Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:02:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151541 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юли 26, 2017, 10:05:49 »

Али, радвам се че съм те разсмяла smile Това е хубаво. Браво за разходката!

Свекс, аз не бих си го причинила това, но ти си знаеш.Хората са различни, снаха ти и тя е странна за мен.Но аз не обичам такива залитания по измислени неща.Важното е да намерите баланс във взаимоотношенията. За тренинга, трябва ми ама не виждам скоро да се случи  blum

Рат, и при нас са такива зомбита с тия сериали, бабите предимно.Ама покрай Моника гледат "Калинката и котарака"  Bravo

Киви, на къде така ще изчезваш?

Булче, брой.Нашата е чак края на август.Докато не дойде другата седмица не мисля за почивки smile

Пих един нурофен, пих кафе, работих, опитах се да мисля, главата взе да разсъждава, започнах да се заяждам с колегите, значи се оправям smile
за сериалите, аз обичам Приятели, гледала съм го стотици пъти целия.Обичам и Секса и града, както и Как се запознах с майка ви.Гледала съм Анатомията на Грей, но не цялата и от тук от там.Обичам весели филми, не натоварващи.Ежедневието ми е толкова динамично и гадно на моменти, че просто не мога да гледам натоварващи неща.Изключително рядко сядам да гледам такива дето са психо, трилър или драма.Това значи после да го мисля цяла нощ.(имам развинтено въображение) За това се придържам към комедиите.Харесвам и Модерно семейство, но изключително рядко имам време да гледам някой епизод.За сега съм на "Калинката и котарака" всяка вечер по една серия.Действа ми разтоварващо  blum  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: юли 26, 2017, 10:15:38 »

Добрьй день!
Свекс, ти имаш проблем с времето ли? Аз си трая понеже събирам слънце докато съм на почивка. Още не стягам багажа. НО в четвъртък следобед след като се  приберем с Инж. трябва да го стегнем, че както ще сме на село в петък/събота заради сватбата нищо чудно в неделя да тръгнем полуголи, хахахах
Свекс, изгледа ли го целия Кьосем? Той си има и втори сезон, малко по-зрелите й години, но я играе Берен Саат, а Нургюл Йешилчай, също известна актриса. Ще ви ги пусна една до друга. Коя ви се нрави повече?

В момента гледам втория й сезон. Накрая умира.
« Последна редакция: юли 26, 2017, 10:27:38 от fanimira » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #512 -: юли 26, 2017, 10:55:42 »

Калимера Sunshine Че докато се натуткам да пиша ще стане калиспера Girl_hide

Аз съм на "изключен режим" от социалния живот и медии Girl_hide Киви, много хубаво си го решила, ама месец и половина... girl_impossible Ще издържиш ли Girl_hide

Тук е много гадно, много ни е зле, обмисляме да останем още няколко дни, непредвидени...

Сериали не гледам, то май и ТВ не гледам Girl_hide

Хайде хубав ви ден, снимка не мога да пратя, не защото ще конкурирам пандата lol lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #513 -: юли 26, 2017, 11:11:32 »

Аз нали четох за Хюрем по време на почивката за годежа и ми беше много интересна, но тогава сериалът вече май и не го даваха. Сега от морета и села изпуснах началото и на Кьосем. Не му е писано да го гледам явно. Миналият ден само засякох при смяна на каналите Берен. Много е хубава, но веждите ми идват в повече. Аз също имам плътни вежди, защото като тийн не ми се занимаваше и получаваше изтъняването и, слава Богу, като гледам сега как се мъчат всички тогава модерни, да ги  запълват сега,но нейните са някак прекалено буйни. Другата игра в Твоят мой живот, който също започнах, но не издържах на шегите на ММ и спрях да го гледам. Той е много гаден, много се подиграва, измисля им други имена и само ги осмива някои персонажи. beating Та тя също е хубава, по-зряла и поне по спомен добре играе. Само малко ми подскажете Кьосем беше сестра или дъщеря на Сюлейман. Имам спомен май сестра и я омъжиха за някакъв паша, ама не съм много убедена, че си спомням правилно??!!

Булче, то от снимките не се разбира много, че е фабрика. Човекът го е написал и е обяснил, че няма прозорец по тази причина (за което се радвам на честността). Ние така или иначе само ще спим там, има си и някаква малка кухня, а е до парк и до метрото, което ходи до Саграда Фамилия, и е на пешеходно разстояние от стадиона за концерта на Ролинг Стоунс.
Иначе това е спалнята, а кухнята е с шарени плочки, точно испански стил.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #514 -: юли 26, 2017, 11:17:20 »

Здравейте от една супер кисела и недоспала, зарадни едно дребно чудовище. Светьт ми е крив  diablo И упражнения няма да играя, е така, за гадно !!!

Трябва ми сьвет от вас : имам едни костюми за ориенталски танци, които не ми се хвьрлят, но бяха в мазето в една кутия и вонят на мухьл, не е истина ! Сложих да пера полите и воалите, но не знам какво да правя с коланите с монети :





Какво мислите : ще се развалят ли ако ги изпера? Друга идея за почистването им имате ли?

Мерси
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: юли 26, 2017, 11:19:33 »

На ръка, бързо препираш и сушиш.Ама не ги кисни, че монетите да не пуснат ръжда.
София ли се изяви тая нощ?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #516 -: юли 26, 2017, 11:21:49 »

Ина, защо не пробваш само да ги пуснеш във вода със сода бикарбонат с лимон например. Содата премахва доста миризми и сега е много модерно почистващо средство сред еко-хората. Не знам какъв им е материала и дали ще го понесат монетките, но това ми хрумва.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #517 -: юли 26, 2017, 11:30:07 »

Да ги врьтна сьс сода на кратката програма - 30мин/30С ??

Адиктед, ако сложиш сода и лимон, те се неутрализират едно друго (киселина и основа). Иначе и аз много използвам сода и оцет в прането, защото имам и един друг проблем - на Фабио тениските под мишниците, от ежедневната смеска пот/дезодорант хващат буквално нещо като патина, все едно за натьркани с воськ за свещи и няма изпиране. Преди всяко пране сипвам на мястото само оцет и оставям 15ина минути, даже повече е по-добре. А междувременно водя война с него да не носи тениска два пьти, но е бетер малко дете - трябва да го следя, да му ги крия, направо  nea

Маги, имаш ли опит с такова нещо?
Иначе София, да. Вчера нали идва брат ми с децата и майка ги води навьнка целия ден, за да може той спокойно да монтира и й дойдоха много емоциите. Тази нощ ни стопи. Фабио се дьржеше за главата и ми викаше "Моля те направи нещо!" Направо го е страх, че ще ни изгонят от сградата, а то нищо не можеше да се направи, тя пищеше и пищеше с часове и на всеки опит да се доближиш до нея рита и бута. Накрая всички припаднахме от изтощение, а тя хьлца поне час след това.  GROAN
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: юли 26, 2017, 11:31:47 »

Ина, аз предлагам първо да ги изнесеш на терасата, когато пече, да си постоят така няколко часа, дори няколко пъти да го правиш това, но само, когато пече.
Иначе съветът на Верника ми се вижда разумен. good

Сериали не гледам, нямам нито време нито желание.
Наде, не всяка лъжица е за всяка уста.... и не всичко, което е създадено, трябва непременно да е разбрано и потребено.... pardon

Вероника, изглежда супер екзотично място за нощувка, дано имате добри впечатления и спомени good

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #519 -: юли 26, 2017, 11:37:22 »

аз бих ги бръкнала в омекотител и навън да се сушат. Ина съчувствам за София, дано се успокои, имали сме доста такива нощи, направо не знаеш на къде да хванеш, последния път искаше кисело мляко да яде в 1 през ноща... girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #520 -: юли 26, 2017, 11:41:25 »

... последния път искаше кисело мляко да яде в 1 през ноща... girl_impossible

Ти даде ли му?  Тя едното от нещата, които се разбра, че иска беше да отиде на люлките.

Много сьм крива днес, ама много. И лелеле.... 11ч е станало, аз още нищичко не сьм направила. Само пих кафе и закусвах пред компютьра. Майка извече онова чудовище навьн, че ако ми беше поклянкала още малко, не знам докьде щях да стигна !
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #521 -: юли 26, 2017, 11:42:22 »

По-скоро имах предвид да напълниш в кофа вода и да им сложиш сода и лимон, защото такива дребни не бих ги пуснала в пералня, че се късат уплатнения и се разваля пералнята. Само да поседят известно време да им дръпне миризмата и да се дезинфекцират един вид. Другия вариант е, за да не става реакцията с киселина и основа. Само вода със сода и после само вода с лимон. За това се сещам като най-безвредно нещо.
 
Милата София, много е емоционална явно. Съчувствам и на теб, дано е било еднократно и тази вечер да се наспите Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #522 -: юли 26, 2017, 11:47:57 »

Ти даде ли му?  Тя едното от нещата, които се разбра, че иска беше да отиде на люлките.


Еми дадох му, какво да го правя, вече бях на ръба.... ама на люлки не бих извеждала  lol lol то беше като в полусън, сновеше из стаите, ревеше до захлас.... абе знам за какво говориш. Под секрет да ти кажа че от месец насам е пушка и не е имало такива шоута
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: юли 26, 2017, 11:51:27 »

Ина, в пералнята не бих ги пуснала.Много е вероятно да се накъсат самите кончета с който са хванати монетките и да заминат към канала.Аз моето такова си го перях на ръка, че и аз ходих преди време на ориенталски танци.Ама сега идея нямам къде е  girl_impossible
За София те разбирам.И Моника е имала такива моменти, реве, пищи, искам да ме гушнеш, не искам да ме гушнеш, искам това, не го искам.Направо откачаме.Аз я взимам в друга стая и се опитвам да я успокоя.Баща и спи като пън, отчита че е будна и реве и след като се махнем от стаята заспива пак.Но на другия ден аз съм зла и недоспала.И като казвам зла, зла съм повярвайте.Един роднина така ме нацели в такова състояние и се опита да ми държи сметка за нещо си.Е от тогава не се е обаждал.Има няма 2 години  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #524 -: юли 26, 2017, 11:53:05 »

Един роднина така ме нацели в такова състояние и се опита да ми държи сметка за нещо си.Е от тогава не се е обаждал.Има няма 2 години  blush

 funnytooth funnytooth funnytooth

Аз сьщо бих дала всичко, за да млькне ! Но на люлките нямаше как да я заведа. Сьбуди целия ни блок, ако бях извела и квартала щеше да си разбере.

Сигурно ще ги топна вьв вода сьс сода, после пране на рька и накрая плакнене в оцетена вода. Сльнцето сьщо е много добра идея, но понже не знам кога ще има силно сльнце, не мога да чакам.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines