Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:48:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 133554 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #555 -: август 29, 2017, 13:42:06 »

Еми, пловдивска верига магазини е, нещо като Фантастико. Това, което най- ми харесва, е че е бъкан с българска стока. Кауфланд повече за промишлени неща го виждам, а Триумф за хранителни. Имат и огромен избор от готвени храни, салати и техни торти, сладки, та така основно готвя.
Да се жалвам малко - ММ нали все ме яде, че не готвя. Е, един път наскоро си поиска ориз с домати. Ям, ама не ми е много на сърце. Той яде два пъти, аз поне четири. Комшията ми каза една рецепта от Черешката на тортата с патладжани, домати и сирене. Направих го. ММ яде два пъти, аз поне пет hysteric sarcastic ММ каза, че като влязам вкъщи миришело на кекс, не на патладжани и било, защото съм правила кекс преди месец. Оттогава (уж) не съм била пускала фурната. Ами и така да е, то вече ми никне една и съща манджа на корема. Отказвам се от борбата с печката! lol
Хахаха, Тони, ще те имам предвид, ако намеря името ти на мъжка халка tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: август 29, 2017, 13:56:02 »

Здравейте!

Захладня и вали, но не искам лятото да свършва, макар че и за мен вече дойде ли септември, всичко приключва.  nea
Приспах господина, готвя и се ядосвам пак на тия над нас. Голям цирк е. Късам си нервите с тях.  diablo


Свекърва, палци за децата ти. Да имат късмет, с каквото и да са се захванали.  smile

Ама защо разделихте децата? Нека се обичат. Връзките от разстояние са трудно нещо, но не и невъзможни. Помня, когато ММ влезе в университета, а аз бях 12 клас. Беше ми много тежко, макар че той се прибираше всяка седмица. Не можех да приема, че трябва да сме разделени, не бяхме свикнали, но нямахме избор. И така, докато не отидох и аз при него.
Макар че бяхме малки, когато се сгаджосахме, ето ни след близо 11 години. Кой знае и нас колко са ни разделяли, но съдбата си знае работата. А в началото, ако някой ми беше казал, че ще се оженим, и дете ще имаме, щях да се изсмея.  girl_haha

Не приключихте ли вече всички с моретата, че ми писна да завиждам? pleasantry

Втория филм на Нюансите още не съм го гледала, а искам.

Напоследък си давам сметка, че много ми трябва книжка, но не знам какво трябва да стане, за да се престраша. Ако я имах, толкова по-лесно щеше да ми бъде.  huhhuh.gif

Ние обикаляме Лидл, Кауфланд, Била. Скоро не сме ходили в Лидл, а Алекс само скимти жално, когато минем от там, защото обича да пазаруваме. Добре, че още не разбира, иначе и на нас няма да ни се размине събирането на стикита.  pardon

Миналото лято исках да сменя мобилния оператор, но понеже съм на фирмена група излязоха с номера, че в договора има някаква точка и едва ли не нямам право да го направя. Дори номера не мога да си прехвърля. Не знам какво ме изиграха, но явно тогава не ми се разправяше достатъчно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: август 29, 2017, 14:04:18 »

Миме, на мен не ми се иска да се разделят, но са им много различни възможностите. Винаги съм си мислила, че това не може да е пречка, но е. А и си има и сблъсък между Латинска Америка и Западна Европа във вижданията им. Брат и също взе да прави подмятания затова, че се дават пари за гаджето на сестра му. Та, в един момент, сега когато няма да се числят толкова към децата, колкото към възрастните, това ще избие. Той няма да може скоро да и стигне нивото, а тя няма да си го сниши. Например, тя сега ще живее в някаква общежитие, тип хотел и каза, че и е неудобно да ми каже колко струва. Той ще учи в града си, за да може да живее с родителите си.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #558 -: август 29, 2017, 17:36:10 »

Благодаря за палците, едното не е станало, другото е отложено pleasantry. Дано е за добро, а и без това днешният ден не е от най- подходящите за започване на нещо.
За служебното момиче и аз си мислех, че връзката ще продължи до момента, в който тя реши, че ще създава семейство. Реално холандците /младежите/ са някак непредсказуеми като поведение, по мое и на двама племенника, правили там магистратура/мнение, та Аморе сигурно има предимства, но дойде ли въпросът до финансови такива, може да бъде отписан лесно pardon Пък щом и тя не е склонна да си снижава нивото на жизнен стандарт, отношенията ще са докато се основават само на секс и емоции. Ако следването е сериозно и я ангажира през повечето време, може и да изкарат до края на колежа.
Ей, ама и ние като стари клюкарки ги захапахме, че чак и залагания правим smile Хехе, може пък момъкът да удари джакпот от нещо и да тупне с 2-3 милиона по масата Wink
Специално питах в един орнитоложки форум за ластовичката. Шом така цирикала, значи и тя се готви за път. Вероятно си чака ятото, миналогодишните понякога правили така. Даже си имам ухажор, един симпатяга на 40 и сърце не ми дава да кажа аз на колко съм blush Дано птицата отлети и си прекъсвам регистрацията на момента.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: август 29, 2017, 17:54:37 »

Специално питах в един орнитоложки форум за ластовичката. Шом така цирикала, значи и тя се готви за път. Вероятно си чака ятото, миналогодишните понякога правили така. Даже си имам ухажор, един симпатяга на 40 и сърце не ми дава да кажа аз на колко съм blush Дано птицата отлети и си прекъсвам регистрацията на момента.

Ще падна  lol funnytooth

Съжалявам за неуспешните случки при децата, за добро е  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: август 29, 2017, 18:24:12 »

Недей да бързаш да прекъсваш, Свекс, ами ако се окаже че това не е истинската му възраст biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: август 29, 2017, 18:46:19 »

Свекърва, дано за е добро и при двамата сина развитието. Лястовичката дано си намери компания и да заминава на юг, че зимата иде  Wink . При бабата на мм, така беше останал един щърк, бяха го прибрали едни хора, но като се върнаха на следващата година ятата и го бяха убили.
Ти внимавай родния да не разбере, че ще видиш ти едни форуми, едни лястовици...  Wink
Панди, тя Мимето е права, никога не се знае. Ето и ние сме си ученическа любов, но пък не сме се разделяли. Като гледам братовчедка ми как е като развързано куче в ЮК, само купони са й в главата / а тука беше  жесток зубър, рева че има 5,47 на матурата по БЕЛ/, ако и момичето ти попадне в такава среда, не му завиждам на Ми Амор.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #562 -: август 30, 2017, 07:30:17 »

Ей, значи..., завидяхте ми funnytooth
Те докато спореха за някакво събитие, стана въпрос, че той е бил на 5, та така разбрах. Хората са сериозни, имат си планове къде ходят, какво наблюдават. Щъркелите вече отлетели от някои населени места и сега ги проследяват. На мен ми се хилеха заради "Майчина сълза", затова ми обърнаха внимание. pardon Не ме питайте как ме допуснаха в групата, направо мога да напиша роман за сложната схема от ползвани препоръки Wink
Рат, пак имаше някакво литературно произведение, как деца сложили яйце в щъркелово гнездо. Когато птичето се измътило заедно с другите от чупилото, щъркелите убили с клюнове щъркелицата. Съмнявали се, че е кръшнала с друга птица Wink Вече ме е срам да питам дали и това е вярно или е авторова измислица pardon
Има други групи, в които си говорят отглеждащи кафезни птици - гълъби, канарчета, папагали, там е по- свободно, но пък и не може да им се вярва много- много.
В дивата природа е така, оцеляват само здравите и силните. Пък нали и кръговратът трябва да се поддържа, нашата котка напъва да излиза на стълбището и откога е намяркала пискуните. Ако тя не се справи, сигурно чистачката на стълбището с кеф ще я пише "отлетяла" с метлата, че цяло лято стърже нацвъкано.
Хихи, снощи, по късните часове, гледах TLC. Тези ни следят форума, мамка им! funnytooth Има една поредица за семейство с шест момиченца, пет от които близначки. Майката иска таткото да си направи вазектомия, анонсът за следващия епизод проследява изпълнението. smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #563 -: август 30, 2017, 07:34:28 »

Добро утро. Днес ще имам нужда от пращане на позитивна енергия. Имам среща със старши експерт от Регионалното управление. Поканени сме на нещо като кръгла маса (предполагам?!?), защото няма основни точки, по които ще протече срещата. Директорът държи да отидем всички специалисти и той.

свекърва, и аз го гледаххх това. И през цялото време, докато му дуднеха на главата на мъжа за вазектомията и го питаха дали иска още деца, в главата ми кънтеше отговора "искам и момче!". хахах
« Последна редакция: август 30, 2017, 07:37:11 от nadelina88 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: август 30, 2017, 08:12:39 »

Здрасти!
Свекърва, къв е тоя форум, голяма цедка има да се добереш до него  girl_impossible
Наде, палци за теб!

И аз идвам да прося за стиснати палци за патока, след 2 часа му е срещата.
Днеска, трябва да събера целия багаж от Банкя и да го пренесем у нас. Там имам ден и половина за сортиране, пране и стягане на ново на багаж за планина и море. А така ме мързи, искам пак да съм малка и да не знам какво е тва е багаж! Мама да подрежда и нарежда 783у49 куфара и торбички.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: август 30, 2017, 08:20:59 »

Добро утро smile

Закусвам и започвам със задачките, като се надявам да успея да съчетая излизанията ми в едно време по-следобедно, че  angry

Аз не знам дали ви разказвах, как докато си лежа веднъж преди 2 месеца на люлката във Враца, а около мен на столове си седят майка ми, Илиян, баща ми.. се чу само "туп-туп-туп" и усещам, как нещо се озовавам при мен, както си лежа.. Погледите на заобикалящите ме ето така  shok Oh my ... Никой не казва нищо, аз изпадам в истерия, защото усещам нещото, как минава под мен.. Вдигам краката нагоре и да видите не съм ли пластична.. Жената каучук.. търся какво е, защото онези още седят и само зяпат шашнати.. усетих го под гърба някъде, напипак и го изтиквам към пода.. ревяща и крещяща.. Беше малко врабченце, което не можеше да лети и вятърът е бутнал от гнездото най-вероятно, то се е придвижило с крачета по асмите ни, но е намерило пролуката и падна към масата, удари се там и хоп в люлката при мен.. Така се стреснах, направооо  cray А всичките ми "пазачи" се били уплашили да не се пипна някъде и да се изплаша видиш ли, затова нищо не направили.. Поне половин ден не проговорих на никой от тях.. много суеверни се извъдиха и ме оставиха да се мъча с горкото врабче, което си представях като супер житозастрашаващо нещо  angry diablo  
Баща ми го изкара навън, но то не можеше да лети и цял ден го чувах как писка.. Много ми стана жал и ходих да го вземам, сложих го в леген, ама нищо, то нито трохи може да яде, нито вода, нито пък да излети от легена sad Накрая си го върнах на улицата в близост до едно дърво, където има гнездо, та дано го приютят.. На другият ден вече не се чуваше и се надявам, че не е станал вечеря за котка, а по-скоро са го намерили  heart

Рат, как може да те мързи за стягане на багаж.. Обратното ми се струва вероятно, да го разпределям и оправям след ваканция, но това  shok nea

Хубав ден на всички  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: август 30, 2017, 08:46:07 »

Oh, Тони ама и вашите са за убиване.Аз тия суеверия ги мразя, значи всеки си измисля нещо и край, така е!Аз се подстригвах, боядисвах, ходих на море и какво ли още не направих бременна.Шок и ужас за всички беше  blum

Ние днес сме по улиците с дребната.Нещо не ме слуша, ама сефте.Ще трябва и да готвя  angry хич не ми се готви, така добре ми беше цяла седмица да не готвя.

Рат, как мина срещата?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #567 -: август 30, 2017, 09:51:05 »

Добро утро...то вече ден!
Тони, за убиване са тия твоите хора!!! Чак пък толкова суеверни и да запазят такова самообладание да не те доближат  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Ние от днес нямаме тоопла вода.....до 11-ти....голяма гадост!! Добре, че имам школовка от студентските години с канчета, бързоварчета и т.н. Затварям кухнята, който каквото намери, това да яде! Заменям прибори и чинии с еднократни!
Свекс, не съм чела предисторията, но къде си се "вмъкнала"? Литературен клуб? Птичи? Заинтригува ме!
Имам ужасно много задачи, а как ме мързи и не мога да се фокусирам... Рат, явно е от въздуха, хахахх
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: август 30, 2017, 10:01:28 »

Илиян си го беше страх, ама се правеше, сигурна съм, затова не дойде да го махне  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #569 -: август 30, 2017, 10:32:10 »

Сноу, в орнитоложки форум, сериозен, но зададох въпрос, подбуден емоционално от литературно произведение и случка от живота.  pardon За останалото се намираме на приказки Wink
По принцип нямам отношение към птици, влечуги и животни. Котките са изключение, но не всички, само моята.  pardon Вероятно след нея няма да взема друга, не съм сигурна колко им помагаме, като ги откъсваме от средата им.
Хехе, това обаче не ми пречи да правя простотии във форма на спасителни акции. На дървото пред терасата ни, благодарение на неспазване на норми и предписания от страна на строители, клоните почти ми се завират в носа. Преди да завъдим Сияйна Жулиета Гагарин Ф- ва, едни загубени гугутки си бяха направили там пишман гнездо, състоящо се от две- три преплетени клонки.  pardon По време на една силна буря, моя милост строи семейството да пази пиленцата с чадъри и една кошница.  blush После пък сложих хранилка и долетяха всички пернати от парка да ми оцвъкат терасата. Ужасна миризма е. И до там беше, няма нужда да нарушавам равновесието в природата Wink
Прави ми се нещо, ама не зная какво... Особено пък сега, като не зная и кога да го правя tease beating
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines