Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:19:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132884 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #300 -: август 15, 2017, 11:14:49 »

 Привет! Да са честити всички именици днес!  give_rose
 
 За тъжни работи няма мераклии за разговори и така би трябвало да е. Всвки има собствени възприятия и дано не идва никому до главата.

 Аз съм в осмисляне и подготовка на рд-то. То уж нищо и никакво, но да обмисля всеки детайл. Поръчах тортата- същата като на сватбата понеже всички я "обожихме" тогава и  е мнооого лека. Сега замислям бургер парти в стил Джейми в тесен кръг на двора на кумовете - с гурме бургери, сосчета и гарнитури.

 За пазаруване - ех, как ми се иска да се отпусна, толкова красиви неща имаше онзи ден в Reserved че направо гледах да бягам далеч. Доста пари събрах предварително за подарък, но трябва да обмисля добре какво ми трябва, че иначе мерак за много неща - за дрехи, за грим, за спортни и обикновени обувки и за чанта  Oh my ...

 И на мен ми липсва Тони да разбъбри седянката, а и ми е любопитно за сватбата.   
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 15, 2017, 11:15:08 »

И аз имам нови придобивки.Мама ми подари обувки ,а аз си купих чанта за тях.Обичам чантата и чепика да са ми в един цвят.Рядко са различни имам една сребриста и една златиста чанта (използвам ги само за официални случаи) и с тях си позволявам обувките ми да са друг цвят,най-често черни.
Другата тема,която нищихте е дълбока и според всяка ситуация различна.Аз нямам никакви спестявания.Много пъти съм била на ръба да си тръгна,но  засега не съм го направила и ако трябва да съм честна дори в момента си задавам въпроса:"Струва ли си?"Имам родителите и сестра си няма да ме оставят.Никога не сме имали общи пари.Когато дойдох да живея тук си напуснах работата и докато не започнах да получавам майчинство нямах доходи.ММ никога не ме попита има ли пари ,нямам ли .И досега е така.Затова пожелавам навсякъде да има разбирателство.и да споделя нещо ,което мярнах скоро някъде:"Ако на един човек не можеш да повериш душата си ,няма как да повериш и тялото си."
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #302 -: август 15, 2017, 11:25:02 »

Имам родителите и сестра си няма да ме оставят.
Значи, че въпреки всичко си мислила по въпроса и това ти е резервният вариант Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 15, 2017, 11:39:42 »

Аз си мислех че имам от какво да се оплаквам, ама като те слушам Цвети, май ще си затрая.
Толко па да не пита дали нямаш нужда от парички.
За да ти напиша това, оставих малкия да сурка бялата ми чанта плик по земята. angry
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 15, 2017, 11:41:33 »


Мари, 40-50% отстъпка направо страхотно! Тук повече от 25% не съм виждала никога smile



Така е, защото надценките са високи. Като сравняваме с Ина цените, в Париж и тук, когато тук нещо е на 25% отстъпка е по-скъпо, отколкото при тях на редовна цена. Но пък тук често има отстъпки по 40%, при тях пък на 25% и общо взето пазаруваме на едни цени. Но си е чиста загуба тук да пазаруваш на редовни цени, специално козметика.

Ние пък от днес сме пълна къща и се подготвям психически да раздавам справедливост на арената girl_impossible

Ето това е новина tease
http://life.dir.bg/news.php?id=26235731

Тази верига магазини е една от най-големите, дели лидерското място с още една, също толкова голяма. Още другата седмица ще хапна брашнени червеи lol lol
« Последна редакция: август 15, 2017, 11:52:25 от Marri » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: август 15, 2017, 12:29:46 »

Добър ден! Влизам да ви почерпя за моя рожден ден и да чеатитя на всички празнуващи имен ден! Бъдете живи и здрави, с гордост си носете имената!



А не мога да не се похваля, какво ми е направила любимата Панди!






« Последна редакция: август 15, 2017, 12:35:50 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #306 -: август 15, 2017, 12:53:35 »

Здравейтее!

Първо честит рожден ден на Ратчето и честит имен ден на Мимето и на Мария на Аличка!

Ние сме все още почиващи, сега съм с малкия при нашите, днес съм се заела с тежката задача да махаме памперс... до тук 3 попадения в гърне и една бомба на килима...

На моренцето си изкарахме супер, запознахме си хубава компания с деца, хапване, пийване, малко ни се видя, догодина повече. Сега петък аз се прибирам и потегляме за св.Влас уикенда на рд и после сблъскък с реалността , работа, работа работа...

За темите, знаете ми мнението, работата краси човека, мм в момента изкарва повече от мен, малко ме е яд, ама с майчинството аз изостанах кариерно. Времето с детето ми е ценно, и го прекарвам всяка минута свободна.
Ново нищо не съм купила, ама утре съм на фризьор, дано стане това което съм намислила smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: август 15, 2017, 13:10:59 »

Р, честит рожден ден, ама не се вижда какво съм направила  blum

Булче, успех с начинанието!

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 15, 2017, 13:27:47 »

Честит имен ден на всички именници - Мари, Мария на Али! give_rose Дано не пропускам някой.

Чувствам се поздравена!  smile

Рат, честит рожден ден! Да си здрава, много щастлива и обичана!  heart
Аз не виждам снимката. nea

ММ днес беше на работа от 10ч, понеже разширяват фирмата и довечера ще имат някаква почерпка. Съответно ще остане до по-късно и няма да можем да излезем. Като гледам го раздава на уволнение, защото отиде по-късно и хич не се притесняваше. На обедната почивка същата работа.  beating Алекс реши да го изненада, като се събуди по-рано и успяхме да излезем навреме.
Още не сме ходили на църква, ще чакам Алекс да се събуди и ще го направим.

Аз не си представям да нямаме заделени пари. Винаги съм спестявала, още от съвсем малка, за разлика от брат ми, който е голям прахосник. На бала си събра една добра сума пари и мога да кажа, че почти нищо не остана от нея. С ММ имаме общи пари, отделни карти, но всичко в тях е общо. На мен не ми пречи да получава повече от мен, нали пак всичко е за нас. Винаги изкача нещо непредвидено като разход и как щяхме да се оправяме, ако нямахме нищо зад гърба си?

И ние започнахме да подновяваме гардероба на Алекс за есента. Миналата седмица бяхме на шопинг. От тук никога не му купуваме нищо, защото според мен не си заслужава. Винаги тръгваме с нагласата, че първо ще търсим за детето и ако остане време, тогава ще се оглеждаме и за нас. Е, никога не ни остава време. Сега само с по една тениска се отчетохме. За него още доста неща трябва да купим, но пак ще ходим.

Искам да си накупя малко бельо, но нещо не успявам. В неделя, когато Влади почива почти нищо не работи. Имам нужда и да се подстрижа, но същата работа. По интернет ме е страх да купувам сутиени.  nea

Ха, за подарък ми преведоха детските.  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: август 15, 2017, 13:32:36 »

Не ми дава да я кача sad няколко пъти опитвам, все не става. Ще го видите във фб явно.
Аназ си се чудя на акъла, мм ми каза че ми е поръчал подарък, обаче няма да дойде на време /за това ми го каза/, а понежв се бях настроила да няма подарък и сега ми е криво, че харчил пари. Луда работа!
Другата седмица мисля да катерим Мусала. Сама си се чудя на ентусиазма, ама ми се прави нещо различно, а ако не сега ще трябва да го оставим за догодина. А като се сетя, че ще нося и цял преход 8+кг
« Последна редакция: август 15, 2017, 13:41:34 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #310 -: август 15, 2017, 13:44:28 »

Рат, честит рожден ден, да си много здрава и щастлива! Пак не се вижда направеното от Панди.
В черквата ситуацията е много странна Wink. Попаднах на две кръщенета, много хора, никакво място за свещите, а като ме ръсна свещеникът за здраве, в устата си имах вкус на салата - всичко мирише на босилек smile Има една маса, на която оставяш цветя и си взимаш други. Ако не ме беше срам, щях да обера де що имаше босилек, поне да го ползвам целево. blum
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: август 15, 2017, 13:59:42 »

Рат, честит да я денят на първата ти глътка въздух.Пожелавам ти здраве,щастие и безброй спиращи дъха мигове.
Честити да са всички именици тук .Да са здрави и благословени семействата ни.
Свекс,защо не си обра босилчеца?Не са много хората ,които биха го оценили?
Дано не ви се стори глупав въпросът ми,но какво мислите за абдикацията на кралица Елизабет II?
Мисле,че отдавна трябваше да го направи,само дето Чарлз още повече ми анти ,виж младите принцове особено Уилям как да не харесваш.Аз харесвах много и лейди Даяна и дори плаках когато разбрах ,че си отишла толкова нелепо от този свят.
« Последна редакция: август 15, 2017, 14:16:27 от cvete_78 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #312 -: август 15, 2017, 14:04:20 »

Да видим сега така дали става crazy
Този красавец за какво служи? Гледам обеци има pardon


* 20799819_1676916072320047_6079659468358101368_n.jpg (41.51 KB, 594x750 - видяно 98 пъти.)
« Последна редакция: август 15, 2017, 14:06:48 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 15, 2017, 14:16:00 »

Еее мерси, Свекърва! Златна си!
Наде, 3ти пост пиша и все забравям да те питам какво ще кажеш за вчерашния епизод?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #314 -: август 15, 2017, 15:47:20 »

Привет на всички, честито на маРия с главно Р за рождения ден, именичките бъдете здрави и щастливи! И мини Мария да ни е добрв дошла, винаги ме усмихва искрено и ми става топло в душата от новина за бебче.

Аз да взема да ви се оплача от малкия змей ... преди 5 минути успях две яйца да си опържа за обяд, ама не ми било писано още да обядвам. Рев, рев за тоя бар... Нещо много киселясва тия дни, не ме пуска грам на никъде. Научил се е да вика мама, мама и жален, жален... като го погледна само ми се нахилва и спира с театралните вопли. Ми оплаках ви се smile знам, че ще мине и след десет години ще ми е смешно, но тук и сега свят ми се вие от глад.

ГоТ момичета, пък д ви вляза в тона... Аз с мойте змейове минавам ли за mother of all dragons smile или ще трябва поне още един змей да напрвим?!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines