Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:53:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Adria - 30.07.2017  (Прочетена 30802 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« -: юли 04, 2017, 11:33:56 »



Адриа, Честита темичка  heart При теб прекрасните емоции идват накуп  Сватбаааа  stork-boy
Пожелавам ти в това наситено време на емоции да успееш да изживееш едни от най-хубавите си мигове. Ние сме насреща за идеи и съвети, а ти можеш да ни разкажеш всичко за вас и вашия сватбен подарък  heart
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 04, 2017, 17:12:45 »

Адриа,много си ми интересна на фона на дълго подготвяните сватби,ти си направо експресна за два месеца.Не се съмнявам,че ще имате Вашия най-прекрасен ден.Ти си доказателство,че може и в кратко време да се осъществи успешно мисия"Сватба".Пожелавам ти да дзен-а да ти е наред.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #2 -: юли 04, 2017, 18:44:56 »

Adria, честита темичка  Bravo ще чакаме да споделяш до къде си стигнала и как вървят приготовленията  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 04, 2017, 20:36:06 »

Честита темичка, да я нашълниш само с хубави вълнения  heart Чакаме те да разказваш  Wink
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #4 -: юли 06, 2017, 17:52:54 »

Малееее, аз имам темичка, това не е истина направо!!! страшна си, благодаря ти!
cvete_78,Nijolovateddy,Bube, много мило от ваша  страна за проявения интерес.
Ще разкажа набързо, защото само влезнах да хвърля едно око във форума и видях, че имам съобщение, а когато имам повече време, ще съм подробна.
Аз съм Кристина на 30 г., бъдещият ми съпруг, също е от Пловдив, ще навърши 33 през август. Познаваме се от 13 години бяхме известно време в една компания.
Никога не сме били първи приятели, но сме излизали заедно. Имахме период на флирт дори, но тогава аз бях малка за него crazy той студент, аз пък с вечерен час. Аз завърших училище и дойдох в София да уча. Той си живееше в Пловдив и не сме имали никакви контакти. Преди 5-6 години се намерихме във Фейс, писахме си, чухме се, оказа се, че работата му е свързана с път до София всеки ден, но уговорката за кафе си остана ей така казана без конкретика. Един ден ми звънна, че е в София и е свободен да се видим и че ще е тук няколко дни, ако имам възможност да се срещнем.
По това време не работех, живеех с един крайно неподходящ момък, с който отношенията ни бяха почти приключили и единствено се карахме, като цяло бях доста "спряла". Видяхме се на по биричка, говорихме си много, общо взето не изпитвах някакво неудобство, а се чувствах така сякаш се срещам с стар,много близък приятел. Поканих го вкъщи заедно с още една приятелка да играем карти. Тогавашният ми приятел обаче нещо изревнува (обичайно за него) и се държа изключително грубо и неадекватно, което си беше повод за още по-сериозен разрив в отношенията ни.
Както и да е ММ си тръгна, в последствие започнахме да се чуваме и да си пишем. Разбрах че има симпатии към мен, а и знаеше, че с тогавашното ми гадже нещата са към раздяла.

Ще доразказвам по-късно, защото е сложил вечерята и ме чака  blush
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #5 -: юли 07, 2017, 06:27:04 »

Здравейте, не знам как да редактирам поста и видях, че не се вижда, но се поправям тук, Merry_me, Благодаря ти за темичката!
Продължавам:
И така в писане и няколко разговора по телефона минаха 6 месеца. Ние с моето семейство купихме апартамент в София по това време. Аз се занимавах с ремонта. Бившето ми гадже си нае квартира, защото наще не го харесваха, ние май също не се харесвахме  sad и се виждахме по-малко.
За Коледа си бях в Пловдив, за НГ трябваше да сме също там в едно заведение, но пак скарани с онзи "хубавец" в последния момент ми съобщи, че нямало да празнува с мен, а с негови приятели. Не бях разочарована. Видях се ММ в едно заведение, той ми каза че са запазили къща на Цигов чарк и ако искам ще се радва да ида с тях. В първия момент отказах, но в последствие реших да откажа всички други покани, които имах и тръгнах с тях. Прекарахме страхотни 3 дни там и се върнахме влюбени. С онзи другият тотално прекратих всякакви и без това излишни и неприятни контакти.
Сега идваше другият проблем- аз в София, той в Пловдив. Виждахме се по една или две вечери в седмицата и то винаги много късно. Беше ни криво, но нямахме избор. Той започна да преговаря във фирмата, в която работеше да го прехвърлят изцяло в София, но това отне почти година. През тази първа година от връзката ни или аз бях на път, или той, или пътувахме за по няколко дни заедно някъде. Беше гадно, но пък така  доказахме любовта си и имахме време да осмислим отношенията си без прибързани действия. През Ноември той дойде за постоянно в София. heart
През последните 3 години ни се случиха много неща. Минахме през трудности, като болести, с които се справихме, както и  през много хубави моменти. Говорили сме за сватба мнооого пъти и честно казано всяка година ми казваше, че през следващата ще ми предложи, но нищо не се случваше и аз доста се бях поизнервила вече, дори бях станала апатична по темата в един момент. В началото на 2017 решихме да ходим до Рим с брат ми и неговата приятелка и аз общо взето знаех, че вероятно там вече ще ми предложи. Междувременно си говорихме и за дете, колко ще е хубаво и как може би никога няма да сме достатъчно готови, но по това време той търсеше работа и някак си изобщо не изглеждаше супер подходящ момент. Не знам в момента, в който започна в една фирма ли вътрешно си дадохме зелена светлина или то така си дойде, но просто два пъти не се пазихме и изглежда сме уцелили момента, защото на следващия месец април резултата беше налице  PREGQ.
Е така през май заминахме на планираната ни почивка в Рим. Там на една тераса в парка на Вила Боргезе, от която има красива гледка към града, получих предложението за брак.  offer girl_in_love
Когато се върнахме, започна едно чудене преди или след раждането да е сватбата. Аз никога не съм искала да бъда бременна булка. Говорих и с мама, която общо взето ме просветли, че относно фигурата ми тя няма да е много по-елегантна и след като рода (хахах каква изненада).После се замислих как изобщо ще имаме много други емоции след раждането на детето ни и едва ли ще ни е до сватба. Моят бъдещ съпруг имаше резерви единствено от гледна точка на това, че ми познава южния темперамент и не искаше да си причинявам излишен стрес по време на бременността, но се решихме и така за по малко от два месеца трябва да стегнем сватбата ни!

Подготовката:
Голямото чудене беше къде да е сватбата, а и нямахме много голям избор относно дати. Навсякъде където питахме за свободни дати през юли и август, хората ни казваха за 2018 г.  laugh
След като се спряхме на хотел "Империал" в Пловдив, резервирахме видео ( Димитър Зангаров), фото (Георги Вачев), DJ  Цецо и водеща (която също е и декораторка)Мария Найденова.
Сега всяка седмица пътуваме събота и неделя, за да свършим по нещо. Не е лесно, защото и двамата работим и нямаме никакво време, но вярвам че ще се справим!
Този уикенд ще раздаваме покани, ще търсим костюм, чаши, ще ходим на демо украса в ресторанта, той е на изпит, майка ми и баща му имат РД, аз имам една капарирана рокля и нищо друго за самият ден и трябва да си търся обувки, прическа, бижута, абе купона е на 6!!!  Xixixi
Стига толкова засега отегчителни разкази! Пак ще ви досаждам скоро! Хубав ден и прекрасен уикенд! give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 07, 2017, 07:17:18 »

Адрия, честита темичка smile

Предложение в Рим ми е толкова любимо като чуя  heart heart С гледка към Пиаца Дел Пополо ли е било? smile Обожавам района около и самата Вила Боргезе  yahoo


Много ми е интересно и чакам подробности за роклята, за организацията и всичко.. Беше такава емоция организирането на сватбата ни, пък ако е съвместно с очакването на първото дете.. Сигурно е  shok heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 07, 2017, 08:03:39 »

Честита сватбена темичка, Адрия! smile
Пожелавам ти спокойна подготовка.  smile Любимо ми е да чета как хората са стигнали до идеята за сватба heart и бебе. heart
Съдбата си знае работата.  smile
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #8 -: юли 07, 2017, 14:21:08 »

Alexandrova_90, позна! ММ е мислил да ми предложи на същото място където е било и твоето предложение, но плановете се объркаха за деня и не е взел пръстена с него. Донякъде и по-добре,защото имаше много хора и съвсем щях да колабирам от срам blush.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 07, 2017, 14:57:05 »

Adria,обичам екстремни преживявания от този тип всичко на бързи обороти и без много чудене.Аз на моята сватба бях бременна в края на 6 месец и ми беше проблем с обувките(краката ми ужасно се подуваха).Наложи се да си нося халката да ми я разширяват,защото ръцете ми ставаха като лапи на мече.Ако ти е удобно метни някоя фотка.И ако имаш нужда от помощ ,свиркай.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #10 -: юли 08, 2017, 17:54:12 »

Адриа, за малкото време, което имаш си подбрала страхотен екип Bravo

Георги Вачев е много идеен, той е от театралните среди, прави и афиши за постановки. От сега нямам търпение да покажеш снимките blush

Митко от видео Зани го бях наела за сватбата на братовчед ми през 2004, булката ми се довери. Дори за онези години си беше страхотен, а сега снима сватби из цяла България.

DJ Цецо беше и на нашата сватба, дайте му пълна свобода и доверие, няма да съжалявате girl_wink

Декораторката не съм я чувала, тъкмо после ще споделиш впечатления за бъдещите булки.

Дано имаш повече време да споделяш и другите неща. Може да направиш списък на свършено и несвършеното, може да ти помогнем да го допълниш. А също да ти препоръчаме места в София или Пловдив, от които да търсите нещо конкретно, за да не губиш време, което така или иначе нямаш  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 11, 2017, 16:23:16 »

Адриа, честита темичка. Много ми хареса историята ви и я изчетох на един дъх smile.

Успех с всичко. Гледай и да си почиваш smile kiss2
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 11, 2017, 21:16:16 »

Честита темичка! Как всичко хубаво се е наредило за вас двамата Много много щастие и прекрасна сватба ви пожелавам!
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #13 -: юли 12, 2017, 06:45:18 »

Момичета, не знам какво става, но няколко пъти пиша и после нищо не се е публикувало, а уж го изпращам. Жалко. Доста си пописах.
Merry_me , те са двама DJ Цецо вашият кой беше помниш ли фамилията?
Ние обзаведохме младоженеца, аз още обаче изобщо не съм готова, другата седмица ще отделя време и за моят външен вид.
Кажете къде изгодно да поръчам етикети за бутилките с ракия? Харесала съм тези шишета http://napalnisisam.com/index.php?route=product/product&product_id=109 мислите ли, че са подходящи за ракия?
Пробвах да кача снимка от предложението, но е много голяма, а нямам време да чета как се намалят, когато ми остане време се надявам да успея да разбера как става.  smile
Хубав ден от мен!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 12, 2017, 15:16:51 »

На сватбата на сестра ми бутилките бяха подобни.Бяха оцветени със златист спрей и имаха по една маргаритка.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines