Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:29:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 133407 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: август 21, 2017, 12:58:24 »

О, Тони, направо сте прекрасни! Наистина изглеждате страхотно, а роклята ти е зашеметяваща. Много интересна комбинация с обеците  good Радвам се, че събитието е минало добре, дано това отмахне всичките им тревоги или неразбирателства, за да създадат едно наистина здраво семейство!

Аз продължавам да обожавам сватбите  Girl_hide кой да подозира, че с организацията на нашата, ще ми се отключи такава емоция (като малка например, а и после, никога не съм си мечтала за сватби или да бъда булка). 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #406 -: август 21, 2017, 13:39:14 »

Аз се мъча да се възстановя от лошо настроение, обаче съм нещо много изтощена. star Още често гледам ММ изпод вежди, за да му държи влага дълго време. beating Той явно се е жегнал, та само се умилква и гледа да ми угоди. Wink
В събота вечерта качи производител на шум 1 горе на вилата. Останах само с номер 2 вкъщи. Вчера почти до вечерта бях сама с него. Починах си, но днес ми се взе здравето. Исках да кача на балон или да подаря на някого ПШ1 в промопакет с баба си и дядо си pardon Е, естествено за 2 часа или малко повечко...
По този повод комшийте ни от Англия си бяха в пълен комплект тук. Големият брат една вечер се възхити с израза "Егати шумът!" за махленската игра долу. Щерките му са родени там, израснали там, обаче тук се вихрят по същия начин, както и тукашните деца tease Само той е отвикнал от лудницата tease
Имах намерение да ходя до 1-2 магазина, но ще си го спестя след сутрешното посещение в Лидл с онзи промопакет. Искам да намеря време да се поглезя с нещо blush
Тези дни ме чакат някакви много странни задачи и нещо не мога да го измисля как да ги структурирам във времето.

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ2 и често да преоткрива детското в себе си! give_rose
Тони, всичко звучи много интересно, запомнящо се и различно. За претенциите на бабите думи не ми останаха обаче pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 21, 2017, 13:59:48 »

Здравейте smile

Честит рожден ден на НИ2! Да продължава да се извисява smile

И аз да споделя сватбени впечатления. В събота бяхме на сватбата на братовчедката на мм. Беше в София, около 50 човека в хотел Триада (не съм го чувала, но много хубаво изглежда). Булката не ме впечатли, но като всяка булка беше щастлива и сияеща, а това е най-важното. Весело беше, диджеите бяха много готини, всички много танцуваха (даже и ние!!!!!) и нищо не беше по сценарий. Даже се изненадах, че ги нямаше стандартните игри. Само една младоженците да си направят планове за следващата година с гостите. Сестрата на булката, която и е кака хвана букета, та роднините са много доволни. Моята девер продължава да е бастун и макар че за всеки влак си има пътници, той дори не е на гарата. Аз се чувствах супер - не бях бременна и не кърлеж на 3 часа, та си отпуснах душата. А и бях най-хубава, защото бях с роклята на Булче  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

И за тази сватба ММ прави поканите и табелките с имената на масите и гостите, както и номер за колата.



Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 21, 2017, 14:07:20 »

Сега прочетох, че Али е писала за бабите. Те ако не са в хотела към ресторанта, кой ще се занимава да ги разкарва. На тази сватба също бяха в хотела на ресторанта. Аз си мисля, че това е най-удобният вариант. На сватбата на сестра ми нямаше хотел до този ресторант, но те не искаха и стотинка overtime да плащат и в 0ч казаха That's all folks  lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #409 -: август 21, 2017, 14:13:41 »

 Привет!

 Аз имах разни задачи, които отлагах, но днес свърших и ми е леко.

 Свекс, да ти е честит лъвът! Жив и здрав да е smile

 Тони и Панди, сватбите звучат супер. Аз пък точно обратното на Бубе- цял живот се интересувах от сватби и булки и след като направих своята вече ми едно откъснато и далечно, някак съм си минала по реда и съм се пренаситила. Винаги обаче се радвам когато нещо е организирано и е стилно и красиво.

 Рд-то мина много добре, точно както го планирах. Всичко се хареса, говорихме с кумовете както отдавна не ни се беше отдал случай. Подариха ми една много нежна висулка безкрайност- отдавна никой не беше нацелвал така с подарък. Предните дни с ММ говорехме за татуировки и му бях казала че бих си направила само малка безкрайност отстрани на безименния пръст.

 Булче, мерси че сподели. Довечера задължително ще пиша желания. good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #410 -: август 21, 2017, 14:28:47 »

За бабите историята помни и по-тежки случаи:
1. Колежката на татко си ожени сина и бабите измрънкали как тяхната маса била до колона и не успели всичко да видят.
2. Нашата любима Черешка беше казала как баба й изкоментирала пред майка й, че трябвало да я посъветва да си сложи нещо в косата.
3. Баба ми беше измрънкала, че не седнала срещу нас на масата, а сме й се падали отстрани (бяха кръгли масите), защото (обърнете внимание) не се ориентирала коя е нашата маса lol lol lol
Та аз може да не помня вчера какво съм яла, ама такива неща ги помня като слон lol
Панде, пък на мен ми хареса грешката ти кърмех/кърлеж. Двете понятия почти се припокриват Wink
Адиктед, завиждам ти за срещата с кумовете. Ние отдавна не сме се събирали на приказка с нашите.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: август 21, 2017, 14:37:06 »

Този редактор lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: август 21, 2017, 14:37:32 »

Дори не заподозрях че е грешка, кърлежът на Панда pleasantry pardon. Пандич, да се докарваш и да си правиш косата по-често, много ти се подчертават чертите на лицето така. Хубаво момиче, пу пу.

Тони, супер обици, аз не знам защо си мислех че ще си с по-ярка рокля, иначе моделът е много приятен.
Бабите са били мега нагли, не бих им обърнала грам внимание. Все една нощ шеха да преживеят да не спят. beating beating beating

Али, комбинацията от помощници и деца, често е нетърпима. Аз затуй ако оставям детето, го оставям самО с тях, да ходят дето щат. Категорично отказвам да ги придружавам където и да било в пакет с дете. angry

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #413 -: август 21, 2017, 14:40:49 »

Благодаря още един път за пожеланията към НИ2 heart heart heart
Булче, много страшно това с желанията Wink Съвсем честно, исках да карам един курс по Мотесори обучение през септември. Не ми се мисли, какво може да ме сполети, ако изпусна някоя буква от бързане blush
Тони, страхотно изглеждате good На тази снимка не личи, но червените обеци се връзват с червеното възелче на папионката Bravo heart Хехе, нали и НИ2 имаха дървени жълти, шаферски, та се оплаквали всички, че им подпирали на брадата, като се навеждали да ядат. smile
Не се и съмнявах, че ще мине хубаво сватбата, дано сега са по- спокойни и хич и да не поглеждат назад в подготовката good Не ви ли беше топло на открито?
Понеже ми е смотано, та да кажа, че изгледах Готиняците до 2-ри епизод, 7-ми сезон. Трети не е качен още, там където ги намирам. Еми... коментирайте си открито, аз май нямам какво да кажа повече. Сигурна съм, че ако бях в Канада, сериалът щеше да ми е последна грижа Wink
Панди, много сте хубави и вие heart Кърлежът  funnytooth и той ли беше сватбарин, гледам го, че се мъдри в колата.
Рони, честита ти висулка. Чакай да минат 10-тина години и пак ще ти станат интересни сватбите. Миналата година и аз се насватбих, сега почивам.
Али, ти още за миналата седмица ли гледаш съпружието под око?  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: август 21, 2017, 14:45:46 »

Свекс, честит празник ! Забравих те ненарочно, възмутена от бабите на Тони. smile
Да ти носи радост и никакви безсънни нощи, ако са безсънни- само от любовна  мъка да е. smile
Ти за какво ще ходиш на СМОтесори курс? pleasantry
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #415 -: август 21, 2017, 14:56:11 »

хахах аз сега го мъдря какъв може да изпадне Мотеори? хахха за мото орене курс  lol

Роди се бебчето, адаш е на моя звяр, голям мъж 3800  shok

Тониии много сте хубави, много елегантни!

А Ц беше просто приказна  heart не че си е наша, ама беше да я грабнеш и да бегаш!!!!

Ще умра от смях, нашите водили звяра на рожден ден снощи и му сложили чорапи на еспадрили, пък и му ги вдигнали до бъбреците  lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: август 21, 2017, 14:59:05 »

аз пък съм виждала еспадрили кадифе на младоженец, септември месец сватба, без чорапи. Стори ми се неприятна гледка, неофициална.
Та май съм по склонна да видя дете с чорапи и еспадрили biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 21, 2017, 15:07:06 »

Да е жив и здрав големият новороден мъж smile

Свекс, през деня беше топличко, ама на мен ми беше тамън екстра.. Вечерта стана зверски студ.. Танцувах завита с шал тип одеално и пак бях настръхнала цялата... То е котловина там.. през денят жега, вечер студ. Но в интерес на истината, очаквах по-голяма жега.. Илиян хич не се оплака от носенето на папийонката.. очаквах да я махне към 10-11ч., но той си я носи до последно.. В началото докато беше жега само веднъж ми каза "Чувствам се херметически затворен, дано не умра от жега", но като му казах, да се разкопчае, ако иска, му премина хаха smile

Роклята е от тези дето се завръзват по 100 начина.. тук нямах много време, защото развозвах длъжностните лица до последно, че бяха забравили книгата в обредния дом и се връщахме.. и се облякох в последни 34 секунди, буквално.. После я въртях по различни начини.. преди и след като махнах скапания силиконов сутиен, който не ми покриваше и 1/3 от гърдите  crazy

Панде, много сте били хубави на сватбата, видях някъде снимка в истанграм/фейсбук и много пъти ми се искаше да лайкна Wink  give_rose

« Последна редакция: август 21, 2017, 15:08:57 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #418 -: август 21, 2017, 15:17:48 »

Е на, изпуснала съм буква от Монтесори, пък се притеснявах от курс да не изпадне нещо funnytooth
Не зная за какъв дявол ми е да го карам, явно отдавна не съм получавала диплома за нещо Wink Немската Амели ходи в такава детска градина там и нали ще въртим с Надето бизнес да обучаваме чужбински деца, трябва да съм в крак с времето.
Булче, дай да му видим краката на юнака. Скоро гледах едно на 5-6 годинки с чорапи с лика на английската кралица и съпруга и. Wink Викам си, кои пък са тези анимационни герои и отидох да седна на пейката до него, та видях надписите. crazy
Да е живо и здраво бебенцето, голям мъж като НИ2 да стане, ама малко по- послушен да е!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 21, 2017, 15:24:37 »

Благодаря за комплиментите. Едва ли ще почна да се правя по-често сега, ще вземе да ме хареса някой татко в парка lol lol

Кърлежът беше само за подписването, където учудващо не викаше. Само се усмихваше, голям чаровник се изкара.

Булче, май от "курс" се притеснява да не изпусне нещо свекърва Wink

Тони, аз така бях в Троян на сватба миналата година - през деня беше топло, ама вечерта бях с две сака
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines