Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:32:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132837 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 04, 2017, 16:04:37 »

Мери_ми, на мен пък са ми изкарвали колата, ама да ти кажа, хич не се чувствах комфортно, потънах в земята от срам. Не знам дали е от многото социалистическа фантастика, която съм изчела или от семейството, в което съм расла, но за мен жена идеал и именно труженичката - наравно с мъжете, в един равен свят.

А и за маникюра ми се прииска да се изкажа, всъщност по-скоро за салоните за красота. В деня на сватбата ми се събудих под такъв стрес, че дори не можех да повърна, за да ми олекне. Още малко да избягам, нищо, че вече се бяхме подписали  tease И тогава отидох в салона, там всички бяха така весели, говорихме си за някакви женски неща, разказваха случки, шегувахме се - ами олекна ми на сърцето и изкарах събитието без капка притеснение, което е абсолютно нетипично за мен. Понякога просто така се вглъбявам в себе си, че ми е нужно да чуя за какво се вълнуват другите хора, да се сравня, или просто да се откъсна от мен си. А и за професионализма им - ами, няма как да си направя такава прическа, та си признавам, че ги бива. Възхищавам се на всички, които си разбират от работата, в каквато и област да е тя.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #136 -: август 04, 2017, 16:44:53 »

ооо тея номера с колата и аз съм ги правила, и усмивчици лепя за да ме пуснат като съм без предимство, хич не ми е... Даже един път разтоварвам се пред блока, дете, раници, токчета и съм оставила малкия на тротоара. Пред блока стоят едни пенсионирани военни и полицаи и си пийват биричка, всеки ден са там.И се почна, еее виж я остави си детето на тротоара ( то не е оживено, пред блока е ) и викам абей , я ела тук да ми помогнеш вместо да ме коментираш, ама така с усмивка, и дойде, помогна и сега сме си първи дружки с тоя чичак smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: август 04, 2017, 17:53:09 »

И още нещо за оптимизма:
Песимистът казва: "Ей, мамка му, лошо та лошо, по- лошо не може!"
Оптимистът, понеже е оптимист, възразява: "О, може, може, всичко може!"
Сега, действието на кокетката минава само ако видът и възрастта и е подходяща и ако е само еднократно. Подобни връткания на очи също е имало винаги и всеки нормален баща би възпитал дъщеря си да не ги прилага, защото знае каква ще е последващата реакция. Много повече сега, отколкото в миналото и то в развити общества намекването, че си слаба жена, се разбира като "ела, вълчо, изяж ме!". Като не можеш да направиш нещо, вадиш пари и плащаш да ти го свършат. Иначе може и боя да си изядеш, защото съзнателно привличаш внимание и после бягаш. На собствен мъж става /специално за Мари по темата/, ама за да го стимулираш в онази ация с лични облаги по време на консумация, или щото така и така, та защо пък не.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 04, 2017, 18:17:05 »

На собствен мъж става /специално за Мари по темата/, ама за да го стимулираш в онази ация с лични облаги по време на консумация, или щото така и така, та защо пък не.

 funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: август 04, 2017, 18:23:06 »

Аз само да мина с бързата метла, че хич не ми е удобно за писане. Много ме разсмя Булчето!  tease Кефите ме отвсякъде с казано, недоизказано и недоказано. Темата е дашна. Имах и какво да рекна по изоставеното бебе, ама друг път.
Преди половин час свършваше светът - с температура се урЕдих и ще ближа рани. До утре трябва да съм тип топ, ама кой ли ме пита. Сега ме разсмяхте и ще ме бъде. Де ще ходя?
Днес съм адски търсена - имам един ЕКОНТ, ама не успях да се добера до него. Имам и пратка по бг пощи. А сега - шах и мат! Кумицата не е. До понеделник ще си изям ушите от любопитство.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 04, 2017, 19:03:54 »

мале- колко сте писали и да искам да кажа нещо от телефона ще ми е доста трудно- а темата е доста благодатна. Септември като се върна на работа и седя пред компютъра ще мога да се разгръщам повече.
Ще кажа само че през годините доста ми се промениха възгледите в общи линии двете крайности. Голямо збачение има и средата , в която се движите и работите, тя доста влияе и променя мирогледа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 04, 2017, 19:15:27 »

Булче, млада жена си, колко и да се изкарваш на възраст чат пат biggrin. стига им пуска усмивки, да не отнесеш обарване по дупето biggrin
 в заключение викам, всеки да си работи каквото му иде отръки, ще е най добре. И да не се класираме в елитни и неелитни професии. И в успели и неуспели майки. И прочие бгмама настройки. в крайна сметка ако ние, жените не се подкрепяме, няма кой как и защо. другият пол са си извънземни, колкото и да са мили, добри и помагащи ( в някои случаи ) smile

Сексът е супер тема. ВИкам да направим анкета, с бебе до една годишна възраст,или айде, дете до две,  колко секс седмично ви се събира? biggrin
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 04, 2017, 19:23:30 »

Аз няма да си играя с вас lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #143 -: август 04, 2017, 22:45:51 »

Това, че аз съм учила висшо и после работя по специалността си, прави ли ме по-умна от някой? Статистиката тук, която сама си правя - пиша тъпи постове повече от 90% от пишещите тук. Аз - неомъжената, нямащата дете. Но стояща и пишеща тук, основно в месечната (навремето седмична) от годиниии....
Иначе се смятам за добър професионалист. Вярвам си. Вярвам, че добре си върша работата и я правя със сърце. Но това, че в една област съм добра, не ме прави кой знае какво. По принцип.

П.П. Преди малко правих секс.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 05, 2017, 01:18:18 »

Ало,ало.....тук е маникюристката  funnytooth  развеселихте ме много.
  Сега сериозно...Толкова съм свикнала да подценяват професията ми и като цяло това ,с което се занимавам,че вече изобщо не ми прави впечатление (не говоря конкретно за случая,а по принцип).И може би до някъде с право.Има потресаващи примери на колежки,които 'не стават за нищо и решават да станат маникюристки',причните са много.Отчайващ мързел,алчност,безхаберие за реализация,желание да седи и си 'клати краката',жаден за клюки организъм и т.н. Има и друга крайност,момичета с образование,талант,усет към красивото,работливи,сдържани,интелигентни,с чувство за хумор,психолози,добри мениджъри,успешно завършили десетки курсове и обучения (в страната и чужбина),с добра хигиена,с добра обща култура и с огромни амбиции smile Тези две крайности не са феномен само в моята професия,има ги във всяка една сфера.Вчера в Токуда,малкия го прегледа една асистентка (или стажантка,така и не разбрах),която двадесет минути си слага червило пред нас shok  и като беше доволна от резултата,започна да си върши работата.И понеже ми стана интересно започнах да я разпитвам,оказа се,че баща и е лекар,та тя да отсрами фамилията записала медицина  shok И тази жена може да нанесе много по-големи последици,от един размазан лак.И нея как да наречем? Проста  медицинска сестра,стажантка,ЛЕКАРКА?????? Срамна работа няма,срамно е да не можеш да си вършиш работата,или да те мързи.Срамно е да си над 18 и да чакаш на вашите за пари за едното кафе,срамно е да не знаеш столицата на Белгия или Румъния..Срамно е да имаш претенции на вишист и да не искаш да работиш нищо друго,освен ШЕФ,а същевременно да нямаш 5 лева в джоба.Срамно е и да съдиш хората прибързано и да ги слагаш под общ знаменател,,,
 Срам ме е да работя на бюро (по специалността си) за 450 лева и да не мога да си позволя добър живот за мен и детето ми и съм горда,че нямам шеф,който да ме третира,като недорасла идиотка.И хич не ми пука какво си мисли за мен брат'чеда на Ленчето ,от петия етаж (примерно),почесвайки се за биреното си коремче и слагайки ме при 'тъпите маникюристки'....На такива,като него ще изпращам картички от Дубай (примерно)  funnytooth
    Сега ще се еманципирам с една чаша винце и ще поспя....
П.С.  Разсеяхте ме много добре от 'Великия Рев ' след изпращането...Гушкам си една дрешка останала от малкия и се надявам бъдещето да е по-светло за неговото поколение heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #145 -: август 05, 2017, 07:50:39 »

 Добро утро!
 
 Явно всеки си гледа от своята камбанария. Това че съм казала, че не искам да стана продавачка не значи че не съм работила от 2ри курс в университета. Просто съм инвестирала твърде много в обучението си и не говоря за материални неща, а време, емоции и учене, за да се предам и да не се боря за мечтите си. Да, моите родители ми помагат в момента, но предпочитам да ми помагат те, отколкото да лежа на мъжа си. Работила съм и като касиерка, и съм давала уроци по английски, и  съм бърсала бебешки дупета,  вярно няма срамна работа. Уважавам всеки, който си работи работата с желание и с разбиране. Супер впечатлена съм, когато попадна на такъв човек. На инструктора си умесих питка точно по тази причина. И именно защото искам да съм от тези хора си гоня мечтата.За 2 години сега втори път си търся работа - на едното място ми харесваше всичко и бяха впечатлени от мен, но финансирането по младежката програма претърпя крах, а на другото всъщност им трябваше човек с опит, а аз не бях такъв .Борих се да се случат нещата, но не можах и понеже знаех, че не съм добра се отказах. А и отидох на позицията с идеята, че ще мога да се прокрадна в интервюта и подбор, а бях затрупана от заплати и финанси- нещо, което не разбирам и не искам да правя. Та за мен не е водещ фактор парите, а това да не се превърна в озлобена некадърна лелка, която е недоволна от това, в което се е превърнал живота й, защото според мен и това е причина да се срещат толкова често.Както и в сериалите всеки герой си има своите причини да е такъв и само когато се обяснят можеш да разбереш какво се крие зад фасадата. Та ето ви още една гледна точка. good

 Хайде ние потегляме за Витоша дано се скрием от жегата. Хубав уикенд  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 05, 2017, 13:35:33 »

и  разбира се, във връзка с вицовете тук "с деца на море", преди 5 часа, Майки Копирачки са постнали статия тип  "родители с деца и почивката". nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: август 06, 2017, 10:48:52 »

Пилета шарени, по план-програма подвижният цирк със Змейовете ще гастролира в Благоевград между вторник и петък идната седмица. Ако сте в района, с удоволствие бихме изнесли едно представление smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 06, 2017, 13:06:08 »

Ние с Бамбук пък сме във Враца вече.

В Казанлък беше прекрасно - парк с площадка на сянка на 5 Мин от баба ми, братовчедите много помагаха, идилия просто. Яд ме е, че не предвидих повече време там.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 07, 2017, 07:18:19 »

Привет дами в новата седмица!Как изкарвате в тия жеги?В Плевен, както се сещате е ужасно, дори в Кайлъка не се диша.
Булче, сигурно е вече на море.Другите да дадат отчет smile

Моника ходи с баща си за риба вчера.Донесоха ми едно микроскопично рибе, но детето е повече от щастливо.Върна се мокра, кална и захилена!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines