Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:04:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 133299 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #60 -: август 03, 2017, 08:20:58 »

Добро утро.
Ей с такива очи се спогледахме с Митко тази сутрин....събудени от една бор машина. Той вика "Комшията сигурно е решил да си бута къщата!".  shok


Интересен поглед е "какво е искал да каже авторът". Никога не съм чела/гледала така. Аз винаги искам да разнищя героя, да го опозная, да стана част от него, да го разбера. И за това намирам и оправдания за Рамзи и неговата жестокост. За Джофри също. Не казвам, че им симпатизирам, просто осъзнавам защо са станали такива.

Целите бански ми харесват. Особено тия изчанчените като показания от еми. Очертават по един елегантен начин тялото. И скриват несъвършенства. Аз нямам такъв. Ходя си с несъвършенства.



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #61 -: август 03, 2017, 08:49:01 »

Е, то има разлика между прашки и прашки. Wink Един бански така ми беше too much. Ших му дантели и ширити и вече изглеждаше по съвсем различен начин. Последно време почти не съм виждала да се продават. Намирам това, на което му казват бразилиана и ми харесва как стои. За горнище обичам да е като сутиен, подплатено, но не надуто изкуствено, да е удобно за плуване и да не прозира. Каква е и тая мода без сутиен с очертана по тялото дреха  - не я разбирам?
Еми, готин е, ама къде да го сложиш? Трябва да ти подарят и яхта към банския или поне да ти плащат членски внос за яхтклуб  Wink
Булче, полека с тия години. Къде се засили толкова?
Мари, разбрах те. Тук само по-така марките са на този принцип. Иначе масово се предлагат китайски и турски бански на принципа "това, което е изложено".
Хахаха, Наде! Яко!!! А как се казва таз гадинка? Аз няма да ви обяснявам с какви занимания се събудих и разсънвах...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #62 -: август 03, 2017, 08:59:48 »

Привет и в августовската тема smile

Много ми хареса встъпителната част на Мери Ми, падащи звезди и светулки... мммм... романтично. Август ми е празничен, рожден ден до рождения ден. Вчера малкия Змей също имаше половин рожден ден, и той да се нареди с големите котараци.

Аз миналата година се сдобих с един бански тип танкини. Много е удобен, изглежда като цял, но е с функционалнистта на половинки. А beach body-то нали знаете формулата = beach + body ... тъй че само плаж ви трябва. Всичко е индустрия иначе, че целулитът е нещо, с което трябва да се борим, са измислили през 50тте май беше... и това е станало мултимилионен бизнес. Същото е и с банските, стриите, бръчките, побелелите коси... все едно е нормално, редно или възможно на 85 да изглеждате като на 16?!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 03, 2017, 09:14:21 »

Киви, проблемът е, че хората не желаят да се примирят, че няма да са винаги на 16, не е само до визията.
Американците пък са луди съвсем, особено тези живеещи на по-специални места, като Лос Анджелис. Едно момиче на 18 години за трети път си правеше пластика, защото била несъвършена и конкуренцията на приходящи красавици била голяма и това я потискало. Майка й беше някакъв рекордьор по направени корекции.

Възхищавам се на жените тук. Абсолютно бяла коса, стилна прическа, изчистен грим, ако изобщо има или добре поддържано лице и това е, остаряват красиво и с достойнство.

Али,животното е лемур.
« Последна редакция: август 03, 2017, 09:43:33 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 03, 2017, 09:24:01 »

Добро утро, днес спах до 9:35, което е своеобразен рекорд за мен  shok.. Имам задачки за деня и след малко ги започвам  smile

Вчера изкарахме супер, пиците извадих точно като Илиян отвори вратата, таймингът ми е топ Wink Оправихме се набързо и хоп в парка. Той до сега не беше ходил никога и беше супер впечатлен, колко е красив.. Аз все му казвам, че ни е на 5 крачки, ама той си мислел, че е поляна  pardon Понеже беше пълнооо с хора, които си вечерят, докато децата играят.. други с колички и тн, се замечта, как и той щял да вечеря там, за да й било на София добре на въздух  lol

Като говорите за процедури.. Имам позната на 26 години, която си инжектира кръв в мимическите бръчки около очите (не знам, как се казваше точно процедурата).. хилоурон поне 4-пъти си е слагала.. устни има.. сега иска корекция на носа, който си изглежда прекрасно (не преувеличавам).. просто ужас.. представям си я на 66.. не са в ред за мен тези хора.. и точно такива със сигурност НЕ остаряват красиво  nea

Стискайте палци да намеря моя размер черен бански от ХМ Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #65 -: август 03, 2017, 09:30:44 »

 Добро утро!
 
 Аз за първи път си правих бански от 2 половинки комплект в Америка. Е, беше от нещо като левче и още ползвам горнището. Взех си друго долнище от теранова май и то сдаде багажа, но горнището е бетон. Бански прашка никога не съм носила, още в тийнейджърството имах проблеми със стрии и не ми е било комфортно. Тези на Бул Бел затова ми харесаха- има от един десен няколко вида горнище и долнище и си ги комбинираш спрямо себе си. Такива като показания от Еми не ги разбирам, изпичаш се някакви странни форми, а отстрани несъвършенствата се веят (Наде, ти сигурно изобщо нямаш несъвършенства, защото съм виждала дами с такива с покъртителна  angry)
 
 Аз днес съм станала с д-то нагоре, че снощи устисках фронта с родата по закон. Прибрахме се и с ММ си легнахме сърдити за наши си неща. Та ти къде го чукаш, то къде се пука, дето викаше баба ми.  smile

 Айде хубав ден на всички  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: август 03, 2017, 09:37:22 »

Интересен поглед е "какво е искал да каже авторът". Никога не съм чела/гледала така. Аз винаги искам да разнищя героя, да го опозная, да стана част от него, да го разбера.
Че това е същото, нали героят е СЪТВОРЕН от автора smile, той те кара да му простиш или да го заплюеш, като го въвежда в определени ситуации и го среща с други персонажи от творбата. Ако се вживея в един, губя общата картина и има опасност да подмина нещо важно. Въпрос на възприемане на художествената литература - за мен тя не е блян  или заплаха по нещо, което не се случва точно така в действителния живот, а просто една друга възможност, която трябва да имам предвид.
Киви, какви са тези танкини?
Хаха, може, може да изглеждаш на 16 smile Но трябва като рускинята да си врътнал процеса в обратна посока с казване по 40 пъти на "Младост, здраве, красота!" по три пъти дневно.  chee
Тони, стига сте се оправяли набързо Wink Ами онзи пикник за РД не го ли правихте пак в парка?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 03, 2017, 09:51:04 »

Свекс, пикника за РД го правихме на Панчарево.. 20 километра разлика  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 03, 2017, 10:11:07 »

Здрасти!  Пак сме на море и не съм в час с месечната. Само се каня да чета и с каненето си и оставам. Тони, София ли се казва бебка? Аз пък дори не знаех, че очаквате дИвойка. Честито!!!
Ходихме на сватба, Кари шаферка- хвърля розови листенца от бяла кошничка. Облякохме я в бяло, ходихме на прическа. Отново беше пълно с хора с дънки, спортни тениски и маратонки. С кюстюм бяха само младоженеца, кума и Инж. Но го харесаха де, казаха, че приличал на директор. А той отговаряше най-невъзмутимо: но аз съм си директор.  Връчиха ми една бутилка шампанско и играх с булката -изпотихя я доста
« Последна редакция: август 03, 2017, 10:15:51 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: август 03, 2017, 10:22:20 »

Како, купува ли прах за пране Тест?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 03, 2017, 11:07:20 »

аз за печенето не разчитам на плажа, опечена съм си предварително biggrin

Али, от твоята уста в божиите уши- няма да откажа яхтена приказка smile
Постоянният ми бански е от Ню силует фирмата, трайни и средно скъпи неща предлагат. черно-бял десен от две части, с връзки през врата, леко подплатен. smile
Мари, харесвам и аз естествено остаряващите жени, но в никакъв случай не отричам поддръжката ( като изключим хирургичната такава ). Даже смятам че си е някакъв вид самореспект. Така че евала на тези чужденки. smile
Аз лично никога няма да се чувствам различно от на 16, въпрос на нагласа е. чудесен период имах тогава, обичам когато съм сама, да усещам вътрешната свобода, сходна ми е с младежката smile .
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 03, 2017, 12:06:22 »

Хелоу лейдес!
Еми, тоя бански е само за някой купон на ВИП плаж. Струва ми се, ме много грозни белези ще останат ако се печеш на него.
Бански си купувах от Пенти в Турция /тогава още го нямаше в БГ/, имаха по  2-3 вида горнище и 2-3вида долнища и си ги комбинираш. Аз трудно си намирам хубаво горнище, да ми мържи бюста без да ми тежи на врата / въпреки че повечето време съм без връзките/, да издържа и на плуване и воден бой с мм, кой ще удави другия, да съхне бързо.
Тони, браво за хибавата вечер, ама Илиян никога ли не е ходил в парка  shok
Наде, аз разбирам защо геройте са такива, просто са ми антипатични, дори чисто външно ми е изключително дразнещ.
Вчера свършихме с "Приятели", не знам защо ми е носталгично. Нали щяха да пускат филм като продължение, не разбрах какво стана и защо не излезе, а много го чакаш  cray
Днеска е свекин ден, така ми е напрегнато от предстоящия й купон. Дано мине бързо и безболезнено!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #72 -: август 03, 2017, 12:16:55 »


Наде, аз разбирам защо геройте са такива, просто са ми антипатични, дори чисто външно ми е изключително дразнещ.
Вчера свършихме с "Приятели", не знам защо ми е носталгично. Нали щяха да пускат филм като продължение, не разбрах какво стана и защо не излезе, а много го чакаш  cray

Даааааааа, този филм "Приятели" явно си беше клюка и няма да има, а мислех за него и го чаках и аз с голямо нетърпение и радост. На мен още ми е носталгично, за това всеки ден те са ми фон на всичко, което правя вкъщи.

Нещо интересно за Рамзи: когато се явил на кастинг, искал да играе Джон Сноу.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #73 -: август 03, 2017, 13:58:18 »

Ей верно кака Фани трябваше да препикава жаби, нещо се скътава  DANCE

Ооо Мари аз ако остава на природата ще ходя като брадясал орангутан със 100% бяла коса, а не съм на години на които мога да се оставя ел натурел  angry
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 03, 2017, 14:27:15 »



Ооо Мари аз ако остава на природата ще ходя като брадясал орангутан със 100% бяла коса, а не съм на години на които мога да се оставя ел натурел  angry

Аз казах поддържано лице, за останалата част от тялото нямам наблюдения smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines