angry

Панде не го разбирам аз това ядене на сандвичи, аз едно Гиро ако изям се чувствам прецакана, има толкова вкусотии за пробване  heart. Ние сега плащахме по 10 евро на шезлонг, и не ни пречеше, на 1ва линия си бяхме. На втория ден в хотела си пуснахме Ол инклусив, и си пиехме и ядохме на воля, особено с малко дете се оказа идеален вариянт, не съжлявам че го направихме така. Аз по принцип вкъщи не готвя, не пък на море  pardon

Миме съгласна с Пандата, абсолютно ненужен е този колан, свеко, и с колана ще се навежда както е висок мъжа и. По-добре едни наколенки му вземете. И моето на 10 месеца проходи, на 12 месеца вече тичаше, пада става все още, да свиква, знае да се подспре като му кажеш внимаваааай.

Ох тресе ме жестоко след ваканционната депресия! Отделно всички около мен повтарят че не е добре за кариерата да се седи много време в една компания, а аз вече съм 9+ години... доста се замислям дали са прави? Но не ми се предприемат крачки само защото трябва така да се направи, но и вече съм на ръба на изчерпване...  huhhuh.gif

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: август 24, 2017, 08:27:27 »

Ааа, това, че е ЕРД (едър рогат добитък), не означава, че не ми е златен heart ама нали е теле(ц) и е с едни рога напред. pardon Тъпо ми е, че толкова време се справяме без проходилки, колани и прочее и изведнъж бааам.  girl_impossible Втори ден колана си седи в колата и никой дума не обелва за него.  pardon Знам, че нищо няма да му стане на Алекс, но защоооо? И той е от тези, които все тичат и не може да ходи спокойно. Разбирам го за кръста, защото и мен ме боли, но това е и от носенето, усещам вече как натежава. А и той постоянно иска горе-долу, горе-долу.  pardon Както и да е, ще го преживея някак този колан. girl_wink
Свекърва, той да внимава, че детето ще е от моя отбор.  danceg

 А ти внимавай с този емотикон  Wink, че вече знам какво означава.  LAUGHTER funnytooth blum

Панде, а ти, ако при следващата ни среща случайно ни видиш с колана се включи с коментар, ахахахаха. Малко му трябва.  girl_wink

Булче, искаш ли близнаци (не, че някой ще те пита, ако стане, де)?
Я си стой там, като ти харесва, пък ако излезе нещо на хоризонта, ще скачаш.  Wink

Ох, аз обмислям едни промени, но изчаквам и събирам смелост за някои от тях. ММ се притесни, че не му казах нищо конкретно, а само му подметнах.  blush

Нещо не мога да се стопля тия дни, все ми е студено. И апартамента бързо изстина. Снощи спах с дългата пижама и ми беше екстра. С удоволствие и някоя печица бих си пуснала, за да сгрея малко кокалите.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: август 24, 2017, 08:47:31 »

Добро утро smile

Днес съм от ранобудните.. 6:30 се оцъклих.. Бяхме на фетална ехокардиография в 8ч. и понеже толкова рано не съм ходила в болницата, ме беше страх да не закъснеем (живеем на 10 минути)  lol

Булче, според мен това важи за хора, които работят в малки компании.. Сори, но ти си в една от най-развиващите се фирми в България (по скромно мое наблюдение) и изчерпването ми се струва трудничко.  pardon

Панде, пий фрапе или фрапучино... много им ги харесвам.. Водата им и аз я мразя, аз по принцип съм много претенциозна към вода и да речем българските Бачково/михалково/хисаря/банкя също не ги понасям, та обичам да си имам за мен от България вода.  smile
Как да съм в Гърция и да не изям поне 10 порции октопод ми кажи..  tease
Как да съм в Италия и да не ям паста до пръсване с хубаво вино  cray По-силно е от мен  blush
Как да съм в Германия/Чехия и да не ям от наденичките им.. Това са единствените наденици, които не ям на сила, заради Илиян хаха smile

И куп други, но спирам, че слюнкоотделям, а е рано за обяда  Wink

Ние купувахме на кръщелницата такъв колан, по настояване на майката, защото тя нали доста трудно проходи, заради проблемите, беше много нестабилна дори след прохождането, но тя сама се убеди след 2-3 пъти ползване, че не помага с нищо това чудо  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: август 24, 2017, 08:51:12 »

Аз затова уточних, че съм екстремен случай - има, ама аз не мога да ги пробвам. А ММ никога не е обичал ресторанти. Преди ме дразнеше това. Но сега ми е плюс. Супер досадно е да прочетеш цялото меню, не за да намериш какво ти се яде, а какво можеш да ядеш. А и все ми е подозрително да ям нещо готвено от друг.
А готвенето не ми пречи, все пак няколкото години готвех по два пъти на ден за две домакинства Wink

Мен малко ми е странно пък постоянно да си сменяш работата. Аз на моята съм от 7 години. На девер ми рекордът май беше 15 месеца. ММ беше 8 години на първата си работа, след това 9месеца. Явно в ит сферата постоянно си разменят кадри в момента. Едновреме пък където почнеш, там се пенсионираш. Ако можеш да намериш по-добри условия или нещо не ти харесва (много стрес, некоректно отношение) да я смениш, иначе за друга причина не се сещам.  А за изчерпване - мислила ли си и има ли възможност за същата фирма, друга държава?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: август 24, 2017, 08:53:18 »

Да, при теб, Панди, има особености, аз по принцип говоря.. Чревоугодник съм  sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #486 -: август 24, 2017, 09:05:32 »

 Добро утро!

 Тия колани по едно време бяха голям хит, но е било преди да не кажа 17 години. Помня, че комшийчето, което тая година е абитуриент, го водеха " на каишка". В началото не беше и стабилен и се въртеше около оста си като пергел, често на един крак. Тогава всички дечица пред блока бяха с това средство. Сега не съм виждала изобщо и мислех, че са го забранили. Ех, ама и мъжете са едни, а жената като е бременна и я боли кръст какво да си купи, че и после вдигай и носи...( Миме, не е конкретно към твоя мъж). Свекърва ми разправяше, че оставила брата на ММ да го гледа свекъра. Прибира се и какво да види- детето завързано за крака на масата си играе на пода, таткото чете вестник и я пита какво се оплаква, че е буен - хубаво си играе детето.  Естествено жената е полудяла и втори път такава тиха игра не е имало, но като си представя картинката.  funnytooth
 
 Да ви питам - някоя от вас прави ли кефир и има ли гъба? Заинатила съм се да правя, но не искам да вземам от непознат човек, на когото нямам доверие и не знам в какви условия я гледа. Та ако някоя от вас има бих си купила...

 Аз днес трябва да стягам багажа за Варна. Нещо и на мен ми е хладно и есенно и дано там ми стане малко по-лятно.  smile
Хубав ден на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #487 -: август 24, 2017, 09:08:06 »

хахах аз съм като Тони. Ония ден сервитьора щеше да припадне от поръчката ми... Поръчах си чипс от тиквички, миди с вино и девисил, калмари по гръцки и пържени картофи, нямаше място за на другите чиниите от моите  lol lol lol

Аз имам без брой повишения в тази компаниям има едно чекмедже само с моите анекси  lol, в момента пари не са ми мотиватор за смяна, но нали съм много ин в "the corporate bulshit" и бих си сменила работата само ако новата би била "added value" за мен. Извинявам се за прекалено многото чужжици, ама така се изразявам по-точно. Та, оферти имам много, без да търся, от конкурентни фирми ме налазват много, ама не ме блазнят защото ще върша същото нещо само че в друга компания, та това не е "added value" за мен. Просто хората ме замислят, дали аз не съм заблудена??
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: август 24, 2017, 09:52:18 »

Добър ден!  Да вземете да ми стискате палци за една Хамериканска работа, че плащат по-добре от руснаците и реших да се пробвам. След 9 мин ми е интервюто и бягааааам...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #489 -: август 24, 2017, 09:57:34 »

СТИС !!!!

Хораааа... душевна криза значи. Предполагам е неизбегваема при такива големи промени (някои от тях окончателни, като кьщата).

А реално просто няма от какво да се оплача : животьт е идеален.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: август 24, 2017, 10:04:48 »

Фани, стискаааам  heart
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: август 24, 2017, 10:51:17 »

Момичета,днес преди 14 години беше Нашият ден.

Пожелавам си здраве и много сили и търпение.
горе-долу така изглеждаше и нашата торта.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: август 24, 2017, 11:01:58 »

Цвете, честита годишнина! Бъдете здрави и се обичайте още дълги години! give_rose
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: август 24, 2017, 11:15:36 »

Тони,благодаря да ни стигате.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #494 -: август 24, 2017, 11:20:43 »

Ина, ако сте я продали, браво good heart heart Ще е същото, като със снимките, които не направи при сбогуването във Франция smile Остани си с хубавите спомени, нищо не е същото след години, особено ако имаш сложни и краткотрайни отношения с роднини good
Фани, стискам и аз палци и дано е достатъчно коректна фирмата, защото много попарени има smile good
Цвете, честито! Вие пък нас да стигнете good
П.П. Рони, Магито съвсем скоро говореше за кефирени зрънца. Аз миналата година мотах едни около 6 месеца и ми писна. Приспах ги за месец, ама то станаха два и ги загубих. Голяма врътня е. Няма проблем да ги вземеш от когото и да е, при теб ще работят както и с каквото ти искаш. Множат се скоростно и се чудиш какво да ги правиш после. Носила съм и в магазини за здравословни храни, само и само да не ги изхвърлям. Потърси някой дали подарява. Моите ги спечелих на една игра и дойдоха чак от Разград, по пощата.
« Последна редакция: август 24, 2017, 12:05:32 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines