Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:37:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 133557 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: август 18, 2017, 17:32:44 »

Барселона е много обгрижван град,силно бях впечатлена от организацията на инфраструктурата, разрешили са си проблемът с газовете от автомобили и въобще ред, който обичайно няма общо с тази част на Европа.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #391 -: август 18, 2017, 19:34:58 »

Привет!

От цялата тема запомних тортата на Рони, да ти е честит рождения ден! Бъди здрава, обичана и нека новата година ти донесе поне една сбъдната мечта!

От цялата история само Машка позна, 31 реши да ми помага и побута малко 32... и от първоначалния план само това се случи. Исках да ходя на едно мероприятие спорт за мама и бебе в раница, а плана за големия змей беше да си циркулира наоколо. Оптимистка... поне стигнах до парка и там все пак боговете на Майчинството и Запазения Разсъдък бяха милостиви, засякох се с много "колежки" ( сиреч заедно точим НОИ) и се разведрих с тях... и тъй поне не бях ептен капо. Изобщо хич не го украсявам майчинството ( както си спомням, че някой беше казал) вчера точно бях готова да ги подаря на някой змейовете ... и естествено да си ги прибера след два часа.

Днес е друг ден... по хубав smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #392 -: август 19, 2017, 09:38:30 »

вчера точно бях готова да ги подаря на някой змейовете ... и естествено да си ги прибера след два часа.


Story of my life lol Всяка сутрин беснея докато голямото се накани да тръгне за яслата, а като го оставя вече ми липсва smile Наскоро четох една смешка как св събуждали зодиите сутрин. Телецът (големият) бил нагъвал Нутела от буркана, а овенът с хронометъра за 1 минута готов. Много се смях, ама има нещо вярно. Любимата реплика на вратата е Мааамооо, ще ми направиш ли сандвич lol докаро бебето се е наяло за 5 минути и чака готово в количката lol

Хубав уикенд! Ние май ще натоварим Фемили ООД и ще посетим близката Икеа.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 21, 2017, 08:54:06 »

Добро утро!
Днеска влизам бързо бързо да ви кажа, че сънувах форумска среща с основно действащо лице Кивито, Панда и Булче. Явно ми е домъчняло за вас pardon
Уикенда бързо си замина, днеска е някво мрачно, та точно в унисон с настроението ми.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #394 -: август 21, 2017, 08:59:57 »

Добър ден от мен.

Нета ми е слаб и ви чета, но трудно се включвам.При мен е някаква лудница и нещата не са под мой контрол, което лекинко ме изнервя.. diablo, но влязах за малко за друго.

Свекърва,  да ти е жив и здрав малкият ( само на години ) син. give_rose give_rose give_rose
 Пожелавам му да е щастлив, с късмет в живота и много успешен. heart heart heart
Отгледала си прекрасни мъже.
Весел празник!

Успешна седмица на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #395 -: август 21, 2017, 09:03:43 »

Хайде и аз да сложа една торта за почерпка, че НИ2 става на много години heart
Преди време претърпях пълен провал точно с тази рецепта. Изпоплесках цялата къща, но в крайна сметка получих вкусна попара blush На клипчето на Йоли изглеждаше съвсем лесно smile
Хихи, аз съм в следродилна депресия - всичко ми е простено, включително лошо настроение и мързел. Относително здравословната домашна продукция замина за София и ако някой дойде днес нагости, НЯМА и един бонбон или плод.
Хубав ден на всички ни!
marta_kalpazanka, много благодаря heart heart heart


* magneten.jpg (49.56 KB, 308x231 - видяно 1703 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: август 21, 2017, 09:46:42 »

Честити да са рождените дни на всички родили се тези дни! smile Живи и здрави бъдете! smile

Завърнахме се от морето, изпратихме си гръцкото гости (леля ми и мъжа й) и всички са на работа, а аз се захващам с отложените ми задачи на софийска земя.

Хубава седмица, съвсем ви изпуснах, но да се надяваме, че ще вляза в крак..  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #397 -: август 21, 2017, 10:25:58 »

Добро утро!

От днес съм работно Булче! Имам 1к мейли и не мога... ще се издавя от информация, слагам се в почивка...
Много било хубаво човек да си почине 2 седмици, първата седмица още усещах напрежение, но втората разпуснах на максимум. Уикенда ходихме до Влас, на рд, изкарахме супер, никога не бях ходила на марината, хареса ми, много пипнато и подредено, личи си че е с доста пари направено.

svekarva да ти е жив и здрав НИ2! толкова много деца има рд днес, една приятелка празнува 11ти рд на сина си, кума и той има рд  днес а друга я чакаме буквално всяка секунда да се похвали, влезна за секцио сутринта  heart

Довчера след 21:37 си напишете желанията на лист хартия, трябва да са конкретни, с месеци и детайли, има новолуние  give_rose
« Последна редакция: август 21, 2017, 10:28:57 от bulche91 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: август 21, 2017, 10:48:43 »

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ2! Да жъне много лични и професионални успехи!
Булче, поне си си починала, че сега явно д*пе да ти е яко на работа.
Ще гледам да се възползвам от това с желанията, само не разбрах като ги напиша какво ги правя /изгарям ритуално, държа си ги под възглавницата или.../
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: август 21, 2017, 10:58:10 »

Какви желания, я по-подробно ? Как, кога?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #400 -: август 21, 2017, 11:02:40 »

Пишете си ги на лист и си ги прибирате някъде. Трябва да са наистина конкретни : Примерно месец септември почвам нова работа еди къде си и се чувствам добре и щастлива smile

Една приятелка така си беше написала че си купува бмв 1, обаче искала бмв X1 обаче изпуснала X, и година след това си купи бмв 1 и тотално забравила за желанието  lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 21, 2017, 11:04:11 »

Ау, добре ще запиша smile  Girl_hide
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: август 21, 2017, 11:21:40 »

Привет!

Аз пък се радвам, че е мрачно, малко почивка от горещините  smile

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ2! Да има много късмет във всяко начинание!

Тони, добре се завърнала! Откога те чакаме да ни разкажеш как мина сватбата на Никол  Girl_hide

Аз днес се връщам към ученето. Починах си 3 месеца от всичко научно, занимавах се с фотографията, с мои си други неща, но сега вече чувствам, че е време да поема напред. Дано с нови сили да ми е по-лесно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #403 -: август 21, 2017, 11:27:33 »

Ау, добре ще запиша smile  Girl_hide

https://chudo-sega.com/astrologia/%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BB%D1%8A%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D1%8A%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5/

ето, тук е по-добре обяснено smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 21, 2017, 12:21:31 »

Сватбата беше просто разкошна... Надявам се и за тях да беше така, забавляваха се и изглеждаха толкова влюбени.. Всички тревоги и ядове, които имаше до последно, следва да са си заслужавали..
Изнесеният ритуал беше в борова горичка до ресторанта точно, излязоха на саундтрака на Междузвездни войни. Не спазиха обичая бащата на булката да я изведе, а си излязоха по двойки с кумовете, шаферките бяхме наредени отстрани на ритуалната маса, която беше между два бора с прекрасни бели воали.. Много красиво и романтично (Цветето го направи да изглежда семпло, романтично и прекрасно, каквото булката точно обожава). Самият ритуал беше скучноват, женеха се наистина и на мен всички неща, които жената от ритуалната зала говори винаги са ми се стрували супер скучни и еднообразни.. Успях да се разплача, защото бабата на булката, която ни е отгледала се скъса да плаче и в комбинация с хормоните, това ме довърши.. Бяха много сладички, а младоженецът супер развълнуван  cray

След това имаше лека почерпка снак + питиета отстрани, докато всички гости поднасяха поздравленията си и се снимаха с младоженците. Вечерята беше в 19ч. като настанихме гостите доста бързо, а всички бяха впечатлени от декорацията, която макар да нямаше много цвета, освен на масата на младоженците, а само зеленина, сукуленти и разни мъхове + свещи и горски животни в златно, беше много ефектна. Над дансинга бяха закачени супер готини крушки на дълги кабели, а отдолу имаше фенери с мъх и мънички светещи лампички, сякаш бяха светулки  heart Това в допълнение с рок групата, която се грижеше за настроението на гостите бяха просто супер. По едно време имаше такова прекрасно безоблачно небе, с огромна луна (макар пълнолунието да беше преминало), а отодлу пълен дансинг, с всички светлини и танцуващи красиви хора.. Че умрях от яд, че нямах телефон в мен.. Надявам се фотографът също да е видял този кадър, ще го търся с нетърпение, когато получим снимките  heart heart

Не спряхме да танцуваме, да пеем и да се забавляваме, изключително весела и младежка сватба.. ДЖ-ят пусна и няколко хора, за да не заспят съвсем по-възрастните сред гостите, които не се кефят на рок песни (не бяха много). Към 19ч. ми бяха паднали батериите от цялото напрежение и непрекъснатите въпроси от всички към мен.. понеже познавах 95% от гостите, всички се обръщаха само към мне за всичко, но хапнах и ми дойде паура.. Не изпитах умора до следващия ден чак.. когато ми паднаха батериите мощно, но се радвам, че издържах и се забавлявах на макс, защото най-добрата ми приятелка, моята сестра във всеки само не кръвен смисъл на думата се ожени.. и беше прекрасно. Така не се бях радвала на сватба от моята собствена, не съм сигурна и дали отново ще изпитам подобно чувство  pardon
Никол участва в създаването на списание във Варна, чисто лаически, но им се получава много интересно.. То се казва "Ти си Варна".. Та, с редактора и издателя, бяха направили за всеки гост по едно списанийце "Ти си на сватба", в което имаше историите на двамата от деца до зряла възраст, както и как са се запознали, за какво са мечтали, в момента за какво мечтая и тн.. Как са избрали сватбата да бъде в Елена, малко история за града и тн.. Мисля, всеки гост беше очарован и това определено беше много по-ценен и интересен подарък, от всяка прахосъбирачка  good

Имам някои забележки към водещия, който ужасно удължи програмата с игрички, които бяха зверски тъпи и които те изрично бяха казали, че не искат, а той включи като "изненада за младоженците", както и към самите ритуали, които може би той водеше по Великотърновски обичаи, но на всички гости се сториха странни.. Но като цяло всичко мина идеално и с изключение на тези малки неточности, както и на това, че бабите бяха настанени в хотела към ресторанта - голяма грешка!!!, защото към 2:30 не издържаха и се размрънкаха за музиката, при което се наложи да я намалим и малко по-късно към 3 и нещо сватбата приключи...

Това най-общо, ще покажа и снимки, но за сега имам само наши, както и 2-3 с булката, които са много лаически с телефон и не ми се иска да провалям възприятието с тях smile

Ето 2 снимки на мен и Илиян.. Нямах много време да гледам, как заставаме и как ни снимат.. Светлината е кофти, защото печеше яко слънце и тн. но бях главна шаферка и имах дооста задачки.. пък и булката е по-важна Wink Хубавото беше, че получихме много комплименти за външния вид и то от добре изглеждащи хора хахах smile


Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines