Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:46:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132883 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 07, 2017, 07:52:42 »

Здравейте smile
И във Враца е много горещо. На климатик се живее. Ще будя Бамбук да излизаме вече навън, че после няма да се диша.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 07, 2017, 11:41:57 »

Здравейте!
В Банкя също е адска жега.
Маги, то си е приключение на риба,  а щом и улов има още по-голям купон е било.
Ние прекарахме уикенда в рожден ден на свека, мина бързо и безболезнено. Само дето се сварихме, уж в градина бяхме, а то като в парник. Ники, точно преди да излезем си затисна пръста с вратата /не е посиняло, но лного рева/ и беше лепка и не искаше да ходи при никой да ходи. Втрещи бабата на мм, като си взе краставица и я заръфа с удоволствие. А аз се втрещих от новата снаха, бременна и се пали цигара от цигара, пиеше джин май, не е моя работа и не съдя, просто ми направи впечатление.
Неделя, ходихме на Искъра, пускахме лодката и даже се доредих до едно бързо кръгче. Мъжете риба не хванаха, но пък изгоряха  pardon . Аз не бях ходила и мног ми допадна, има си плаж, хората се къпят и пекат. Предлагаха водни забавления- гума, банан, лодка. Абе сега още повече ми се ходи на море, а Септември ми се вижда далечеее
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 07, 2017, 11:51:45 »

Привет!

Ние почивните дни изкарахме на село, но макар да е до планината, градусите се въртяха все около 35 С! Спасение потърсихме по-нависоко, ходихме за боровинки на Мальовица, но прегряхме и там... Милото получи (надявам се от топлината) загуба на периферното зрение за около 10 мин. Стреснахме се доста, но се е случвало и преди, а лекарите казаха, че причината е жега, преумора.

Сега сме си в София, където ми се струва, че няма да изкараме цяла седмица, дори без да си подавам носа навън. Дано малко поразхлади, както обещават от вторник.

Да ви се похваля иначе, курсът ми по фотография приключи, имам си сертификат, а една от снимките ми беше избрана от Canon, за да бъде публикувана в най-добрите им  blum

https://fotoshkola.net/photos/1357262
« Последна редакция: август 07, 2017, 11:53:44 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 07, 2017, 11:56:20 »

Тъкмо мислех да роптая как никой не пише!
Рат, хора разни.Аз имам позната дето е много еко-био и т.н. Ама цялата бременност и сега докато кърми пуши и то доста.
Браво за разходката до Искър, то емоцията е по-важна от рибата.

Бубе, навсякъде е ужасна жега няма 5-6.Снимката наистина е хубава, браво на теб!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #154 -: август 07, 2017, 13:55:50 »

Здравейте!
Имахме много наситени почивни дни! Доволна съм, голямото дете и то, малкото не може да се оплаче (и да иска). Бяхме и на детски рожден ден, имахме гости... Чувствам се заредена! То няма и как да е иначе - изчистено ми е, бутнах сега една тава във фурната и ще ми е сготвено, нямам за гладене, простиране и тн. Време за мен ще има като извърша млекопоя след малко.
Днес направихме един тегел до центъра, че имах писмо то НОИ. Сагата с майчинството продължава. Гледам пари през крив макарон - знам, че са там, полагат ми се, ще ги взема, ама не мога още да ги усетя. А дано тази седмица вече се случат нещата, че минаха повече от два месеца Wink
Рат, при теб от голям по-голям образ се появява. Аз нали много страдах от това, че с ин-лоу не се сближихме в годините. Даже се раздалечихме още повече. Е, вече не ми пука. Жената на братовчед ми е слънце! Имам си човек, който хем да ми е рода, хем не, пък и да ми е близък на сърце. Искаше ми се повече време да имаме. Тези два дни ми се сториха като миг smile
От жегата най- страда най-малкото човече. Вчера се съдра да реве до момента, в който се усетихме от какво. На вън не искаше да се укроти, макар на сянка, на полъх. Едва когато вкъщи напусках климатиците, взе, че се укроти и спа цял следобед и цяла нощ.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 07, 2017, 14:02:56 »

Здравейте

Не можах да спя тази нощ от жега. Голямо въртене беше.  angry
Не знам дали ще разхлажда, но определено има нужда.

Сега съм се разготвила и не ми е по-малко жега.  nea

Ние днес получихме покана за рожден ден и кръщене на 2 септември.  smile Странно ми е, че септември толкова наближава.  nea

За риба никога не съм ходила, а ако се заговори и за палатки, направо зле ми става. Страх ме е само при мисълта да спя някъде сред природата, да ме лазят гнусни буболечки и да вият вълци.  angry

Рат, а бабата не се ли втрещи от снахата? shok

Бубе, поздравление за курса. Много хубава снимка.  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 07, 2017, 14:16:27 »

Да ви се похваля иначе, курсът ми по фотография приключи, имам си сертификат, а една от снимките ми беше избрана от Canon, за да бъде публикувана в най-добрите им  blum

https://fotoshkola.net/photos/1357262

Снимката наистина е супер - браво :-) heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 07, 2017, 14:23:04 »

Скай, как са животните в тая жега?Къпите ли ги с маркуча?Нашие котки са паркирани под климатика и не мога да ги махна от там.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 07, 2017, 14:43:05 »



Рат, а бабата не се ли втрещи от снахата? shok



Предполагам, че са. Още повече след като от 4м никой не ги е виждал, защото на нея й е много лошо /истината- тя не иска да излиза от тях/. Майка ми беше най-втрещена май, като се прибра и с някаква огромна изненада констатира факта.
Маги, твоите котки са на курорт щом им пускаш и климатика да ги разхлажда. Вчера новото ни коте се беше качило на едно от високите дървета в двора, добре че мм и кума го свалиха- 2 пъти даже.
Бубе, честито завършване! Снимката е разкошна, браво!
Миме, и на мен не ми се вярва че е Август и то вече цяла седмица  shok , но пък чакам 1.09 с нетърпение и броя дните.

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 07, 2017, 15:54:54 »

Скай, как са животните в тая жега?Къпите ли ги с маркуча?Нашие котки са паркирани под климатика и не мога да ги махна от там.

Животните са "мамата си трака". На големия му окапа козината, защото преди около месец стопанина на друго куче, с което се сбиха, го напръска с лютив спрей и явно направи някаква инфеция, сега е яко на хапове и козината му пада ама пада. Трътка миналата седмица се разгони. Реве ми се, ама какво да правиш.

Иначе - току- що заваля и силно се надявам да разхлади малко, защото на мен ми иде да се гръмна, а за тях не знам Girl_hide
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 08, 2017, 06:58:32 »

Добро утро!

Тази нощ се дишаше, дано днес го задържи прохладно!

Благодаря ви, момичета, за милите думи  give_rose

Скай, съчувствам за кучетата. Нашата санбернарка се нахапа (обаче така и не открихме причината) и цял месец нямаше козина по хълбоците. Може да е било от жегата, сега я къпем в реката всеки ден, тя не понася с маркуч.

Рат, тази твоя снаха... нямам думи направо, какво ли ще е като се роди бебето...



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #161 -: август 08, 2017, 08:28:31 »

Привет!
Тук не капна и капка, изобщо не се разхлади. В момента е 24С вече, докъде ще го докараме, не ми се мисли.
Котката се скубе и макар да свалям с четката по една шепа "фаши", навсякъде из къщи се разнасят вълма. Тя самата се просва на тихо и спокойно в спалнята и по цял ден не мърда, все едно е умряла.
Колко малък е светът... НИ2 беше на сватба на приятел от баскетбола. Момчето живее в момента в Германия и се жени за половин германка, с майка българка. От дума на дума се разбрало, че майката е моя съученичка от Немската. Не е от нашия випуск и е от Карнобат, но пък учеше в ПУ- то и докато беше в Пловдив сме се срещали с нея по разните немско- български мероприятия и най- вече на Панаира, като преводачи. Та в неделя и вчера успях да се измъкна от къщи и двете с нея поехме възрастните шваби /от тази област са/ и ходихме по разни близки на сърцето ни места, съответно забележителности за чужденците. НИ2 поел младежите в часовете на моткане по време на фотосесия и коктейл и продължи и той в неделя. Имаме покани за гостуване там, само да намерим време. Как можах да послушам баща ми и да не се измъкна и аз още тогава, мамка му и късмет. smile Остави дали сме били кокетки, ама ниско самочувствие имахме на поразия. Всичките тръгнали из чужбина завършиха и там и то с много висок успех, пък аз, сакън да не остана необразована... pardon
Криво ми е и тъпо... Рускинята, дето гледаше майка ми е на почивка през целия август и аз съм яко "вързана". Вчера гледах лиричното послание на Тони към майка и и как обещава винаги да е до нея. heart Мислите ми в момента съвсем не са такива и не се гордея особено.  blush Както си говорихме, че романтиката в любовта свършва след общото ползване на тоалетна, същото е и с остарелите майки. Не искам да причинявам това на децата си.
Потвърждавам истинността на събитията през 60-те и 70-те в Кралица на красотата- руския сериал  good Жалко, че много малко млади хора го гледат, за да разберат нашето поколение.
Почнах 4-ти сезон на Готиняците. Май след 30 часа гледане, стигнах до някаква повратна точка и вече поне не се дразня на явната боза в определени моменти. Мога да го гледам, мога и да не го гледам. Wink Предполагам, че ще продължа, щото и без това гледам лошо Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 08, 2017, 08:48:01 »

Привет!

Свекърва, мисля че идеално те разбирам за майка ти!Както съм казвала и преди ние живеем с моята баба, на баща ми майка му.И на моменти ми минават едни богохулник и не добри мисли по неин адрес, че ме е срам после от себе си и си мисля, Боже толкова лош човек ли съм!Но с възрастта човек се променя, за съжаление не за добро!
И аз като теб имах възможност да отида да уча в немско като студентка и не отидох.Що да ме пита човек, от някакъв тъп патриотизъм, любов(бяхме гаджета с моя мъж) и глупост.Сега ме е яд, яд ме е и че се върнах в Плевен, още една отстъпка която направих заради него.Като се замисля, заради него все глупости съм правила и все по-лошо е ставало.Ама иначе става, че аз искам да се налагам.Та мисля че винаги ще съжалявам за това, че не отидох в Германия.

Скай, много съжалявам да чуя това за мъжкия.Ужасно е!Аз мислях, че се е оправил след спрея, а ти виж по-зле е станал, ужас.

Бубе, на големите кучета им е много зле в тая жега.То на всички ни е зле, ама на тях съвсем.Реката е прекрасно решение, като имате.

Аз ходих да карам.Ще си платя няколко допълнителни часа, да добия още увереност.Лошото е че изпита ще се прехвърли септември в голямата търапана, ама нямам избор.Могат да ми запишат дата за изпит като съм на море.Няма как да стане.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 08, 2017, 09:50:02 »

Привет, привет smile

Днес направо си е хладно в сравнение с предните дни.

Много сила ви пожелавам на всички с възрастни роднини вкъщи. Моята баба живя при нашите 4-5 години и беше доста тежко, особено последната година когато легна на легло. В началото на годината почина и по-виновна не съм се чувствала за последните й месеци. Сега е доста често в мислите ми!

Мен някаква апатия ме е налегнала - Иван става на годинка другата седмица, а освен запазен ресторант нищо друго нямаме. Дори не съм казала на всички гости. По-лошото е, че вдъхновението ми отсъства и въобще не ми се захваща с приготовления (не ме убивайте с камъни)  badgirl
Последните седмици и работа няма и много съм се отпуснала и дезорганизирала.

За GoT направо завиждам на тези които сега са го започнали от сезон 1. Аз го харесвам и чакам с нетърпение новата серия всеки понеделник. Последната беше мнооогооо интересна  blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #164 -: август 08, 2017, 09:51:54 »

Привет  Sunshine

Бубе, снимката е много добра good Пак казвам, ставаш все по-добра Bravo

Завиждам неблагородно на всички морски blush При мен в офиса пак е световна мъка lol lol

Честно казано дано имам възможност и шанс да не гледам родителите си, нито моите деца мен pardon Не искам да си причинявам този сблъсък на поколения  blush Аз също имах шанс да замина да уча навън, ама не заминах, защото ме хвана шубето  blum Друга държава, ще трябва да се справям сама, не съм завършила езикова гимназия, за да имам самочувствието, че владея езика до академично ниво. И ми се сториха много "големи" препятствията. Сега си се чудя на лапешкия акъл, ама не би nea

Скай, прекрасен мамин дано се оправи скоро sad На мен винаги ми е много мъчно, ако някоя от домашните ни животинки страда за нещо. Даже предпочитам да нямам контакт с тях, че не мога да го издържа. Едно от ловните ни кучета се беше загубило по време на лов (не се върна), беше много студена зима, татко го търси няколко дни из планината. Намери го премръзнало, после бра душа няколко дни вкъщи и си отиде cray Беше му любимото куче sad

Трябва да ходя до университета, ама само като се сетя за любезните дами от Отдел студенти и ми се отщява  angry angry А трябва, дано събера желание и смелост да бъда навикана lol lol

Хубав ден на всички не морски и не почиващи, на онези другите ама много ви завиждам, особено след вчерашния работен ден  diablo diablo
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines