Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:31:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 134306 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 09, 2017, 16:12:01 »

Панде, аз крещях, виках и се изнервях здраво, но чаках сватбата с невероятно нетърпение и вълнение.. там е разликата.. тук доста момичета съм чела, никога не съм срещала някой с по-малко ентусиазъм и желание, който постоянно да иска да отмени събитието.. това му е лошото, че от хубаво и мечтано нещо, каквото им беше, се превърна в ужасно задължение.. а покрай това и всичко случващо се хубаво не го виждат sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: август 09, 2017, 16:26:42 »

Свекърва не че нещо,но ти ли ще раждаш децата за групата на Надето ?:girl_wink:Просто каза,че децата са от теб.
Ако има кой да ми ги направи, що да ги не родя Wink Хехе, пак си дойдохме на думата - СЕКС му е майката blum
Тони, забрави онази сладурана Виктория, дето с голям зор я кандардисахме да се ожени  Wink, пък после и да се развежда беше тръгнала. Ама отшумяха събитията, взе си коте и куче и си дойдоха на място работите. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 09, 2017, 16:41:14 »

Вярно.. Любимата Черешка smile  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 09, 2017, 23:01:25 »

И аз за Черито се сетих. Всеки луд с номера си Wink Wink Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 10, 2017, 07:20:49 »

Привет на всички!Как сте днес?Броя дните до петък, че да си почина малко, тая седмица е луда!Имам днес задачи до небето и няколко срещи и покрай моите неща, ходя и се занимавам с газифицирането на апартамента на нашите.Днес ще обиколя една банка, да видя какво ще ми предложат те за кредит енергийна ефективност!Много мразя да се нагърбвам с чужда работа, но от тях няма кой да го свърши това.
Хубав четвъртък и да идва по-бързо петък!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #215 -: август 10, 2017, 08:04:30 »

Добро утро smile

Ние сме добре, утре събирам катуна и се прибираме уж за малко, пък да видим дали и кога ще потеглим на следващата дестинация.

А вчера си отрязах косата на черта smile И сега не знам .... хахаха smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 10, 2017, 08:07:43 »

Добро утро! Coffe(най-любимата ми част от деня, също и вечер като си пусна малко музика за релакс на пълна тишина, понеже цирка от през деня малко ми е бил lol )

Черешка и на мен ми липсва smile
Вики, повече няма да раждам(нали последно заради Елиза влизаше), тъй че моля те появи се blum

Киви, как не знаеш.... стягай се в кръста tease, циркът да е пълен. Така де, като ще е гарга, да е рошава lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 10, 2017, 08:09:01 »

Добро утро.. Днес ще е гадна жега.. от сега се усеща  angry

Аз трябва да ходя до КАТ, да се виждам с тази приятелка.. После Илиян идва към 2ч, взел си още половин ден почивка  yahoo

Киви, спок, аз като си я режех нищо не ставаше, като почнах да я пускам дълга стана, а и ти вече си изчерпала лимита с рязането  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #218 -: август 10, 2017, 08:32:24 »

Киви.... Хубаво щеше да е да почакаш до Коледа, можеше да улучиш като Мари хем щерка, хем в същия ден като З1 smile Сега, квот дойде blum
Много за малко бяхте по Благоев Wink, а и най- големите жеги хванахте. Към кой край стягаш катуна?
Наде, точно това имам предвид. Нали и затова гледам Готиняците, да имам теми за разговор. Wink Аз леко мякам, но като се старая, докарвам до литературен български. Сега, майка ми, като не чува, редовно ми казва, че имам лоша дикция, ама ние баби няма да обучаваме, нали? Wink
Продължавам да твърдя, че език най- лесно се учи с песни и рими и няма да е лошо да продължим онази тема  Песни и стихчета във форума, подхваната от Ина. Тя /Ина/ съвсем се загуби, като нищо да е по Италия за лятна почивка.
Днес е четвъртък, ама като е горещо, леля ми не идва вече втора седмица sad. Ще се наложи пак да израствам духовно...
Хубав ден на всички!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #219 -: август 10, 2017, 08:40:02 »

 Добро утро!

 Аз имах ангажимент, но пропадна и се прибрах набързо. Наистина се усеща, че ще е жега днес. Снощи сериозно се замислях за спане на терасата. Правихме си зеленчуци на грил и бяло винце, а така хубаво подухваше. smile
 
 Покрай сватбата всеки малко или много изпитва смесени чувства. За мен сигурно са си мислили, че ми е все тая, защото преживявам вътре в себе си и като цяло изглеждах като че нищо не предстои. Сигурна съм, че ще бъдат щастливи и спокойни като седнат на вечерята. Поне ние бяхме така, помня как с ММ въздъхнахме с облекчение точно в този момент.good

 Значи ся дълга коса да пускам, чертата не помага викате. blum

 А, Наде, аз изгледах всичко на Готиняците, та вече може да споделяш теории. Аз понеже нали ги минах за 2 седмици сезоните като цяло съм разочарована от последния сезон. Някак претупан ми се вижда и героите еднопластови някак са ми вече. То и не остана много май с какво да работят, изпотрепаха ги. Сега да не почнат да ги съживяват само, че Дързост и красота ще стане. pleasantry

 Хайде хубав ден. Крийте се на сянка  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 10, 2017, 08:53:48 »


 А, Наде, аз изгледах всичко на Готиняците, та вече може да споделяш теории. Аз понеже нали ги минах за 2 седмици сезоните като цяло съм разочаровСега да не почнат да ги съживяват само, че Дързост и красота ще стане.ана от последния сезон. Някак претупан ми се вижда и героите еднопластови някак са ми вече. То и не остана много май с какво да работят, изпотрепаха ги.  pleasantry

lol   good

 Изпращам ви нашите 13 градуса и дъжд smile
При нас лятото свърши, както всяка година след началото на август, слънцето вече не е същото. Тази година не съжалявам, лятото беше неприятно, с големи амплитуди.

Аз, докато се занимавам с форуми и мейли и останах без закуска. Малкият слон от Странджа планина изяде неговите овесени ядки, една паличинка, половин филийка и 2/3 от моята закуска shok
Не знам скоро как ще зареждаме хладилника и сега едва смогвам с носенето pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 10, 2017, 09:19:33 »

Привет и от мен smile

Наде, споделяй за Готинянците, аз съм на разположение за теории. Верно, че те изпотрепаха доста народ и като се върнеш в началото въобще не очакваш, че Джон и Денерис ще са главните герои.

Рождения ден ще го оправя - само аниматор ми остана и видът на тортата. Вчера показвам една на ММ, той учуден, че не искам захарно тесто и фигурки. Много семпла/проста му се струвала на фона на всички останали  crazy

Аз като съм си в СтЗ си говоря по-меко, особено като се съберем с дружките ми и няма кой да ни слуша. Иначе тук съм много книжовна  girl_wink

Хубав ден на всички, аз отива да сготвя нещо на ММ  Torte
« Последна редакция: август 10, 2017, 09:36:21 от ma6ka_ » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #222 -: август 10, 2017, 09:50:26 »

Чула съм за само още едно съживяване, но то, разбира се, е теория. Избрания от Бога на Светлината е един и не му е нужно да съживява друг. Другия Бог е на Мрака - той също може да си изиграе картите правилно.
Моите анализи основно около бащата на Джон се въртят. Но не искам да развалям удоволствието на свекърва като говоря с подробности за "бъдещи" събития".
В началото много се радвах на Роб. Мислех, че той ще е основното действащо лице. Но не. Избрания е друг.

Утре съм на детски рожден ден на басейн. А в събота или неделя потеглям за София, ще спим там, а понеделника заминаваме на кОпоооннн.. Купих си рокля. Синя. Ще съм в тон с морето за сватбата.
https://badu.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B5-%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8F-%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-p-21953.html
« Последна редакция: август 10, 2017, 09:52:14 от nadelina88 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 10, 2017, 10:25:00 »

Здравейте smile

Вчера вечерта не издържахме и се прибрахме да спим на хлад у нас. Много пътуване ни се събра, милото вече е на работа, а и аз ще пътувам към София след малко, ама поне подишахме.

За нашата сватба организацията ми беше най-любимото нещо, постоянно си измислях неща, мечтаехме си, действахме си по въпросите, станахме отличен екип. Всичкото планиране още повече ни сближи и ни накара да се почувстваме като семейство, защото иначе границата между предишното и сегашното състояние не е голяма и човек не може да осъзнае, че е вече на друг етап. Но има и други случаи, например, нашите кумци, за които съм разказвала, за които сватбата беше изтормозено събитие, все едно насила.

Вечерта ще излизаме с кумовете, ще ги питам дали са доволни от сватбата си (много труд бяха хвърлили по организацията), че на самото събитие не остана време да си поговорим. На нас ни хареса, само малко ми беше странно, че почти нямаше танци...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 10, 2017, 10:26:48 »

Уф, чак след поста на Надето се усехит какво написах, сега не мога и да коригирам поста  badgirl Свекърва, извинявай  give_rose
« Последна редакция: август 10, 2017, 10:31:05 от ma6ka_ » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines