Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 11:59:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 133269 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #360 -: август 17, 2017, 15:42:41 »

Ние така бяхме намерили мекото на хляба, когато успяхме да укротим първото издание в люлка на вилата. Междувременно някой се пльосваше на шезлонг в близост и с връвчица придърпваше люлката. Айляк smoke sarcastic Наскоро бях правила чистка на играчки, обаче ме хванаха на местопрестъплението и си ги познаха. Сега няма нищо по-интересно от една, която допреди това заемаше пространство из нас.
Аз сега като жабата съм се разклечила между умна и красива, демек съм подхванала няколко книги на съвсем различна тема и според настроението действам, хванала съм гоблен, а и разучавам още машината. Естествено всичко върви в пъти по-бавно. 24 часа нещо малко ми идват. pardon И винаги в такъв случай се сещам за онзи лаф да си вържеш фенерче някъде си, че и нощна смяна да караш blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 18, 2017, 07:04:32 »

Добро утро. Чакам пред лекарския кабинет за контролен преглед и викам да ви пиша. Как сте днес? Как е настроението? Петък е! Всички знаете как обичам петъците smile
Днес имам много работа, ама и вие не сте се засилили да пишете. Чакам Киво, да се похвали вчера успяла ли е да отдели време за себе си!
Хубав ден дами!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 18, 2017, 07:14:50 »

Добро утро! smile

И аз съм тук, но съм киселяк, тъй че само ще си пия кафето, няма да пиша, пък дано изгрее слънце.

Гледам сега тук един балон с кош излита(тук има много такива) и въпреки че не обичам да не съм здраво стъпила на земята, в момента леко му завиждам, сигурно е много приятно.
« Последна редакция: август 18, 2017, 07:18:30 от Marri » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #363 -: август 18, 2017, 07:36:21 »

Хаха, аз обслужих швейцарката и също гледам от терасата, докато си пия кафето. Обаче точно в момента бучи огромна буклуджийска кола и де що има деца, също като мен, гледат. Природозащитничката и майка на Амели се оплакала и събрали подписка, че иначе много рано минават /в 5ч./ и пречат на спокойствието.
Сега си имаме атракция, бях забравила колко е интересно Wink Очаквам доста момченца да пожелаят да карат такъв камион като пораснат. smile
Криво ми е за Барселона... Край няма тази работа diablo
Али, каква машина си купи и какъв ти е първият готов продукт? Хехе, при мен беше кърпеж на една торба за юрган, да се науча да координирам ръце и крак на зиг-заг.
« Последна редакция: август 18, 2017, 07:39:38 от svekarva » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 18, 2017, 07:40:56 »

Гледам сега тук един балон с кош излита(тук има много такива) и въпреки че не обичам да не съм здраво стъпила на земята, в момента леко му завиждам, сигурно е много приятно.

Седиш и си мечтаеш - ееех, ако можеше сега и аз така да отлитна нанякъде от тия тримата blum blum blum

Аз пък снощи забавлявах малкия добитък до 11 и сутринта от 5,20 ме почна, станах и тя се пльосна до мен и заспа...ама аз да съм станала. Тя сега нали е самотна, че батко и е на гости на море, щоТ тя разгонена, а 10 малки Дзвера не ми се гледат още, най- малкото в 50 квадрата...и само си търси забавления...т.е. мен pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: август 18, 2017, 07:49:47 »

Скай, и твоята не е лесна.Морския му е добре, къпе се в морето, тича по плажа.

Мари, прегръдки мила.Всичко минава, но цената която плащаме понякога е висока.

Свекс, при нас минават в 5,30.Уживена улица сме и ако минават по-късно ще стане задръстване.

Ай, аз минах.Движа се добре.Имах проблем с косата и скалпа, това ми беше контролен преглед.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: август 18, 2017, 08:10:16 »

Добро утро!

Снощи с ММ сме легнали да приспиваме Малчо, но всички дружно сме заспали. Той (ММ) се събуди по едно време, огладнял човекът, и аз като се стреснах.  angry Чудех се защо всичко ме боли и ми е студено, ама нали съм легнала за малко и не съм се завила. Бях приготвила продуктите да готвя, но в 1ч нямах сили. За капак ставах 543 пъти през нощта да обслужвам малкия господин. Сега ми се е схванала една жила на врата и ме боли.  pardon ММ много ме усмихна от сутринта, защото станал по-рано и ми купил закуска.  heart Тъкмо мюслито ми беше омръзнало.
Да видим сега какъв ще е денят.  smile

Мари, и тук един такъв балон обикаля градовете. Всеки може да се запише и да полети. Вчера е бил при нас. Четох само, че много деца са останали разочаровани, защото така и не се доредили до него. Не съм задълбавала и само това разбрах. Мен ме е страх и не знам дали бих се качила на такова нещо.  blush

Ох, това с боклукчийските кофи много ме дразнеше на морето. Не знам колко часа минаваха, но се чуваше ужасно силно. beating

Маги, браво за резултатите.  smile

Какво е станало в Барселона?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #367 -: август 18, 2017, 08:12:06 »

Поредният атентат.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: август 18, 2017, 08:16:07 »

Здравейте smile

Маги като каза контролен преглед се замислих, че трябва да ида на 4 различни и трябва да почвам да ги отмятам. За два е още рано, но мисля до 2-3 седмици да отметна другите два.

Утре сме на сватба. Ще се боядисам, дано няма следи. И ще облека роклята на Булче, нямам търпение.

На мен също ми бяха интересни боклучийските камиони като малка.

Мойто малко се разбужда

Хубав ден на всички
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: август 18, 2017, 08:23:17 »

Мари, аз бих качила тримата на балона, не себе си biggrin

Панда, после чакаме снимки. smile

А боклуджийките нямат как да минават при нас по -късно, щото става задръстване.
мен по-скоро ми пречат крещящите деца в 12 през нощта на площадката, ама карай. smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 18, 2017, 08:53:57 »

Привет, привет smile

И аз чакам Киви да пише дали е успяла да отметне задачите. Представям си, че е била на СПА, маникюр и фризьор, а З1 е бутал количката на З2 Wink

И на мен ми е много мъчно за Барселона! За първи път така усещам подобна атака, все едно нещо мое са взели!

Панди, да ни покажеш снимка  Girl_hide

Цитат
Мари, аз бих качила тримата на балона, не себе си biggrin
Хахах, много яко lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #371 -: август 18, 2017, 09:05:49 »

Добро утро!
 
 Днес е моят ден и минавам да ви почерпя. Тази година не ми беше най-успешната, но се надявам идващата да е. Много надежди и мечти съм заложила в нея. Имайки предвид, че ще завърши на 18.08.18- събота (съвпадащ с деня, в който съм се родила) наистина дано е такава, каквато си я представям.  heart

 Снощи "забравих" едно свинско във фурната и затова от рано съм станала да му бая и вече е мозък. Предната вечер направихме конфитюр от червен лук с ММ, виното се охлажда, тортата ще ми я доставят -та всичко е готово за едно лежерно бургер гурме.  good

 За Барселона направо съм без думи... Ако в Неапол бях на тръни, сега след месец не знам как ще е там. Честно казано Европа си дъвче една и съща дъвка вече няколко години и никакви мерки не се взимат. Само ни залюляват с приказки и чакат да се успим.  Да не ме помислите за луда, но имах усещания, че такова нещо ще се случи преди да идем там. Вече започвам да вярвам на Ванга, че нашата земя ще е най-желан пристан от войни и катаклизми- климатът ни тази година е приличен на фона на пожари и наводнения навсякъде другаде, терористите ни заобикалят... Честно казано в момента се чувствам в най-голяма безопасност тук. (Не благодарение на някакви човешки преднамерени действия, разбира се).crazy
 
 Четох за желаната промяна на часа за събиране на боклука в Пловдив. Никога не съм разбирала защо точно в 5 часа трябва да минават колите за боклук. Няма да забравя, че и през зимата на затворени прозорци чувах братята роми, тътена и мръсната газ, с която се тръгва (просто за да може да потегли това чудо на научния прогрес). Като дойдох  в София това ми направи много силно впечатление, че минават след 20 до към 22 часа. Хем няма задръстване, хем не е безбожно рано или безбожно късно.  huhhuh.gif

 Избрах да ви кача една много натрупана торта, но много ме забавлява, всичко детско за рожден ден :

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #372 -: август 18, 2017, 09:15:50 »

Рони, да си жива и здрава! От сърце ти желая много късмет в професионален план, за да имаш пълно щастие good heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: август 18, 2017, 09:20:02 »

Вероника,честит рожден ден!
Бъди здрава, щастлива и много обичана!

Тортата я искам цялата......  Ако можех, бих я направила за РД на Симеон.

Успех на партито довечера.  smile

Е, не, не искам да бягам от децата, искам разнообразие, някакво тиха наслада за сетивата. Затова и така се загледах в балона, сутрин, рано е готино да си в балон smile
Вече съм изкъпана,закусила и пила кафе, направо нов човек  lol

За Барселона ми е много мъчно. А иначе Бог да ни пази, явно друго решение няма.

Усещам,че и малката толерантност и търпимост към едни по-различни от нас хора, която се опитах да възпитам в себе си, се изпарява.
« Последна редакция: август 18, 2017, 09:23:34 от Marri » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #374 -: август 18, 2017, 10:33:56 »

Здравейте! Аз съм пред блока, по-ранното издание се люля, а по-новото спи. Coffe Прохладно е, подухва.
Еми, това за децата все едно аз съм го писала. Снощи се чуваше от някъде музика. Беше далеч, но дразнеха подвиквания по микрофон тип "Оп! Оп! Ха сега!". Иначе гръцкото беше много прилично.
Снощи имахме разговор с ММ. Тези дни много бях набрала, но предприех стратегия тип мълчалив отказ от всичко. Писна ми ММ и свекърът да се бъхтят на вилата три години подред, ММ всяка събота и неделя да не е около нас, а ония тюфлеци ин-лоу да не си мръднат пръста. Така де! То не може само да се яде и пие там. Ако те по-рядко ходят, поне да помогнат с основните неща, защото тяхното дете бива редовно водено там. Няма аз да съм лошата все, та стана "Думам ти, дъще. Сещай се, снахо!"
Хубаво, че си имам хобита, та в такива случаи се захващам здраво и си насочвам мислите в други посоки. Свекърва, купих си на Паф, от Лидл в крайна сметка. Поне има 3 години гаранция и доста функции. Сега тепърва ги изучавам. Хубаво е, че е метна машината вътре. За парите си мисля, че е ок. От специализирани магазини от този тип бяха по над 350-400 лв.
Първите ми производства бяха тестове върху хасе на различни бодове, ремонт на порнати шевове, както и подплата и цип на една плетена чанта.
Пиша от повече от час! Ще дочитам...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines