Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:39:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 134523 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: август 23, 2017, 10:42:20 »

Тони, загледах се в лентичката ти- как минава времето, не е истина.  shok
аз съм бюджетен турист, но по принуда. Но вече не ми се живее така- бих постъпвала точно като вас, никакви кухни към стаята, никакви евтини хотели- ако ида, ще е на лукс, това е точната дума- писна ми от другото... pardon

Напоследък ям само макарони, качамак, маслини и кашкавал. Никой не знае що. nea
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 23, 2017, 10:59:45 »

Тони, прияде ми се от картофената ти яхния! Нищо, имам мусака, с нея ще замезвам  Wink Няма и да се напъвам да готвя друго, защото вчера ни се спука бойлера и сега без топла вода хич не ми се мие посуда.

И ние не сме от бюджетните туристи, но не заради хотелите, в които отсядаме, а заради пустото ядене навън. Но аз затова и ходя на екскурзия, за да ям, та не знам как да се ограничавам  pardon

За нашата първа годишнина сме запланували да сме там, където станахме съпруг и съпруга - на Ахтопол. Но да видим дали ще стане, защото моето момче остана само с един почивен ден... Иначе съм планирала да си поръчаме същата торта, каквато имахме на подписа, да си купим същото шампанско, да идем в същия ресторант  heart За подаръци разглеждам някакви хавлии, нали е памучна годишнина. Между другото някой виждал ли е такива с избродирани забавни надписи или поне само с Mr & Mrs?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #452 -: август 23, 2017, 11:01:14 »

 Добър ден!

 Аз като един типичен веган(че малко така започва изказването ми) лъв  не обичам да съм бюджетен... абе въобще човек. Правя си сметката ама да имам пари да си отпусна душата 1-2 пъти в месеца. На почивка пък и като дете не съм била на "къмпингуване" с готвене. Заводът на татко си имаше бази и за тогава си беше направо ол инклузив обслужване. Аз съм на принципа, че може веднъж да почивам, но не искам да знам колко имам в портмонето. Като искам да пестя си седя вкъщи, най-добре така се пести. Wink

 И на мен скоро ми се беше дояла картофена манджа, даже и картофи имам. ММ пък тогава поиска нещо друго, та така си и седят. Снощи правих единствения ориз, който ми се получава-ризото. Е, другият все ми е кашкав и блудкав каквото и да правя. Този по на Манчев рецепта с добавено маскарпоне е мммм!
 Хайде отивам да си взема късмета от Фешън дейса, дано съм се улучила  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 23, 2017, 11:14:47 »

Тони, принципно и аз съм като тебе, нашите се шегуват че ходя на гурме туризъм /отивам, за да ям като луда местни ястия/, но по Родопите може да се кзкара с по-малко пари. Вие си се знаете най-добре де. Аз кво се обаждам като нямам търпение да птидем на море и да ме водят по ресторанти, за да се пръсна от ядене на морски деликатеси  pardon еми ламя съм! Мога да заместя единия дракон на Денерис по ядене  blum
Еми, нещо с тва ядене почваш да ме съмняваш  Wink
Бубе, виж в "Панагюрище", аз от тях взех халата за 1та годишнина на мм. Много ми допадат, но не знам дали имат с инициали или други бродерии. Но можеш някъде отделно да ги бродираш.
Свекърва,  funnytooth funnytooth funnytooth вярно мога по-така да завъртя плодовете. Като бях малка в Смолян бяха отворили сладоледен бар с различни мелби. Един път седяме с вуйна ми и тя си взима мелба "мокри сънища", която представлява 2 топки сладолед, 1 цял банан между тях и на другия край малко сметана. Като взе да се хили тая жена, всички ни зяпаха, а аз бях малка да се усетя за какво е целия този кикот  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: август 23, 2017, 11:25:44 »

Рат, молим та, година и половина не тр да забременявам според доктор К.
Просто явно ме е хванало есенното киселеене  angry
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: август 23, 2017, 11:26:36 »

Тази картофена яхния се материализира и в моята кухня.  pardon
Много ми се прияде и въпреки че имам готвено.... пак готвих girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: август 23, 2017, 11:30:01 »

Май е време да се материализира и в моята.. Нещо се мотая  beating
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #457 -: август 23, 2017, 11:31:43 »

хахах аз пък съм на черта и изрусена  girl_impossible girl_impossible girl_impossible  ама хайде да не се обаждам много много...

Тони аз картофена яхния права с гювеч на Сторко, малее става пръсти да оближеш, да ти е вкусно! Ти как си, вече свикна ли на седенето вкъщи? Поработваш ли от вкъщи или изцяло спря да го мислиш?

Аз също съм глезен турист. Сега на Влас се размазахме, само на едно място ходихме, не искам и да знам колко изхарчихме...

Това ми беше обяда последния ден:




а за тези две неща в менюто се спукахме от смях :

Телешки коремчета  lol lol lol



Кълцано месо т.е кЮфте



Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: август 23, 2017, 11:46:17 »

Аз изцяло не ходя на работа, освен телефонните обаждания, нищо не ми напомня за нея. Евентуално, ще се наложи около 13-ти да обучавам някакво девойче, но ще бъде ако искам честно казано. Като не мисля за работа се чувствам прекрасно. Помагам на една моя приятелка с фактурите й, заплаща ми за което и освен, че се занимавам с нещо за няколко дни в месеца, си докарам и пари за харчене smile

Времето ми минава супер бързо, защото с изключение на днес, когато реших да се отдам на пране, гладене, чистене и тази ми ти яхния, съм постоянно в движение, разходки и срещи. Вчера бях и на първата ми лекция за бременни, където се запознах с 3 от Декемврийските мами. Беше ми добре, след това пихме кафе и най-хубавото беше, че още не сме загубили темите на разговор различни от бебе, та реално повече си говорихме за други неща  lol

Това Сторко за първи път го чувам и не знам какво е дори  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #459 -: август 23, 2017, 12:18:28 »

Зависи кой какво търси от пътуването, при нас определено не е храната. В България няма кой знае какво да опитам в ресторант, съмнявам се в качеството и винаги ми е солено. В чужбина не ми се чака и не ми се губи време. Кафе, сладолед, или каквото е типично за дадена страна, комбинирано пак с местните специалитети така или иначе се налага да се седне за отдих, ни е достатъчно. Макар НИ2 да е излъскан лъв и да ми се присмиваше за храната, която носех с нас и после допълвах от Швеция, беше пръв на сандвичите и основно той я мъкнеше в раницата си.  pardon НИ1 също не се хранят по ресторанти в чужбина, те пък ходят по готварски курсове. Купуват местни продукти и си ги готвят по тамошни рецепти. Всеки луд с номера си, ние и приятелите ни нямаме против да сме бюджетни туристи, по- важно ни е, че сме туристи smile
Еми, гледах преди малко Момичето от Дания. На това му се казва филм good heart
Препоръчай ми още нещо такова. Забравих как и беше името на онази комедия, ако ми я напомниш, мисля, че вече мога да я гледам smile
Булче, да не си замислила нещо с това подстригване и изрусяване?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: август 23, 2017, 12:24:09 »

Свекс, "Натрапница" беше комедията.

Инак филм с подобна тематика е този и е симпатичен:
http://www.imdb.com/title/tt0407265/

Като сила на кинематографията, без да има връзка с темата от Дания, препоръчвам Зенит и I, Daniel Blake.
всичките ги има в зелка и замунда. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #461 -: август 23, 2017, 12:33:33 »

Мерси good Не, тематиката не ми е важна, може да е всякаква, вълнува ме кинематографията smile
Момичето от Дания възприемам като прекрасна любовна история, показана по неповторим и впечатляващ начин. heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #462 -: август 23, 2017, 12:44:27 »

 Нацелила съм си всичко като размери  Bravo

 Еди Редмейн е един от малкото изключителни актьори в днешно време. В Теорията на всичко като Хокинс беше фантастичен що за пластика направи този човек направо  shok А Момичето от Дания така те хвърля в емоциите на героя героиня, че не е истина. Харесвам го заради смелостта му да приема различни роли и детайла , до който навлиза... точно хамелеон е, не е той като личност и навсякъде да налага нея, а се слива с образа си.

 Иначе като заговорихме за филми се сетих, че си набелязах една книга, която сравняват с Аз преди теб... Казва се Светлината, която изгубихме. Това специално за Надето и Мимето, пък и за други, де. Не съм я чела, та ако някоя от вас пък вече я е чела може да сподели мнение относно сравнението.  smile

 Иначе когато наистина искаш да видиш нещо и на хляб и сол да си, си заслужава. Лошото е, че масово хората ходят просто, за да се покажат или просто за да са били някъде. Ин-лоу бяха на ол инклузив в Ботевград. Е, не бих отишла на такова място, просто така самоцелно.Ние също се интересуваме от кулинария, купуваме си подправки, търсим местните неща .Често си готвим неща, които в средностатистическо семейство не се правят не заради цената, а заради странен вкус. Виж до Бразилия да го докарам и само сол ще ближа, ама да съм там Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: август 23, 2017, 12:46:35 »

Свекс, като ходим с нашите и май прави сандвичи. Нама да забрвя как като дете бяхме във Венеция и се тръшках как няма да ям сандвичи, а искам на ресторант  CHEERS  lol lol lol
В България, освен до Смолян не сме ходили с преспиване скоро. Тука и на мен са ми гадни повечето ресторанти, освен че е солено е и мазно обукбовено и не искам и да знам в кухните им какво е и с какво се готви  bad
Булче, друго си е "кълцано месо" къде къде по-скъпо звучи от "кайма"  Wink
Еми, тя др. К казала хубаво, ама то божа работа  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: август 23, 2017, 12:49:46 »

Браво,  Рони, сега ще има да се киприш.
Аз където ида обикновено ям. Затова и обожавам Турция и кебапите им. После и едно завъртяно десертче и лимонада....  tease ох, размечтах се....
Скоро няма да ме огрее - на диета съм. Дано скоро мога да се похваля със свалени килограми.
Ще се запиша на йога, пилатес, зумба или нещо от рода, че да не мисля за ядене  angry
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines