Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151615 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #420 -: юли 20, 2017, 12:16:59 »

Празници, роднини... аз да ви кажа този път как процедирах. Организирах всичко в последния момент, просто така се стекоха обстоятелствата и успяхме да сме извън София, фотографа, който ни снима, кръстницата и любимата ми част от родата се събираха там по други поводи... и аз хоп, възползвах се и запазих следващия ден за нашето тържество.

Който не може, не иска, не разбрал, не чул и не видял, не дойде, но въпрвки това се получи чуден празник. Поводите за празник в живота са по-малко от обикновените делници и ако хората са приятни и имам възможност бих отишла, дори да ми кажат седмица по-рано. Това в случай, че вече нямам друга уговорка. Непоследователно е да се отмятам в последния момент и отказвам, ако вече съм ангажирана.

Помислете си как ще се чувствате по-щастливи. Ще завърша поста с мисъл на една пет годишна мъдра дама: " Животът е твърде кратък, за да сме послушни. "

 Offtopic

Цитатът на Георги Господинов ме кара да приключа с темата сладолед за това лято smile Много сте добри! Продължавайте да се грижите за линията ми. tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #421 -: юли 20, 2017, 12:19:51 »

аууу Киви забравих да ти честитя христянчето, да е живо и здраво и Бог да го закриля  heart heart heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #422 -: юли 20, 2017, 12:22:29 »

аууу Киви забравих да ти честитя христянчето, да е живо и здраво и Бог да го закриля  heart heart heart

Аз пък забравих да благодаря на всички за милите думи.
Б Л А Г О Д А Р Я !!!   heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 20, 2017, 12:32:56 »

О Киви, да е жив и здрав малкия змей!Честит да ви е!

Да най-важна е вътрешната настройка и кой какво очаква и иска да получи.От тук нататък всичко е пълнеж.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #424 -: юли 20, 2017, 13:06:49 »


Помислете си как ще се чувствате по-щастливи. Ще завърша поста с мисъл на една пет годишна мъдра дама: " Животът е твърде кратък, за да сме послушни. "


Ауууу тази малка дама вече я обичам, макар да не я познавам yahoo В сходна форма го поватрях като дете всеки път, когато се озовавахме в спешното от поредното ми приключение плод на богато детско въображение. Бях абонирана за спешното, само по лицето имам 4 белега - 3 пъти шита, веднъж лепена, два пъти счупен крак и това само до 5г. възраст tease Майка по едно време изпитваше срам и страх да не я кажат на социалните.
Така че бъдете спокойни, децата ви са си много добри heart Може би с НИ2 сме се конкурирали, свекърва да каже girl_wink

addicted, ти най-добре си знаеш ситуацията, но си звучи малко като покана по милост. Аз не бих си позволила така да поканя някой, предполагам и не бих отишла. Или си бил в план А, или няма смисъл...

Като заговорихте за български автори и се сетих за "Разглобено лято" на Людмил Тодоров. Хареса ми и си заслужава особено за хора родени 80-те и 90-те ще им се изясни много от сегашната ни реалност. А за поколението на свекърва ще е дежа вю.

Мари, четох "Ловецът на хвърчила" , след него няколко месеца не можех да пипна книга, толкова силно ме държеше, че всяко друго изречение беше болка.

На мен ми харесва не типичната художествена литература в момента. Като ученичка си умирах за класици и класически произведения, сега ми е ред на "сбърканите" герои - обречени, с драми, объркани, морално деградирали, ей такива... crazy

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 20, 2017, 13:38:55 »

Ох аз съм в съвсем друга тематика, но се изморих от простотията човешка тези дни.Идва ми в повече плюенето по създадена организация, злобата и омразата.Боря се вече колко години, опитвам се да се усмихвам на всичко, но на моменти ми идва в повече.Мразя, като някоя патка започне да плюе по ин витрото и организациите и да обяснява колко е черно всичко, само защото не е успяла от първи опит.

Извинявам се за лирическото отклонение ама си го казах!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 20, 2017, 13:57:47 »

Мразя, като някоя патка започне да плюе по ин витрото и организациите и да обяснява колко е черно всичко, само защото не е успяла от първи опит.

Хаха, значи И АЗ ТЕ МРААААЗЯЯЯЯ, всички ги мраааззяяяя, щото и от 8-мия път може да не се получи crazy tease А най- много ви мразя щото само аз или мЪжо трябва да си подаваме документите blum И климатик няма даже там в коридора, а чакаме по 4 часа на крак нЕква леля да си пие кафетооооо blum

Не се връзвай, разбирам те напълно, ама хора всякакви. Никога не можеш да угодиш на всички. Както винаги давам за пример сватбата ни - един си преместил стола и седнал на късата страна на масата, където имаше "драпета", закачени с топлийки. Една топлийка го убола...как можело такова нещо???
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 20, 2017, 14:20:21 »

Скай, благодаря! Имах нужда!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 20, 2017, 15:11:06 »

Адиктед, аз може и да искам да отида, ама моя мъж е много анти сватби и 100% нямаше да отидем lol по край него все си мисля, дали хората си казват "Супер, спестяват ни два куверта" или "Егати неуважението"  pardon

А някой да сваля от някъде книги на английски за киндъл? От както затвориха kickass съм на изчерпване (сигурно имам поне 20 книги, ама като свикнеш да си имаш 100 резерв). Купих на баба ми Киндъл. Тя е машина, по 100 книги чете на година, добре че е читанка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 20, 2017, 15:13:53 »

Панде, аз понякога си намирам в Mailbooks (приложение свалено от БГ-мама) книги на английски, но е доста ограничено и там..
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 20, 2017, 15:21:00 »

Купих на баба ми Киндъл. Тя е машина, по 100 книги чете на година, добре че е читанка.

Начи откакто си купих Киндъл...не съм се спряла. Един вече даде фира - не знам дали имаше 2 години, ама някъде там. Аз шИ съм като баба ти. Ама си чета на български. Ама вие повечето четете много сИрИозни книги, а аз все си търся някакви по- леки четива - фантасмагории, тийн книжки, кримки, ала-бала и помеждудругото някоя по- сериозна и смислена.

Ама съм перманентно с киндъл. И имам още 6-7 хартиени книги в къщи да чета...Обчам да чета. С киндъла ми е малко като едно време в библиотеката - отивам и си харесвам нещо...може да става, може да не става...Обичах библиотеката <3

Сега купихме киндъл и на майка - по нейно желание. Да видим кога ще го ползва. Свалих и някакви книги - тип класика, да има там нещо. А тя ми вика - Златино, Конникът без глава...как може. Е...моля, едно време тя ми я препоръча да я чета, сега драми.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 20, 2017, 15:23:40 »

Четох,четох, ама преди час и забравох всичко.
Честито на имениците.
Панди, хубава си с роклята, явно много съм изпростяла, защото щях да добавя, сигурно си хубава и без рокля.
Маги, нещо пропускам май, какво е станало и защо си ядосана. на хората все нещо и нвкой им е крив. Така е по-лесно, да обвиняваме някой или нещо.
Вчера видях президента и жена му, разхождаха се по главната , хванати за ръка. Много са високи , към 190 200 . и той изглежда доста добре, за рсзлика от телевизията, на живо е даже хубав и с хубаво тяло, Деси е доста кльощава, изглеждаше хем доволна, хем притеснена. не им е лесно и на тях.
Киви- честито ви християнче.
аз пък не знам защо, самата мисъл за книга, която не е хартиена ме възмущава и дълбоко бойкотирам киндъла. Макар че сме бъкани с всякаква техника. Не знам защо тъй.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 20, 2017, 15:26:14 »


Сега купихме киндъл и на майка - по нейно желание. Да видим кога ще го ползва. Свалих и някакви книги - тип класика, да има там нещо. А тя ми вика - Златино, Конникът без глава...как може. Е...моля, едно време тя ми я препоръча да я чета, сега драми.

lol  lol  lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юли 20, 2017, 15:34:58 »

Злати, уби ме smile

Руми
, аз две години подред постоянно заклеймявах всичките ми приятели, които си купуваха киндъл.. По едно време започнах да давам по 30-тина лева седмично и Илиян ми вика.. Хайде поспри се.. И реших да дам 350лв (тогава) за киндъла ми и да млъкне smile Така като си купя книга е доста по-рядко и не ги усеща да ми се кара.. Един път в месеца е доволен Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #434 -: юли 20, 2017, 16:05:43 »

Аз пък много си го обичам Киндъла, много ми е удобно да вляза в Амазон и да си сваля нещо неиздавано тук например. А готиното е, че на телефона имам Киндъл Ап и ако не нося самия киндъл пак мога да чета и устройствата си се синхронизират.
Не знам какви дяволи му изгонихме, какви Ангели Хранители му назначихме на малкия Змей.... ама днес ( отново) спа на два пъти общо 30 минути върху мен и като ме види да се измъквам вдига скандали... Що все на мен тия деца на батерии ?! Да са ми живи и здрави, ама .... имам нужда от отмяна....  GROAN
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines