Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:19:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132879 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #510 -: август 24, 2017, 18:47:26 »

Хехе, тя Фани нали на китайски ходеше, едни гърди е преди другите good Аз съм чувала, че са много старателни, а родителите им - амбициозни. Ще ми е интересно и на мен какво и що е с тях. good
По мои наблюдения и тук не се задържат дълго на едно място, или прегарят, или губят интерес, независимо от заплата и позиция.
Чуждите фирми, колкото и стабилни да изглеждат, често се "роят" подобно на кошер, пренасят офиси по икономически съображения от една страна в друга, сменят ръководство и политика и на самите тях им са нужни нови, необременени с фирмената култура кадри. Понякога е даже здравословно да се започне от "0", без надграждане на съществуващото, за да се създаде широка основа и вече върху нея да се расте. Планирането на кариерата е трудна работа, искат се специфични знания и затова който може да си позволи, ползва консултанти. За съжаление в България дейностите на подобни консултанти се "размиват" и всеки се спасява както може.
Не се гледа с добро око на такива, които сменят работа всяка година, но не са и добри изгледите за тези, които се застояват повече от 7-8 години в един и същ сектор. Така ни учеха, това разправят и моите в Америка.
Така че, Булче, разбираемо е, че си задаваш въпроси. Ама ти си оправна, не се съмнявам, че ще улучиш момента кога какво да предприемеш good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #511 -: август 25, 2017, 09:04:12 »

Добро утро, мацки!
Влизам да ви нагледам, а то в 10ч. никой не е пуснал кафе още....Хайде, петък е! Бързо да ви видя на отчет  blum

Домъчна ми за вас, а и фокусът ми е някъде далеч между морета и планини, та ...Ей мА нА smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #512 -: август 25, 2017, 09:16:30 »

Ей, откога не си идвала. Така ми липсваше и си мислех често за теб.

Много целувки  heart heart heart

ПП. Ако видиш как сьм напреднала с гримирането ще се гордееш с мен  good blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #513 -: август 25, 2017, 09:19:14 »

Олиии Снежанкеее, ти къде си бре жена? Да не си на черта подстригана?  DANCE lol

Хайде добутахме до петък! Магито отпуска ли е че я няма цяла седмица? Магииииии дека сиииии!??

svekarva точно това е различното във фирмата в която работя, че аз не се застоявам в една индустрия, минала съм чрез 9 различни индустрии, всичките супер различни една от друга, с една разлика че над мен межиджмънта не се сменя, което е върпос вече за замисляне, защото човек трябва да черпи от нови извори. Не мога да твърдя категорично че извора над мен не се обновява де, израстваме заедно и с новата компния която ни закупи израснахме много и дръпнахме много напред, сега пак има големи промени и стана интересно по едно време доста. Вчера ми беше смахнато че мислех че нещо ще ми се кара шефката, пък тя подскачаше от радост и ме похвали за едни спечелени битки

за китайците вчера грешно съм го обяснила  NO сега се сетих как беше, точно със същия пример,че те като видят teach и teacher не виждат корена в думата, т.е в teacher няма да разпонзаят teach, защото го запомнят като картинка.

Хайде лек и спорен ден, моето либе се прибира от командировка тая вечер, вече няма да куфея сама вкъщи!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #514 -: август 25, 2017, 09:28:26 »

Тук съм, не съм подстригана, нито бременна...хахахах
Инааа, колко пъти си мисля и аз за теб, ако знаеш?! Аз и без друго се гордея, че познавам (макар и виртуално) човек като теб smile
Ох, като чета за китайци и ми настръхват косите.....Чакаме една група китайци другата седмица. Побеляхме докато се разберем с тях - lost in translation буквално!!!
В този ред на мисли, моля, препоръчайте заведение за хранене с битова обстановка и традиционна кухня в центъра.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #515 -: август 25, 2017, 09:32:30 »

Тук съм, не съм подстригана, нито бременна...хахахах
Те и други така приказваха...... smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #516 -: август 25, 2017, 09:35:26 »

Сноуче, Под Липите  good нашите клиенти реват от кеф там като ги водим,предпочитат го преди лъскави ресторанти
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #517 -: август 25, 2017, 09:55:02 »

Мерси, Булче! А как е като цени, че средствата ни са ограничени?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #518 -: август 25, 2017, 10:02:18 »

Мерси, Булче! А как е като цени, че средствата ни са ограничени?

много са по-ниски цените, спомням си преди години че за 11 човека ядене на корем, лодки, разядки, основно и десерти излезна около 300 лева. good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #519 -: август 25, 2017, 10:19:33 »

Аууу, много добре! Благодаря ти!
Свеки, не дърпай дявола за опашката! Не, че не ми е ред по принцип, но още малко трябва да потърпя, хаха tease tease tease
« Последна редакция: август 25, 2017, 10:22:33 от Snow_White » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: август 25, 2017, 10:38:53 »

Те и други така приказваха...... smile

Така, така lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: август 25, 2017, 11:45:40 »

Добър ден!
Аз ходих да ме боднат, че нещо пак взех да му отпускам края с моите хормони, а обичах да следя нещата  pardon сега не ми се занимава и ми е досадно всичкото това.
Сноуче, добре дошла и по-често се появявай! Бибет,  не е ли поръчала брат/сестра?
Булче, ти щом го мислиш е еъпрос на време да узрее някое решение и да действаш ми се струва.

Днес имаме годишнина от сватбата, а не ми е празнично, нещо наистина съм се повредила  nea .
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: август 25, 2017, 12:40:45 »

Привет и от мен smile

Тъкмо приспах двете деца и докато ви изчера ще стане време да се събуждат Wink

Рат, Цвети, честити годишнини  heart

Булче, успех с твоя казус. Дано намериш/получиш, това което ще ти донесе удовлетворение!

Сноу, преди години, когато ми се е налагало да водя чужденци по разни традиционни ресторанти, голям успех имахме с Воденицата - имаше нестинари вечер. Ако ти се струва интересно, можеш да провериш дали все още има.

Още неща щях да пиша, но съм през телефона и много се мотам  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: август 25, 2017, 13:32:10 »

Тук съм. Постигам дзен на Градина, много яе яко. Малко хора много плаж smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: август 25, 2017, 14:19:27 »

Здрасти, Сноу и всички останали.

И аз съм ходила в Под липите (да не повярваш) и ме впечатли. Аз не помня дали въобще ядох или само пих вода, но историята на ресторанта е много интересна. Бяхме на рожден ден в една стая, мисля, че е била на Дора Габе.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines