Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:02:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150888 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: юли 25, 2017, 11:43:49 »

Али, дано бързо мине този етап и скоро дребната да си е в къщи.

Тони
, от сега нататък ще се случват такива непредвидени неща.Просто тялото се променя.

Панде
, разсмя ме smile

Ина, бях именичка на 22.07, та за това.

Благодаря за окуражителните думи.Много зле се чувствах факт.И още де, аз малко искам всичко от първия път да стане идеално и това ми е голям проблем.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #481 -: юли 25, 2017, 11:48:29 »

Фани, честита и щастлива да е Кари! heart

 Маги, аз като човек взел книжка от 4 път и после карал опреснителни да ти кажа, че такива дни има. Аз опреснителните ги карах докато имах ден, в който инструктора да мълчи или да си говорим за други неща все едно няма допълнителен чифт педали. Точно предпоследния път бях така, направих грешка и целият час се стъписах и толкова. Аз още съм в началото и сега има ситуации, дето не реагирам по най-добрия шофьорски начин, но гледам да не застрашавам себе си и другите и всички, които съм возила казаха, че карам много внимателно и разумно. Та полека-лека ще се отърсим от напрежението и ще "излезем извън колата", както казваше любимият ми инструктор, а и околните от чисто егоистична гледна точка се пазят и съответно и нас, както казва кумът. Та смелост и пълно перде, не се задълбавай как си била днес Wink

Али, още ли ви мъчат обривите? Милата Мария  heart Утре дано озвучи детската стая.

 Много е неприятно по доктори и ние влязохме в такава серия с ММ. Моето кожно май ще го преборим преди да ми излязат резултатите от хистологията. Супер съм доволна от клиниката и гледам, че много малки дечица водят макар че там чакане над 5 минути няма, защото всички са с предвидени спрямо какво се прави часове. Дано е с траен ефект лечението, макар че досега толкова пълно изчистване на екземата не съм имала при никое друго проведено лечение, което е немалък успех.  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #482 -: юли 25, 2017, 12:10:04 »

Ина, как е с влагата, усеща ли се тежко? Мен само тя ме плаши, иначе предпочитам тамошния климат.
Како, от Русия ли да си го носиш евентуалното?
Рони, тя моята не е за разправяне Wink Първо, НИ1 заминаха съвсем ненадейно за 2 седмици в Халифакс. Ненадейно за мен, защото казаха в последния момент, а и до октомври са изчерпали всичките си отпуски, ама за тях си е съвсем нормално - какво ме засяга подготовката, могат да работят дистанционно. Второ, научих за монаха в Атон и много се сепнах. Трето, НИ2 беше затънал по същото време в мочурищата на Шри Ланка и нямах вести от него 3 дни.
При тези обстоятелства, късно по нощите ми цъкна съобщение в мобилния и скочих като луда да го чета без очила. blush Снахата беше публикувала на стената си текста, а под него веднага се бяха появили и коментари на нейни приятелки:
After exploring all options, we weren't able to figure out a way to watch GoT from Canada. So please, no spoiler posts. Unless you are really sick of our friendship and have been looking for a way out.
K: i wish you good fortune in the wars to come
D: Everybody dies.
Кой ти гледа в полусъница, че GOT е написано с "т", а не с "д", първо се втрещих да не са тръгнали и те да търсят Господ из Канада. Аз английски понякога чета като дявола евангелието, отделни думи и си го насосвам, на мен да е удобно, но пък от коментарите и знаещите добре езика могат да се изплашат nea Да бяха сложили едно намигване или усмивка, можеше да схвана, че не е нещо животозастрашаващо. Скокнах да пускам превод на лаптопа, но нито спойлер ми каза какво е, нито ми стана по- ясно останалото. Как съм чакала да се обади НИ1 и да го питам уж между другото, какво точно е искала да каже снахата, аз си зная. Wink Все още не мога да проумея как човек /не казвам жена, щото може да се обиди Wink/, борец за женски права и защитник на онеправданите, на 35 навършени, може да залитне толкова по филм pardon. Погледнах целево книгата в книжарницата, даже седнах да я попрелистя, но не виждам да седна и да я прочета. Жалко, че нямаме HBO, можех да хвана промоцията на безплатното HBO GO и да се пробвам с анимацита. Ще си остана некомпетентна по въпроса smile
Маги, шофьорлъкът е единственото нещо, от което съм се отказала през живота си. Самата аз недоумявам, как така, като съм инженер, шия на разни видове машини /демек синхронизирам движение на ръце и крака/, на писмените и гаражите изкарах пълно 6, а като седна в колата, застивам. cray Но пък  ние никога не сме имали кола, Родният даже и не се е опитвал да кара курсове, та мога да се пиша блондинка. Децата редовно ми се карат, ама на баща си дума не продумват в тази връзка. Ти не се предавай, ако трябва, на инат ги изкарай good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #483 -: юли 25, 2017, 12:26:30 »

Пак много се смях с теб.  funnytooth funnytooth funnytooth

И аз се почудих докато разбера, но като видях за филма се сетих. Иначе смятам, че човек на всяка вьзраст може да залитне много по филм  good

Влагата не ми е точно никакьв проблем. В сравнение с Италия и Франция (и особено лятна Италия) тук си е идеално. Вьобще не усещам влага  pardon

Наложи се да извьхрля една част от коледната украса. Сега се чудя какво да правя с костюмите за ориенталски танци. Момичетата ще им се радват, но кьде да ги прибера  girl_impossible

Много багаж, много чудо ей.... А колко махнах....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: юли 25, 2017, 12:44:14 »

Ох, свекърва не ти е лесно.Много хора залитнаха по тоя филм.Аз почнах да чета книгата и ме загуби в началото.

Кормуването ей това ми е проблема значи.Инженер съм, правя какво ли не едновременно, но не мога тоя съединител и газ да оправям и от първа втора докато завивам ми е голям зор.Ама огромен  girl_impossible

Ох ще го измъча, но ще взема тъпия изпит и ще стана шофьор!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: юли 25, 2017, 12:55:58 »

Маги, ако инструкторът ти е добър и не си създадеш страх от шофирането,  всичко ще изградиш с ежедневно шофиране.
Факт е,  че е стрес в такъв етап от живота си(отнася се и за Ина) да се налага те първа да градиш шофьорски навици. Съвсем друго е на 18...., поне според мен.

Ина, хайде,  чакаме да покажеш какво си сътворила Wink и ми се идва на Бри  и  бяло вино.

Свекърва , порастват и пак ги мислиш....

П. П Въобще не знам тоя филм  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #486 -: юли 25, 2017, 13:01:29 »

Хехе, то спойлер не го превеждат, а по форуми и коментари така си го пишат. Напълно е разбираема реакцията в определени часове на денонощието. Wink
Да, от неделя Дребосъчка е на вилата. Преди ми беше отсреща и я виждах по 1-2-3 пъти през деня. Сега ми е тегаво и тъпо. Дори когато влязох да раждам не сме се делили за толкова много време. До събота се надявам вече да изчистим синьото мастило от гърба и врата. Иначе темата на рождения ден може да е Аватар, а не Спайдърмен.
Шофирането в началото е наистина свързано с координация ръце -крака. Стресът идва обаче от очакванията как другите се държат на пътя. Съзнателно или не много стряскат всички журналистически сензации за тежки катастрофи. Последното важи само за тези, които са понавъртяли житейски стаж - хора със семейство, деца...
Наде, забравих да питам - сватбата по-лежерна ли ще е или пак ще си е официална, но са съкратени роднините?
Аз въпроса с поименното споменаване го реших така - понякога пиша общо, понякога поименно. Чета всички и се случва неспоменатите да са ми супер интересни, ама да няма какво да кажа там.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #487 -: юли 25, 2017, 13:08:35 »

Свекс падам от смях тук  lol lol lol като знам че майка ми би реагирала подобно  crazy обикновенно ме пита мен ако снаха ми е писала нещо по-така, или мен директно  angry, вече ще знаеш какво е GoT и ще си мълчиш.

Маги аз точно като теб изживявах кормуването, не беше моето нещо, но ината ми е много силен и много се насилвах да карам, все още ежедневно се насилвам, ама да ме видиш как със 130 карам  blush градско

Аличка аз си падам по коли и мотори за деца, или поне това радва моето зверчее

Фани да ти е жива и здрава малката принцеса! А за теста не знам как издържаш, до сега 5 да съм направила  pardon

Мен ме беше налегнала една апатия напоследък, получихме лоши новини на работа, които ми се виждаха крайни и неразрешими, ама днес влезна малко лъч светлина и има надежда, поне да ги закрепим нещата. Лошото е че има вероятност да се наложи да си прекъсна отпуската и да отскоча до ЮК, ама ще го преживея, белким получа нещо повече от тиквен медал  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: юли 25, 2017, 14:22:43 »

Свекс, преди да го е направила любителката на свободата и модерността в 4 през нощта, нека да те светна че има и нова мода по хайлайтване на вагини. Да не го прочетеш като Светия дух или нещо от сорта biggrin

http://www.elleuk.com/beauty/body-and-physical-health/news/a37261/vagina-highlighter-trend/
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #489 -: юли 25, 2017, 15:07:41 »

GoT е най-великия сериал на света! Хора, осъзнайте се, съвременен е. Не може да не погледнете за какво става дума поне. Дори да не ви хареса, ще знаете за какво е и ще имате мнение по въпроса. Този сериал не само "залитва" хора, той НИ отнася!!! Надявам се поста ми да не изглежда груб, но за Богааа...това са ТРОНОВЕТЕ!

Али, сватбата ще си е официална, в ресторант. Просто е набързо (и булката не е бременна, просто са авантюристи и явно обичат да си вдигат адреналина, както и нашия) и решението си е тяхно да бъде само с най-близките приятели, без роднини до второ и трето коляно и т.н.
« Последна редакция: юли 25, 2017, 15:11:43 от nadelina88 » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: юли 25, 2017, 15:27:35 »

GoT е най-великия сериал на света! Хора, осъзнайте се, съвременен е. Не може да не погледнете за какво става дума поне. Дори да не ви хареса, ще знаете за какво е и ще имате мнение по въпроса. Този сериал не само "залитва" хора, той НИ отнася!!! Надявам се поста ми да не изглежда груб, но за Богааа...това са ТРОНОВЕТЕ!

Аз лично (поне за сега), не съм залитнала по сериала pardon Не мога да кажа, че не ми харесва, но не мога да кажа и че ми харесва. Просто не е моето нещо pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: юли 25, 2017, 15:28:57 »

Аз лично (поне за сега), не съм залитнала по сериала pardon Не мога да кажа, че не ми харесва, но не мога да кажа и че ми харесва. Просто не е моето нещо pardon

аз заспах. та повече не съм го пускала.  lol lol
Не е и моето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: юли 25, 2017, 15:39:22 »

Аз филми/сериали гледам изключително рядко, за това пробвах книгата.Ми стигнах до някъде и не ме грабна.Сори!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #493 -: юли 25, 2017, 15:58:11 »

аз съм човек който е зависим от сериали, гледам ужасно много, но GoT също не ме грабна, има толкова по зарибяващи които повечето хора и не са ги чували, мм го гледа ама не е луд по него. Разбирам я цялата мания, защото аз като съм зарибена по някой сериал едвам дочаквам нов епизод, но този не е един от тях
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: юли 25, 2017, 16:09:58 »

Маги, спокойно,напълно нормално е да се чувстваш така, в началото е трудно наистина и те притесняват елементарни неща,  после става рутина и дори не се замисляш. Бях забравила кскво е, че вече 20г. карам, но сега като чета и си спомних примерно как завиваш , влизаш със спирачка на втора, след средата на завоя натискаш газ и тем подобни. Просто трябва да караш. след 1 година каране ще посвикнеш. Аз не мога да си представя да нямам кола. бях на 21г. и леля ми ми купи първата кола, защото баща ми беше починал и нямахме кола в семейството, а си трябва. Мъжът ми ме учеше в началото, но като си млад е по-лесно.  Още имам сантимент към първата кола- едно пежо червено, малко го поожулих пурвите пъти като го вкарвах в гаража, но туй да му е. После една Алфа ми купи мъжът ми и на него си взе и бяхме семейство Алфи, 166 неговата, 156 мойта. Автомобилна романтика. Сега съм вече на автоматик и малко ми липсва ръчката, но какво да се прави.
За Гейм оф тронс, имам доста зарибени приятели, на моята възраст, дори и мъжът ми си сваля и гледа, защото той по няколко наведнъж гледа. Аз лично и 1 серия не съм гледала цяла. Не е мойто нещо, и Властелинът и хобит и трм подобни ги намирам ужасно тъпи.  То е нещо като мания.  И тези , които го харесват все нещо постват по фейса. Кръг на лудите . Наде , споко не си груба. И аз като казвам на моите познати , че да луди да го гледат,  не смятам, че съм груба - мой стил на изказване просто.  Аз просто смятам, че е за по друга аудитория - момчета на 18г. примерно. . хаха . Скай - честно казано съм очудена - че не го гледаш, просто още от сватбата те свързвам с подобен род сюжети.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines