Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:25:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132836 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 10, 2017, 10:51:32 »

Сватбите са ми скучна тема напоследък, явно се наситих biggrin

Децата днес са ми скучна тема, явно щото моето ми стопи лагерите на вилата. Доде свикне с новата атмосфера, ще видим гръмотевици пред ясни Очи с мъжа ми... diablo

Мари, яко да ти е дупе. Вкъщи ми изяждат храната доде се обърна biggrin

Свекс, няма вечни неща и хора. Само вечен кръговрат. Това относно баби, дядовци, майки и бащи, остаряването също е част от играта. Дядо ми си отиде и остави след себе си много хубави неща и спомени. Забравят се и мъките, които са ти причинили, по доотглеждането им, вярвай ми. Някой ден, когато по-възрастните си отидат, няма да помниш липсата на свобода, почти убедена съм.  smile

Али, има така наречената психосоматична кашлица, аз лично я имам при стрес. Разбира се, отключва се след боледуване, независимо какво. После месеци наред кашлям сутрин и вечер. sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #226 -: август 10, 2017, 11:11:11 »

Машка, не се притеснявай, обсъждайте си спокойно. Не съм от тези, дето не искат да знаят какво ще се случи, даже напротив.  smile Имало е случаи да прочета края на някоя книга, че да може после спокойно да се отдам на размисли. Пак казвам, слагам рязка граница между реален живот и художествена творба, че да търся изненади и напрежения smile
Еми, така е, но в момента хич не ми е за след време Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 10, 2017, 12:06:02 »

Аз с моите два сезона ГоТ.. бях сигурна, че Джон ще е от главните... що да не е било ясно още тогава? smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 10, 2017, 12:59:27 »

Здравейте!

Аз само Джон и тази съм чувала, и аз си мислех, че са главните герои lol

Днес в парка една баба разказваше на друга баба последните 5 години от живота. Нямаше как да не чуя всички подробности, защото живее в Ню Йорк и като повечето американци се надвиква с всички. Та, тя беше с едното и внуче, от дъщерята в Америка, което днес става на 1г и са дошли да го кръстят тук, заедно с американските им роднини. Месната баба по едно време направи съпоставка с нейните внучета и другите внучета и пита на колко е майката на бебето - на 37г. Американската баба говореше за нея като за момиче. Та явно там наистина не бързат. Американската баба там за 2 часа си намерила работа като детегледачка и е много доволна.  Страната на неограничените възможности, както се казва smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #229 -: август 10, 2017, 13:06:10 »

Здравейте!
Аз от вчера имам нова придобивка - шевна машина yahoo ММ каза, че за три години (гаранцията е толкова) трябва да си избия парите и трябвало да почна на ишлеме да шия. Ще подхвана освен кучешки елеци да правя, че да има нова колекция тъкмо за есен-зима 2017-2018. tease Кумицата е завършила такова училище, та сега си купи и тя машина. Двете сме като крастави и само това чоплим - търсим кройки, идеи, пък ще видим колко ще продължи и тази наша приумица. Жалко, че не е наблизо, за да е творчески хаос отвсякъде.
Боря се с мобилния си оператор, че ми изтича договорът и сега е мъка, мъъъъкааааа star Само гледат да пробутат по-висок тарифен план. Аз от моя съм си Ок, татко е също на добър вариант, обаче като ги питам за тези два конкретно - не можело beating Отвратителни са! Ще ме принудят на всеки две години да се местя от оператор на оператор, барем се възползвам като нов клиент от нещо свясно.
Мари, хич не ща 13 градуса. Снощи гледахме световното - дъжд и студ в Лондон nea Гледате ли леката атлетика? ММ по принцип е футбол и почти нищо встрани. Обаче сега се зариби и той и всяка вечер следим нещата. Много ни е яд за една наша спортистка - познаваме я на Здравей - Здрасти и много мерак имахме да постигне повече.
Нашата сватба ми беше глътка свеж въздух и имах много мераци, малко време. Успях много неща да постигна, малко да отсея и още по-малко да не осъществя. В разстояние на отминалото време съм доволна като цяло. Най-големите ядове дойдоха от близки хора, та тогава беше преломен момент в много (взаимо)отношения.
Пост на Панда - снощи ми съобщиха за новородено бебе на познати. Леле, трето дете в семейството и трето дете с безумно име girl_impossible ММ също беше потресен. Ще ни държи дълго girl_haha
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 10, 2017, 13:22:45 »

Не мога да ви разбера за Game of Thrones, честно, аз четох първата книга, когато бях тийнейджър и по-извратено нещо не бях срещала. Не бих му дала втори шанс  nea

Али, сега ми стана интересно за имената, сподели да се "обогатим"  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 10, 2017, 13:24:43 »

Добър ден!
Свекърва и аз като тебе обичам да знам какво предстои по филмите и ненми разваля удоволствието. Само сега мм ми попари надеждите какво ще стане в ГОТ, ама такъв е "живота".
Вчера добре чи дойде обсъжданетонс Надето, друго си е да поговориш с някой наистина запален  Wink . Във вторник ще обсъждаме новата серия  blum
Мари, голяма ламя си имаш. Да е жив и тав, грижи се фигурата ти. Моето чаве пък сутринта като водя, че ще се яде и ревна, само опита и реши, че ще ме бойкотира. Дадох му и от моята закуска и нея не призна и си остана на мляко  pardon
Маги, още 1 ден мочиче!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 10, 2017, 13:34:56 »

И аз се нареждам за името, даже за всичките три.
 Моите ангелчета(само,когато спят)  сладко подремват,аз успях да хапна на спокойствие и колкото и каквото искам, сега пия чай на тишина,слушам как вали, велика работа lol
Довечера ще вампирясват до 22ч,но тогава ще му мисля, сега ми е кеф.

Бубе, снимката ти е много хубава и очевидно съвсем заслужено публикувана.  good

Сега си видях лентичките, ама как съм ги подредила lol, напълно в мой стил.  tease
« Последна редакция: август 10, 2017, 13:37:21 от Marri » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #233 -: август 10, 2017, 13:36:28 »

По повод ящните деца - моя комшийка има приятелка, женена във Франция. Сега са си тук цялото семейство. Наскоро ги клюкарихме, че вече са с три деца - три момчета. Смешно ни е, че скоро ще готви като за една казарма. Едва ли ще се навие за четвърто, че току виж и то мъжко излезе. Друго пък приятелско семейство имат трима внука от дъщерята. Снаха им сега е бременна с близнаци. От единия преглед беше ясен един юнак, ама второто бебе - не. Наскоро ходиха на ФМ и... две момчета ще са lol Бабата имаше много мерак за момиченце, ама ще е от магазина с гаранционна карта, както дъщеря й казала.
Хехе, Бубе, току се познаят, ако случайно попаднат на форума, ама не мога се сдържа - Христозар, Дороти и Вальоел Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 10, 2017, 13:55:02 »

Христозар, Дороти и Вальоел Girl_hide

 girl_impossible girl_impossible girl_impossible горките деца! Айде Дороти става, Христозар бива, ама 3тото от къде са го кзмислили.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 10, 2017, 14:42:05 »

Здравейте!
Наде,рокъла ти много хубав.
За имената много често ме питат на колко хора съм угодила избирайки името на дъщерята.Иначе в групата на Димитър имаше Валиан(ами звучи ми като Валериан).Ама свят широк хора разни.Машкаявно мъжът ти смята ,че захарните фигурки и тесто са задължителни girl_wink.Маги,огън служба не остана.Тониготова ли си вече за събитието?
И днес жегата е ужасна.Мари,леко ти завиждам за 13 градуса.Днес с Мити сме на Р.Д.поне ще е сенчесто.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #236 -: август 10, 2017, 15:21:47 »

Еми от Валентин и Елена, но щеше да е по- звучно Елвал, примерно Wink Или Вальоеб да е, пък да сте чули грешно? Wink
Христозар имаше едно време много - тогава разкрасяваха старите имена с окончания - зар /а и мир/а: Велизар, Светозар, Елизар и др. подобни. Дороти е ясно. Вальоел да не е герой от книга? Аз бях впечатлена преди 15 години от Еланор за момиче, докато разбера че е героиня от книга.  blush
Да, в Америка си намираш работа и без да я търсиш, стига да имаш право да я работиш. Мен през 2005 майки в парка до квартирата на сина ме нападнаха още първите 15 минути с предложения да гледам децата им. Нито ме познаваха, нито нищо... Но понеже нямам зелена карта и всичко щеше да е на черно, рискът изобщо не си заслужаваше. Та и тази баба, ако няма зелена карта, работата изобщо не и е чиста и като нищо да си лепне черно печатче на визата. Особено с последните мерки на Тръмп nea. Като пътува за Бостън НИ2 тази година, на интервюто за виза от 10 кандидати само него пуснали, щото е в командировка. На съседното гише една жена се объркала да каже, че отива да помага на дъщеря си, че нямало кой да гледа внучето и веднага я резнали.
Уж леля ми нямаше да идва, ама братовчед ми я доведе и ще си я вземе за "Малката булка" обратно. Да се разнообразели двете малко. Няма лошо, ама аз се натоварвам едно от високите децибели, второ от напрежение какво може да произлезе от комбинацията здрави крака на едната и неудържимо желание за действие от другата. Та ядат те праскови и не изпускат да захапят свекървите си:
Майка ми: Свекърва ми казваше "праскви" вместо праскови на....хм...диалект, ама от къде беше, забравих!
Леля ми: От Чурпань? /Чирпан на хасковси диалект
М: Тц, не, друго беше, някаква дупка беше /дядо ми, респективно свекър и беше от Чирпан/
Л: Ивооо, изобщо не беше от Дупница, бъркаш!
М: Не, не, името на града беше някаква дупка, дупка на диваци...
Значи, баба ми беше от Пещера funnytooth. Ама така е като решаваш кръстословици Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 10, 2017, 15:39:34 »

lol  lol

Точно си помислих, че това като кръстословица ми звучи funnytooth

Води си дневник good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #238 -: август 10, 2017, 15:58:40 »

Еми от Валентин и Елена, но щеше да е по- звучно Елвал, примерно Wink Или Вальоеб да е, пък да сте чули грешно? Wink
Хехе, тя баба ми бая се напрегна да се сети за името, та може и вторият вариант да е Wink Дороти идва от Дора или Тодорка, та не съм сигурна и там... Хората са от малко населено място и явно трябва да изпъкнат, че "какво ще кажат хората". Чак пък от книга да са имената nea nea nea
Мен по- ме впечатли специфичното "Ивоооо..." lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 10, 2017, 23:38:33 »

Щях да събудя Бамбук от смях. Малко на Димитър Пенев ми напомня lol lol lol

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines