Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:55:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132853 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #465 -: август 23, 2017, 13:17:09 »

Направо ми подлютихте очите с тия кебапи и кавърми bad Казвам го като неядящ лук, праз, чесън и всичко, което българинът масово бута като задължителна съставка на ястията. pardon
Аз обичам да се чувствам бял човек на екскурзии и почивки. Ходили сме преди години на по-авангардно диви дестинации и условия, ама вече си изградих вкуса, а станах и мама, та съвсем се измързелявих Xixixi Така де, ще готвя на почивката! Как пък не! То тук готвя, чистя, поне имам условия и уреди, а на почивката да се боря със слаб котлон и посудата да си мия на ръка - мерси! Ама и аз не ям кой знае колко - спокойно мога да притикам дните на салати. Такава травма ми е от детството темата с храната. Усещам се, че там някой психолог може да ме разкости tease
Истината е, че ол инклузива е за средна и малко над средната класа. Богатите действат с ресторант и келнер, а не се редят на шублер. Друг е въпросът, че в България средна класа е сбъркано понятие, както и ол инклузивът е проформа в повечето хотели.
Хехе, хареса ми версията със сливите. Може да добавиш круши и подходящо списание за добре прекарано време насаме. Тогава ще е съвсем впечатляващ подарък Wink
Бубе, такива калъфки съм виждала. Хавлии може и да има, ама не се сещам къде huhhuh.gif
Като кълцано месо се сещам за едни хубави плескавици, които намерихме в София по студенските ми години.
Ние направихме голям шлем! Тази нощ дребните се изредиха да църкат и нещо не бях наспана, обаче се организирах от рано. Бяхме до два хипермаркета съвсем ползотворно, както и минахме през поликлиниката. Кашлицата на голямото диване не е нещо впечатляващо, взехме и бележка за градината за септември месец. Не беше нашата докторка, а нейн колега, който имаше неблагоразумието да ни заговори. Моментално му беше проведено блиц интервю - как се казва, къде е нашата педиатърка, какво прави там... lol Шашнахме го, щом накрая я помоли да спре да говори и само да диша. lol
Да се похваля - посред нощ, докато чаках да се наместват червата на малкия след ядене, взех, че харесах обувки за есента на каката и на мен. Утре ги чакам и направо нямам търпение. Досега за нея не съм поръчвала от този сайт и повече се вълнувам за нейната придобивка. smile
Захванала съм се да правя тенджера, тиган от филц и взех, че се изпуснах за проекта. Сега бъдещата ползвателка ми дава зор. Имам краен срок.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: август 23, 2017, 13:20:42 »

Али, дай да видим обувките де tease
и аз не понасям лук и чесън.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #467 -: август 23, 2017, 13:33:04 »

Ето ги girl_wink
(Май се престарах със смаляването.)


* Obuvki4.png (53.12 KB, 370x144 - видяно 1358 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: август 23, 2017, 13:37:34 »

Здравейте!

Днес съм мама кифла.  Makeup Ходих на фризьор, освежена съм и по-лека. Отидох на ново място и ми хареса колко внимателна и мила е жената. Спечели ме и сигурно там ще продължа да ходя. smile

Имах нужда от разведряване, защото ММ така ме ядоса снощи, че направо имах чувството, че от ушите ми излиза огъъън.  diablo Решил да купи колан за прохождане за Алекс, ВЪПРЕКИ мен и ВЪПРЕКИ, че знае какво ми е мнението. Отдавна ми се канеше, но мислех, че няма да има смелост.  beating Е, направи го! Имаше късмет, че ми го показа, когато отивахме на среща с приятели, та беснях кратко и после ми мина. Доводите му са, че ще го използва докато стане още по-стабилен, а него да не го боляло кръст.  girl_impossible
Най ме ядоса това, че го направи напук. girl_impossible С такава усмивка го развя пред мен, че докато се осъзная...абе бързо му падна усмивката. Осъзнавам, че и той е родител и има право на мнение, но не мога да се примиря, че не ме попита (макар че знаеше много добре какъв ще е отговорът ми). 

Свекърва, значи добре съм разбрала какво си искала да кажеш миналия път, но съм се хванала за някаква дума и си размишлявам.  Wink
По принцип не съм "модерна" и често нещо много нашумяло не ме впечатлява. Не съм гледала тронове, богове и дневници на вампири. Не харесвам фантастични филми и сериали. Не ги разбирам.

Зачетох се в твоя ГОРЕЩ СТОЛ и ми стана интересно. И преди съм попадала на отговорите, но сега, когато вече те познавам по-добре, ми беше още по-интересно. И намерих отговори на някои въпроси.  blum

Вчера и аз правих картофена яхния само, че с месо. ММ много я хареса. Често правя, защото и двамата обичаме.  smile

Другия месец имаме годишнина от сгаджосването ни и аз не знам какво да подаря на ММ.  blush

Булче, честита прическа.

Ех, този филм Момичето от Дания много го говорят. Искам да го гледам. Така, като ви чета, сигурно много ще ми хареса.
И някакъв сериал като Отчаяни съпруги, One tree hill или нещо подобно, но не знам какво.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: август 23, 2017, 13:45:14 »

Е ти па сега, за колана ще се ядеш  smile . Остави човека, нека прояви инициатива, бързо ще му писне. smile

Али, дано са ви удобни, със здраве да си ги носите. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #470 -: август 23, 2017, 14:08:39 »

Падам ви малко от небето, но имам вьпрос:

Как ви се струва половин кьща в Благоевград, на централно място, за 25 хил евро?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: август 23, 2017, 14:19:53 »

Добре, че не съм влизала 3 дни да ви чета. Бях сигурна, че ще пишете нещо за GoT, а едва снощи го изгледах. Много беше жално дракончето. Сега се чудя и на къде ще извъртят нещата, че нали уж Данчето и Жеко са леля и племенник  pleasantry

Днес и последните роднини си тръгнаха. Голямо удоволствие ми беше 3-4 дни пълна къща, много срещи, детето доволно. Лошото е, че тази вечер пак сме навън, трябва и багаж да събирам за утре, а и повечето дрехи са мокри.

Ние също не сме бюджетни туристи и не се и опитваме. Като имаме ходим, като нямаме ходим при родата Wink Това ще ни е най-вероятно последното пътуване за тази година. Чака ни ремонт и всеки лев ще отиде там. Единствено ще отделя пари за Коледни подаръци. ММ от сега се е стреснал и леко се е сдухал, да видим какво ще излезе.

Булче, направо си заподозряна. Сега само ще те чакаме да се разпишеш по същество в "Очаквани бебета" smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: август 23, 2017, 14:29:29 »

Как ви се струва половин кьща в Благоевград, на централно място, за 25 хил евро?

Със сигурност зависи от квадратурата и състоянието. Ако погледнеш imot.bg, къщите в центъра на Благоевград започват от 50 000 евро нагоре. Апартаментите започват от 400-450 евро/кв.м нагоре. Може би трябва да се консултирате с местен брокер.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #473 -: август 23, 2017, 14:33:31 »

Не е в особено добро сьстояние. Стените са ужас, подовете горе-долу. Прозорците са хубави в половината от нея. Има мазе и таван. За квадратура... май около 50кв се падат половината.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #474 -: август 23, 2017, 14:48:55 »

В имот.бг са доста надути цените. Същите имоти в олх и базар са с по-ниски цени. Говоря за Пловдив. Но 25 000 евро ми изглежда прекалено малко. Сякаш има нещо нередно с документи, състояние, ипотека и тн. Последните 2 години много скочиха цените (пак тук в Пловдив). Смятайки разликата с времето, когато ние активно търсехме жилище - падат се около 20-25 % нагоре shok Задай критерии в олх и виж другите как продават. Кварталът също много определя цената. Имай предвид, че пазарлъкът за цена не е повече от 5-600 евро.

Миме, като нищо Алекс ще е по-недоволен и от теб Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: август 23, 2017, 14:53:29 »

Ина, то какво значи половината. Ако продаваш 1/2 идеална част от неподеляема къща и това е много. Ако е самостоятелно жилище е ниска цената.  Защото това значи делба да се прави, а дело за делба може да отнеме и 20г. Длъжни сте да предложите първо на съсобстврниците да я купят. Голямо значение има това . Има оценители, които да ти направят оценка. Ако имате спор със съсобствениците задължително си направи оценка от лицемзиран оценител. Ако искаш пиши ми съобщение. Мога да помогна .

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: август 23, 2017, 15:08:40 »

Бързах да отговоря на Ина, а иначе отдавна не съм се включвала. Почивка за мен означва да ти е по-хубаво от обичайно и на по-хубаво място. Обичам да се глезя. Ако нвмам пари, пак бих спестявала , за да се насладя максимално на малкото време за почивка.
Гледах разни бтлгарски компании в Гърция и бях възмутена. Към нашия хотел си имаше плаж с безплатни чадъри и шезлонги. Имаше и бар и ресторант и можеше да седнеш на шезлонгите и да не плащаш нищо - ако си поръчваш пиене или ядене. Всички го правеха. Всички с изключение на нвколко български компании, които идваха , завземаха по 6 чадъра и нищо не консумираха, едно кафе даже. Носиха си санвичи и това ядяха. Пълна мизерия, а са просташко поведение да не говорим. Сигурба съм, че ако трябва да плащат , няма да ползват чадъри и шезлонги. Собствениците бяха много мили и не са правили проблеми, та затова се ядосвам. Другаде знам, че си искат директно консумация .
Ние бяхме уикенда в Лозенец- на мен не ми се ходеше по определени женски причини, но в крайна сметка не съжалявам, че отидах. Да използваме последните летни дни.
Аа днес имаме годишнина от сватбата, искаше ми се голямо тържеството,  но кумата са болни,  кумът празнуват на майка му рожден ден и ще сме само с още едни приятели. Няма да ви черпя виртуално- защото не обичам tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #477 -: август 23, 2017, 15:50:08 »

Руми, превишила сьм лимита на сьобщенията и не мога да ти пиша.

Ти откьде ги знаеш тези детйали, това работиш ли? Много сьм впечатлена...
Евентуално може ли майка да ти се обади? Пиши ми на лични, моля те.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: август 23, 2017, 16:08:00 »

Ина, да юрист съм. И съм работила  доста вещно право. Няма проблем да ми се обади да се обясним по-добре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: август 24, 2017, 00:41:19 »

Ние пък сме хипер-мега-гига бюджетни туристи. Винаги си носим храна и вода, саботираме яко гръцката икономика. Не бих ползвала платени шезлонги, не ми пречи да си лежа на пясъка. Сега се възползвахме от безплатните шезлонги на хотела, ама и една вода не сме си поръчали (защото не харесваме водата в Гърция и защото мразя да плащам надценки). Платили сме си ги с хотела така или иначе.
Чужбинск екскурзии само на сандвичи, които ние си правим. Храната за мен е средство, за да не съм гладна. Други са ми удоволствията.

Но за последните 3 години съм била не повече от 10 пъти на ресторант и съм екстремен случай.

Ина, нищо не разбирам от имоти.

Миме, Влади от къде го измисли това?. За какво му е колан на приходило дете? Нали го видях, детето си ходи само и стабилно, само ще го объркате.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines