Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:47:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132861 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 02, 2017, 08:22:06 »

Еми, искам я, но не съм готова с втория том Чамкория. Ще ми се като получавам едната да изпратя другите, де си спестя висенето в Еконт, един вид. Нашият офис развива буйна дейност и в последните месеци се спукват да изпращат печки и разни други обемни товари в големи количества. Онзи ден чаках точно час в най- големия пек, докато теглеха  и опаковаха. diablo
добре, запазвам ти я.
нашият също, даже се опитват да ме предреждат с бебето. shok
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 02, 2017, 08:34:22 »

Добро утро smile

Минавам да почерпя по случай Илинден. Моят мъж е именик, да ми е жив и здрав.. Все така прекрасен.. И да ме кара все така да го обичам още и още... Възхищавам му се на ентусиазма чак  heart



Понеже ми се ходи на почивка... Така си представям мястото, където сме.. smile Аз ще намажа с море, но той горкия не.. Надявам се за годишнината от сватбата да успее да се измъкне на 2-3 дни и да отидем някъде по планините  heart

Днес ще му правя вечеря, той обожава пицата, която правя, откакто се специализирах в тестото и ще си го позволим за вечеря smile Поради безброй разходи около дрехи, обувки , хотели и подаръци за сватбата ще пропусна подарък, но пък ще се постарая с вечерята  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 02, 2017, 08:58:14 »

Тони, пицата си е супер решение. good

Забравих да ви покажа едни обувки, много ми допаднаха:
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 02, 2017, 09:20:39 »

Много красиви  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 02, 2017, 09:59:11 »

Тони, да ти е жив и здрав мъжа, много да те обича и радва.Пицата е супер, лесна и вкусна.И ние уж довечера щяхме да сме на пица, но го отлагаме за петък.Довечера риба smile Децата ще са доволни, обичат риба.

Свекс, много правилно си го написала.Опитваш се да разбереш какво ги влече и защо.Аз срещнах едни познати мъж и жена, жената бързаше, за да гледа поредната серия на ГоТ, а мъжът и ми вика, скучен сериал, хич не ми харесва. Вкус приятел няма, казва моя баща.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: август 02, 2017, 10:17:02 »

За идейното израстване: За почти два и половина сезони  все още двигател на събитията е лично отмъщение в борбите за пълна власт. Епизодите се отличават един от друг само по начина на убийствата - в пряка битка, с мистични образи, тровене, клеветене, осъждане на смърт и др. Обхватът на засегнатите територии и хора расте, но всяка схватка е сама за себе си, трудно може да се направи някакъв извод в общ план. Иска ми се качества като чест и достойнство да се обогатят с мъдрост, състрадателност, прошка и примирение. Във „Война и мир” също загиват безброй, но някак съзряват за смисъла на човешкия живот.
Да, основната идея е борбата за пълна власт, всеки вярва, че му се полага по закон. Скоро ще направиш извод за общ план или поне такъв, какъвто според твоите разбирания трябва да бъде. Всичко е навързано, независимо, че засегнатите територии и хора са много. Все пак сериала се прави по книги. Не измислят следващ сезон, защото предния е бил печеливш. Героите ще се развият, ще се обогатят представите ти за тях. И няма да бъде само безпредметна борба за власт. Ще осъзнаеш, че всеки, който има смелостта да се бори, всъщност притежава много повече качества от желание за мъст и отмъщения. Всеки от героите носи в себе си и положителното и отрицателното, нещо, заради което да го мразиш, и нещо, заради което да му се възхищаваш. В момента не се сещам точно до какви действия си стигнала и трябва да попрегледам 2-3 сезон. Имаш ли си любим герой?

Тони, да ти е честит именика. Да бъде здрав и силен. Да бъде опора за теб и мъж, от който да се учиш, да му се възхищаваш и да обичаш завинаги.

Еми, мноооооого са красиви!!!



П.П. Сега отивам да гледам 5-та серия на Westworld. Готино фентъзи сериалче.
« Последна редакция: август 02, 2017, 10:20:48 от nadelina88 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 02, 2017, 10:22:13 »

Здравейте smile

Свекърва, знам за какво говориш. Какво ли не съм чела и гледала, за да знам какво ги вълнува служебните деца. Даже и малко аниме с момчето, което беше доста изнервящо - той не смогваше със субтитрите и постоянно натискаше пауза. То си бяха рисувани сапунки. Сега не знам, може да е минал на друг рисуван жанр, ама съм пас lol lol lol lol
Само дето с тях нямам голяма разлика и беше лесно.
Тони, честит ти именик! Дояде ми се пица smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 02, 2017, 12:23:51 »

Добър ден!
Тони, честит имен ден на тм, да ти е жив и здрав! Възхищавам ти се за смелостта да се отдалечаваш от София бременна, знам че бременността не е болест, но ми се струва геройство да пътуваш по нашите пътища.
Маги, поне с толкова деца на около Моника трябва да каталясва, съответно да се наспивате  Wink
Наде, принципно си праваб ле всеки герой има и добри и лоши качества, но се сещам за Рамзи Болтън, който ми е толкова антипатичен, че се молех някой да го убие да не му гледам грозната мутра  blum . Не че не се възхищавах на садистичната му страна, то мъчението си е цялото изкуство, но ми е много противен и не се сещам за едно положително у него.
Днеска, съм открила джакузито в двора и след обяд с Ники сме на плаж. Най-накрая мисля, че нацелих рецептата за бисквитите му и той е много доволен от новата чесалка, а аз триумфирам че яде.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 02, 2017, 13:45:18 »

Добър ден  give_rose да се разпиша в новата тема и аз...Снахата още не ме е уморила,макар,че многооо малко и остава funnytooth Къщата ни е пълна,децата свикнаха много заедно и не знам как ще сме след утре (тръгват си) ,,,Много бързо мина това време,от сега се настройвам да не орева летището,но такова е...те пък се радват,че си заминават.Обзалагам се,че в близките 3-4 години няма никакъв шанс да дойдат пак,за съжаление...Дано се отвори шанс ние да отидем sad
  Пак се развълнувах и нищо не запомних,,,
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #39 -: август 02, 2017, 13:47:07 »

Здравейте!  Wink
Прибрах се каталясала! С майка се наканихме и най-после посетихме Н&М. За нас естествено нищо не харесах дотолкова, че да го купя. Видях хубави обувки в цикламено, но от плат и стоят официално. Няма смисъл да пълна шкафа без причина. Дрехите бяха все огромни размери, за тези в разпродажба говоря. Имах два талона от стари върнати дрехи и исках да си ги използвам. Децата намазаха - каката има дънков клин и блуза, а бебокът - две пижами, които излязоха съвсем на далавера. Бяха намалени на 12 лв, а после ползвах още 15% danceg Момичето на касата ми чукна отстъпки за по-скъпите артикули. Много ме изкефи!
Междувременно едното дете се събуди, на другото му се допика... Майка хукна да търси тоалетна, а в магазина няма за клиенти, а на Главната къде иначе!? Охраната на банката в близост ги пуснала в служебните тоалетни, че банката в ремонт. После пък имаше сигнал за по-голям зор и майка пак търча напред - назад.
Излизайки от магазина, видяхме случайно татко. Емнахме се до неговата работа. Там отвори закусвалнята за децата и вече наядени и изморени тръгнахме наобратно. До вкъщи имаше дърдорене, рев, мрънкане, смях, цирикане от радост в прав и обратен ред. crazy
Трябва прах да бърша, но само да спрат да ми туптят краката. Май няма да е днес. Всяка секунда тишина е безценно съкровище! Трябва да се отдам изцяло.
Тони, пожелавам ти Илиан да ти е здрав, щастлив и много любящ съпруг!
Еми, влюбих се в тези обувки! Имам едни със сходна идея - отпред с дантела, а отзад са с прозрачен ток. Много елегантно стоят!
Трябва да пусна книги в библиотеката на форума, но трудно се изстъргвам от леглото.
Лоли, ще те чакаме с подробности!
И аз много неща не запомних. Извинете! blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #40 -: август 02, 2017, 14:07:10 »

Привет!
 Тони, жив и здрав да ти е Илиан! Той по стар стил ли предпочита да празнува? И на ММ брат му е Илиан, но мисля, че празнува на новата дата. Не че някога е празнувал с нас каквото и да било.

 Лоли, така е хубавите дни бързо се търкулват. А защо така мислиш, че няма да искат да си дойдат пак?

 Тъкмо писахте за Еконт и на мен ще ми се наложи да влача едни маратонки, дето ММ ги е продал. Ние сме на улица с авточасти и винаги има големи товари, но момичето е много печено и бързо. 

 За Готиняците на мен любим ми е Тирион. Освежава филма и си казва истината в очите. Някои герои не намирам за чак толкова дълбоки, че да имат от всичко. Крайните злодеи са си крайни злодеи и това е, не им намирам оправдание и положителност в характерите.

Али, тя разпродажбата е вече поне от 2 седмици. Нормално да е разграбено малките и средни номера. Аз имах късмет да беше останала само една рокля с моя номер от модел, който ми харесва.

 Ние днес ще ходим до свекърите, че свекър ми се връща от дълга командировка. Всеки път съм на нокти, че ще сме принудени да си общуваме по братски. Предвид днешния ден го очаквам като задължително. Надявам се да имам сили да изтърпя без скандал и лъвска битка между мен и брата на ММ. Само заради мъжа си си сдържам нервите.

 Обувките са прекрасни, но само да ги гледам. Кракът ми ще ходи пред тях на такъв модел  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 02, 2017, 14:12:56 »

Рони, Илиян празнува само днес, той пък новия стил на го обича.. Така си е празнувал с дядо му Илия и така си е останало. Ще го водя на вечеря в парка, нещо никак не ми се ходи по ресторанти, което е супер странно за моята особа, която поне веднъж в седмицата обича да вечеря някъде навън.. Нещо ме е страх от вируси, след моминското, защото вечеряхме в много хубав ресторант, но на другия ден ми беше зле.. То може и да не е от това, ама като съм някъде на ресторант и все се чудя какво да ям, нищо не ми се яде  shok
Трябва само да измисля, как да занеса пицата без да стане на подметка..  nea

Аз като ходя в Н&М все малки неща намирам, какви сте вие хора.. Дайте да излезем заедно, за да намери всеки своя номер Wink Искам да си купя един цял бански черен, надявам се да го намеря, но ще е петък.. Че днес и утре програмата е тежка smile

Лоли, мина ли времето? много бързо ми се стори и на мен sad Защо мислиш, че няма да искат да дойдат скоро?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #42 -: август 02, 2017, 14:32:22 »

То не е за първи път в този магазин. Много странно! Обаче той ми е в пъти по-удобен, че стигам пеша. За другия трябва да се товарим на кола и да минавам половината град. nea
Много бях впечатлена от този сайт
https://www.ivet.bg/category/42/banski-kostyumi.html Не ги знам като качество и материи, но на разнообразни модели може човек да се нагледа. Аз наскоро си харесах един бански, но море не се очертава, та го чакам на намаление. Хубавото е, че е в един забит склад на едро и дребно.
А, да! Миме, зависи от съседите. Ние в стария апартамент страдахме от това, че нямахме съседи. Под нас живееше бабичка, която почина. До нас съседът си идваше от чужбина за по един месец. Над нас в началото квартиранти, после никой... Зимата се топлехме сами. Такъв конденз ставаше, напук на всички изолации!
Сега над нас има съседи, но много се надявам скоро да се нанесат тези под нас. Те пък нямат зор, че живеят два етажа надолу при свекърите. Куриозът е, че чувам комшийка от далечен апартамент. За щастие са квартиранти! Тази е откачена и крещи за всяко нещо. Дразни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 02, 2017, 14:43:21 »

Не мога да рискувам с поръчка по интернет, че не ми се занимава да връщам и ще олекна с 70-80лв. Преди редовно си купувах от bulbel, след като Нанситка ми каза.. но в тъпия магазин в мола, който имат никога не харесвам нищо..  Затова искам да го видя на място този от ХМ и силно се надявам да го имат наличен в магазините в моя номер, че онлайн и от там може, но не ми се иска  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 02, 2017, 14:52:20 »

Тони, честит празник на Илиян! Да е здрав, да те обича и уважава винаги!  heart

Абее, те нашите съседи секс не правят засега, защото са една жена на около 50 сигурно и двете и внучета. Ако си дойде дъщеря й може и да се случат нещата.  bad Те досега живееха срещу нас, но понеже са на общинско жилище и са им дали ултиматум, или купуват или се изнасят. Дъщерята на тази въпросната жена отдавна е купила апартамента над нас, но никой не живееше там доскоро. Щерката си изкарва парите по "ония" начин, не в България. Още малко остава да се пренесат окончателно и шоуто е пълно. Викане, тичане, гонене...полудявам.  diablo

Свекърва, това какво ще чете или харесва Алекс, не означава, че аз ще спра да си харесвам любовните романи. Няма да му забранявам, да си чете каквото иска, важното е да обича да чете. Всичко с времето си, иначе май те разбрах.  good

Еми, яки обувки. good

В НМ обикновено нищо не харесвам за мен или Влади, но за малкия винаги и то по много.  blush

Али, ние просто не сме свикнали да живее някой над нас. Докато бях при нашите, там сме на последен етаж и съответно никой не ме е дразнел. Докато учехме в Свищов пак бяхме на последен етаж, а после се преместихме в къща и нямаше никой отгоре. Сега ни беше добре, защото никой не живееше горе, нооо за съжаление няма да е за дълго. Просто ме дразнят...

Бях си харесала един цял, черен бански от Лидл. Сега Тони ме подсети, че още ме е яд за него. Беше стягащ, абе много добър.  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines