Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:02:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150954 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: юли 27, 2017, 15:36:51 »

Проба, проба, работи ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #556 -: юли 27, 2017, 15:37:46 »

Проба, проба, работи ли?

ало ало чуваме ли се?  lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: юли 27, 2017, 16:02:05 »

ало ало чуваме ли се?  lol lol
Затваряй, че сме дуплекс!  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #558 -: юли 27, 2017, 16:31:27 »

В Русия съм, в Русия съм!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #559 -: юли 27, 2017, 16:37:04 »

хахах помислих че никога повече няма да се отвори  girl_impossible викам край, загинахме, ще правим нова платформа  lol

Миме добре завърнала се от море, дано оздравее бързо детето!

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #560 -: юли 27, 2017, 16:44:00 »

хахах помислих че никога повече няма да се отвори  girl_impossible викам край, загинахме, ще правим нова платформа  lol

И аз така - това ми е кошмарьт, че нали изглежда е на доизживяване  sad
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: юли 27, 2017, 16:45:13 »

И аз така - това ми е кошмарьт, че нали изглежда е на доизживяване  sad

На доизживяване, ама тука има няколко човека, където здраво са се хванали Girl_hide
Ще измислим нещо Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #562 -: юли 27, 2017, 20:50:58 »

Вие се майтапите, че е на доизживяване, но аз ви пиша и после постовете ми ги няма...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: юли 27, 2017, 21:13:23 »

 
Вие се майтапите, че е на доизживяване, но аз ви пиша и после постовете ми ги няма...

 shok
А аз помислих, че вече си почивка smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #564 -: юли 28, 2017, 07:13:34 »

Не му е за първи път да се бъгне, няма страшно.  good
Вчера, тъкмо копирах една публикация от Мама Нинджа да я покажа тук и да търся нови конспирации и се скапа работата. Днес търся текста, ама там не отваря... Няма да се откажа обаче, трябва да си пазим интелектуалната собственост:
Майка яде шоколад, естествено тайно, но детето я сгащва и пита настойчиво какво яде. Стресната жестоко и гузна, тя казва:"Ако!". После е малко по- различно от историята на Ина и Марта - след ден майката хваща сина с шоколад, но като го пита какво си хапва, той отговаря:"Шоколад!".
Може и да не е крадено, но идеята е толкова хубава, че ми стана неприятно. Освен това е публикувана много по- рано при нас pardon
Не за друго, ама Майките втора книга ще издават.
Хехе, гледах още два епизода от GoT /стават 4/. Ами намирам и там сходство в случки, описани от Карл Май и Майн Рид за войни между бели и цветнокожи и от живота на индианците. Хубаво, че навремето ги взимах от библиотеката и не ми са в наличност, че сигурно щях да се изкуша да ровя и търся доказателства. Пък знаете какви дебели томове са, щеше гладно да ми остане семейството. Wink
Вчера, нали беше четвъртък, втората госпойца Къчева беше на обичайно посещение при сестра си. Първата работа на леля ми щом прекрачи прага е да си махне слуховото апаратче, щото и бучи главата, но у тях я дебнат и не и дават. Аз нямам нищо против, така ги чувам какви ги мътят на две затворени врати и мога овреме да предприема действия. Wink
Представете си, леля си закачила роклята на нещо в рейса и станала дупка. Жалва се горката, а майка ми  казва: "Имам тук една хубава дантелка, чакай да я доразпоря и ще я зашием там, хем за красота, хем да не личи!" Леля: "Къса ми се вижда, пък и ще е добре и от другата страна да има!" Майка ми: "Чакай аз имам още други, ще ти дам да си избереш." Много съмнителна работа ми се видя тая, какво ще разпаря, какви други има... Влизам в стаята и какво да видя - майка ми пори ли пори дантела от мои стари гащи, които съм нарязала на парчета за бърсане на прах funnytooth
Ей, страшна работа са миналите през военно време хора. Чудя се аз защо ми изчезват парцали след чистене, а то каква била работата blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: юли 28, 2017, 08:16:50 »

Добро утро! smile
Свекърва, не ти е лесно с твоите "деца", но пък е весело... lol

Ето сега сме седнали да закусваме със Сами, две еднакви купички с овесени ядки с мляко, обаче той казва искам "моето" и показва моята купичка. Казвам добре, ще ги разменим, отговор "нее, това е на Сами" и си дърпа купичката. Е, споделихме моята закуска, а той си изяде неговата... почти, но пак не ми разреши да взема другата част. pardon
Но разбирам го детето, грижи се за фигурата ми Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #566 -: юли 28, 2017, 08:59:42 »

Добро утрооо! smile Това за "акото" и аз го помня от Ина!!! Ако не е крадено, на всеки ли му хрумват подобни лудости хаххахха

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: юли 28, 2017, 09:05:30 »

Привет!
Свекърва много помниш, честно.Аз съм забравила такива подробности, но и аз да си кажа не ги чета майките.Тоя стил да изревем от децата взе да ми идва в повече.Наистина на моменти искаш да ревеш, ама не е нон стоп.

Мари, голям характер е Сами, признала съм го.И Моника имаше такива периоди, сега е различна, по-разбрана, по-слуша и мисли.

Аз днес съм ужасно изморена, хем се радвам, че е петък, хем ме е страх да не ми измислят работа пак за събота и да не успея да си почина, отново.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #568 -: юли 28, 2017, 09:38:20 »

Явно всички помните, само аз не знам за какво става вьпрос...  crazy blush Казала сьм на Марта, че ям ако ли? Лелелле... верно ли? Умирам от срам, кажете ми, че е нещо друго.

За реването от децата - нека реват.
Вчера София беше толкова трудна, че вечерта (най-сетне и току що беше започнала да се дьржи нормално), като се врьщах от площадката видях едно дете, което се беше хванало за оградата, пищеше истерично и тропаше с крака, дьрпаше си косата и виеше, а майката и още една млада жена с нея стояха спокойно от другата страна и го чакаха да свьрши. Реването му беше продьлжило доста време, защото се чуваше известно време преди да си трьгнем и поне докато ние вьрвявхме сьс спиране и пр. (7-8мин).

Идваше ми да отида, да я прегьрна и да й кажа: "Благодаря ти, че се почувствах по-малко сама."

Днес ще идва една бразилка да ми прави педикюр. Басиму... вече и аз ще ставам нормална, защото ми писна сериозно да е иначе.
Миналата седмица с две майки сьздадохме Whatsapp група на майките в блока, за размяна на идеи и информация. Та една от бразилките писа, че нейна приятелка идва да й прави маникюр и педикюр (8е едното +4е за транспорта, които можем да си поделим, ако има и други желаещи). Ако някой иска, ще мине и през него.

За маникюр не искам друг да ми човьрка и евентуално да ми променя формата, а краката току що си ги бях оправила преди няколко дни, но не са лакирани. Та реално нямах нужда, но си викам 8е кьде не отишли, защо да не й кажа да дойде, ей така за кефа. И тьй, чакам я по-кьсно.

Предната нощ не спах хич. Едни мисли ме бяха обвзели и исках да ви ги споделя на сутринта, но нало не работеше форума.

Сега пьк дребното ме дьрпа да ходя да правя гимнастика.

Свекьрва, да те питам - да си спомняш сьм говорила за един крем за гьрди? Не намирам вече марката, не беше известна и не я знам наизуст. Мислех, че сьм я споделила тук и рових по старите си постове, но освен януарския, кьдето сьм писала за Lush, а него го няма вече, не намирам. А в сьщия януарски пише, че вече сьм говорила за това. Та ако се сещаш марката на тоя крем, да ми я кажеш  funnytooth funnytooth funnytooth (задачи с повишена трудност хахаха)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: юли 28, 2017, 10:01:33 »

Добро утро smile


Свекс,
не ти е лесно, но така ни забавляваш.. Надявам се, че по-често и ти виждаш смешното в случките, отколкото се ядосваш  heart

И аз не помня историята на Свекс, паметта ми е крайно неуслужлива от поне 3-4 години, откакто завърших университета. Не я тренирам явно. sad

Ина, 8е.. Бих дошла и аз.. И на мен ми се ходи на педикюр, но на работа съм основно със затворени обувки, понеже ми замръзват пръстите по цял ден и сандалите са табу.. А за събота и неделя не ми се дават 40лв.. Правя си сама, но не се лакирам, защото ще е трагично.. Ще ходя сега за сватбата на моята приятелка, да се вкарам малко в ред smile
Много е яко, че сте си направили такава група.. Ние в нашата кооперация сме все млади семейства, някои имат дечица на по 2-3 години.. Три от семействата сме заредили бебета във фурните.. Едното се появи вчера, беше с термин август.. Другото е за октомври и после ние за декември, живот и здраве.. Дано успеем да се напаснем и си допаднем за разходки и комуникация.. До сега винаги сме били ок и си правим редовно барбекю пред блока.. Но може като сме с бебета, да е друго  crazy pardon

Илиян снощи се прибра в 3ч., добре че не отидох с него, защото щеше да се наложи да си тръгне заради мен по-рано.. Аз тази седмица изтощих батериите на макс.. Толкова ме болеше главата в 8 ч.. че чдох 2 парчета диня.. изкъпах се и заспах към 9 и нещо sad Довечера той заминава на ергенско парти, аз ще се виждам с приятелка и мисля събота и неделя да чистя (леля ми ще помага с препаратите) и да изхвърлям непотребни неща..  smile

« Последна редакция: юли 28, 2017, 10:03:09 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines