Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:20:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150896 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юли 24, 2017, 08:13:43 »

Добро утро smile

Не съм ви чела назад, но нямах и време, а снощи енергия.. smile

Дългочаканият момински уикенд мина, всичко беше супер, макар мен да ме нямаше при тях през голяма част от времето по стечение на обстоятелствата.. Много се ядосвах, много ми беше тъжно и плаках, че се скапах точно в този момент, ама то се случва на всеки (майка ми, баща ми, едната ми приятелка... заразих всички явно  pardon), та при мен няма да стане..Просто беше неочаквано, защото мен летни вируси не ме ловят или ако ме хванат не повръщам, а имам само чести позиви за тоалетна.. както и да е.. Баба ми се оказа права.. В четвъртък като ме чу, че съм във Враца и разбра какъв е поводът ми каза "Каква мома си ти, та ще ходиш на моминско парти, женена, чакаш бебе, с момите си тръгнала.. Луда жена си ти, така да знаеш, не ти е там мястото." Посмяхме й се тогава, ама горе долу права си беше  pardon
Булката ни беше много доволна от всичко, с изключение на моето отсъствие, но разбира се, влезе в положение и постоянно ме успокояваше със съобщения  heart

Чакаме тежка седмица на работа.. Но поне се съживих след 13 часа сън снощи и дано изкарам  crazy

Хубав понеделник и успешна седмица на всички!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юли 24, 2017, 08:38:32 »

Добро утро! smile
Тони,време ти трябва, но ще се наложи да свикнеш с мисълта че тялото ти функционира различно, което е било, вече не е, поне за този период.
Баба ти е права, макар нейният начин на представяне на нещата да е малко весел в съвременния ритъм на живот.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юли 24, 2017, 11:47:16 »

Здравейте smile

Ние с Бамбук сме при свекитата. Днес и мама е тук, от утре ще видим.

Тони, аз горе долу в  твоите седмици ходих на моминското парти на сестра ми. Добре се чувствах тогава, но ми беше малко тъпо, честно казано.

Заплюйте ни против уроки, че според свека сме събрали негативна енергия, защото се разходихме малко. А бабата ММ била чула, че в града говорели, че ще става депутат  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Той не е много сигурен, кой е министър председател и не познавам по-аполотичен човек. Скоро не се бях смяла така. Явно е много скучно тук.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #468 -: юли 24, 2017, 12:02:54 »

Удрям ти една плюнка за подкрепа laugh
То покрай името на малкия, какво друго да очакват хората Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юли 25, 2017, 08:04:51 »

Явно всички са на море или жегата просто ни прави летаргични.
Панде, кой мислят за депутат , мъжът ти или Бамбук.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юли 25, 2017, 08:45:25 »

Мъжът ми, снощи пак се смяхме. Не съм си и представяля такова нещо да чуя някога lol lol lol

Свекс, веднъж ме питаха на Томислав Дончев ли е кръстен. lol lol lol  Аз за първи път чух това име и се притесних, че това може да е писател или художник и се излагам lol lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #471 -: юли 25, 2017, 09:07:10 »

 Добро утро!
  
 Голямо затишие наистина. Малко да поразбутам. Много са смешни бабите как си измислят... и баща ми беше директор на завода, в който работи  lol Нищо че караше лада допреди 7-8 години.

 Тони, много съжалявам, че така се е получило, но понякога се случва. Баба ти ме застреля с искреност,  но не мисля, че е това причината, просто си в такъв момент, че е по-притеснително и най-лекото неразположение. Помня на майка на 60 годишния юбилей калеко ми се тръшна така и на тръгване решихме да хапнем на язовира в Кърджали на лодката, дето Манчев им помогна в Кошмарите, на него не му понесе миризмата и реши да слезе, добре че ходеше по средата на мостика, защото припадна от обезводнението и ако беше по в края щеше да е във водата. Та на всеки може да се случи, важното е че е минало, а сигурна съм и кумата ти не би се разсърдила за такива независещи от теб обстоятелства. heart

Свекърва, не разбрах за троновете какво е станало, а нали съм любопитна...

 Ох, много се замотах, но гледам апартаменти в Барселона и съвсем се отплеснах. Само да кажа че с тия намаления в HM не знам как да се удържа. Вчера си взех една дънкова рокля, дето много исках да имам подобна, намалена от 75 на 20 лв, трябва май да заобикалям, че имаше толкова неща, не знам как се удържах. Добре че като малка винаги ми предлагаха по 2 опции за избор на играчка или глезотия та и сега взимам 2те дето ми харесват най-много, пробвам и избирам едно, но май ако влизам и излизам от магазина често няма да се брои.

 Хайде хубав летен ден от мен!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #472 -: юли 25, 2017, 09:36:32 »

Брутру...

При вас е жега, при нас - хлад.

10 дена откакто дойдоха багажите, по цял ден редя и не мога още да свьрша  girl_impossible А майка по цял ден е с детето и сьм свободна само това да правя. Някой да ми беше казал щях да му се изсмея  sad
Фабио тази седмица е дежурен, но брат ми ще идва днес по някое време да ми помогне да сглобим мебелите от Икеа, които получихме вчера. Едва ли ще успеем всичко да направим де...

Два дни беше голямото гладене, не си чувствам тялото вече, но днес последно. Вчера дойде доставката чак в 18ч, но успях да седна на балкона на сльнце, на новата масичка да изпия едно бяло вино с бри.

Нямам трпение всичко да е наредено и да снимам  girl_haha

Убав ден на вазе  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юли 25, 2017, 09:46:42 »

Здравейте,
Ина, радвам се, че и при вазе нещата са ОК. Ние сме на село и броя дните докат си дойде Инж. - четвъртък по обяд... Изкарахме РД на Кари. Пускам снимки по повода и ще ходя да ви чета.
Не мога да повярвам: стана на цели 9, а аз одъртявам... Не знам дали се вижда, но темата е Луна. Ние имаме и нейните кънки (добре, че не са оригиналните) , то и за тия дадохме 90 лв, че ме заболя сърцето, а си представям ако бяха оригиналните - не ни мърдат 140 лв  shok
ЩЕ ходим на сватба в петък/събота и едните ни тоалети са тия. Имам още 2 рокли
МАГИ, да ти е живо и здраво името, с гордост да си го носиш!  heart
Тони, дано скоро ти отмине неразположението.
Ох, ще си кажа болката момичета - закъснява ми и ме е страх cray не смея и тест да си направя даже. отложих за идването на Инж. Дано дотогава ми дойде  cray
« Последна редакция: юли 25, 2017, 09:55:11 от fanimira » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #474 -: юли 25, 2017, 09:50:55 »

Добро утро. smile

Аз се оказва, че ще пътувам за нашето черноморие тази година. Поканиха ни на сватба на морето, само приятели.  yahoo tease danceg
Море, чакай ме, аз идвам!!!
Бързо решение, бърза организация, само приятелски кръг, на морето....+почивка за всички и разнообразие в света. Мечта.

Какви тронове? Други ли тронове или онези с главните букви великите ТРОНОВЕТЕЕЕЕ!?

Ина, днеска брат ти спеца ще сглоби всичко, а после блажено заедно ще пиете вино на масичката! smile

Панда, ти пък ме скъса от смях с тоя Томислав Дончев. Ти какво отговори? Да, дааа, на художника. Ако беше казала така и оня щеше да те зяпне, дето пита.

Тони, бързо оздравяване. kiss2 kiss2 kiss2
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: юли 25, 2017, 10:20:25 »

Привет и от мен!Аз вчера бях в София за един ден на бързо.Видях на леля племенниците, нацелувах ги и ги нагушках smile Доволна съм! И работата свърших, абе добре беше.
Днес много работа и сутринта почнах с кормуване.Много зле бях, толкова зле все едно някой ми беше вдървил ръцете и краката.Толкова отчаяна не съм се чувствала от началото на курса.Просто все едно за сефте сядам зад кормилото.Накрая просто исках да свърши часа и да си ходя!

Фани, да ти е жива и здрава Кари и много да ви радва!Супер за сватбата и на мен ми се ходи smile

Хубав ден дами!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юли 25, 2017, 10:40:58 »

Фани, да ви е жива и здрава Кари heart

Аз още в неделя, след като партито мина и всеки трябваше да хваща пътя, вече бях наред, но благодаря smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юли 25, 2017, 11:16:23 »

Здравейте

Фани, много сте хубави kiss2 дано да ти дойде щом това те притеснява.

Наде, съвсем смотано отговорих "Мнем"

Маги, покрай твоите постове сънувах, че пак карам курсове за шофьор. Инструктира беше футболния треньор Стойчо Стоев и се чудеше как въобще съм взела книжка някога, защото търсех спирачка на кормилото, като на велосипед lol lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #478 -: юли 25, 2017, 11:22:25 »

Здравейте! smile
Чета ви, ама бях в дълбока дупка! Хич не ми се пишеше, не ми се мислеше дори. Детската стая е още зловещо празна и тиха. Стискайте палци утре всичко вече да е наред при кожната. Днес пък сме на ортопед с малкото човече. От миналата неделя само два или три дни не сме били по доктори. Ужасно е!
Фани, да ти е здрава и винаги лъчезарна Кари! Кънките са уникални! Виждала съм на живо оригиналните. Свързвам ги с едно малко момиче с много финес.
За теб - може да е от смяната на климата. Доста попътува, а и дори на едно място да си била времето се побърка този месец.
Маги, такива часове винаги има. Ще има и след края на курса, когато се пуснеш сама. Само трябва да те мотивират и да ти покажат, че не трябва да си прекалено самоуверена, защото тепърва още трупаш стаж.
Панде, да те напикаят кокошките! blum
На наши приятели им се роди тези дни момченце. Не робуваха на суеверия и го кръстиха на дядото, който почина при инцидент есента. Много им се радвам! Канени сме на два рождени дни и тези дни съм на вълна мъжки подаръци за мало и голямо. Търся нещо като допълнение на тема Миньони и Спайдърмен. За предпочитане нещо практично - кутия за храна, пончо за плаж... Идеи?!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #479 -: юли 25, 2017, 11:40:01 »

Фанице пу-пу !!! Много си хубава, а Кари става все по-красива. И Кико отдавна не го бях виждала, много е пораснал. Дечица са си вече, не са бебенца.
Точно вчера си мислех за теб, защото като подреждах редих кьрпата, която ми подари. Прибрала сьм си я заедно с бележката  heart heart heart
А за последния ти ред - дано всичко да е Ок. И мен сега вече това ми е страха.

Маги, ти именичка ли си? Скоро ми предстои да се сбльскам с твоето.  sad Много кофти звучи.

Наде, супер за морето  good

И хайде няма да ви изреждам поименно, да казвам на всеки по една дума, че ми се вижда безсмислено, но пьк понякога човек има чувството, че е пренебрегнат, даже недай Боже може да си помисли, че нарочно е пренебрегнат само той... Та сьм винаги много раздвоена като пиша как да процедирам - както лично аз виждам вьпроса или както е губивременно и безсмислено, но по-социално адаптирано.

Дано с времето намеря отговор на този тежьк философски вьпрос  funnytooth

Майка изведе Софето в студа, аз приключих упражненията, изкьпах се, сложих една спирала да не е без хич и минах оттук преди да погна кутиите с коледна украса (за подреждане). И едни сто хиляди кабела ми се мотаят навсякьде, ни е да ги хвьрлиш, ни е да ги редиш. Не знам какво да ги правя. (според Фабио трябвали)
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines