Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 10:52:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 133243 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #435 -: август 22, 2017, 10:41:23 »

 Привет!

 Али, аз съм наблюдател на некоректно отношение към брат второ поколение- към баща ми и сега към ММ. Ядосвах се, но спрях, никой няма да се промени (баща ми е така цял живот и още е добродушен или "балък"), а не виждам защо аз да си развалям отношенията с половинката след като на другите не им пука. Сега съм предприела тактика на тихо обяснение на моите чувства, така че той да ме чуе, а не да се чувства нападнат и да се замисля, че на първо място сега съм аз, а не мама, татко и батко. Има резултат  good
 
 Играта на тронове и ние снощи я гледахме. Честно казано епизодите в този сезон са ми безинтересни, мудни и "индийски" по отношение на развитие на сюжет. Да не говорим, че много ми се набиват гафове и нелогични развития. Вече разбирам защо ММ не обича сериали- голяма мъка е да си изхабил историята, а да искаш да изстискаш нещо от нея, защото все още публиката не те е оплюла и загърбила. Нещо ми се струва без посока целият сюжет, ама като си избиеш всички герои в първите сезони кой ти е виновен.ohah

 Аз снощи се развихрих в Fashion Days и се сдобих с един кат дрехи и обувки за есента. Нещо напоследък ми се носят семпли визии - дънки, бяла тениска, сако и кожени кецове- така си представям есента. Дано успея да си реализирам представите. И дано съм си нацелила размерите, че за пръв път поръчвам панталони по интернет. blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: август 22, 2017, 10:50:38 »

Рони, аз също не съм поръчвала панталони по интернет, но след вчерашното неуспешно пазаруване в мола, вече съм опряла до това. Не знам аз ли не съм наред (всъщност знам, не съм от най-слабите) обаче за мен не се произвеждат панталони. Отдавна не мога да се вмъкна в размер дънки 26, а или не са заредили или очакват всичките им клиенти са с размери под 30. Ами, аз не съм, но не ми се иска да си преправям тялото по дрехите, най-малко това ще отнеме доста време, а дотогава гола ли да ходя? Ще използвам докрай хубавото време да си нося рокли и поли, ама после какво ще правя, не знам...

Рат, такива новини винаги са ужасни, дори да не са ти за близки хора, защото напомнят колко преходен е животът. Само времето може да помогне човек да се съвземе от такава мъка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #437 -: август 22, 2017, 11:12:21 »

Аз обичам и зимата да нося поли и рокли, но на работата ми беше определено студено. Панталони не нося, особено тези с ръб са ми откровено грозни и антиженствени. Дънки единствено нося, но от година не съм слагала по обясними причини. Сега си харесах едни дънки с прикрити с дантела прорези. Чудя им се, защото трудно се напасва от интернет да поръчаш такова нещо - дължина, ширина, дълбочина (мразя дълбоки гащи tease ). Най-много аз да изпонарежа някои и да си им зашия дантелка Wink
Хехе, Адиктед, то и аз вече не се противопоставям директно, ама това не пречи да си тровя още душата. Толкова ми е акълът blush
Много малко сериали с по 1000 сезона са успели да ми задържат вниманието. Сега се надявам "Откраднат живот" да не го превърнат в "Столичани в повече", който до време гледах от уважение към актьорите, ама вече и това не правя. Сега се сещам, че чакахме с ММ да пуснат един сезон на "Престъпни намерения" със субтитри. Трябва да го загледаме пак. Имам и разни други набелязани и недогледани, но май зимата ще е моментът.
Фани, нашата кокона вече втора седмица покашля сутрин. angry Комшията я слуша и е с чисти гърди, а тя уж по-рядко го прави, но пак е на моменти с храчки.
Рат, гадно е много! Аз такова нещо почувствах в училище. Бяхме се разлигавили в час, супер смях, бъзици с класната, хилеж... В един момент тя излезе да говори по телефона и влизайки ни каза, че бащата на наш съученик е починал. Поля ни със студена вода. Всеки то нас го почувства сякаш можеше да е на мястото на това момче. sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 22, 2017, 11:15:26 »

Ние ядем "татарор" чак ушите ни пращят...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 22, 2017, 11:52:33 »

Рони, ще си позволя да не се съглася с теб за филма. Има още много на къде да се развият нещата, те първа предстоят доста разкрития и интересни сблъсъци.
Баща ми днеска ни замъкна да се видим с дъщерята на кумовете и дядо й /понеже нали не я дават на баща й, дядо й я гледа/, навлякъл я със зимно яке и дебел панталон, шях да падна. После защо е все болна, ами тя за 10мин вече беше пот да се лее от нея. Повечето деца бяха по блузи с дълъг ръкав, а имаше и такива с къси ръкави и роклички.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 22, 2017, 16:17:49 »

Здравейте!

Обикновено точно по това време няма никой, но ще се разпиша.
Мойто дЯте спи, ще видим още колко. Успях да сготвя набързо и сега влязох да ви видя какво правите.
Днес ходихме на гости при майка ми. Напоследък не сме много редовни там, защото прави ремонт и няма къде да се завъртим. На баба ми пък, която живее там, й е много мъчно за Алекс и сигурно довечера пак ще минем да го види. (Точно бабата, която загащва)

Али,  "загащя" или "угащя", хаха. Все тая. Точно, все едно до сливиците го загащва и чорапките до колена.  tease Абе, бабина (да не кажа бабешка, че ми е много грозна тази дума) работа.  girl_impossible

Рат, никога не сме подготвени за такива новини. Мен напоследък са ме налегнали едни черни мисли и докато се осъзная, очите ми са се напълнили със сълзи.  huhhuh.gif

Като ви чета за тези дракони, вълци, ама изобщо не може да ме впечатлите и да се навия да го гледам.  nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #441 -: август 22, 2017, 19:43:48 »

Хахха сега прочетох това  lol lol lol

Тия, дето не са гледали нито един епизод на Game of Thrones и държат непременно да се изфукат с това, са веганите на сериалите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #442 -: август 23, 2017, 07:59:38 »

[quote author=bulche91 link=topic=37751.msg723706#msg723706 хха сега прочетох това  lol lol lol
Тия, дето не са гледали нито един епизод на Game of Thrones и държат непременно да се изфукат с това, са веганите на сериалите.[/quote]
 funnytooth funnytooth :funny:Много е хубаво good
мен едно време веганите изобщо не ме дразнеха, брат ми над 30 години не яде месо и разни други си ги имаме в родата, ама още като не беше на мода. Сега всеки втори - веган и заклет привърженик на йога pardon Каквото искат да правят, но наистина много се хвалят. Хехе, една моя колежка пенсионерка изтърси:"Аз, нали не ям месо, отивам на море!". Върви и разбирай какво има предвид - запълва месото с голи хора по плажа ли, ще се дави ли, само такива ли ходят на море... Wink Пък то, щото все още ядяла риба, а там имало прясна. Oh my ... От догодина, само на планина- тревички да пасе smile
Хехе, за Готиняците, като видях една снимка в дневника /не стената, инсталирах си ФБ на български/на снахата на бели бродници, знаех за какво става въпрос и не се шашнах този път blum Полека- лека по нейните стъпки отидох и да мястото, където коментират. Е, щях да падна- някои даже сравняват положението във филма с политиката на Тръмп crazy Феминистките са доволни, само жени останаха на власт. Сигурно Джон трябва да ги оноди всите pardon Наситено цветнокожи обаче хич нямало, много избелени били и още ред коментари, дето нищо общо нямат със сюжета.
Миме, сега да ти обясня пак онова, дето се разминахме. Още ти е малко детето, сега гледаш Маша и мечокът, като порасне, няма къде да вървиш и харесваш, не харесваш, ще трябва да си в час с Готиняците или там каквото е на мода. smile
Така го искам времето- поне е хладно вечер и сутрин.
Али, дантелки искай от майка ми. Оказа се, че има и панделки от тънка лента, от нейните гащи, пречели и. Тъкмо се чудех дали не са се откъснали при прането и да са задръстили филтъра и я хванах да пори. Вече не задавам въпроси Wink
Аз започвам да шия органайзер за шноли, нямам какво да подаря на 5 годишно момиченце от чужбина. Племенникът тръгва в първи клас, чудя се какво да му измисля за 15-ти. crazy С дрехи и пособия е задръстен, с топка не играе, книги също има достатъчно, не е от рисуващите... Май ще е подарък за майка му, албумче за снимки ще направя smile. Тръгнах да разучавам за хубава кутия за храна и шише за вода, но знаещите майки ме отрязаха- никой не носи от вкъщи, купува се там.
Хубав ден на всички ни!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 23, 2017, 08:12:58 »

Здравейте

Аз съм от веганите на сериалите, сигурно за това ходих на море lol lol lol

Мисля, че ако хората спрат да се месят с чинията на веганите и те ще спрат да се хвалят. Въпросът "Ама ти какво ядеш" с времето става много досаден.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: август 23, 2017, 08:38:53 »

Добро утро Wink

Ошетах вкъщи и съм със закуска пред лаптопа Wink

Тази година за годишнината от сватбата решихме да си подарим по нещо малко + нещо хартиено, нали 2-рата е такава и да не пътуваме никъде.. Нещо ми дотяга път с кола повече от 2 часа, а на мен ми се ходеше към Златоград.. Отпада. Догодина smile Тъкмо ще си спестим едни 700-800лв и ще купим неща за София Wink

Веганите не ме дразнят, ако не си придават много важности, аз също година и малко не ядях месо.. И сега не го обичам безкрайно, дори редовно прекарвам интервали от време без него.. Имам познати вегани, други вегетарианци, които са така от 5+ години, но нито крещят силно в ресторантите "Ох, няма какво да се яде тук, нали съм еди-какъв-си", нито го афишират или пък пропагандират спирането на месо от всички и криминализиране на яденето му.. пак се стига до там, всяко крайно нещо не е ок..  pardon

Днес ще правя картофена яхния.. .така ми се е дояла.. дано не съм забравила, как се готви.. година и половина не съм готвила картоф въобще, а сигурно поне 2 яхния  (не че е кой знае какво, ама..) lol

Хубав ден на всички!
« Последна редакция: август 23, 2017, 08:43:58 от alexandrova_90 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: август 23, 2017, 09:01:15 »

Свекърва, ти си опасна фб хрътка. Как надушваш и намираш всичко, браво на теб!
В моята компания редовно се обиждаме на "вегани", явно това е най-голямата обида която можем да си нанесем предвид, че всичките ядем само салата расла на кокал pardon
Тони, като спомена годишнина и аз съм в жестока чудвнка какво да подаря на мм. 4тата годиан била плодова, ще му взема 2 банана явно. За хартиената му направих фото-книга със анимки от сватбата, много я хареса.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #446 -: август 23, 2017, 09:05:27 »

Ти пък, 700- 800лв. за Златоград Oh my ... Минавате през Кърджали и спите някъде по малко населено място.
На нас ни е близко, ходим с приятели и делим бензина, без нощувки. То и няма нещо кой знае какво там, за половин ден и си готов.  smile
Рат, като ще е нещо впечатляващо и като за годишнина, поне две ябълки и един банан да е или пък кило сливи Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: август 23, 2017, 09:32:37 »

Свекс, миналата година за Девин и района изхарчихме толкова за 4 дни.. За сравнение в Тоскана тази година, за 5 дни, със самолетните билети, дадохме същите пари..  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #448 -: август 23, 2017, 09:51:13 »

Зависи колко искаш да дадеш. Сега ти си в по- специално състояние, но има ходене и ходене. Носиш си храна, спиш по по- евтини места Wink. В самия Златоград имаш два музея с вход максимум 3лв., въртяно кафе 2лв. и толкова. По местата за сувенири всичко е на ниво Китай на баснословни цени и не се струва да се купува.
Аз реално влезнах за друго- по повод твоята яхния smile Така и така готвиш, сложи и един сладък картоф. Може да ти хареса, а тях е позволено да ядеш. Като има повече кромид, дафинов лист, бахар и моркови, може да мине и с по- малко обикновени картофи и да се запази вкусът. good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: август 23, 2017, 10:01:53 »

Не мога да съм бюджетен турист, винаги в чужбина например, тръгвам с идеята, да не се храним само по ресторанти, да си вземаме от време на време нещо на крак или за "вкъщи", затова избирам подходящи хотели/апартаменти и тн.. Винаги си се озоваваме в ресторантите и не използваме кухните на местата за нощуване..  pardon  Сигурно ще дойде ден, когато ще се наложи да се отучим от тези навици, но сега наистина не ми се почива така..  Да не говорим, че Илиян почива сега в понеделник, защото в Англия е bank holiday, а около 5-ти си работи..

Аз нали правих крем супа от сладки картофи, много ни хареса.. Сега обаче си ми се яде баш картофена яхния и ще се възполвам. Пък и напазарувах вече, а у дома нямам сладките.. Имам глюкомер и ще меря КЗ Wink От ориз се чувствам добре и не минава 6, да видим картофите къде ще ни запратят smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines