Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:50:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150942 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 20, 2017, 16:06:56 »

Да и аз имам приложение на телефона и са ми синхронизирани, удобство е.. Особено откакто си купих телефон с размерите на телевизор, както се шегува Илиян  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юли 20, 2017, 16:17:23 »

Киви, сестра ми викаше "Ако и номер 2 е като номер 1, ще се гътнем дружно". Е не са се гътнали, просто свикнаха. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #437 -: юли 20, 2017, 16:18:45 »

Наде, не съм съвсем сигурна, но идеята на цитираното от теб пасажче е от Анна Каренина, вметнато по деликатен начин в монолог на обездвижения военен: Романтиката в брака свършва с ползването на обща тоалетна. и опровергано от героиня по втора сюжетна линия, че любовта няма нужда от романтика smile Може и да не е от там, нямам време да проверя, но щом го помня, значи е от много преди и много ме е впечатлило. smile
Рони, книгата я чета от снобизъм, бях на представянето, сред куп интелектуалци. Не я разбирам на много места, понякога ми доскучава, да не говорим, че историята от началото на 20-те ми е пълна каша. Нещо като Чамкория - хем я има, хем я няма, та и моята е така - хем ми харесва, хем не ми харесва pardon
Миленка, с НИ2 сте по- близки по общ поглед към битието. Wink Физически и емоционално той е /или поне беше/ доста стабилен, с реална самооценка и оптимално нисък процент на поет риск и положено усилие /тоест мързелив, но находчив/ funnytooth Вероятно и затова всички контузии и рани от времето на спортната му слава са причинени от противниковия отбор smile
Ей сега да хвърля нова действителна случка за размисъл: Значи, тегля си аз зеленчука на кауфландския кантар и съвсем ненадейно една красавица на 5-6 годинки с пембяна рокля и къносана коса ми отмъква тенденциозно количката и запрашва към стелажа с алкохол. Пълничка жена с лъскавотии по дрехата хуква след нея, размята обеци, гердани, цици и дупе по шест координатни оси, докопва я за джуфката на колана и ми я връща с все покупки, като пухти нещо от сорта на:" Анъъъъъ, той много льош! Не говори, не разбира езикь, на германцки само айн, цвяйн!" Криво- ляво разбирам, че се явява баба, детето ходи на градина в Германия и сега е тук нагости. Обръщам се към "той" на съответния германцки и казвам, че това е моята количка, на баба и е от другата страна. Маслинките на детето грейват, пуска ми една широка беззъба усмивка, лепва се за мен и на отличен немски ме моли да преведа къде какво е видяла за пазаруване.
Извод: Ако някой има политически мераци, давам уроци, защото с бъдещия електорат разговорите ще са само на чист немски. funnytooth
Ох, стана дълго, а исках да кажа и какво си причиних с тези войни на тронове smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юли 20, 2017, 16:19:14 »

Влизам набързо да.честитя на Киви християнчето, да ви е жив и здрав, и благословен!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юли 20, 2017, 16:19:47 »


Не знам какви дяволи му изгонихме, какви Ангели Хранители му назначихме на малкия Змей.... ама днес ( отново) спа на два пъти общо 30 минути върху мен и като ме види да се измъквам вдига скандали... Що все на мен тия деца на батерии ?! Да са ми живи и здрави, ама .... имам нужда от отмяна....  GROAN
Friend Позната история...
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юли 20, 2017, 16:28:25 »

Тони, подготвихте ли партито?
Обичам да чета книги и да ми мирише на книга.На свеки библиотеката е постна меко казано,затова се записах в градската библиотека и си вземам каквото ми дойде на ум.
Еми аз зарята я гледах на живо в нашия град Левски.Илияна Йотова е била  гост,но я пропуснах .Президента го видя на живо по време на кампанията ами МЪЖ само това мога да кажа.Госпожа Радева никак не ме впечатлява за разлика от някои дами преди нея.Дано успее да се справи със ситуацията.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #441 -: юли 20, 2017, 17:43:32 »

Киви, сестра ми викаше "Ако и номер 2 е като номер 1, ще се гътнем дружно". Е не са се гътнали, просто свикнаха. smile

Аааа ще оцелея, тренировки му е майката... сложих го в раницата, музиката в ушите и правихме заедно торта. Утре сутрин ще е таман, който иска да идва и кафе ще ви сваря.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юли 20, 2017, 17:46:35 »

Скай, и аз съм като теб smile от начало на годината съм прочела На изток от рая, 3 и 4 част на ...  Друговремец май е на български, Да убиеш присмехулник, Secrets of a lighthouse, I heart Christmas, и до есента не мисля да чета нищо сериозно. Само дето хич не ми върви тази коледната през юли, а и е оказа последна от поредица.  Сигурно ще си купя вече последните на Софи Кинсела, че не ги намирам..
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 20, 2017, 17:48:54 »

Аааа ще оцелея, тренировки му е майката... сложих го в раницата, музиката в ушите и правихме заедно торта. Утре сутрин ще е таман, който иска да идва и кафе ще ви сваря.
Да знаеш, че започвам да крада идеи. И ако бях по-близо щях да се възползвам от поканата smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #444 -: юли 20, 2017, 19:52:58 »

Да знаеш, че започвам да крада идеи. И ако бях по-близо щях да се възползвам от поканата smile

Ти си за тристепенно меню... една торта няма да свърши работа smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юли 20, 2017, 20:27:53 »

Ти си за тристепенно меню... една торта няма да свърши работа smile

Така си е  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юли 21, 2017, 07:34:21 »

Добро ви утро, как сте?Петък е  danceg Yes Толкова да съм уморена и да ми се спи, тая седмица се разбих просто.Днес и парите си забравих, а трябва до Теленор да ходя, въобще ....

Хубав и усмихнат петък!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юли 21, 2017, 10:39:30 »

Kiwi, честито ти християнче kiss2

Отваряй вратата, идвам на торта Wink

Хора, като говорим за торти, кажете някоя рецепта за детска торта, че съм решила за на Дани р ден да я правя аз за децата, за да е по-здравословна и да си хапнат добре, а за възрастните да поръчам парчета торта или пай.
Няма да е шедьовър на вид, предполагам, но ще се постарая. Поръчах една ядлива оризова хартия с естествени оцветители (за това е малко бледо, но е ок) с визията на Влакчето Томас и Приятели (тръпката при нас за последните месеци) и такива свещички. Никога не съм работила с такава сладкарска хартия и може и нищо да не стане, но то децата най- се радват че е торта и че се духат свещички smile.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юли 21, 2017, 10:47:23 »

Морковена торта, с кафява захар и крем от краве масло и Филаделфия?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юли 21, 2017, 11:00:42 »

Морковена торта, с кафява захар и крем от краве масло и Филаделфия?

Това звучи много вкусно...Много обичам Филаделфия. Тук, за жалост е доста скъпо. Докато живеех в САЩ правех на съквартирантите какаов чиизкейк с малини и ставаше супер вкусен. Отиваха 4 пакетчета Филаделфия си спомням и не ми бъркаха в бюджета особено.

Аз тъкмо се натъкнах на някаква с цедено кисело мляко и блат от орехи и фурми. Може направо две да спретна, ако имам време, една за децата и една за мен,хахахххха.



Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines