Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:24:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132849 пъти)
 
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 03, 2017, 14:35:12 »

Хайде и аз да се изтипосам тук.От снощи съм witch и искам да  hunter in-low,за пореден път се убеаждавам ,че топлото влияе много зле на хората.
Рат,какво избра за свекърва си?
Момичета ,имам нужда от помощ.Родителлите ми тази година имат Рубинена сватба.Искам да им подарим ритуални чаши.Техните са били счупени от фотографа в сватбения им ден.Имам желание да е нещо персонализирано и темачтично.Имам идея да им поръчаме и торта ,която да е или "Червено кадифе"или пък декорацията пак да е нещо червено и да напомня рубини.Първо обаче ми се иска да се справя с чашите и евентуално да има и мотив от тях.Разбира се и подходящ букет за рубинената булка.Навремето тя сама набързо си скиприла булчинския букет,подали са го на кумата през дувара когато са отишли да я вземат .
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: август 03, 2017, 14:46:38 »

Цвете, много хубави идеи си замислила Bravo Когато аз се жених, спрягаха Божана Стаматова като име за чашите. Има още много художници -приложници, към които можеш да се обърнеш.
Моя колежка си беше правила мезотерапия. Хареса ми резултатът good Не говоря за ботокс и озъбване във физиономията. Типичен пример в това отношение ми е Катето от Ритон.
Фани, нищо верно не каза за напиканата жаба.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 03, 2017, 14:48:08 »

Хайде и аз да се изтипосам тук.От снощи съм witch и искам да  hunter in-low,за пореден път се убеаждавам ,че топлото влияе много зле на хората.
Рат,какво избра за свекърва си?
Момичета ,имам нужда от помощ.Родителлите ми тази година имат Рубинена сватба.Искам да им подарим ритуални чаши.Техните са били счупени от фотографа в сватбения им ден.Имам желание да е нещо персонализирано и темачтично.Имам идея да им поръчаме и торта ,която да е или "Червено кадифе"или пък декорацията пак да е нещо червено и да напомня рубини.Първо обаче ми се иска да се справя с чашите и евентуално да има и мотив от тях.Разбира се и подходящ букет за рубинената булка.Навремето тя сама набързо си скиприла булчинския букет,подали са го на кумата през дувара когато са отишли да я вземат .

http://www.cash2012ltd.com/shop/wine-glasses/%D1%87%D0%B0%D1%88%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE-350%D0%BC%D0%BB-drip-red-luminarc/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 03, 2017, 14:50:15 »

Рат, парка на Овча Купел ни е на ама точно на 6-7 минути и той никога не е ходил  good Аз вечер тичах/разхождах се там по някога, после с приятелката ми и детенцето й съм ходила, ама той не.. все му обяснявам, колко е хубав, макар и малък, той не вярваше.. Днес ми пита, там ли ще ядем пак, мнгоо е хубаво.. Викам днес сме на боб, хайде ако искаш да се наядем в нас и после да ходим  funnytooth lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 03, 2017, 14:52:36 »

Наде, добре че не са го взели за Джон Сноуб щях да го намразя сигурно  pardon
Цвете, много добре си го замислила. Виж из някой сватбен магазин. Злато май ще е за свека, утре ще ходим да видим.
Фани, ква жаба кво 5лв?! Пак съм изпуснала новината  girl_impossible
Булче, одеве забравих да питам кво пък ти е на годините? Изглеждаш прекрасно!
Тони, трябваше да закарате по 1 буркан с боб в парка  funnytooth funnytooth funnytooth Xixixi Xixixi Xixixi
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 03, 2017, 15:01:15 »

Фани, бързо на отчет, няма да хвърляме боб  blum

Рат, то не е като да нямаше вчера хора с цялата си посуда, салати и тн.. Но за мен е малко в повече това.. ние си занесохме пица, някак по-читаво, ама баш боба  Girl_hide
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #81 -: август 03, 2017, 15:27:35 »

Привет, привет  Sunshine

Официално си имам двама нови колеги, които ще дойдат в началото на септември yahoo Много обичам, когато идват нови хора в офиса, че при нас е рядко явление, като изключим заместващите по майчинство.

Сутринта бях решила, че ще ви пиша за нещо, което ме човъркаше, ама го забравих  crazy

И аз съм си на перманентни 16, даже си го казвам пред хората girl_haha Сега си довършвам вторите 16 и мисля да ги потретя, за да затвърдя фазата  Girl_hide Но определено никой не ми дава 32(да се чете змей две, моля моля lol lol lol )

Красиво естествено остаряващи жени според мен са рядкост, както се казва "остарява като катедрала". Веднъж само видях една такава дама да влиза в Сердика център и направо си го пожелах за себе си. Беше с късо подстригана черта, скосена на врата, рокля с дължина до коляното, стилето обувки и страхотно подбрани бижута. Все едно си представете Мерил Стрийп в "Дявола носи Прада" Oh my ...

Бански... Ами как да кажа... ако зависи от мен, няма да нося  Girl_hide Ама не мога да го натрапвам на околните, та се съобразявам, а не съм нудист и не харесвам нудистки плажове. Просто нямам проблем със собствената си голота Girl_hide За момента го раздавам топлес, като се съобразявам от плажа и хората наоколо, но не се разхождам така, нито влизам така във водата.

Ратче, сигурна ли си за златото? Не познавам свека ти, нито каква е като характер, пък и ако е някакъв юбилей... ама злато, при условие, че и другите това ще й подаряват pardon Някой хубав копринен шал с хубава чанта. Аз на свеки за този РД и взех кожен портфейл, плюс другите екстри (тетър, ресторант и еднодневна екскурзия)  tease tease

Идва ми наум как поколението на свекърва и нашите майки са се борили за някаква еманация и са забравили да бъдат жени-кокетки. Пожелавам си някой ден децата и техните партньори да ми подаряват пакет процедури, масажи, бижута, емоции, не сушилня, защото няма да съм толкова дипломатична като свекърва girl_impossible Ще има екзекутирани за назидание на останалите  diablo diablo

Аааа, сетих се  yahoo щях да пиша на Тони и Миленка за болничните (макар че е от другата тема). Момичета, в емоционален период сте и напълно нормално да ви засяга повече от обикновено, така че не си го причинявайте  girl_wink Още повече щом отсрещната страна не може да подходи деликатно и с разбиране, а точно обратното, не си струва  blush
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 03, 2017, 15:38:39 »

emmmmmy,много ми харесва това,което ми предложи.Благодаря ти!
Рат,помисли и за перли като опция.Кога в тържеството?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #83 -: август 03, 2017, 15:48:53 »

addicted, май на теб бях предала един съвет, който получих в сватбения си ден Girl_hide Може през деня да спорите за каквото искате, да се карате, да не сте на едно мнение, да сте си сърдити, но легнете ли си...трябва да е с положителна нагласа. Оставяте нещата в деня и си лягате без негатива.  girl_wink Така че никакви характери, али бали и тем подобни приказки като "наши си неща". Заспивате си с добри чувства. kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #84 -: август 03, 2017, 16:00:22 »

Хихи, Мери Ми... змей две е зает в момента, но не си казала не сме ти го дали smile Наистина не ти личат.

Аз нещо май не се изказах правилно, не казах йок от утре да живеят брадясалите орангутани с целулит, а де не се залита в крайности.... ако посветиш живота си на борбата с целулита примерно, ще си е пропиляно време.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 03, 2017, 16:08:35 »

Вчера една приятелка на плажа ми обяснява как тази година се била отпуснала и не тренирала, а тя е сигурно 45 кг - много работи и много добре изглежда. Аз и викам, че въобще не ми пука и даже корема не си гълтам. А тя супер добронамерено ми казва, че и тя не си го гълта. Аз я поглеждам и и казвам, Е кво да си го гълташ, то дупка ще стане.
Тъй де, приела съм се, нямам комплекси и се надлаждавам на живота.  не че много го правя,  защото всякакви екстри си имаме-трън в крака, пясък в очите, възпалена разчоплена рана, болки в корема и т.н.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 03, 2017, 16:16:39 »

Мери ми, на тебе вярно трябва да ти искат лична карта, трудно човек ти дава повече от двадесет години.
Киви, подкрепям с две ръце! Цялата тази индустия- фитнес и подобни отслабващи процедури ми е като балон с въздух. Опитват се да внушат на хората, че сами са си виновни, а в същото време хранителната индустрия и масовата употреба на преработени боклуци се вихри с пълна сила. Малко се отклоних от темата, ама ще ме прощавате.
На свека масово ще й подарят екскурзии /до тук има 3/. Злато май само ние и нашите ще вземем, като мислим да се комплектоваме и да станат комплект нещата- от нас висулка, от тях обеци например.
Някой ден ще се радвам ако децат ми присъстват на рдто изобщо. На моята майка никога не сме й подарявали домакински уреди, винаги е бижу или нещо да се поглези- масажорб ваничка за крака, такива неща.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 03, 2017, 16:29:11 »

Ми явно аз съм единствената, но последните  години подаряваме само цветя в саксия на майките. Съобразяваме дали и колко пари имаме, ремонт ли ще се прави, колата ли ще се оправя, данъци ли ще се плащат. покрай детето също е безкрайна върволица от разходи. Съответно някак си не остават пари за някакви огромни подаръци.  smile
За мъжките ви казах какво купуваме- бутилка хубаво вино. smile

Едно време, като нямах дом и семейство, си давах парите за скъпи подаръци на нашите. Телефони, тенджери тефал, скъпи чанти, алабала. Много от тези хора и ме разочароваха, така че не съжалявам, че вече не мога и да искам да ги глезя. pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #88 -: август 03, 2017, 17:08:05 »

Нашите приятелки най-сетне публикуваха свестен текст:

http://www.maikomila.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: август 03, 2017, 18:35:59 »

Цитат на: marry_me link=topic=37751.msg723079#msg723079 date=150176685
Идва ми наум как поколението на [b
свекървсвекърва girl_impossible Ще има екзекутирани за назидание на останалите  diablo diablo
beating beating beating beating Много обичам някой, дето не е живял по мое време да ми разказва как е било, да прави оценки и гръмки обобщения. Нито сме се борили за еманация /предполагам на старите традиции/, нито за еманципация или каквато и да е друга ация. Дали ще си кокетка или не, зависи само от теб. С тази разлика, че ако имаш пари, можеш да минеш и за добре поддържана жена, ако нямаш - трябва да станеш физически и духовно к.рва. pardon Има още една възможност - да ти сече акълът и да ти са сръчни ръцете, за да се справиш сама, вместо да киснеш по салони за оформяне на вежди, грим, маникюр, боядисване, прическа и др. Жените в нашия род са точно от този тип. Аз в добавка имам и самочувствието, че ще се справя по- добре от "професионалистка - психолог" в доста манипулации по мен самата, включително и да си ушия рокля.  pardon Даже няма да пропусна да се самоизтъкна с тези си дарби funnytooth
В тази връзка, руският сериал, поне в тези епизоди, отразява съвсем правдоподобно ранния социализъм. Говорихме си тази сутрин с майка ми, че в България доста сме изпреварвали модата. Баретите, с които се докарва главната героиня, през 62- ра тук бяха демоде. Има ни на снимка с майка ми с такета още през 57- ма, а след това последен писък бяха едни гугли с намушен към тила връх. Плетяха се в наситени цветове, предимно розов и портокалов и се кардираха със специални четки да станат рошави.  smile
Като съм тръгнала с тоягата Wink, нека да припомня и приказката "че дребната кокошка често минава за пиле" Та дребна жена винаги изглежда по- млада, без да има личен принос за това blum
За неподходящите подаръци и да вдигаш, и да не вдигаш гири, на никого не му пука. Мълчиш си и се усмихваш, даже и да знаеш, че ти пробутват ненужни техни. Затова съм съгласна с Еми - цветя, бутилка вино и домашен сладкиш.
Киви, Майките имат и други хубави неща, но за мен силата им е в хумора.  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines