Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:27:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132852 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 14, 2017, 18:34:10 »

Маги, съгласна съм и с теб, майка ми и баща ми внасяха на мен, а сега и на брат ми пари за черни дни - това напълно го разбирам и подкрепям. Просто исках да кажа, че ми се струва неправилно човек да къта пари за себе си, при положение, че семейството е стабилно, с единствената мисъл за евентуален развод. По-добре би било да се внасят в някакъв общ фонд, знам ли и аз...

Сменяме темата.

И аз си купих супер бански, най-после си имах самочувствие на морето, особено след като ме оприличиха на героиня от Спасители на плажа  tease

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #286 -: август 14, 2017, 20:17:23 »

Пази Боже и да сме живи и здрави всички. А Свекърва и с акъла си Wink
lol lol lol lol lol А дано!

Аз тези дни се подмятам из други форуми - чета, гледам, уча се. Днес пак вкарах машината в действие  randma moil Голям кеф ми е!
Вчера пък бяхме на пиратски рожден ден в парка. За малко онова с ината да развали настроението и да я подбарам към вкъщи още преди всичко да е започнало. За щастие се оправи дереджето и празникът мина чудесно.
Утре чакам с нетърпение предиобеда и с леко безпокойство следобеда.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 14, 2017, 20:22:02 »

аз си купих страшен розов руж на Сефора. С гъбичка в туба,много лесен за нанасяне. smile

дадоха ми тестер на уникален пак техен дневен хидратиращ крем с хиал. киселина. Направо с две мазания ме убедиха да си го купя следващия месец. моментално стягане на кожата,чувство за свежест, плюс че не дразни околоочния контур. shok

Малкия почвам да го зареждам с дрехи за есента и зимата, така че му купих пижама от една френска фирма в мола и обувчици. Сега всичко е на цени като за турски дрешки. shok



Предстои да си взема и хайлатъра, тамън се понаучих как да  нанасям. smile
http://photo.elle.bg/20-novi-produkta-za-ten/4.html
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #288 -: август 14, 2017, 20:45:45 »

Добър ден щях да ви пиша, ама то е малко нощ вече. На пазар бях днес, големият Змей порасна с още една годинка, изобщо хубава седмица smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #289 -: август 14, 2017, 20:55:41 »

Какви интересни житейски опции сте разнищили тук. Като говорите за сигурност, според римляните от несигурните събития най-сугурна е смъртта  funnytooth funnytooth funnytooth На 100% ще ти се случи lol
Аз си нямам нищо заделено и една стотинка. Просто съм прахосник pardon Всичките ни спестявания са в сметка на името на ММ lol lol Иначе и тях няма да имаме lol lol Семейството ми толкова пъти е рестартирало, в повечето случаи и зад нулата и сме се справяли. Да, по-трудно е, но не е невъзможно  girl_wink
Аз пък нямам нищо против половинката да взима повече от мен, нали после ще плати сметката в ресторанта, ще плати екскурзията, ще ми купи сандали. В крайна сметка пак аз ще ги похарча тези пари  funnytooth funnytooth Колкото повече, толкова повече  Girl_hide

Всъщност влезнах да ви развеселя, че животът, колкото и да е непредвидим, винаги има варианти, някои по-лесни, други по-трудни. Ама свиркайте си, няма да излезете живи от него lol lol Днес ми е на черен хумор lol Иначе трябва да ви се жалвам как се разкатавам от работа и вече 15 дни са ми като 1, ама нейсе не си заслужава pardon

Киви писала преди мен...
Киви, да ти е жив и здрав З1 (да се чете тридесет и едно) lol Да има хубав късмет в живота и да приема нещата с усмивка  heart

Аааа, вярно хвалихме се кой какво си е купил. Купих си две нови блузи от лен, показах ги на ММ и му благодарих за подаръка (сещайте се  LAUGHTER LAUGHTER )
« Последна редакция: август 14, 2017, 21:07:27 от marry_me » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 14, 2017, 21:04:33 »

Аз изядох шоколадовите бисквити. ММ още не знае. Дано не се усети  angry Girl_hide lol lol
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 14, 2017, 22:51:36 »

Ей, то наистина много са задълбали нещата. Аз тръгнах с размишления за връщането ми на работа и как мъжът ми ми предлага да не работя въобще и какви са рисковете от това. Далече съм от мисълта да се развеждам. Считам, че е добре човек да мисли за всичко, особено, когато има деца , още малки при това. Моите родители са починали и ако нещо се случи съм сама. Тоест няма на кой да разчитам за помощ. А и с моята професия не е добре да се отделям за дълго от професионалната сцена.  Ако остана още 5 години в къщи: мисля че въобще няма да мога да работя по специалността си.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 14, 2017, 23:07:40 »

Руми, този момент, с връщането на работа е винаги тежък, освен ако не ти е дотежало статуквото до степен търсиш промяна, каквато и да е тя. Аз съм имала такъв период, но Симеон беше на 3 години, т.е почувствала съм, че сме готови да бъдем разделени.
И както обичам да казвам, всяко начало е трудно, но пък няма винаги да е така....(поне така си се успокоявам).

Честито за новите покупки! good

Аз за козметиката, особено гримът съм болна на тема Диор, най-вече защото се убедих в качеството, а цената им към момента далеч не ми е достъпна. Само дебна промоции и то не какви да е, а 40-50%, луда работа lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 15, 2017, 07:42:56 »

Добро утро.Хвалите се с покупки, ми да се похваля и аз.Нови сандали от мола за 20 лв.Много съм доволна и най-вече, че имаше такива дето на мен ми харесват.Тъмно червено, златисто и кафяво за без пари.Като не се набиват на очи цветовете.

Днес обещава да ми е много натоварен ден.Имам много телефонни разговори, много пътувания, е сега поемаме пак по пътищата родни.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 15, 2017, 08:03:54 »

Честит имен ден на всички празнуващи!
Нека Богородица закриля вас и семействата ви!  smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #295 -: август 15, 2017, 08:59:54 »

И от мен честит имен ден на всички Марии! Много хубав празник е днешният good
След малко отивам до църквата да благодаря на Богородица по разни поводи.
Сватът вчера паднал на вилата и счупил китката си и две ребра, но можеше и по- лошо да е. Заковали го с няколко пирона и планки, но важното е, че операцията е минала успешно и състоянието му е добро. НИ2 ще помага физически, ако се наложи.
Приятелката ми, с потрошения крак, е кацнала в София, та и там нещата се нагласят полека- лека.
Най- хубавото е, че си имаме Мария, първата в родата по мъжова и моя линия. Родила се в 00:20 часа и си дошла съвсем неочаквано с името. Далече е от нас по кръв и километри, но от сърце се радвам за семейството и. heart heart heart
Успешен ден, с много надежда и любов /може и само духовна  Wink/ good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 15, 2017, 09:15:12 »

Честит празник на всички и от мен!

Прабаба ми беше Мария, но всичките и внуци са момчета и няма друга Мария. Но пък има имам двама чичовци Марио smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #297 -: август 15, 2017, 09:43:52 »

Честит празник на  всички именички!

Обикновено правя питка на днешния ден, за да благодаря, днес обаче май няма да успея, въпреки че специално тази година имам много за какво да съм благодарна на Богородица.

Четох,  четох и все не успявам да се включа. Препочитам да не мисля черни сценарии, защото ще се филмирам съвсем. Гледам да спестяваме каквото можем, без да се стискаме е ежедневието и се моля да ни е писан спокоен живот, пък каквото дойде, ще го посрещнем.

Киви, да ти е жив и здрав рожденика!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 15, 2017, 09:48:27 »

Честит празник и честит имен ден на всички празнуващи!

И моята прабаба беше Мария, всъщност Марийка, много я обичах, беше най-силният и здравомислещ човек, когото познавам!

Днес имах възможност да поспя до късно, но след като станах да закуся с милото, сън не ме ловеше. Сега си мисля, че цял ден ще ми се спи... Но пък и нямам спешна работа, само да сготвя нещо, малко да чистя и ако не ме мързи да отида на пазар - трябва ми някаква лека нощница, че все съм с пижами, а ми е топло с тях напоследък.

Момичета, съвсем се губите тези дни, призовавам всички да се завърнат, тъкмо ще има какво да разкажат. Интересно ми е и как е минала сватбата на кумата на Тони, та Тони, ела да побутнеш темата  Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 15, 2017, 10:05:43 »

Привет и от мен  smile

Честит празник! Да сме живи и здрави всички!

Еми, и аз съм на етап есенни/зимни дрехи, даже и зимно яке му купих  Girl_hide Трудно се стърпявам да не купувам дрехи за Иван, а от летни няма нужда. Не бях виждала тези ружове на Сефора. Тези дни трябва да отида за спирала до там, та ще има още какво да погледна Wink

Киви, честит рожден ден на З1  Birthday

Мари, 40-50% отстъпка направо страхотно! Тук повече от 25% не съм виждала никога smile

Днес ще ходя и аз да си търся рокля, дано да си харесам нещо и дано няма големи драми по магазините   bike
« Последна редакция: август 15, 2017, 10:10:55 от ma6ka_ » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines