Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:35:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132876 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 21, 2017, 15:26:53 »

Абе то не зарад татковците, ами ей така, от суета  give_rose
Мале пак чета квото ми дойде. Реших че вечерта си била с два сАка, тоест, на ръба да си идеш от студ biggrin
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 21, 2017, 15:31:09 »

Панде, много сте хубави, роклята е много интересна и в същото време нежна, браво и на Булчето!

Рони, супер, че рождения ден е минал по план и сте се забавлявали (любопитно ми е да покажеш кулинарните си шедьоври Wink ). Аз тези събития никога не мога да ги планирам с гости, винаги предпочитам да сме в тесен семеен кръг или на екскурзия.

Хич не вярвам в подобен род пожелавания на неща (освен от метеори, че няколко пъти ми се случваха  tease ), но после може да ме опровергаете от личен опит, ако нещо ви се сбъдне  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #422 -: август 21, 2017, 15:35:20 »

Цитат
Булче, май от "курс" се притеснява да не изпусне нещо свекърва Wink

ааа лошо няма, изпускай, изпускай букви  DANCE


Ей го :

Тук е с братовчедка му, тя е на 65% Германка, на нейния рд бяха :



Тук е вече върха, още златно ланче му липсва  lol lol lol

« Последна редакция: август 21, 2017, 15:37:14 от bulche91 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #423 -: август 21, 2017, 15:37:03 »

Хехе, нали и НИ2 имаха дървени жълти, шаферски, та се оплаквали всички, че им подпирали на брадата, като се навеждали да ядат. smile
lol lol lol Ако и маса/стол съотношение не са били удобни, голям зор да се наядеш и да ти слезе храната. В такъв случай най-добре прав, че като скачаш да има накъде да слегнат салати и мезета.

Ще умра от смях, нашите водили звяра на рожден ден снощи и му сложили чорапи на еспадрили, пък и му ги вдигнали до бъбреците  lol lol lol
lol lol lol
Не мога! Уморихте ме от смях окончателно. Изби ме вече на щуротия и ми изгонихте онова star чувство Wink
Панде, мани ги татковците! За нас се гласи Wink
Хехех, Троян... Тук на нашата сватба в началото на октомври беше 36 градуса жега. Отидохме в Троян и вечерта беше 4 градуса, а ММ имаше мерак да ходи пеш до един ресторант. Добре, че го домързя и тръгнахме с колата, че щяхме на прибиране да сме ледени шушулки.

Свекърва, гледам го лошо, че тез фамилните неща са с натрупване. Wink Направо е за роман girl_impossible Ето в петък ин-лоу са профучали и са си взели наследника. Защо не в събота или в неделя - ами тогава се работииии angry Когато ние местихме, разчитахме на близки, познати и недотам близки хора да помагат. Когато те се местиха, цялата рода трябваше да впрегне сили. ММ след време сподели, че станаха рано, бързаха да пътуват, отишли много навреме и заварили благородниците още из леглата. Нищо не било събрано в сакове и чанти и тепърва хаос! Да не говорим, че едва след година и половина свекърва ми видя жилището им shok
Трето лято събота и неделя го играя самотна майка с едно и с две деца. Доводите му са, че това е малкото пъти, в които по някакъв начин може да върне жест, услуга, помощ на техните. Ами омръзна ми той да е будалата pardon Да видим кога ще му дойде акълът!
Преди време бъзиках кумицата, че те се бъхтели, нейното ин-лоу все ангажирано, пък накрая трябвало поравно да делят буркани със зимнината mind Дойдоха ми нейните ядове до главата blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 21, 2017, 16:39:00 »

Свекърва, това он лайн курса ли е? Аз също отдавна му се чудя /ей така ми е интересно\, ама все се отказвам или по-скоро не съм се донавила да се запиша.
Тони, мног хубаво звучи всичко на сватбата. Ще чакам с неттрпение снимки.
Панде, хубавото си е хубаво, ама на сватбата беше зашеметяваща! Я не се прави често, че юосле пък по поводи ще са ти свикнали да си наконтена и няма да валят комплименти  Wink
Булче, голям тарикат твоя хубавец! Ще ти го отмъкне някоя 2год да знаеш  blum. Да е жив и здрав бебока!

На мене явно не ми е ден, хванах се да чистя шкафове, баща ми дойде да ми пречи и резултата е шефа със 2 смазани до синьо и кръв пръста. А можех да го предотвратя! Направо умирам от яд. Едва го успокоихме, въздух не си поемаше от рев. Сега разбирам какво й е било на майка ми като се прибирах с разбити нос, крака, ръце, зъб и т.н.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 21, 2017, 17:00:12 »

Свекърва, да ти е жив и здрав НИ2!  give_rose

Тони, много хубаво звучи всичко. Ще е интересно да видим и някоя снимка. И вие с Илиян сте много хубави! Страхотна рокля. heart

Пандии, страхотно сте!  heart

Абе на много сватби ходите. На нас скоро май не ни се очертават такива събития.  nea

Булче, до бъбреците, хахаха.  funnytooth funnytooth funnytooth И мойта баба така загащва Алекс.  angry
Аз пък му купих едни еспадрили, ама нещо не ме кефи как стъпва с тях и сега се чудя какво да правя.  nea

Много се кефя на сандали с чорапче.  Girl_hide girl_impossible

Голяма шматка съм, днес забравих кухнята на Алекс на пейката пред яслата.  crazy Добре, че след 15 мин, когато се сетих, че я няма, тя ме чакаше все още там.

оф има още да чета, ама тия отгоре се сетили да пробиват нещо и ми събудиха детето, което и без това заспа трудно. diablo diablo diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #426 -: август 21, 2017, 17:06:18 »

Рат, поне 2 години още ще разчистваш шкафове само когато шефът не е около теб pardon Много са пипливи, да видят всичко, че и да го опитат на вкус. Аз имам лоши спомени от разчистване на фризер, НИ беше отмъкнал да гризе пакетче сурова кайма. diablo
Булче, хубаво си е детето, в тон са му чорапите Wink Как я държи таз шапка на главата?
Хехе, имахме една съседска баба, с нея често се засичахме да водим децата на градина. Та тя обличаше на внучка си точно това, което и оставяла дъщеря и вечер на столче - може да вали, детето е със сандали и чадър, може да грее слънце, то е с жилетка и чорапогащник Wink, да са познали прогнозата по телевизията, тя разправии не искала да има.  smile Та и ти така, давай точни инструкции кое с какво.
Рат, да за онлайн курса исках да се запиша. Даже тук със съседката щяхме да разменяме модули. Не съм сигурна дали не са много пренавити лекторите, трудно изтрайвам такива.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #427 -: август 21, 2017, 18:02:15 »

Хахх като сгоден циганин е па и ти  marriage, без шапката не излиза от вкъщи, signature look му е  pleasantry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 21, 2017, 18:14:34 »

Начи много е хубав малкият, булче, чорапите са супер. а това е между мокасини еспадрили и обувки, така че е яко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #429 -: август 21, 2017, 21:49:02 »

Две неща ми направиха впечатление.
Миме, и при вас ли се ползва "загащя"? Много ми е звучна и колоритна дума. laugh Буквално си представяш как вдигаш панталон над гащите,до сливиците чак. В Русе пък казват "запаша".
Хихик, Булче, малкият е като трето поколение мафиот dodger И пак за думичките - свекърът ми много обича да казва "като на годен циганин брат му".
Да е здрав и щастлив адашът! Идеален се е родил. Нека има големи мъже, че нашата коконка хич не е от дребните.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 22, 2017, 09:02:57 »

Добро утро /щом никой не е писал, значи още си е утро  Wink/ !
Днеска май времето почва да се оправя и ще има разходка до центъра  yahoo yahoo yahoo
Вчера мм така ме попари, на момичето с което излизаме от време ан време в Банкя майка й починала. А тя е 2год по-голяма от мен, значи родителите й са набор на нашите. Не знам защо, но много гадно ми подейства това, горкото момиче  cray
Наде, къде се губиш? Няма с кой да оплача и вчерашната "смърт" в ГоТ, а ми е много мъчно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #431 -: август 22, 2017, 09:19:00 »

Рат, стигнах до 6-ти епизод на 7 сезон и май ви настигнах. Един от драконите изцъкли син поглед, за него ли ти е жал?
Майката на приятелката ти боледуваше ли, или внезапно си е отишла?
Написах си желанието, намачках го и сега ще си го чета по три пъти Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 22, 2017, 09:23:12 »

Добро утро! Къде са топлите августовски нощи?! При нас е голям студ от вчера насам. Времето явно ме подготвя за това, което ме чака в Россия.... crazy Кико покашля, пием Флавамед. Редим, пренареждаме и преподреждаме багажа...   crazy
ООооо, Рат, при нас пък в рамките на месец починаха 2 женички от наборите на братовчедка ми - 71-2 набор. Че и с деца тийнейджъри. Направо се радвам, че още сме живи...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: август 22, 2017, 09:43:48 »

Точно за дракончето ми е жал, не стига че вълците изчряха, сега и драконите почнаха да ги избиват!
Свекърва, нямам си идея, но мисля че не е боледувала. Ние не сме много близки /мъжете ни са колеги и така се запознахме/, но ми е мъчно за нея. Миналата седмица на майка й беше станал кръвоизлив и бяха ходили до болницата, обаче ние не сме и разбрали кога са излязли и по телефона само чух "търсим аптека в София и се прибираме", е докато си дойдат какво ли не ми мина през акъла.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #434 -: август 22, 2017, 10:12:57 »

Ами то стана такава фантасмагория, че най- истинското нещо май са драконите. Много жално цирикаше. Нищо де, сега ще почне да трепи с лед и ще вземе силата на останалите два сигурно.  Wink
Единствено ми е интересно Кутрето, други всички са бити карти blum
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines