Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:29:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 134185 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: август 11, 2017, 07:23:24 »

Добро утро в петък!Най-накрая се докопах до петък smile

Вчера се смях от сърце с тия имена.И аз познавам хора опитали се да измислят уникално име или да угодят на 100 баби и накрая детето е с уникално име.За сега първенството ми държи Стивън  blum знам че е стандартно за чужбина, но е много весело да чуваш през прозореца на хола си как някоя майка вика Стивънееее, Стивънеее прибирай се!В нашия блок имаме бебе Себастиан, но той е с майка българка и баща германец и живеят в Германия.Малкия е с майка си лятото при баба и дядо и е много впечатлен от всички каки и батковци.А и децата много си играят с него.

На Мари и изяждат закуската, а аз с мъка храня девойката.Не ще да яде и това е!Вчера на вечеря яде, но на обяд е имало стачка.Здрава да е, няма да умре от глад като я гледам, ама да си кажа.

Моята свекърва днес има РД, да ми е много здрава и да има сили да помага, че без нея Моника щеше да е на сборни групи някъде в града.Разбрахме се утре да отидем до МОЛа да си избере обувки, това ще е подаръка и!
Хубав ден девойки!Чета ви, като мога ще се включа!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: август 11, 2017, 09:51:29 »

Свекърва, твоите моми ще ме уморят от смях!
Маги, айде избута до петък! Още няколко часа и ще вземеш малко въздух .
После ще дописвам,че шефа има планове  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #242 -: август 11, 2017, 10:30:42 »

А пък ние на село имахме едно дете Робърт и баба му му викаше Райберчо.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: август 11, 2017, 11:23:53 »

Привет!

Али, Вальоел просто надмина всичките ми очаквания  crazy

Маги, на теб ти е странно Стивън, а в класа на брат ми има Христивън  tease Още има Моника-Лъки, която пък има сестра Венеция. Абе, въобще... оригиналност да искаш!

Днес ми е едно заспало, чак не ми се яде, а вече пропуснах закуската. Много е топло, мозъкът ми се е сварил. Добре че ще се прибираме пак към село, ще разхладим малко уйкенда.

Свекърва, хващай се да пишеш един блог!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: август 11, 2017, 11:26:09 »

Ох с тия имена се хиля неистово.Мозъка човешки е неограничена бомба  Bravo

Бубе
, днес съм точно като теб с тая разлика, че ям.Ужасно много ми се спи и съм изморена и за капак, се оказа, че не мога нищо да правя, а ще чакам пак колеги.Досада!Ако не бях на работа щях да полегна.и ако в София ви е топло, елате ми на гости в Плевен, тук е ужасно!

Не знам от жегата ли е, ама никакви ви няма, срамота!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #245 -: август 11, 2017, 11:59:36 »

 Оф и аз се докопах до вкъщи в тази жега. Ангажиментът от вчера остана за днес, но мина. Дано е за добро. Миналата събота си купих малка опаковка термална вода и сега в тая жега само си пръскам лицето. Много е освежаващо. Верно, че ако си намеря презареждащ се флакон под налягане и обикновената минерална вода ще свърши работа, ама...

 С имената направо мисля, че просто са си кълчили езика докато намерят нещо, което да прилича на име. В наше село пък си действат по традиция- преди 5 години бяха Гошовци, сега на мода са Ивановци, тук-там някой Николай и толкоз. 3то поколение с тия имена са. Добре че фамилиите са звучни и редки извън региона та си се наричат по фамилии или по прякори или както е известно там парамони (Али, ти беше по интересните диалектни думи). И аз имах предложение за ММ за женско име Ивая, ама ММ набързо замени в-то с  "б" и ме отказа. girl_impossible

 Свекърва, майка ти е уникат. Какви връзки прави не е истина  lol И при нас в гоцеделчевско имат само че "Вооо" и в думи старите съкращават "о"-то. Татко сега с възрастта явно му е мил корена и си говори на майчиния си диалект. Сега дори младите в село  не говорят така, но те двамата с леля ми като си почнат всички сме  shok  ММ също му се кефи и само повтаря К'вачувица вместо Ковачевица, за да ме дразни.  beating

 Маги, аз съм живият пример, че и да иска дете от неядене не може да се затрие. Всички се чудеха как живея на фотосинтеза до 4 клас, след това си влязох в златната среда на мерките. И досега лелката от детската градина като ме види и си спомня как ме молеше и проверяваше като влезе в нашата група, пък ей ме на. Или ще прояде, или ще си е финна мадама и двете няма лошо. blum

 Ние утре се чудим да идем на басейн около София, ама досега никъде сме ходили, та ако някой има изпитано предложение моля да сподели.

 Хайде хубав петък!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #246 -: август 11, 2017, 12:10:45 »

Свекърва, хващай се да пишеш един блог!
То хубаво, ама ако ми секне изворът след 10-тина години, откъде ще черпя информация? funnytooth
В Пловдив е още по- кофти.
Да ви актуализирам развитието в Кралица на красотата. За разлика от продължаващите отмъщения, интриги и убийства в Кьосем султан, снощният епизод беше почти комедия. Един доносник, който пробиваше в живота благодарение на любовницата си, беше публично разобличен. Жена и любовница се срещнаха на по чаша водка, пийнаха си и всяка каза, че няма да го остави, защото не може без него, такива мъже рядко се срещат.
Съпругата: Тогава ще го делим, няма как! Ти коя част искаш?
Любовницата: Искам го целия!
С: Не може така... Аз искам всичко, освен главата, че там е голяма каша!
Л: По дължина да го делим!
С: И така не става... Ще се правим, че не знаем една за друга!
Л: Праилна!
И се прегърнаха братски. blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 11, 2017, 12:35:36 »

Голямо делене е паднало!
Адиктет, не съм ходила лично, но в центъра в Банкя отвориха нов басейн лани и казват, че е много хубаво. А и като минавам така изглежда. 20лв е входа обаче. Има къде да хапнете около басейна.
Аз не се оплаквам много от жегата, даже вчера в София след 17 се живееше в парка. Само в колата прибелвам очи.
Аз реших да си правя рождения ден, то пък половината народ ги няма  diablo все чи бешв.кривонкаъо малка, че децата са си по селата и по морето на чоя рожден ден. Ама след 1 път където искаха да.ми подарят 11 бездомни кученца и майка малко взе да ми редуцира списъците с гости  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #248 -: август 11, 2017, 13:13:23 »

 Рат , мерси за предложението. Решихме да сме на Вила Спаго в Бистрица. 15 лв е входът и наши познати миналото лято са били. Казаха, че е добре. Гледам им и фейсбука имат добри отзиви. Ти кога си родена, че и аз имам същата дилема за моя рд. Другият петък е и ми се иска да почерпя и някой друг освен ММ. Откакто сме заедно все само двамата го празнуваме. Тази година ми беше гадна и ми се иска да отпразнувам, че си отива. Мислех да поръчам торта от любима сладкарница и да идем при кумовете да я изядем в градината им. Друг вариант е да ги поканя на заведение, ама те с деца и строене на къща не знам дали ще са съгласни.
 
 Моят рд като дете го празнувах еди път с децата, с които съм се запознала на морето и веднъж след 15 септември със съучениците.  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #249 -: август 12, 2017, 10:13:26 »

Тази седмица ми беше нещо много откачена и изнервяща. Да приключва вече, че да настъпи оня ретроградния и да има поне причина за нервата ми tease
Като чета за цени при вас, ами не може да ни стъпите на малкия пръст  Wink Бях се наточила да водя ММ и кумците на аквапарк и... Вход 35 лв! Да се метнем на колата и на море по българско или гръцко, ще ни легне по-евтино. С ММ коментирахме, че в ученическите години и след това се съсипвахме да обикаляме по спортни зали и басейни. Подробност е, че тогава басейните си бяха към хотелите. Никой никога не ми е казвал, че харча много пари. Сега, ако мина на същото темпо, не може да ме издържат финансово. Последно на хубав басейн бях в района на Лоли и Надето. Само заради това съм готова да запаля колата и да ви дойда на гости  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: август 12, 2017, 12:08:40 »

Свекс, Кралицата е много свеж сериал, хубаво че го спомена, когато имам възможност, си го пускам.

Али, мен не ме влекат басейни, та ми е евтино хахаха. Има една мн хубава част на Витоша, с все още чиста рекичка и горичка. По ме кефи там. Или на Искъра ходим.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #251 -: август 12, 2017, 12:46:08 »

Значи сте добре! При нас в Марица може жаби да се ловят или крави да се поят. За друго не става  pardon
Заинтригувахте ме с Кралицата, ама по това време вкъщи е най-големият екшън. После няма кога да го връщам. Поне през деня да го повтаряха. На ти лятно бебе! В жегите седиш затворен и може да изпростееш със сериали без смисъл.
Днес най-после ще тествам машината. danceg Вчера майка ми върза тенекия. А да дойде, седя и чакам, а тя легнала да спи...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: август 12, 2017, 14:08:38 »

на няколко пъти пиша пиша и все недописвам и не помня дали съм публикувала или не. Тъй че ще ме прощавате , ако се повтарям. Мен на градски басейни ме е страх да ходя. то на почти всякакви ме е страх. Но след 10 дена на Тасос, с едно дете много добре си починахме и решихме да рискуваме с двете да идем някъде и бяхме за 4 дни на Велинград, което се оказа мниго добра идея, защото там беше много по-хладно и нямаше жега въобще.  Беше съвсем импулсивно решение, сутринта на разходката го решихме, прибрахме се и набързо направих багажа , мъжът ми пратих за памперси, той видял майка си в магазина,  та и тя дойде. Мислих си че през седмуцата ще е празно, но хотелът беше пълен,едвам ни намериха стаи в една и съща секция.  Наистина не мога да разбера- защо хората постоянно се оплакват, че нямат пари, колкото пъти съм отишла в Макси, всеки път е пълно. Малката се отпусна във водата и постоянно скачаше в басейна. 
аз се връщам скоро на работа след 5 г. майчинство и ми е лекичко притеснено.  Тъпо се чувствам, че няма да разполагам с времето си. Не знам и с децата как ще се оправям. Но пък , ако остана още в къщи,  какво ще правя след 10 г. примерно? или пък ако се разведем с мъжа ми някой ден, а аз съм без работа. Ей такива мисли ми се въртят в главата. Та ще ходя. Иначе вече въобще нямам никакви желания за кариерно развитие, утвърждаване и доказване. Достатъчно съм се доказала и развила. Присмивала съм се навремето на жени- които обясняват как семейството е по-важно и не съм ги разбирала. Сега виждам по друг начин нещата. Според мен за децата е много по-добре да прекарват повече време с майките си и майките да имат свободно време да прекарат качествено с децата си. Айде , ако е 1 е много по-лесно- но 2 с различни интереси е много трудно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 12, 2017, 14:45:14 »

Руми, този пост все едно аз съм го писала. pardon
Тук и заведенията са вечно пълни. Вчера в мола нямаше де да се седне за една кола, всичко живо плюска на поразия. И то не  в обеден час. pardon
За майките- аз не съм им се смеела, щото амбиция нулева винаги съм имала в кариерно отношение.
Все ми е било тая дали ще работя или не. Но сега се налага, заради парите. И заради втората причина, изброена от теб, наистина е ок да си имаш някой лев настрани и да си си имала работа винаги. Ако някой реши да си тръгва, мъжът или жената, няма значение, жената да си има изход от ситуацията, който да е достоен. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: август 12, 2017, 15:53:04 »

Като ви чета "резервните варианти", жива да ме оплаче човек. Нямам план Б.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines