Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:44:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132838 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« -: август 01, 2017, 07:03:05 »



Добре дошъл, Август! С дъх на сено, гонене на светулки, наблюдаване на падащи звезди, луди морски нощи и винаги така наситен с емоции, месец на спомени.

На всички с предстоящи почивки, починете си хубаво, отпуснете се и се наслаждавайте на темпото на природата.

Имам много да ви чета в Юли. Ние си изкарахме повече от уникално на морето, бяхме само двамата  heart Тази седмица на работа ще се опитат да ми вземат тока, но при такова хубаво зареждане ще ме държи поне до септември Girl_hide

Хубав ден Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2017, 07:46:30 »

Вдъхновенията ми за деня:



Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: август 01, 2017, 08:12:52 »

Страхотно започва месеца...и деня с вдъновенията ви, момичета!
"С дъх на сено, гонене на светулки, наблюдаване на падащи звезди, луди морски нощи и винаги така наситен с емоции, месец на спомени. " -  heart heart heart

Роклята е уникална...и синя, в тона на сезона/месеца.


Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 01, 2017, 08:15:26 »

Пиши пиши, да има да чете.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 01, 2017, 08:49:59 »

Добро утро!
Ето, че дойде и моя месец  yahoo
Мери ми, много зареждащо си започнала темата, чак ми идва да окося ливадата, за да ми мирише на прясно окоаена трява, но няма да го направя  blum
В събота сме канени на юбилей на свека и освен злато нищо друго не ми идва на ум  pardon може да дадете някое предложение  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #5 -: август 01, 2017, 08:59:27 »

Рат, на юбилея на моята бъдеща свека тази година всички подаръци от гостите й бяха злато и перли (второто пак ти е идея). Моят/нашият беше единственият различен - хубава по-официална чанта, която напълних с различни видове  козметика, кремове, мазила, серум, шампоан, душ гел. Като си я познавам и тя не се сеща дори една спирала да си сложи, беше голям комплимент, че после започна да се мацоти. И бях доволна. Единственият различен подарък влезе веднага в ежедневна употреба.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: август 01, 2017, 09:08:00 »

Пиши пиши, да има да чете.
И аз така smile.
Снощи по БТВ започна руски сериал, след турския funnytooth Пак исторически Wink, действието се развива през 1962 година. Този път питайте мен за достоверност на събитията и нравите, не Панди, защото аз съм съвременник blush Ако бях родена в друго семейство, можеше и да работя в този "Дом на модата" като дизайнер. Чудя се, късмет ли съм извадила или точно обратното, като преместиха възможностите за кандидатстване за специалността по някакъв обмен от Берлин в Москва, точно когато завършвах гимназия. Говореше се, че е предприето заради определено дете на член на ЦК на БКП... Налегнаха ме спомени, които вече нямат никакво значение, но ще гледам с интерес smile
 Хубав и успешен месец на всички ни heart heart heart
П.П. За моя юбилей, комбиниран с този на Родния, от децата по кръв и закон получихме ваучер за екскурзия в чужбина. Много хубав подарък с незабравими спомени от Андалусия, Испания.
Лъвовете обичат злато, също ще се радва good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: август 01, 2017, 09:39:40 »

Добро утро!

Нямам търпение тази седмица да приключи, правя грешка след грешка, направо какво каране ще отнеса не е истина...

За свекин подарък, аз залагам на джаджи, радва се на смартфон, на долче густо кафе машина, на дигитална фоторамка със снимки на внучето и те такива неща smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #8 -: август 01, 2017, 10:07:36 »

Привет! В нашия си лъвски месец Wink leon leon
Мери ми толкова поетично го е написала, че  няма нужда от повече
 
Винаги ми е много хубаво и много носталгично в този месец. За мен съвпада като равносметка за лятото и личната ми година. Ама сега понеже е ден 1 ми е още добро настроението. Ние си спретнахме и едно непредвидено море само двамата за края на месеца в любимата Варна, която не сме виждали и двамата от 2009-та. Много смесени чувства изпитвам сега към този град, но дано възобновим любовта. heart

 Аз на Гот приключвам 4ти сезон. Края на 3ти се развиха нещатата така че да ми е интересно с някои герои какво се случва и като че ли малко намалиха поне голотата. Другият вариант е да съм свикнала и да не ми прави впечатление. Аз пък съм на мнение, че едва ли голям процент от гледащите си задават въпроси за идеите и внушенията на сериал, особено пък тийнейджърите. Затова и споделих, че и голотата си е форма на трупане на фенска маса. Да, има и фенове, които вникват в по-дълбоки пластове, но едва ли са много в световен мащаб, имайки предвид културата шир потреба на американците например.
 
 Свекс, и аз мернах рекламата на този сериал. Напомни ми на един испански, дето пак Btv го пускаха миналата година май пролетта за една шивачка, която избяга по време на гражданската война и заживя в Мароко и я вербуваха за шпионин. Изтеглих си и книгата и беше с прекрасно описано Мароко и въобще много хубава женска история. Този може да го погледна да видя дали ще ми е интересен.

 Ние се организирахме и вече имаме шкаф, подредено със стелажи мазе и нещо като мини подвижен стелаж в кухнята за разни моментни буркани, които сме качили да консумираме, а все се чудя къде да сложа в тази малка кухня. Та ми е едно спокойно и подредено на този етап.
 
 Хайде хубав месец точно като този, който Мери ми е описала да имаме всички  heart
 
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: август 01, 2017, 10:41:11 »

А, онзи беше леко криминале и повече от съпротивата. Wink
http://www.btv.bg/gallery/za-btv/spetsialno/intrigi-zavist-i-tragichna-ljubov-v-serial-posveten-na-parvija-savetski-model-priznat-na-zapad.html
Този се надявам да отразява соцдействителността от моето детство smile Майка ми имаше такава бухнала рокля с фуста и джуфка за разкош Wink
С Троновете искам да напредна още малко, ако има идейно израстване - добре, ако няма - отказвам се. Все по- дълбоко се замислям /и се надявам/ онзи пост да е бил на шега , не мога да го проумея иначе blush
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 01, 2017, 11:04:52 »

Присъединявам се към пожеланията за почиващите.Роклята е страхотна и цветът е от моите(всички нюанси на синьото и зеленото са мои yahoo)
Рат,икона,малък гоблен,а защо не и хубава книга тук също може да погледнеш нещичко https://www.facebook.com/galq.ioshovska/media_set?set=a.998085433597818.100001891137492&type=3
Този сериал руския ще го гледам видях рекламата и ми се стори ,че мярнах познато лице сред актьорите.Руснаците определено знаят какво правят.Иначе Кьосем не успя да ме спечели,гледах и" Великолепния век" донякъде,чела съм и "Роксолана"
Мацки тенджерите и пералнята ме гледат силно умолително.Отивам да ги успокоя. blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 01, 2017, 11:42:20 »

Булче, стискай зъби, малко остана да се топнеш в морето!
Свекърва, ще ни държиш в течение значи колко е реализтичен сериала  Wink . Майка ми е казвала, че някога като са я приели в университета и някаквъв ходил да заплашва дядо ми, за да се откаже тя от мястото си и дъщерята на онзи да го вземе. Е майка заминала за Русия да учи, а онова момиче пак не влязло на нейното място  pardon
Цвете, мерси за предложенията, тя вярно шие много гоблени, всичките ти предложения са все едно я познаваш.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: август 01, 2017, 12:45:58 »

Минавам да кажа само "Дзак!", че нещо няма много събития около мен. smile
С майка имахме мерак да обикаляме на 100 места, но не знам дали ще може до края на седмицата да се случи. Дано днес да й кажат хубави новини на прегледа. Пищисала се е!
Скоро сме на два рождени дена на момченца, като на единия ще съм само аз с каката - в детски център, а на втория може би цялото домочадие ще се замъкнем, че е на открито в парка и място има бол. Междувременно чакаме гости от далеч. Леля, братовчед ми и жена му ще идват heart Много им се радвам! Изобщо не ги очаквах! Дано е добър знак, че леля малко от малко е възвърнала себе си.
Интересно ми е да чета за сериалите, но нямам организация да ги загледам pardon
Децата се укротиха и ще се заема с тихи занимания, за да ми почине главата. Girl_hide
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #13 -: август 01, 2017, 13:12:26 »

С Троновете искам да напредна още малко, ако има идейно израстване - добре, ако няма - отказвам се. Все по- дълбоко се замислям /и се надявам/ онзи пост да е бил на шега , не мога да го проумея иначе blush
До къде стигна? Ти си написала, че няма да четеш впечатления и няма да пиша моите, предвид изгледаните 6 сезона от мен, не веднъж. Но дай ти други впечатления, искам да чета какво мислиш и как възприемаш идеите във филма, съответно и какво е за теб "идейно израстване".
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 01, 2017, 13:37:46 »

Привет, аз днес карах, после ходихме служебно до едно градче наблизо и е целия ден замина.Минавам само да ви нагледам, не съм адекватна и мнение не мога да взема.
Целувкен!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines