Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:47:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132877 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: август 16, 2017, 09:31:25 »

Аз, както винаги съм изпуснала поредно чудо за три дни smile Този откъс го бях чела някъде и ми се стори дразнещ.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #331 -: август 16, 2017, 10:08:12 »

Добро утро!

Малко със закъснение, честит рожден ден, Рататуйче!  give_rose

Аз съм пропуснала за какво става въпрос, а и въпросната статия не съм чела, но резюмето на съдържанието се припокрива с моето мнение и аз смятам, че така се предават традициите. Бих прочела книгата,  о просто не ми оставя време.  Наредила съм си няколко книги за четене, но не мога стигна до тях, а и преди художествената литература ме чакат две за възпитание Blush след това пъл се връщам на работа и тогава вече ще ходя и ще си говоря сама  crazy

Хубав ден от мен!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 16, 2017, 10:20:28 »

Мари, ти си ми утеха, че нямам само аз извратена памет да помня дребни детайли heart heart heart
Хехе, надявам се, разбираш и защо задавах необичайни въпроси на булката Wink

Всеки си има недостатъци lol

Алексия, понеже децата ми заемат цялото време,  при книгите първо съм аз,  после възпитанието на децата  biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: август 16, 2017, 10:27:33 »

Добър ден! Благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания!
Киви, да е жив и здрав големия змей! Айде ще те признаем за майак на дракони, наши и на свека ти дракона гледаш, докарваш ги до 3  Wink
Така се радвам, че мина вчера- цял ден нещо не е както трябва. Боля ме глава, счупи се на баща ми колата /съединител за 3 000  angry/, точно приспах шефа и го събудиха едни нещастни мангали, абе и още има, ама стига съм се оплаквала.
Мери ми, много хубав отказ. Много се модернизираха хората, всичко което може да се ползва като дума се взима от вън, много се дразня като почнат да ми говорят с полу-английски полу-български изречения.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #334 -: август 16, 2017, 10:37:52 »

Привет  Sunshine

Обмислям сериозно, че трябва да променя отношението си към писането във форума lol Споделя съм ви, че имам проблеми с разпределяне на времето, което тотално не ми стига и поради тристате дини, които съм нарамила  crazy Така ми се случва, че искам да споделя нещо с вас, но нали все бързам и съм през телефона, режа половината информация. Нормално да не се разбира какво искам да кажа  tease

За въпросната книга написах, че споделям цитат, който съм прочела, т.е. попаднах на този цитат от книгата. Чела съм само него. Порази ме това, че аз използвам ежедневно много такива думи, речникът ми е пълен с тайминги, колове lol и още безброй безумия girl_impossible girl_impossible За книгата не знам почти нищо. Даже след този цитат си мислех да я чета. Ама като прочетох какво сте написали, а вашето мнение е високо ценено от мен, може и да не си губя и без това ненамиращото ми се време  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #335 -: август 16, 2017, 10:47:48 »



Алексия, понеже децата ми заемат цялото време,  при книгите първо съм аз,  после възпитанието на децата  biggrin

Абе и аз така правя по принцип и по някое време решавам, че имам нужда от образоване и почвам да чета възпитателни книжки lol
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: август 16, 2017, 11:11:53 »

Свекс,добре си спомням въпросите свързани с тази сватба.Все пак тя беше скоро.На мен ми направи впечатление облеклото на длъжностното лице и също ми беше интересно да разбера има ли символика в него.Та ми се сториха съвсем нормални въпроси.
Цитатът от книгата ме наведе на мисли в същата посока на другите момичета,че за жалост използвам доста чужди думи.Това поне зависи само и единствено от мен и ще се постарая до колкото мога да го огранича.
Тези дни вече можа да се диша тук.Нямам търпение да изляза за малко в отпуска и да си отида у дома.Още малко.Книги чета на работа и децата не ме виждат,а от няколко дни Димитър си е харесал книжка с приказки на руски ,та вечер му чета по една две.Каката е на разходка с приятелка за първи път я пускаме сама и ми е малко свито,но няма как време е вече .
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 16, 2017, 11:42:06 »

Здравейте!
аз бавно, славно и неусетно почти започнах да стягам куфарите. Този път имаме право на 3х23 кг и мисля да се възползвам като тръгна с 3 куфара. НО изобщо нямам идея как ще си ги прибера от лентата и дали ще ги побера на една количка, като се има предвид, че ще съм и с детската количка.
а дали някой е наясно със следното: сменям полети и мога ли да се кача на самолета с количката и като слизам директо от самолета да си я взема или трябва задължително да я дам в Букурещ и да я взема в Нижни. С багажа лесно, давам го още в Букурещ и го вземам в Нижни, те го прехвърлят в Москва без да ме занимават. sad
Като говорим за патриотизъм мисля, че всички народи са по-патриоти от нас. Нямате представа какви мероприятия се правят по националните празници в Русия. Особенно 9-и май: хора,военни, духовници, военна техника, танкове, войски, пеят се песни цял ден и то на 4-5 сцени и това не е в столицата, а просто в един голям град. pardon
Валя Балканска много си я уважавам> Не знам дали знаете, но тя е помакиня и не го крие. Те са много принципни като хора и мисля, че това възпитание й е оказало влияние.
най-накрая се престраших за тест и жоро е невинен, както очаквахме.Но не ми е дошло. Може ли теста да е сгрешил? Но ако е сгрешил трябва вече да ми е проличало, е не че съм плоска като дъска, но по принцип на мен бързо ми проличава. Абе я стига съм се филмирала... beating beating beating
Честит ти рожденник, Киви! да ви е жив и здрав и да ви дава много поводи за гордост. Как беше празника? heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 16, 2017, 13:26:06 »

Тук за никакъв патриотизъм не може да става дума, докато повечето си хвърлят фасовете, където им падне.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 16, 2017, 14:10:19 »

Здравейте!
аз бавно, славно и неусетно почти започнах да стягам куфарите. Този път имаме право на 3х23 кг и мисля да се възползвам като тръгна с 3 куфара. НО изобщо нямам идея как ще си ги прибера от лентата и дали ще ги побера на една количка, като се има предвид, че ще съм и с детската количка.

Когато ние пътувахме до Рим, количката ми я взеха непосредствено преди качването в самолета и ми я върнаха на слизане от него.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #340 -: август 16, 2017, 14:48:18 »

Свекс,добре си спомням въпросите свързани с тази сватба.Все пак тя беше скоро.На мен ми направи впечатление облеклото на длъжностното лице и също ми беше интересно да разбера има ли символика в него.Та ми се сториха съвсем нормални въпроси.
Аз пък исках да "хвана в крачка", въпросната Стопанка. Символите са ясни - риба и кръст, става въпрос за християнство. На шала на нашата имаше българска шевица, с фигури, символи на семейство, род и вяра. Идеята и е била, чрез облеклото си да вдъхне същото излъчване като пасторката - проводник на божиите промисли, сиреч, че е стопанка на Господ. Wink Затова и попитах дали облеклото е задължително /изобщо не е нормален въпрос/, просто търсех потвърждение на моите си размисли. Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 16, 2017, 15:08:11 »

Аз като една почитателка на Елвис, да спомена, че на днешният ден се навършват 40 години от смъртта на Краля на рока. sad
Много жалко за него като човек, но това което е оставил ще живее вечно good


П.П Фани, зависи от компанията, обади се или пиши мейл, повечето вземат количките при качването, но има и изключения, както казва консул тук, "черпи информация от извора" pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #342 -: август 16, 2017, 15:21:53 »

По радиото вървят само негови песни, тъкмо се чудех защо. Обичам да го слушам и се старая да го възприемам само като глас.  heart heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 16, 2017, 15:38:50 »

По радиото вървят само негови песни, тъкмо се чудех защо. Обичам да го слушам и се старая да го възприемам само като глас.  heart heart heart

Аз пък не мога да го възприема само като глас, изключително ми е магнетичен като излъчване, само ужасно ми е гадно от това, което е направил с живота си, което между впрочем се случва с големите гласове твърде често...., даже за времето си е издържал цели 20 години, за мен си е постижение.

Аз и преди съм познавала песните му, но някак отдалеко, а последните месеци го преотрих, съвсем случайно и го ползвам вечер за релаксация, но точно тогава не мога да слушам само като глас.

Преди си мислех, че това е твърде "напудрено" прозвище, но сега съм напълно убедена, че го е заслужил, той е Кралят. good
« Последна редакция: август 16, 2017, 16:01:41 от Marri » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: август 16, 2017, 22:12:38 »

Marri, не знам защо все още не съм ти честитила рожбата, но не мога да ти намеря темичката. Линк плииийз!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines